تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 152 از 212 اولاول ... 52102142148149150151152153154155156162202 ... آخرآخر
نمايش نتايج 1,511 به 1,520 از 2118

نام تاپيک: [ Telegram ] / تمام مسائل مربوط به برنامه تلگرام

حـــــرفـه ای Mohammad Hosseyn's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2005
    محل سكونت
    ...

پيش فرض

در مورد دومی...

مثلا من همین امروز و دیروز بهش پیام دادم. ..شخص دوم( که در سرچ پیدا شده) یعنی تقریبا همون دیروز پیام داده؟
    او کلمه ای که سرچ میکنید مهمه. مثلا شما کلمه سلام رو سرچ میکنید. تلگرام به ترتیب زمانی که افراد بهتون پیام دادن و تو پیامشون کلمه سلام بوده رو ردیف میکنه. حالا ممکنه یکی این وسط یه پیام دیگه داده باشه که سلام توش نبوده شما نمیتونی بفهمی که اخرین بار فرد با کی صحبت کرده و اصلا نیازی هم نیست بفهمیم چون تو حیطه شخصیه

2. این کاربر از Mohammad Hosseyn بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Nov 2013

پيش فرض

او کلمه ای که سرچ میکنید مهمه. مثلا شما کلمه سلام رو سرچ میکنید. تلگرام به ترتیب زمانی که افراد بهتون پیام دادن و تو پیامشون کلمه سلام بوده رو ردیف میکنه. حالا ممکنه یکی این وسط یه پیام دیگه داده باشه که سلام توش نبوده شما نمیتونی بفهمی که اخرین بار فرد با کی صحبت کرده و اصلا نیازی هم نیست بفهمیم چون تو حیطه شخصیه
    من هیچ کلمه رو سرچ نمیکنم....براساس این، چطور میشه ترتیب شخص ها رو تحلیل کرد؟ فقط ان دایره رو میزنم.

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Jul 2015

پيش فرض

من اصلا با ربات های تلگرام آشنایی ندارم ، آیا امکانش هست که کدهای که در github هستن رو به صورت ربات در تلگرام ایجاد کرد؟

مثلا این

کد:
    برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
    Last edited by salman2003; 09-04-2017 at 02:25.

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Nov 2013

پيش فرض

با سلام و احترام...

من وقتیshow all sessions رو از تلگرام دسکتاپ میزنم، برام شکل زیر میاد و ان اعداد متفاوت هستن...فقط عدد دوم و سوم مثل هم هستن..عدد اول متفاوت هست...اینا فک میکنم آی پی باشن..درسته؟ الان یعنی هک شدم؟
    ورژن تلگرام ها هم متفاوته...ولی خب من آپدیت هم داشتم...ممنون میشم بررسی کنین.

وقتی ترمینیت آل عادر رو میزنم شکل زیر میاد:

ممنون میشم راهنماییم کنین..تشکر

حـــــرفـه ای Mohammad Hosseyn's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2005
    محل سكونت
    ...

پيش فرض

با سلام و احترام...

من وقتیshow all sessions رو از تلگرام دسکتاپ میزنم، برام شکل زیر میاد و ان اعداد متفاوت هستن...فقط عدد دوم و سوم مثل هم هستن..عدد اول متفاوت هست...اینا فک میکنم آی پی باشن..درسته؟ الان یعنی هک شدم؟
    ورژن تلگرام ها هم متفاوته...ولی خب من آپدیت هم داشتم...ممنون میشم بررسی کنین.

وقتی ترمینیت آل عادر رو میزنم شکل زیر میاد:

ممنون میشم راهنماییم کنین..تشکر
    یک روز صبر کنید و بعد گزینه terminate all other sessions رو بزنید . بعیده هک شده باشید احتمالا از سیستم خودتونه.

7. این کاربر از Mohammad Hosseyn بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Nov 2013

پيش فرض

سلام...

یه بنده خدایی هست که میگه من برای آپدیت تلگرام، اول دیلیت اکانت میکنم و بعد ثبت مجدد سیم کارت رو انجام میدم و در نهایت اپدیتش میکنم!! میخوام ببینم راست میگه یا نه! این بنده خدا جز محاطبین من هست...

پس بنابراین اگه دیلیت اکانت کرده بود واسه من در گوشیم مشخص میشد، درسته؟ اگه درست باشه تا اینجا میفهمیم که دروغ گفته.

حالا فرض کنید من تلگرام رو بعد از دیلیت اکانت و ثبت مجدد سیم کارتش باز کنم، ایا باز من متوجه آن دیلیت اکانت میشوم؟ نوتیفیکیشنی برای این دیلیت اکانت به هر حال در گوشی یا تلگرام ظاهر میشه؟(البته این حدس دوم کم پیش میاد-چون معولا تلگرام رو نگاه میکنم)

باتشکر

حـــــرفـه ای mtchabok's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2011
    محل سكونت
    (مازندران - ساری) و (تهران - تهران)

پيش فرض

سلام...

یه بنده خدایی هست که میگه من برای آپدیت تلگرام، اول دیلیت اکانت میکنم و بعد ثبت مجدد سیم کارت رو انجام میدم و در نهایت اپدیتش میکنم!! میخوام ببینم راست میگه یا نه! این بنده خدا جز محاطبین من هست...

پس بنابراین اگه دیلیت اکانت کرده بود واسه من در گوشیم مشخص میشد، درسته؟ اگه درست باشه تا اینجا میفهمیم که دروغ گفته.

حالا فرض کنید من تلگرام رو بعد از دیلیت اکانت و ثبت مجدد سیم کارتش باز کنم، ایا باز من متوجه آن دیلیت اکانت میشوم؟ نوتیفیکیشنی برای این دیلیت اکانت به هر حال در گوشی یا تلگرام ظاهر میشه؟(البته این حدس دوم کم پیش میاد-چون معولا تلگرام رو نگاه میکنم)

باتشکر
    سلام
    معمولا با حذف اکانت پیغامی برای شما ارسال نمیشه و تنها پروفایل کاربریشون غیرفعال میشه و عنوان حذف شده میشه.
    با ثبت مجدد شماره، یک صفحه چت براتون بدون هیچ پستی ایجاد میشه( اینمورد در حالت تنظیمات پیشفرض تلگارم هست، اگه تغییر نداده باشین )

Sent from my SM-G920F using Tapatalk

10. این کاربر از mtchabok بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Nov 2013

پيش فرض

سلام
    معمولا با حذف اکانت پیغامی برای شما ارسال نمیشه و تنها پروفایل کاربریشون غیرفعال میشه و عنوان حذف شده میشه.
    با ثبت مجدد شماره، یک صفحه چت براتون بدون هیچ پستی ایجاد میشه( اینمورد در حالت تنظیمات پیشفرض تلگارم هست، اگه تغییر نداده باشین )

Sent from my SM-G920F using Tapatalk
    سلام...ممنون.

پروفایل کاربریش غیر فعال نشده بود تا ان موقع که من دیدم.
    من صفحه پی ویشو داشتم و هیچی از پیاماش پاک نشده بود. چه تنظیماتی.من نمیدونم..میتونین بهم نشون بدین؟ من تنظیمات دانلود عکس و رمز دو گانه رو تغییر دادم.

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Nov 2013

پيش فرض

سلام...یه سوال دیگه

اگه فقط تلگرام رو آنیستال کرده باشه و دوباره ورژن جدید رو نصب کرده باشه و باز دوباره با سیم کارت مجددا ثبت کرده باشه، در این صورت کابران بلاک شده از بلاک خارج میشن؟

Last edited by ّfarzad543; 11-04-2017 at 08:29.

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Nov 2013

پيش فرض

سلام..

یک شخصی، سکرت چتش برام کار نمیکنه!!! چرا؟؟ طرف لست رسنتلی بود من با این ترفند میفهمیدم انلاینه یا نه! داستان چیه؟ و راه حل چیه؟

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •