تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 205 از 212 اولاول ... 105155195201202203204205206207208209 ... آخرآخر
نمايش نتايج 2,041 به 2,050 از 2118

نام تاپيک: [ Telegram ] / تمام مسائل مربوط به برنامه تلگرام

پروفشنال behnamy01's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2013

پيش فرض

با سلام خدمت همگی
    .
    خبر رسید که DR از سه چهار روز پیش در بعضی جاها با یک آی پی استثنائی تماس میگیره

1.1.1.1
    عجب آی پی ای

.
    [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

2. 2 کاربر از behnamy01 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

كاربر فعال اتومبیل، متفرقه، سبک زندگی MOHAMMAD_ASEMOONI's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2007
    محل سكونت
    زمین پهناور خدا (أرضُ اللّٰه الواسعة)

پيش فرض مشخصات چند سِرور طلایی در ایران

سلام
    مشخصات و آدرس و شماره تلفن چند سرور ایرانی که در ایران طلایی رو راه میندارند
    طلایی هنوز فعاله چون کامل تحتِ نظره
    .
    [/b]

.
    اين هم مشخصات harsobh.com که افغانستانی هست و طلایی گاهی باهاش تماس میگیره

طلایی روی هواست . مردم به خیالشون امنه !!!
    البته از یک بابت هم خوبه که تحت نظره چون خلافکارها و کلاهبردارها و تروریستها و قاچاقچیان و سارقین و سایر تبهکارها هم دنبال وسیله ی ارتباطی غیرقابل نفوذ و استراق سمع میگردند
    .
    ===================================
    صرفه جویی های میلیونی در هزینه های خودرو و زندگی
    Last edited by MOHAMMAD_ASEMOONI; 22-04-2019 at 14:51. دليل: تصحیح

4. این کاربر از MOHAMMAD_ASEMOONI بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Sep 2007
    محل سكونت

پيش فرض

با سلام
    ظاهراً گوگل مطالبی که اینجا نوشتیم رو خونده
    دیشب bbc گفت که گوگل هشدار داده که طلایی و هات کرام , جاسوس افزار داره
    چند ساعت بعدش هم خبر رسید که موبایلهای اندرویدی خودش طلایی و هات کرام رو داره از روی گوشیهایی که به نت وصل میشه حذف میکنه .
    نمیدونم خبر حذف اتوماتیک صحت داره یا فقط یک شایعه هست . خودتون میتونین تست کنین
    .
    خبر رسیده که در ایران , دی آر در خیلی جاها کلاً از کار افتاده ولی طلایی همچنان از طریق شرکت سرزمین هوشمند که در تهران هست, خیلی سریع وصل میشه
    ====================================
    توصیه بنده ی مخلص:
    قید تلگزام رو بزنید و از واتس اپ استفاده کنین که تلفن هم داره با کیفیتِ صدای عالی برای کسانی که 3G یا 4G دارند
    اگر هنوز هم اِصرار دارید از تلکزام استفاده کنین پس با فیلنزشکنِ بی طرف استفاده کنین
    از سایف و ن به هیچ وجه استفاده نکنید
    بهتره از تور هم استفاده نکنبد . کلاً از فبلنزشگنهایی که VOA و و رادیو فر دا و منو تو پیشنهاد میکنند استفاده نکنید
    به نظر بنده ممکنه خرگوشی (turbo) بی طرف باشه
    اما باز هم یادآوری میکنم :

فبلترشگن خودش یک نرم افزار جاسوسی هست . وقتی ازش استفاده میکنین تمام اطلاعات ارسالی و دریافتی میره زیر دستِ گردانندگانِ فبلترشگن . چه بسا تمام گوشی رو هم تحت کنترل بگیرند . بستگی به دسترسیهای داخلِ برنامه ی فیلتزشگن داره . دیگه خود دانید
    .
    خودِ واتس هم یک جاسوس افزار هست و به خیلی چیزها دسترسی داره و حتی بعد از خاموش کردنش هم به صورت مخفیانه به شدت با نت در تماس هست (با برنامه ی نوروت فایروال چک شده ) پس بهتره وقتی خاموش هست , با توقفِ اجباری force stop متوقفش کنین
    برنامه هایی هست که اتوماتیک میتونه توقف اجباری رو انجام بده
    اطلاعات بیشتر در این تاپیک :

.
    میلیونها تومن صرفه جویی در هزینه های خودرو و زندگی

حـــــرفـه ای Mohammad Hosseyn's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2005
    محل سكونت
    ...

پيش فرض

به نظر بنده ممکنه خرگوشی (turbo) بی طرف باشه
    اما باز هم یادآوری میکنم :

فبلترشگن خودش یک نرم افزار جاسوسی هست . وقتی ازش استفاده میکنین تمام اطلاعات ارسالی و دریافتی میره زیر دستِ گردانندگانِ فبلترشگن . چه بسا تمام گوشی رو هم تحت کنترل بگیرند . بستگی به دسترسیهای داخلِ برنامه ی فیلتزشگن داره . دیگه خود دانید
    .
    فیلتر شکن خرگوش؟! شما tor که یک شبکه p2p حساب میشه رو قبول ندارید، به یک vpn معمولی میگید بی‌طرف؟! استاندارد شما چی هست اصلا؟!
    خودِ واتس هم یک جاسوس افزار هست و به خیلی چیزها دسترسی داره و حتی بعد از خاموش کردنش هم به صورت مخفیانه به شدت با نت در تماس هست (با برنامه ی نوروت فایروال چک شده ) پس بهتره وقتی خاموش هست , با توقفِ اجباری force stop متوقفش کنین
    برنامه هایی هست که اتوماتیک میتونه توقف اجباری رو انجام بده
    هر اپ پیام رسانی با بسته شدنش کانکشن رو حفظ میکنه بخاطر سرویس اطلاع رسانی! واژه‌ی «به شدت» که بکار میبرید مبهمه. اگر تست کردید باید بگید چه حجمی در چه مدتی و با چه سروری. اظهار نظرهای شما بشدت غیرکارشناسی هست...

7. 2 کاربر از Mohammad Hosseyn بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

تاريخ عضويت
    Sep 2007
    محل سكونت

پيش فرض

فیلتر شکن خرگوش؟! شما tor که یک شبکه p2p حساب میشه رو قبول ندارید، به یک vpn معمولی میگید بی‌طرف؟! استاندارد شما چی هست اصلا؟!

هر اپ پیام رسانی با بسته شدنش کانکشن رو حفظ میکنه بخاطر سرویس اطلاع رسانی! واژه‌ی «به شدت» که بکار میبرید مبهمه. اگر تست کردید باید بگید چه حجمی در چه مدتی و با چه سروری. اظهار نظرهای شما بشدت غیرکارشناسی هست...
    سلام
    .
    ممنون از نظرتون
    .
    باز هم مجبورم بگم که :
    اگر مختصر بنویسیم , میگن واضح نیست , مفهوم نیست , این رو ننوشتین, اون رو ذکر نکردین و توضیح ندادین و ....
    .
    اگر هم توضیح طولانی بدیم خیلیها نمیخونند یا میگن مختصر بنویسید

.
    بگذریم ....
    .
    دوست عزیز شما اگه لطف کنین توضیحاتِ قبلی بنده رو بخونید , نوشته ام :
    [b] اگر background data رو برای برنامه ای مثل واتس اپ غیر فعال کنیم و data saver اندروید رو هم فعال کنیم , باز هم وقتی که واتس اپ رو میبندیم و نت روشن هست , واتس اپ مثل سگ هار !!! حمله میکنه به نت و و آروم نمیگیره
    .
    ما حدود 15 آی پی و دامین رو برای واتس اپ ممنوع کردیم توسط نوروت فایروال و هنوز بدون هیچ مشکلی داره کار میکنه ولی دیگه نمیتونه بی حساب و کتاب اطلاعات بفرسته و بگیره
    .

واتس اپ برای کار کردن فقط به 2 ای پی احتیاج داره که با یکیش نوشته ها رو میفرسته ومیگیره و با دومی که آمازون دات کام هست , فایلهای صوتی و تصویری رو مبادله میکنه
    بقیه ی آی پی ها رو کلاً ممنوع کنین
    .
    حالا هر فردی علاقمنده خودش بره دنبال اون ای پی های اضافه که معلوم نیست واتس اپ چی میفرسته و میگیره از طریقشون و همه رو ممنوع کنین توسط نوروت فایروال
    .

با توقفِ اجباریش (force stop )هم همه ی فعالیتهاش متوقف میشه که برای کاهش حرارت باتری و افزایش عمر باتری و عمر گوشی و سرعت گوشی و امنیت گوشی بسیار مفیده

.
    این امکان وجود نداره که همه چیز رو هر بار تکرار کنیم .
    .
    همینجا با افتخار اعلام میکنم که :
    دوستان عزیز , مطالبی که توسط بنده مخلص تقدیمتون میشه , برای افزایش امنیت و ایمنی و آسایش و راحتی و منظم شدنِ اقتصاد زندگیتون و کاهش مشکلاتِ خود خواسته و مشکلات ناخواسته هست با روشهای شرافتمندانه و خداپسندانه و قانونی پس اگر این چیزها براتون مهم هست و مایل بودین , مطالب بنده ی مخلص رو بخونین و به کار ببندین
    .
    اگر هم به این چیزها علاقه ندارید و یا براتون مهم نیست پس نادیده بگیرید و نخونید
    به همین سادگی

تاريخ عضويت
    Sep 2007
    محل سكونت

پيش فرض

با سلام

امروز در اخبار ساعت 14 شبکه ی یک :
    گوگل و اندروید بدون اجازه کاربران , اقدام به حذف تلکرام و هات کرام که 35 میلیون کاربر دارند از گوشیهای کاربران کردند .
    ظاهراً مسئولین صدا و سیما نمیدونند که قبل ار استفاده از گوشی و برنامه ها , باید با شرایطشون موافقت کنیم وگرنه گوسی و برنامه ها کار نمیکنه اصلاً
    .
    بعدش هم یک کلیپ از دادگاهِ یکی از مدیرانِ گوگل در امریکا رو نشون دادند که دادستان به مدیر گوگل میگه :
    اگه من برم پیش فلانی و بعد برم جای دیگه , آیا شما اینها رو میفهمید ؟
    مدیر گوگل کمی از جواب دادن امتناع کرد و وقتی دوباره ازش پرسیدند گفت بله

.
    البته این یک چیز واضحه که گوگل و اندروید و اپل و مایکروسافت و تلکرام و واتس اپ و اسکایپ و وایبر و ایمو و سایر مینجرها و فیلنرشگنها و آنتی ویروسها و مرورگرها و غیره , از خیلی چیزهای زندگی مردم خبر دارند . حتی کسانی که اصلاً به نت هم وصل نمیشند و یا اصلاً گوشی هوشمند و کامپیوتر هم ندارند !
    اما مردم میتونند تا حدی انتخاب کنند که اطلاعاتشون دست چه کسانی بیافته و دست چه کسانی نیافته مثل انتخاب گوشی سامسونگ یا نوکیا یا هواوی و انتخابِ گوشی اندرویدی یا اپل و انتخاب انتی ویروس غربی یا شرقی و انتخاب یکی از مسنجرها مثل تلکرام یا واتس اپ یا اسکایپ و وایبر و غیره و همچنین نصب یک فایروالِ قوی مثل نوروت فایروال و همچنین دستکاریِ دسترسیهای برنامه ها مثل استفاده از برنامه ی Advanced permission manager
    .
    اگر نوروت فایروال داشته باشین گوگل و اندروید نمیتونند با گوشیتون ارتباط برقرار کنند و قدرت دستکاری ازشون گرفته میشه (این موضوع تست شده توسط چند نفر )
    .
    امروز هم تعدادی که نوروت فایروال دارند , طلایی رو چک کردند , هنوز هم از طریق همون شرکتهای ایرانی راحت به نت وصل میشه . دی آر هم کلاً از کار افتاده و حتی بعد از یک بار وصل شدن با فیلنزشکن , باز هم خودش تنهایی نمیتونه وصل بشه
    .

اگر طلایی و هات کرام در گوشی شما حذف شده خبر بدین لطفاً

گوشی قفل شکسته هم قابل دستکاریِ بیشتر هست . این دسنکاری در سیستم عامل گوشی , میتونه باعث افزایش دوام و امنیت گوشی بشه . میتونه برعکس عمل کنه و گوشی رو بی دفاع کنه و یا ضعیف کنه در برابر حملاتِ سایبری . پس باید حساب شده و توسط فرد آگاهِ بااطمینان و قابل اعتماد صورت بگیره

پروفشنال alijigari's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2007

پيش فرض

درود
    ورژن تلگرام دسکتاپ 1.6.7 هست . مشکلی که دارم تمام voice ها را به صورت اتوماتیک در کانال ها و ... دانلود میکنه حتی در قسمت automatic media download تمام گزینه را off کردم . قبلا گرینه ای برای voice بود اما الان نیست . ممنون میشم راه حلی بفرمایید .
    توی این ورژن فقط همین چند تا گزینه را داره و گزینه voice را برداشته . مثلا کانال هایی که اهنگ داره دموی اهنگ ها به صورت voice هست ، همه را دانلود کرده .مشکل من فقط با ورژن دسکتاپ هست و روی موبایل مشکلی ندارم . اگه نتونم راهی پیدا کنم باید از خیلی کانال ها بیرون بیام . خیلی خیلی روی اعصاب هست
    متاسفانه توی یک روز 200 تا 300 voice دانلود شده

پروفشنال behnamy01's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2013

پيش فرض

درود
    ورژن تلگرام دسکتاپ 1.6.7 هست . مشکلی که دارم تمام voice ها را به صورت اتوماتیک در کانال ها و ... دانلود میکنه حتی در قسمت automatic media download تمام گزینه را off کردم . قبلا گرینه ای برای voice بود اما الان نیست . ممنون میشم راه حلی بفرمایید .
    توی این ورژن فقط همین چند تا گزینه را داره و گزینه voice را برداشته . مثلا کانال هایی که اهنگ داره دموی اهنگ ها به صورت voice هست ، همه را دانلود کرده .مشکل من فقط با ورژن دسکتاپ هست و روی موبایل مشکلی ندارم . اگه نتونم راهی پیدا کنم باید از خیلی کانال ها بیرون بیام . خیلی خیلی روی اعصاب هست
    وویس رو نمیشه غیرفعال کرد. تنها کاری که میتونید بکنید اینه که اون 10 مگابایت که توی عکس خودتون مشخه رو به 1 مگابایت کاهش بدید

12. این کاربر از behnamy01 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

کاربر فعال شبکه اینترنت و سرویس های آنلاین
    تاريخ عضويت
    Oct 2015

پيش فرض

درود
    سلام،مشکل شما فایل های ویس هست که طرف با میکروفن ضبط میکنه و براتون میفرسته یا فایلهای mp3؟ فایلهای mp3 رو میشه از اجرای خودکارشون جلوگیری کرد ولی ویسها فرستاده میشن و شما باز مختارید که پلی کنید اونها رو یا نه.

الان هم تو نسخه جدیدش ،اومده برای اجرای خودکار 3 قسمت تشکیل داده که شما عکسشو گذاشتید.یکی برای کانالها یکی برای چتها یکی برای گروهها.شما توی هر 3 قسمت باید غیرفعال کنیداونها رو.

ولی ویسهایی که مخاطبینتون با میکروفن ضبط میکنن و براتون میفرستن برای شما نمایش داده میشه ولی اختیارش با شماست میتونید اونها رو پلی نکنید.برای من که اینطوریه

پروفشنال sia0368's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2006
    محل سكونت
    تهران پاریس

پيش فرض

سایت یا کانال معرفی p_r-o#x&y تلگرام کسی داره معرفی کنه

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •