تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 2 از 2 اولاول 12
نمايش نتايج 11 به 16 از 16

نام تاپيک: آیا از سایت chare.ir خرید کنم ؟

حـــــرفـه ای Atghia's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2011
    محل سكونت
    تهران کثیف

پيش فرض

یه مقدار بیشتر توضیح میدید!؟

عجب ، یعنی با پول مردم اگه اون جنسی که میخاید نداشته باشن بدون اینکه با هاتون هماهنگی کنن جنس دیگه ای براتون میفرستن!!
    خب بهرحال به حرف یک نفر هم که نمیشه نتیجه گرفت...
    شما خریدت رو انجام دادی ایشالله که عالی باشه نتیجه
    من فقط تجربه خودمو گفتم متاسفانه جز اون استثنائات بودم گویا!
    بله بدون هماهنگی وسیله ی دیگه ای فرستادن
    بعد که با دونفر از مسئولینش (اپراتور ...) صحبت کردم گفتن خب اینکه بهتره! من گفتم خب خانوم محترم من اونو میخواستم یعنی چی این بهتره؟ من از این خوشم نمیاد و...که در انتها بهم گفتن که براشون پس بفرستم و پولم رو برمیگردونن! منم دیگه حوصله ی پست و این حرفا رو نداشتم کلا بیخیالش شدم

2. 2 کاربر از Atghia بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

کاربر فعال انجمن ادبیات - Saman -'s Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2011
    محل سكونت
    ا مـپـر ا طـو ر ی پـا ر س

پيش فرض

در ادامه به حرف‌های Atghia - ی‌ عزيز... بايد بگم كه من هم از سايت چاره خريد داشتم، نه يك بار... بلكه چندين بار!

هر بار قبل از ارسال با من به صورت تلفنی هماهنگ كردن... كه تاييد كنم و از اين حرفا...

يه چيزی هم بگم كه بعد شما چه يك جنس بگيريد، چه ده جنس... تاثيری در هزينه كالا نداره و به عنوان مثال برای تهران 9 هزار تومان هست... البته برای خريدهای بالای 195 هزار تومان، هزينه ارسال رايگان هست!

ولی الان سيستم‌ش، اين طور هست كه فاكتور رو ابتدا چك می‌كنند بعد از موجود بودن كالا، شما فاكتور رو چك می‌كنيد و در نهايت سفارش‌تون رو تكميل می‌كنيد... تا احيانا مشكلی پيش نياد!

شايد تنها ايرادی كه می‌تونم بگيرم كه سرعت كاری‌َشون كمی نسبت به بقيه كمتر هست... البته خريد من مربوط به مدت‌ها پيش برمی‌گرده، شايد الان وضعيت‌شون فرق كرده باشه.

به هر حال اميدوارم كه خريد خوبی از سايت چاره داشته باشيد!

4. 2 کاربر از - Saman - بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

کاربر فعال آفيس soroosh_cz's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2007
    محل سكونت
    روناش

پيش فرض

در ادامه به حرف‌های Atghia - ی‌ عزيز... بايد بگم كه من هم از سايت چاره خريد داشتم، نه يك بار... بلكه چندين بار!

هر بار قبل از ارسال با من به صورت تلفنی هماهنگ كردن... كه تاييد كنم و از اين حرفا...

يه چيزی هم بگم كه بعد شما چه يك جنس بگيريد، چه ده جنس... تاثيری در هزينه كالا نداره و به عنوان مثال برای تهران 9 هزار تومان هست... البته برای خريدهای بالای 195 هزار تومان، هزينه ارسال رايگان هست!

ولی الان سيستم‌ش، اين طور هست كه فاكتور رو ابتدا چك می‌كنند بعد از موجود بودن كالا، شما فاكتور رو چك می‌كنيد و در نهايت سفارش‌تون رو تكميل می‌كنيد... تا احيانا مشكلی پيش نياد!

شايد تنها ايرادی كه می‌تونم بگيرم كه سرعت كاری‌َشون كمی نسبت به بقيه كمتر هست... البته خريد من مربوط به مدت‌ها پيش برمی‌گرده، شايد الان وضعيت‌شون فرق كرده باشه.

به هر حال اميدوارم كه خريد خوبی از سايت چاره داشته باشيد!
    دقیقا تجربه من هم همین هست...
    از این چندبار، یکبار هم کالایی موجود نبود، گفتن این مدل ها به جاش هست که نخریدیم و از سبد حذف شد.

6. 2 کاربر از soroosh_cz بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

آخر فروم باز arash59b's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2008
    محل سكونت
    اکسین ــ O X I N

پيش فرض

فکر کنم این مشکلات بخاطر اینه که محصولات از خود شون نیستند و خیلی از اجناس شون رو با وابسته میفروشند

کاربر فعال انجمن ادبیات - Saman -'s Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2011
    محل سكونت
    ا مـپـر ا طـو ر ی پـا ر س

پيش فرض

دقیقا تجربه من هم همین هست...
    از این چندبار، یکبار هم کالایی موجود نبود، گفتن این مدل ها به جاش هست که نخریدیم و از سبد حذف شد.
    بله... همين طور بود... بعد از نهايی شدن فاكتور با من تماس گرفتن كه ارسال كنن.

من فكر می‌كنم كه اون ارسال رايگان برای بالای 195 تومن، مخصوص تهران باشه... ؟!

.. بعد ما چند بار از قسمت سوپر-ماركت‌اش، هم خريد داشتيم! و خريدها هم اكثرا رضايت بخش بوده!

يك ايرادی هم كه سايت داره... اين‌هست كه مثل ديجی‌كالا شما نمی‌تونی "علاقه مندی‌ ها" تو طبقه بندی كنی... و برای اين هم اگر جنسی‌ رو از بين ده‌ها قلم (من يك ليست طولانی دارم خب!) انتخاب كنی و سفارش بدی... كمی دردسر داره!

در كل، به نظر من سايت چاره يكی از سايت‌های خوب برای خريد آنلاين هست، اما جزو بهترين‌ها نيست!

فکر کنم این مشکلات بخاطر اینه که محصولات از خود شون نیستند و خیلی از اجناس شون رو با وابسته میفروشند
    دقيقا! اين سيستم كاری‌شون هست كه به صورت واسطه-ای (مثل دلال) عمل می‌كنن و بيشتر به اين خاطر هم پروسه سفارش، كمی‌ طول می‌كشه!
    Last edited by - Saman -; 08-03-2015 at 18:37.

9. 2 کاربر از - Saman - بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

کاربر فعال MP3 Player osmaan's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2007
    محل سكونت
    همینجا

پيش فرض

یه مقدار بیشتر توضیح میدید!؟

عجب ، یعنی با پول مردم اگه اون جنسی که میخاید نداشته باشن بدون اینکه با هاتون هماهنگی کنن جنس دیگه ای براتون میفرستن!!
    والا من یه پلیر سونی گرفتم که گفتن با گارانتی بازرگانی ایران هست اما وقتی فرستادن بدون گارانتی بود که بعد از پیگیری فقط یه فاکتور دادن که بازرگانی ایران مهر و امضا کرده بود که مثلا گارانتی داره

11. این کاربر از osmaan بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

صفحه 2 از 2 اولاول 12

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •