تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

نمايش نتايج 1 به 8 از 8

نام تاپيک: استخدام 6 نویسنده سایت (شرایط عالی)

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Jun 2011

پيش فرض استخدام 6 نویسنده سایت (شرایط عالی)

به شش نویسنده سایت با حقوق عالی نیازمنیدم.

سایت مورد نظر زیر نظر یک شرکت معتبر رسانه ای است (در حال راه اندازی)، این سایت در سه زمینه فعالیت خواهد داشت که شامل، دانلود (آهنگ، نرم افزار، کلیپ، ایبوک) تفریحی (مطالب تفریحی، سرگرمی، آموزشی، عکس و...) خبری (خبری، تحلیلی، ترجمه، نقد و...)

برای هر یک از این زمینه ها دو نویسنده احتیاج داریم و مجموعا 6 نویسنده.

شرایط عمومی:
    - مدیریت محتوای وردپرس (آشنایی با وردپرس)
    - پرداخت به صورت هفتگی یا ماهانه است (به انتخاب نویسنده)
    - نرخ پرداختی بسته به نوع بخش متفاوت است اما در تمام نرخ ها هر سه ماه 10 درصد افزایش پیدا میکند.
    - در صورت رضایت و بازخورد خوب مطالب، دستمزد به شکل چشمگیری افزایش پیدا میکند.
    - آشنایی با سئو و ارسال پست های سئو شده ( wordpress seo by yoast )
    - مطالبی که ارسال می شه باید به روز باشه
    - عکس های موجود در مطالب باید در خود سایت آپلود شده باشند.
    - حداقل 5 برچسب برای هر پست
    - مطالب سایت های ایرانی (به جز بخش خبری) در صورتی مجاز است که متن کاملا بازنویسی شود.

- درج متن جایگزین عکس در قسمت تنظیمات عکس(alt) ضروری است تا در صورتی که به هر دلیل عکس مورد نظر باز نشود متن جایگزین نمایش داده شود.
    - درج هرگونه مطالب مربوط به پرنوگرافی و روش های دور زدن فیلترینگ ممنوع می باشد.

شرایط نویسنده بخش دانلود:
    - فایل ها باید در دو سرور 1- سرور سایت و 2- سرور کمکی آپلود شود.
    - نویسنده موظف است که فایل را با فرمت (.rar) فشرده کند و رمز "آدرس سایت" برای آن قرار دهد.
    - فایل ها محدودیت حجمی دارند و فایل های بالای 100 مگ در سایت قرار نمیگیرد.
    - برچسب ها باید مرتبط و خلاقانه و هدفدار باشد
    - تعداد مطالب برای این بخش روزانه حداقل 3 مطلب و حداکثر 7 مطلب است.
    - هزینه هر مطلب در این بخش برای شروع 280 تومان است که هر سه ماه 10 درصد افزایش پیدا میکند. (درصورت رضایت و بازخورد خوب قابل افزایش است)
    - مطالب ترجمه شده و کاملا اختصاصی در وب فارسی 3 برابر نرخ معمولی این بخش محاسبه میشود ( گذاشتن مطالب ترجمه شده الزامی نیست اما حداکثر 3 مطلب در روز مجاز است)

شرایط نویسنده بخش تفریحی:
    - مطالب باید اختصاصی باشند و اگر قصد کپی کردن از سایت فارسی دیگری را دارید متن آن باید بازنویسی شود
    - عکس های مطالب باید دارای متن جایگزین باشد.
    - عکس ها به هیچ عنوان دارای تگ و آدرس سایت دیگری نباشند.
    - برچسب ها باید خلاقانه، مرتبط و هدفدار باشند.
    -تعداد مطالب برای این بخش روزانه حداقل 5 مطلب و حداکثر 25 مطلب است.
    - هزینه هر مطلب در این بخش برای شروع 100 تومان است که هر سه ماه 10 درصد افزایش پیدا میکند. (درصورت رضایت و بازخورد خوب قابل افزایش است)
    - مطالب ترجمه شده و کاملا اختصاصی در وب فارسی 3 برابر نرخ معمولی این بخش محاسبه میشود ( گذاشتن مطالب ترجمه شده الزامی نیست اما حداکثر 3 مطلب در روز مجاز است)

شرایط نویسنده بخش خبری:
    - اخبار فقط از منابع انتخاب شده توسط مدیر سایت گذاشته میشود
    - هر خبر باید با جمله «به گزارش "نام سایت" به نقل از "نام سایت منبع"» شروع شود.
    - تعداد مطالب برای این بخش حداقل 10 مطلب و حداکثر 30 مطلب است.
    - گزینش مطالب به عهده نویسنده است که باید فاکتورهای "جذابیت"، "موضوع روز بودن" و "پرمخاطب بودن" در نظر گرفته شود.
    - برچسب ها باید خلاقانه، مرتبط و هدفدار باشند.
    - هزینه هر مطلب در این بخش برای شروع 50 تومان است که هر سه ماه 10 درصد افزایش پیدا میکند. (درصورت رضایت و بازخورد خوب قابل افزایش است)

در صورت موافقت با شرایط بالا، از طریق شماره 09132911841 (فقط پیامک یا وایبر و واتس آپ) و یا ایمیل [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ارتباط برقرار کنید.
    با تشکر

Banned
    تاريخ عضويت
    Sep 2011

پيش فرض

خیلی خنده دار بود ، مثل اینکه قیمتا دستتون نیست.
    همشون یه صفر کنارش بزارین

3. 2 کاربر از o3tad بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Jun 2011

پيش فرض

والا تا همین الان 18 نفر پیام دادن، ایمیلمو هنوز چک نکردم. تو پونیشا هم یه تیم پیشنهاد داده کل پست ها مطلبی 60 تومن. ضمن اینکه همین الان دوتا فروشگاه رو با قیمت هر پست 120 تومن دارم اداره میکنم. مطالب هم کاملا اختصاصی هست، هر مطلبم 5 تا عکس داره ک حتی باید لوگو هم بذارن. تو یه ماه گذشته 12 نویسنده برای سایت خبرآنلاین و ستاره ها پیدا کردم که تقریبا نصف این مبالغ میگیرن. انگار خیلی حالت خوبه اونی که نویسنده سایت باشه میتونه 10 تا پست رو تو یه ساعت تموم کنه، کسی که اینکاره نیست براش سخته
    Last edited by imasoud; 16-02-2015 at 00:12.

آخر فروم باز djbehnam73's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2013
    محل سكونت
    یه جایی از همین کره ی خاکی !

پيش فرض

خوبه
    اما اگه میشه لطفا ادرس سایت رو بدید

6. این کاربر از djbehnam73 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Jun 2011

پيش فرض

خوبه
    اما اگه میشه لطفا ادرس سایت رو بدید
    سایت هنوز راه اندازی نشده اما آدرسش townload.ir هستش. چون شروع کار از صفره نرخ ها هم افزایشی هستن.

تاريخ عضويت
    Jul 2013
    محل سكونت

پيش فرض

سایت هنوز راه اندازی نشده اما آدرسش townload.ir هستش. چون شروع کار از صفره نرخ ها هم افزایشی هستن.
    خب از شرایط عمومی بنده وردپرس رو بلد نیستم

9. این کاربر از djbehnam73 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Jun 2011

پيش فرض

خب از شرایط عمومی بنده وردپرس رو بلد نیستم
    منظور از آشنایی صرفا پست گذاشتنه، کار روتینه و بعد از یه مدت حله. لطفا به آدرسی که تو پست اول هست یه ایمیل بدید فردا میدم به شرکت بهتون ایمیل میزنن و شرایط رو براشون بگید.

11. این کاربر از imasoud بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Jul 2013
    محل سكونت

پيش فرض

منظور از آشنایی صرفا پست گذاشتنه، کار روتینه و بعد از یه مدت حله. لطفا به آدرسی که تو پست اول هست یه ایمیل بدید فردا میدم به شرکت بهتون ایمیل میزنن و شرایط رو براشون بگید.
    من چند مورد رو بگم
    اینکه یکسری از روز ها رو فکر نکنم اصلا وقت کنم که حتی به نت دسترسی پیدا کنم ولی خب به جاش می تونم تو روز های دیگه فعالیت بیشتری داشته باشم
    تو بخش دانلود می تونم بیشتر همکاری کنم
    ایبوک رو نمی دونم چیه
    کلیپ رو می تونم بزارم ولی متاسفانه تو این بخش به احتمال زیاد ضعیف تر از بخش های دیگه خواهم بود
    تو بخش نرم افزار فعال تر هستم
    تو بخش اهنگ کمک بیشتری می تونم بکنم یعنی بهتره بگم کارم بیشتر با موزیک هست مثلا موزیک هایی دارم که با اینکه قدیمی و نایاب هستن ولی با کیفیتت 320 ایتونز هستن و همه خریداری شده هستن
    در اخر با این شرایط اماده ی همکاری هستم البته اگر پذیرا باشید
    +
    برای اطلاعات بیشتر می تونید نام کاربری djbehnam73 یا djbehnam رو توی گوگل سرچ بفرمایید و فعالیت بنده رو در انجمن های مختلف مشاهده بفرمایید

13. این کاربر از djbehnam73 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •