تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 201 از 212 اولاول ... 101151191197198199200201202203204205211 ... آخرآخر
نمايش نتايج 2,001 به 2,010 از 2118

نام تاپيک: [ Telegram ] / تمام مسائل مربوط به برنامه تلگرام

آخر فروم باز mojt90's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2016
    محل سكونت
    در سایت های :::::مای موویز - والا مووی - کینگ مووی و imovies-dl ::

پيش فرض

جواب ساده س. اونی که بخاطرش پول میدید!
    پنیر مفت توی تله موشه
    اما یک سوال ، مگر ما چه اطلاعاتی داریم غیر از اطلاعات بانکی که از این بابت نگران باشیم ؟

پروفشنال silvermanhhh's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2013

پيش فرض

اما یک سوال ، مگر ما چه اطلاعاتی داریم غیر از اطلاعات بانکی که از این بابت نگران باشیم ؟
    شاید شما دشمن داشته باشید کسی بخاد ابروتونو ببره
    شاید شما مجرم باشید ونخاید کسی از مکالمتون با بقیه باخبر بشه
    شایدم فعال س.یاسی باشید نخاید کسی جا و مکانتونو بفهمه

3. 2 کاربر از silvermanhhh بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

كاربر فعال اتومبیل، متفرقه، سبک زندگی MOHAMMAD_ASEMOONI's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2007
    محل سكونت
    زمین پهناور خدا (أرضُ اللّٰه الواسعة)

پيش فرض

اما یک سوال :
    مگر ما چه اطلاعاتی داریم غیر از اطلاعات بانکی که از این بابت نگران باشیم ؟
    سلام
    یک آدم هر چقدر هم که معمولی باشه باز هم میتونه به درد بخور باشه
    مثال:
    آدمهای معمولی و بدونِ سوء سابقه , بی پول ( فقیر مادی ) , مخالف سیاستهای حکومت ایران و از نوعی بودند که برای پولدار شدن هر کاری حاضرند انجام بدند یعنی فقیر معنوی هم بودند
    اینجور آدمها ظاهراً به درد نمیخورند
    اما بعضیهاشون برای استفاده در اعمال تروریستی مناسبترین هستند مثل تروریستهایی که دانشمندان اتمی ایران رو ترور کردند
    یکیشون در اعترافاتش قبل از اعدام گفت :

بهم قول 100 میلیون تومن رو دادند . میبرنش به یکی از کشورهای شمال ایران و سپس فلسطین اشغالی و آموزشش میدند برای چسباندن بمب به درب راننده در حین حرکت و آموزشهای دیگه .
    بعدش میاد ایران . 50 میلیون تومت بهش میدند به عنوان پیش پرداخت و بهش میگن بعد از ترور 50 تومنِ بافیمانده رو هم میگیره
    گفت ترور رو انجام دادم و بعدش رفتم تا بقیه ی پولم رو بگیرم ولی غیبشون زده بود .
    یعنی سر مامور خودشون رو هم کلاه گذاشتند چون فقط یک مهره و ابزار بود و کارش رو که انجام داد دیگه بی فایده و بی ارزش شد براشون
    .
    پس هر کسی میتونه به وقتش به درد بخور و ارزشمند باشه
    .

کسانی که برنامه هاب مجانی درست کردند برای چت و تماس صوتی و تصویری و ارسال عکس و مدارک و نرم افزار و غیره , هدفهای زیادی رو دنبال میکنند مثل :
    هدفهای تجاری و اقتصادی , نظامی , سیاسی , فرهنگی , اطلاعاتی , عقیدتی و غیره
    یک بار در یک مستند در کانال الجزیره میگفت :
    سیستمهای بسیار قدرتمندی طراحی کرده اند که توسط سوپر کامپیوترها اداره میشه و تمام اطلاعات اینترنتی رو رصد میکنند و پردازش میکنند و دسته بندی میکنند و ذخیره میکنند
    هر انسانی یک فایل الکترونیکی داره در سیستمهاشون حتی اگر خودش اهل اینترنت نباشه و حتی موبایل هوشمند هم نداشته باشه . از طریق اطرافیانش اطلاعاتش جمع آوری و ذخیره میشه و این اطلاعات هرگز پاک نمیشه بلکه فقط تغییراتش ثبت میشه مثل :
    تمام اطلاعات شناسنامه ای و گذرنامه ای و کارت ملی و گواهینامه و مدرک تحصیلی و شغلها و درآمدها , آدرسها , تحرکاتِ روزانه , عقاید سیاسی , دینی و مذهبی , اجتماعی , قد و وزن و وضعیت سلامتی یا بیماری , وضع مادی , وضعیت معنویات و صدها چیز دیگه
    تمام تلاششون اینه که این سیستمها دائماً پیشرفته تر بشه و بیشترین تعداد از مردم کره ی زمین در این سیستمها پرونده داشته باشند .
    .
    گردانندگانِ این سیستمها نوادگانِ همونهایی هستند که صد سال پیش اگر یک سیاه پوست قلم به دست میگرفت تا سواد یاد بگیره انگشتش رو قطع میکردند تا دیگه از این غلطها نکنه و برای دیگران هم عبرت بشه
    اونموقع عقیده داشتند که باید ملتها بیسواد و نادان باشند تا بشه جهان رو تحت سلطه ی خودشون دربیارند
    حالا عقیدشون عوض شده و میخوان مردم دنیا تا میتونند سواددار بشند و موبایل بخرند و برند توی نت و تلگزام و واتس اپ و اینستاگرام و اسکایپ و وایبر و غیره نصب کنند تا بشه جذبشون کرد و مغزهاشون رو با اطلاعاتِ بخصوصی پر کرد تا بشه به ملتها و کشورها و ثروتهاشون تسلط پیدا کرد

یه زمانی مستقیماً لشکر کشی میکردند و مردم رو قتل عام میکردند و ثروتها و کشورهاشون رو تصاحب میکردند مثل اشغال امریکا و قتل عام سرخپوستها . ( امیرکا یک کشور اشغالی هست مثل فلسطین
    بعدش دیدند دیگه نمیشه راحت ملتها رو قنل عام کرد , رفتند سراغ سیاست اشغال نظامی مثل اشغال نظامی ایران و هند
    بعدش وفتی با مقاومت آرادیخواهان روبرو شدند عقب نشینی کردند و رفتند سراغ سیاست دولتهای دست نشانده که دستوراتشون رو اجرا کنند مثل بعضی از جاهای اونطرفِ آب
    بعدش دیدند ملتها بیدار شده اند و یا تشکیل دولتِ دست نشانده شدنی نیست و خیلی جاها این سیاست هم دیگه کارایی نداره , رفتند سراغ سیاستِ ملتهای دست نشانده که الان داره اجرا میشه و روشها و ترفندهای خاص خودش رو داره مثل سوء استفاده از مبحثهای آزادی بشر , تمدن , آزادی عقیده , برابری , حفوق بشر , پیشرفت و غیره
    .
    پس همه براشون مهم هستند
    ==================================
    کسانی که اطلاعاتِ شما رو میخوان چند دسته هستند :
    2- سازمانهای اطلاعاتی کشورها مثل سیا و اف بی آی و موسادِ صهیونیستها و وزارت اطلاعات ایران و روسیه و انگلیس و اروپا و غیره
    2- شرکتهای بزرگ تجاری مثل آمازون و سامسونگ و اپل و مایکروسافت و cnn و بی بی سی غیره
    3- کلاهبردارانِ اینترنتی
    4- باجگیران
    5- سازمانها و گروهای فساد و فحشا
    6- سازمانها و گروههای تروریستی و مافیایی
    7- مردم آزارها
    8- فضولها
    9- بیکارهای علاقمند به هَــک برای سرگرمی
    10 - غیره
    .
    P ===================================
    صرفه جویی های میلیونی در هزینه های خودرو و زندگی
    [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

5. 2 کاربر از MOHAMMAD_ASEMOONI بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

اگه نباشه جاش خالی می مونه
    تاريخ عضويت
    Jul 2008

پيش فرض

وارد حساب شخصی ام در تلگرام شده بودم و پستی به شخصی ارسال کرده بودم بعد از ارسال یکساعت بعد مراجعه نمودم که پستم را بخوانم اواسط خواندنم بود که دیدم پستم حذف شد و ناپدید شد به نظرتون آیا حساب من هک شده یا نه ؟ ممنون

7. این کاربر از am_64 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

کاربر فعال سرویس های 3G/4G اپراتورها srx190d's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2011

پيش فرض

وارد حساب شخصی ام در تلگرام شده بودم و پستی به شخصی ارسال کرده بودم بعد از ارسال یکساعت بعد مراجعه نمودم که پستم را بخوانم اواسط خواندنم بود که دیدم پستم حذف شد و ناپدید شد به نظرتون آیا حساب من هک شده یا نه ؟ ممنون
    نسخه جدید امکان حذف پیام مقابل رو داری
    بدون محدودیت زمانی

Sent from my iPhone 7 using Tapatalk

9. این کاربر از srx190d بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Jul 2008

پيش فرض

نسخه جدید امکان حذف پیام مقابل رو داری
    بدون محدودیت زمانی

ولی من حذف نکرده بودم خودش حذف شد

تاريخ عضويت
    May 2016

پيش فرض

طرف مقابل میتونه پیام های شما رو هم پاک کنه
    اپدیت جدید تلگرام اینطوری شده و صدای خیلیا هم دراومده

12. این کاربر از The Respina بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

کاربر فعال سرویس های 3G/4G اپراتورها srx190d's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2011

پيش فرض

اون طرف حتما پاک کرده

14. این کاربر از srx190d بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Sep 2007
    محل سكونت

پيش فرض

خیلی ممنون محمدجان
    ولی به نظرتون مناسب ترین راه برای اتصال به تگلرام چی هست ؟ که حریم خصوصی و اطلاعات هم حفظ بشه ؟
    پ....روکس-ی یا وی پی ان خرگوش و .. به نظرتون قابل اعتماد هست ؟
    من خودم به تلگرام خیلی نیاز دارم اما نمی دونم مناسبترین راه دسترسی به تلگرام چیه ؟
    سلام
    1- اصلاً امکان نداره که بگیم میخوایم از نت استفاده کنیم و اطلاعات مبادله کنیم ولی هیچکسی در دنیا از هویتمون و اطلاعاتِ رد و بدل شده باخبر نشه .این غیر ممکن هست
    2- حالا مسئله اینه که حاضریم چه کسانی اطلاعاتمون رو رصد کنند ؟
    یه نفر میگفت حاضره همه ی سازمانهای اطلاعاتی دنیا اطلاعاتش رو رصد کنند ولی باباش رصد نکنه !!!
    3- اگر هدفتون اینه که هیچکسی در ایران نتونه شما رو تحت نطر بگیره پس تنها راهش فعلاً اینه که اینترنن ماهواره ای داشته باشین یعنی یک دیش کوچک حدود چهل یا پنجاه سانتی نصب کنین و اشتراک اینترنت ماهواره ای بگیرین و برید توی نت . رهبران داعش و شاخه های تبلیغاتیشون همگی همینطوری وصل میشدند به نت و اطلاعات میفرستادند و میگرفتند
    4- راه دیگه استفاده از فبلنزشکن خارجی هست که اصلاً با هیچ جای ایران اطلاعات توافق نداشته باشه مثل سای فو ن و تو ر . اما خودِ اینها کار جمع آوری اطلاعات کاربرانشون رو به عهده دارند تا به موقع ازش استفاده بشه
    5- تور بو وی پــی ا ن یا همون خاگو شی هم هست که متاسفانه همونطور که قبلاً گفتم , تا حالا نتونستم برنامه ای پبدا کنم که بتونه آز پز ها و سایتهایی که فبلنزشکنهـا باهاشون تماس میگیرند رو نشون بده چون برنامه نوروت فایروال خودش شبیه فبلنزشکن هست و نمیشه 2 تا فبلنزشگن رو با هم روشن کرد روی موبایل

6- اینها فقز 2 تا از جاهایی هست که تلکرام ظلایی باهاشون تماس میگه :
    5.160.157.162
    shabdiz telecom Network jsc
    Iran Alborz Karaj
    .
    185.183.129.68
    Smart land salutation Co Ltd
    Iran

علاقمندان میتونند نوروت فایروال نصب کنند و خودشون بقیه ی آی پی ها رو در قسمت access log ببینند و ازش کپی بگیرند و در سایتهای زیر مشخصات مالکهاشون رو ببینند
    ww.whatidmyipaddress. com
    ww.dnslytics. com
    .
    ===================================
    ار یک بابت خوشحال کننده هست که تلکرام رصد میشه چون تروریستها و کلاهبردارها و سارقان و باندهای قاچاق مواد مخدر و کالا و فحشا و فساد و مافیا و سایر مجرمین هم دنبال راههای ارتباطی غیرقابل رصد میگردند

برای کسی که ریگی به کفش نداره و فعالیتِ سیاسی ممنوع هم نداره , برنامه هایی مثل واتس اپ مناسب هست ولی واتس اپ کانال نداره . اما الان مدتی هست که گروهش به صورتی شده که فقط مدیر , کسانی که مدیر تاییدشون کنه میتونند مطلب ارسال کنند
    اگه فیلنزشگن خارجی هم پیدا بشه , ترافیک خور نباشه پس میشه از تلگزام معمولی آبی رنگ هم استفاده کرد . ممکنه فیلنرشگنِ خرگوشی همینطور باشه
    .
    نوروت فایروال اونقدر قدرتمنده که در اندورید 8 به بالا سیستم رو دستکاری کرده اند تا با بستن صفحه , نوروت فایروال بعد از چند دقیقه خاموش بشه و اگر گوشی به نت وصل باشه بی در و پیکر میشه و برنامه های اندروید و غیره مثل مور و ملخ حمله میکنن به نت و شیره ی اطلاعات داخل گوشی و اشتراک اینترنت گوشی میکشند . ول کن هم نیستن !!! بی انصافها یعنی روزی چند بار همین کار رو انجام میدند . نوروت فایروال خرخره ی همشون رو میگیره و نمیذاره وصل بشن به نت و فعالبتِ مخفیشون رو هم نشون میده
    نوروت فایروال فقط 1.8 مگ حجم داره و باید روی حافظه ی گوشی نصب بشه
    .
    برنامه ی کول تول cool tool هم بسیار بسیار مفید هست و اطلاعات مفیدِ زیادی مثل سرعت اطلاعات و مقدار ترافیک مصرفی و مقدار رَم گوشی و درصد اشغال شده ی سی پی یو و دمای گوشی وخیلی چیزهای دیگه رودر نوار بالای صفحه نشون میده

اطلاعات بیشتر :

16. این کاربر از MOHAMMAD_ASEMOONI بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Sep 2007
    محل سكونت

پيش فرض

دوستان الان بهترین روش برای باز کردن تلگزام توی ویندوز چیه؟
    سلام
    نسخه ی دسک تاپِ نلکرام خودش وی پــی ا ن داره و نیازی به هیچ فیلنرشگنی نداره
    حتی قبل از فیلتر شدنِ تلکزام در ایران , نسخه ی دسک تاپش اینجوری بود
    .
    ===================================
    صرفه جویی های میلیونی در هزینه های خودرو و زندگی

18. این کاربر از MOHAMMAD_ASEMOONI بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •