تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 112 از 212 اولاول ... 1262102108109110111112113114115116122162 ... آخرآخر
نمايش نتايج 1,111 به 1,120 از 2118

نام تاپيک: [ Telegram ] / تمام مسائل مربوط به برنامه تلگرام

پروفشنال farsweb's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2008
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

با لینک میشه
    اون جایی که add member میکنی بالاش میتونی لینک رو بگیری
    مرسی هیچ راهی هست بشه فقط با ایدی شماره تلفنشو پیدا کرد؟

مدیر انجمن اینترنت و شبکه Milad4171's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2009
    محل سكونت
    Iran

پيش فرض

میترسم خطم عوض کنم یا گوشی جدید بگیرم بازم نشه
    میخوام بدونم مشکل چیه؟ کسی واسش پیش نیامده؟
    سلام.
    مهم نیست که شما شماره ها رو حذف کنید
    وقتی شخصی شماره شما رو داشته باشه اگه شما هم نداشته باشین اون شما رو می بینه که وصل شدین به تلگرام یا تلگرام دارین.
    شما تا زمانی که این شخص رو اد نکنید در صورتی که جزو شماره هاتون نباشه شماره تماسش رو فقط می بینید تا زمانی که اد کنید و با نامی که اد کردید توی لیستتون هست.
    طرف مقابل شماره شما رو داره و شما صد بار دیگه هم اینکارو بکنید فرقی نداره. مهم اینه که اون اشخاص شماره شما رو دارن.

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Jul 2016

پيش فرض

سلام.
    مهم نیست که شما شماره ها رو حذف کنید
    وقتی شخصی شماره شما رو داشته باشه اگه شما هم نداشته باشین اون شما رو می بینه که وصل شدین به تلگرام یا تلگرام دارین.
    شما تا زمانی که این شخص رو اد نکنید در صورتی که جزو شماره هاتون نباشه شماره تماسش رو فقط می بینید تا زمانی که اد کنید و با نامی که اد کردید توی لیستتون هست.
    طرف مقابل شماره شما رو داره و شما صد بار دیگه هم اینکارو بکنید فرقی نداره. مهم اینه که اون اشخاص شماره شما رو دارن.
    خب مشکل همینه. کسی اصلا شماره منو نداره هیچکس نداره. این خطو تازه خریدم. ولی باز پیام میاد که آقای ایکس وارد تلگرام شد!! اون که خط منو نداره. تلگرام منو نداره. من حتی شمارش رو سیو ندارم تو گوشیم. رم سیم کارت.... همه را عوض کردم. گوشی را فرمت کردم. آخه چرا باید این پیغام بیاد؟ میخوام بدونم از گوشی هست یا سیمکارت؟ آیا راهی به جز ریست فکتوری هست که مطمئن تر باشه و کلا همه چیزو از بین ببره؟

پروفشنال aryna's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2008

پيش فرض

خب مشکل همینه. کسی اصلا شماره منو نداره هیچکس نداره. این خطو تازه خریدم. ولی باز پیام میاد که آقای ایکس وارد تلگرام شد!! اون که خط منو نداره. تلگرام منو نداره. من حتی شمارش رو سیو ندارم تو گوشیم. رم سیم کارت.... همه را عوض کردم. گوشی را فرمت کردم. آخه چرا باید این پیغام بیاد؟ میخوام بدونم از گوشی هست یا سیمکارت؟ آیا راهی به جز ریست فکتوری هست که مطمئن تر باشه و کلا همه چیزو از بین ببره؟
    سلام
    من دقیقا نمیدانم مشکل شمل چیست
    اما درباره اینکه خط را نو گرفتی ولی کسی شماره شما را نداره اولا شاید اشنا و فامیلای درجه یک شما از خط نوتان باخبر بوده
    ثانیا و احتمال کمتر اینکه هود اپراتورها شماره تلفن های مشترک هاش را طبق قردادی که با شرکت ای تبیلغاتی دارن میفروشند
    برحسب کد پستی یا منطقه شهری یا فلان خط تا فلان خط و یا روش های غیره ‌.‌
    اینها همش شدنی هست

فرستاده شده از V3ِ من با Tapatalk

مدیر انجمن اینترنت و شبکه Milad4171's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2009
    محل سكونت
    Iran

پيش فرض

احتمالا شما شماره تماسهاتون رو روی اکانتتون سیو کردین. یعنی روی خططون نیست.
    این اتفاق باعث میشه هر بار که شما مثلا اکانت جی میل رو وصل میکنین تمام شماره تلفن هاتون سینک میشه روی گوشی. اینم هست !
    باید تمام موارد رو چک کنید ببینی موضوع چیه ولی اینکه کسی الکی بیاد داخل لیست تماس امکان پذیر نیست .

6. این کاربر از Milad4171 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Jul 2016

پيش فرض

سلام
    من دقیقا نمیدانم مشکل شمل چیست
    اما درباره اینکه خط را نو گرفتی ولی کسی شماره شما را نداره اولا شاید اشنا و فامیلای درجه یک شما از خط نوتان باخبر بوده
    ثانیا و احتمال کمتر اینکه هود اپراتورها شماره تلفن های مشترک هاش را طبق قردادی که با شرکت ای تبیلغاتی دارن میفروشند
    برحسب کد پستی یا منطقه شهری یا فلان خط تا فلان خط و یا روش های غیره ‌.‌
    اینها همش شدنی هست

فرستاده شده از V3ِ من با Tapatalk
    من یک بار خلاصه واستون میگم شاید شما بتونید کمکم کنید
    من یک خط داشتم کلی مخاطب توی گوشیم و تلگرام داشتم.
    ولی اومدم یک خط جدید خریدم که حتی مادرم هم اون خطو نداره. تلگرام قبلی را کلا حذف کردم. بعد خط قبلی را از گوشی بیرون آوردم گذاشتم کنار. یک رم جدید خریدم. کلا گوشی مخاطبین... همه را فرمت کردم.
    خط جدید را انداختم توی گوشی فرمت شده تلگرام نصب کردم روی این. الان بعضی اوقات پیغام میاد که آقای فلانی وارد تلگرام شد. در صورتی که من حتی دیگه شماره این آقا را ندارم توی گوشی. من نه شمارش را دارم. نه خط قبلی توی گوشی هست. نه تلگرام قبلی. گوشی فرمت شده. رم جدید خریدم. سیم کارت جدید. تلگرام جدید. ولی بازم پیغام میاد!

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Jul 2016

پيش فرض

احتمالا شما شماره تماسهاتون رو روی اکانتتون سیو کردین. یعنی روی خططون نیست.
    این اتفاق باعث میشه هر بار که شما مثلا اکانت جی میل رو وصل میکنین تمام شماره تلفن هاتون سینک میشه روی گوشی. اینم هست !
    باید تمام موارد رو چک کنید ببینی موضوع چیه ولی اینکه کسی الکی بیاد داخل لیست تماس امکان پذیر نیست .
    جی میل جدید هم حتی ساختم به خدا. همه چی صفر. اما باز درست نمیشه

کـاربـر بـاسـابـقـه saviss's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2006
    محل سكونت
    Far far away

پيش فرض

به نظرتون با عوض کردن خطم درست میشه دیگه نخوام گوشی بفروشم؟ جون شما اطلاع دارید میشه کمکم کنی
    بله طبیعتامیشه
    البته بشرط این که مخاطبینتون با گوشی سینک نباشن
    وگرنه مجبورید هم ایمیل رجیستروهم شماره خط روعوض کنید(یک اککانت جدیدومجزابایدبسازید)
    دراینصورت نیازی به فروختن گوشی نیست فقط ریست فکتوری کنیدکافیه
    رم گوشی روهم فرمت کنید

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Jul 2016

پيش فرض

بله طبیعتامیشه
    البته بشرط این که مخاطبینتون با گوشی سینک نباشن
    وگرنه مجبورید هم ایمیل رجیستروهم شماره خط روعوض کنید(یک اککانت جدیدومجزابایدبسازید)
    دراینصورت نیازی به فروختن گوشی نیست فقط ریست فکتوری کنیدکافیه
    رم گوشی روهم فرمت کنید
    چطوری باید بفهمم که سینک هستن یا نه؟
    وقتی فرمت کردم بعدش چیکار کنم؟ چی را بزنم اولش که سوال میکنه گوشی میاد بالا؟ ممنون. کمکم کنید تو را خدا

کـاربـر بـاسـابـقـه saviss's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2006
    محل سكونت
    Far far away

پيش فرض

من یک بار خلاصه واستون میگم شاید شما بتونید کمکم کنید
    من یک خط داشتم کلی مخاطب توی گوشیم و تلگرام داشتم.
    ولی اومدم یک خط جدید خریدم که حتی مادرم هم اون خطو نداره. تلگرام قبلی را کلا حذف کردم. بعد خط قبلی را از گوشی بیرون آوردم گذاشتم کنار. یک رم جدید خریدم. کلا گوشی مخاطبین... همه را فرمت کردم.
    خط جدید را انداختم توی گوشی فرمت شده تلگرام نصب کردم روی این. الان بعضی اوقات پیغام میاد که آقای فلانی وارد تلگرام شد. در صورتی که من حتی دیگه شماره این آقا را ندارم توی گوشی. من نه شمارش را دارم. نه خط قبلی توی گوشی هست. نه تلگرام قبلی. گوشی فرمت شده. رم جدید خریدم. سیم کارت جدید. تلگرام جدید. ولی بازم پیغام میاد!
    توی تمام شبکه ها اکانت شماهست
    واتس آپ...تلگرام...imo...اینستا...وغی ه...
    بایدازهمه این ها لاگ آوت کنیدویا دیلیت اکانت
    به محض اینکه بایکیشون واردبشیدبقیه هم سینک میشن

12. این کاربر از saviss بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •