تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 23 از 27 اولاول ... 13192021222324252627 آخرآخر
نمايش نتايج 221 به 230 از 265

نام تاپيک: یه چیزی بگو دلت خنک بشه !

پروفشنال
    تاريخ عضويت
    Jun 2020
    محل سكونت
    نوار غزه

پيش فرض

امیدوارم کیف سقوط کنه
    چند تا دانشجوی عرزشی و ورزشی هم اون وسط تو بمباران نیروی هوایی روسیه **** برن

روسیه تو سوریه نیروی هوایی ایران نبود / ایران پیاده نظام و سیاهی لشکر روسیه بود
    همین الان تو اوکراین میبینید ..

نه این که طرفدار مردم مظلوم عراق و یمن باشم نه نیستم
    ولی روسیه که منزوی بشه ما هم شاید روی آزادی را زودتر ببینیم

----------

البته روسیه و چین (و کره شمالی ) تا نفت یارانه ای و زیر قیمت عاغا را دارند غم ندارن
    این تحریم های اتحادیه فسکی اروپا و زر زر مفت بایدن گو*و ، فقط نمایشی هست مردم روسیه نصف بیشترشون فقیرن مثل مردم ایران زندگی یارانه ای دارن غم ندارن
    Last edited by بامدادنیکنفس; 02-03-2022 at 09:25.

آخر فروم باز italodance's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2006
    محل سكونت
    Copyright

پيش فرض

چقدر ساده ای تو
    دانشجوی عرزشی کیف نمیره که.

دانشجوی عرزشی با مامان دیوار بالا رو، میره غرب

من هم از دست غرب کلافه ام من متوجه نیستم چطور به اینها ویزا و ورود میده

همین کانادای دیو* تا دیروز سر قضیه هواپیما و و در گذشته سر خبرنگار کشته شدش در ایران داد و بیداد میکرد حالا آمده ویزا داده به همون مسئولین و توله هاشون

این دیگه چه فازیه دیگه؟

غرب عرضه برخورد با آنها تو خاک خودش رو هم نداره دیگه؟ که چی! بچه یارو ربطی به خود یارو نداره؟ پولش امکاناتش ارتباطش اینها هیچگونه قابل درک و فهم نیست؟ من فکر نمیدونم محتاج پول اینها باشند اما این خودش یک تبعیض درد آور هست. حالا ما بریم سفارت برای ویزا رد میشیم اما بچه یارو اصلا خود یارو اوکییه؟

حالا اکراین مظلوم چه ربطی به عرزشی ها داره؟ نه داداش جملت و تفکراتت اشتباه هست لطفا تغییر بده تا در یک جبهه باشیم.

پروفشنال
    تاريخ عضويت
    Jun 2020
    محل سكونت
    نوار غزه

پيش فرض

من ساده ام بله
    بیشتر عمرم را همین روستای خودمون بودم

سه چهار سال تهران مدرسه رفتم
    همین .

الان هم اصلا دیگه تهران نمیرم
    هر وقت رفتم با یه کوه اعصاب خوردی برگشتم

الان من چی بگم تو جبهه شما باشم ؟
    روسیه خوبه اوکراین دزد ترن از روسیه
    باسه من فرق نمیکنه

درود
    موفق باشید

پروفشنال
    تاريخ عضويت
    Jun 2020
    محل سكونت
    نوار غزه

پيش فرض

چقدر ساده ای تو
    دانشجوی عرزشی کیف نمیره که.

دانشجوی عرزشی با مامان دیوار بالا رو، میره غرب

من هم از دست غرب کلافه ام من متوجه نیستم چطور به اینها ویزا و ورود میده

همین کانادای دیو* تا دیروز سر قضیه هواپیما و و در گذشته سر خبرنگار کشته شدش در ایران داد و بیداد میکرد حالا آمده ویزا داده به همون مسئولین و توله هاشون

این دیگه چه فازیه دیگه؟

غرب عرضه برخورد با آنها تو خاک خودش رو هم نداره دیگه؟ که چی! بچه یارو ربطی به خود یارو نداره؟ پولش امکاناتش ارتباطش اینها هیچگونه قابل درک و فهم نیست؟ من فکر نمیدونم محتاج پول اینها باشند اما این خودش یک تبعیض درد آور هست. حالا ما بریم سفارت برای ویزا رد میشیم اما بچه یارو اصلا خود یارو اوکییه؟

حالا اکراین مظلوم چه ربطی به عرزشی ها داره؟ نه داداش جملت و تفکراتت اشتباه هست لطفا تغییر بده تا در یک جبهه باشیم.
    من هم از چپ خوردم هم از راست
    هم قر و فوکولی هاش برا من حرف درمیارن
    هم عرزشی و گدا میخوان به من ضربه بزنن
    از خودم نمیبافم

الان هم خوشحالم این آقای کلاه سیاه اومده عرزشی و اصلاح طلب خوردن به هم
    صبح چهارشنبه ست
    من تو هفته همین چهارشنبه را دارم
    بقیه هفته ام به ** است شما جای من بودید چه کار میکردید ؟

---------

درود

داره خودمونی میشه Yamani47's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2020

پيش فرض

با فحش دادن به حکومت... حزب الله... طالبان... هیچ مشکلی حل نمیشه و هیچ دردی را دوا...
    به جای فحش و اه و ناله برید چند تا مطلب درباره بی عرضه گی مسئولین بنویسید و جامعه رو آگاه و از غفلت دربیارید

"از ماست که بر ماست "
    من یکی از مشکلاتم اینه که دلم داغه می خام خنکش کنم و هدفم حل مشکلات مملکت یا جامعه نیست اصلا

و حقیقتش و بخایی برادر این که ملت مملکتم دارن له می شن زیر بار این حکومت حقیقتش لذت می برم گرچه خودمم هم دارم له میشم تو شرایط اقتصادی ولی وقتی یادش می افتم که این ملت همون هایی که اند که در تمام طول عمر تو کار تو زندگی تو همسایگی منو هزارو هشتصد جور ازارو اذیت کردن

ازا ین که دارند جز می خورند زیر بار فشار این حکومت اصلا می شینم نگاه میکنم حال می کنم دور همی با خودم

منتهی با اون اقا هه آسمونیه خصومت شخصی دارم چون یه بار گول حرفاشو خوردم رفتم تو اون سامانه ثبت امکلاک خونمو ثبت رکدم و حس گول خوردگی توسط یکی از سربازارن گم نام بهم دست داد چیزیک ه هرگز فکرشو نمی کردم سرم بیاد تو زندگی

اینه که اونو من ولش نمی کنم تا زنده ام بهش متجاوز میشم و تو این یک هفته هم که اخراجم کرده بودن رفتم هزار تا جای دیگه هم پیداش کردم که دستم ازاین جا قطع شد تو جاهای دیگه اذیتش کنم چون از طرف خدا بهم رسالت و وظیفه ازارو اذیت رسوندن به اون یک نفر مستقیماً و شخصا محول شده و گرچه رساندن ازارو اذیت و خوردن مال امثال اون ادم هار و همیشه تو کار تو کاسبی تو زندگی تو در و همسایگی و تو فک و فایمل رو حتی در خودم واجب کفایی می دونم
    ولی اون یک نفر رو به صورت ویژه ولش نمی کنم

گرچه بعد از چند ماه دوندگی و تلاش تونستم اسم خودمو از تو اون لیست سامانه املک حذف کنم اصلا ولی چون ادم به شدت به شدت کینه ایی هستم و بدی که کسی بهم مستقیم یا غسر مستقیم بکنه رو تا لحظه مرگ و حتی بعد از او ن هرگز فراموش نخواهم کرد تا حد اقل ده برابرشو سر ط

چون یه عکس حافظ گذاشته فک میکنید مصلا اصلاح طلبی چیزیه ؟ نه از خودشونه

حافظ نیست این عکسه .....:o

پول برای پول پرستان مثل هوای برای من و شما است که ازش تنفس می کنیم یک دم و باز دم هم یک دم و باز دم است برای پول پرستان عالم چه شرقی و چه غربی چند صد هزار دلار هم مثل سیگاری که معتاد سیگار است و چند تا پک به سیگارش می زند و کام می گیرد و لذت می برد ولو لذات کوتاه و زود گذر و آنی

پروفشنال
    تاريخ عضويت
    Jun 2020
    محل سكونت
    نوار غزه

پيش فرض

جامعه ما پر شده از زنان و دخترانی که

میخوان مرد باشن !

هال و هول شون با 1 نفر هست
    میخوان بابت اون یک نفر دمار از روزگار کل مردای ایران نه بلکه کل دنیا در بیارن

خنده نداره
    گریه داره
    خدا به ما رحم کنه

آخر فروم باز italodance's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2006
    محل سكونت
    Copyright

پيش فرض

جامعه ما پر شده از زنان و دخترانی که

میخوان مرد باشن !

هال و هول شون با 1 نفر هست
    میخوان بابت اون یک نفر دمار از روزگار کل مردای ایران نه بلکه کل دنیا در بیارن

خنده نداره
    گریه داره
    خدا به ما رحم کنه
    برام کنجکاوه که با ایرانیان کانادا چه مشکلی داشتید؟ مگر چشون هست؟ این تاپیک مخصوص همین بیان هست.

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    May 2021

پيش فرض

برام کنجکاوه که با ایرانیان کانادا چه مشکلی داشتید؟ مگر چشون هست؟ این تاپیک مخصوص همین بیان هست.
    رفته اونجا دیپورتش کردن

پروفشنال
    تاريخ عضويت
    Jun 2020
    محل سكونت
    نوار غزه

پيش فرض

جالب ترین نکته
    در هفته اول
    جنگ اوکراین ثابت ماندن نرخ دلار بود
    از دلار نیمایی تا سیمایی و دلار بازار و جمشید بسم اللا

معلوم شد دلار ایران از کجا میومد و بالا پایین میرفت .
    مثل صاحب و بچرخون اصلی دیجی کالا که روس از آب دراومد
    معلوم شد برادران حسینی هیچ کاره بودن ..... هههه خ

Banned
    تاريخ عضويت
    Mar 2021

پيش فرض

امیدوارم کیف سقوط کنه
    چند تا دانشجوی عرزشی و ورزشی هم اون وسط تو بمباران نیروی هوایی روسیه **** برن

روسیه تو سوریه نیروی هوایی ایران نبود / ایران پیاده نظام و سیاهی لشکر روسیه بود
    همین الان تو اوکراین میبینید ..

نه این که طرفدار مردم مظلوم عراق و یمن باشم نه نیستم
    ولی روسیه که منزوی بشه ما هم شاید روی آزادی را زودتر ببینیم

----------

البته روسیه و چین (و کره شمالی ) تا نفت یارانه ای و زیر قیمت عاغا را دارند غم ندارن
    این تحریم های اتحادیه فسکی اروپا و زر زر مفت بایدن گو*و ، فقط نمایشی هست مردم روسیه نصف بیشترشون فقیرن مثل مردم ایران زندگی یارانه ای دارن غم ندارن
    من درباره ی این موضوع یک تحلیلی دارم
    دوست دارم اگه کسی مخالفه بیاد با استدلال بگه
    البته نه اینکه حرفامو دو خط درمیون بخونه هول هولکی بیاد تا جفت لقت بره توی شکم
    این ماجرای جنگ اوکراین رو که دیدم تقریبا همه ی تحلیلگرای بی طرف و حتی %50 باطرفها میگن تله ی غرب (مشخصا انگل.یس و آمریکا) بود برای روسها
    بعبارتی میدونستن با تشویق همسایگان روسیه به عضویت در ناتو میتونن روسها رو تحریک کنن تا به این حد که دوباره حمله کنه به اوکراین
    از طرفی از دخالت روسها در نابودی داعش هم بدجور دل پری داشتن (همون داعشی که لئون پنتا رییس وقت سیا گفته بود جنگ باهاش 30 سال طول میکشه چون خیال نمی کردن روسها وارد میدون بشن) بنابراین از همون زمان نقشه کشیدن برای زدن دست و پای روسا. از یه ور گفتن روسیه سرگئی اسکریپال و دخترشو توی لندن مسموم کرده و چندین ماه جوسازی راه انداختن و نورد استریم2 رو به مرز توقف بردن ولی نگرفت. پشت سرش چند ماه ماجرای سرگئی ناوالنی رو پیراهن عثمان کردن اونم چندان نگرفت. تا 3 نشه بازی نشه و این مرتبه دیگه گرفت
    حالا علاوه بر بیش از 5300 تحریمی که ضد روسیه گذاشتن و از تعداد تحریمای ایرانم زد بالا (این عدد رو امروز صبح بی بی سی گفت) و دست و پای روسها رو قطع کرد از اونور همه ی مال و اموال دولت روسیه و حتی ثروتمندان روس رو انگل.یس و آمریکا بالا کشیدن تا بزنن به زخم اقتصاد خراب خودشون (دقیقا هم این بخشی از نقشه بود) همونجور که ذخایر نجومی طلای ونزوئلا رو انگل.یس 2 سال پیش به بهانه ی اختلاف بین مادورو و گوایدو بالا کشید یک آبم روش. شبیه بالا کشیدن پولای ایران
    خلاصه نظر شخصی من بر اساس شواهد و قرائن اینه که نقشه اینطوریه که میخوان جنگ اوکراین فرسایشی شه تا روسها از جهت نظامی و اقتصادی حسابی تحلیل بره تا توی سناریوی داعش۲ که در راهه نتونه مداخله ی جدی کنه و خلاصه این مرتبه منطقه رو بهتر بتونن بهم بریزن
      محتوای مخفی: مهم 
    اگه کسی خواست باز نمک بریزه که کمتر tv نگاه کن قبلا بگم 15 ساله تلویزیون نمی بینم و هر چی میگم تحلیل خودمه و عمده منابع خبریم هم بوقهای تبلیغاتی ضد ایرانی رژیم انگل.یسه و تحلیلگرای درست و حسابی اپوزیسیون و غیره ی خارج نشین
    ولی تحلیل و مطلب کاملا از خودمه و کپی از هیچکس نیست
    Last edited by NikolaTesla; 09-03-2022 at 17:02.

11. 2 کاربر از NikolaTesla بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •