تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

مشاهده نتيجه نظر خواهي: کدام گزینه مد نظر شماست ؟

راي دهنده
98. شما نمي توانيد در اين راي گيري راي بدهيد
  • ادامه همکاری کی روش

74 75.51%
  • عدم همکاری کی روش

24 24.49%
صفحه 5 از 14 اولاول 123456789 ... آخرآخر
نمايش نتايج 41 به 50 از 140

نام تاپيک: آیا کی روش باید بماند یا برود ؟

Super Moderator Ezel's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2007

پيش فرض

سلام
    پس اینجور که میفرمایید فوتبال فقط نتیجه مهم هست و دیگه کسی فوتبال نگاه نمیکنه فقط کافی اخبار دنبال کنن ببینن تیمشون چه نتیجه ای گرفته ... این همه پول خرج میشه رقابت بین باشگاه میشه تا یک بازیکن با قیمت بیشتر به تیمشون بیاد فقط واسه نتیجه ؟!! خوب رئال که یا اول یا دوم میشه چرا هرسال کلی بازیکن میخره
    شما هم مثل اون دوستمون پست منو و کلمات منو نخوندین و اومدین پست میدین :

من در مورد نگاه فنی به فوتبال صحبت میکردم و سرتاسر پستهام هم اینو داد زدم که نگاه فنی صرفا در نتیجه خلاصه نمیشه !

حالا شما اومدی اینو به من نسبت میدی که فوتبال فقط نتیجه مهم است !

اگه نتیجه مهم بود من از کیروش حمایت نمیکردم چون از لحاظ نتیجه ی نهایی در جام ملتها تفاوتی با قطبی و قلعه نویی نداشت !!!

پس لطفا قبل از نقل قول گرفتن صحبت ها و کلمات رو دقیق بخونید تا برداشت متفاوت از اونچه که بیان شده در قالب واژه ها ، نداشته باشید .

ممنون

2. 3 کاربر از Ezel بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

آخر فروم باز Gregar's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2009
    محل سكونت
    The North

پيش فرض

انتظارات من از تیم ملی ایران زیاد نیست، برام جالبه که کی روش چگونه در کاهش بیش ار حد معمول انتظارات ایرانی ها موفق عمل کرده.
    (مثل عمو حسن در عالم سیاست)

مطمئنا کسانی که دوره های مختلف جام جهانی و جام ملت هارو نگاه میکردن، به خاطر میارن که پس از شکست ایران در مسابقات مختلف، صدا و سیما تعداد قابل توجهی منتقد تیم ملی میاورد، از برنامه نود تا ورزش و مردم و ... نقد جدی سرمربی تیم رو انجام میدادن.
    و پس از تغییر فضای عمومی جامعه سر مربی ها رو به راحتی کنار میذاشتن.

اما برای کی روش حتی یک دهم این اتفاقات و نقدها رخ نداده و نمیده و نهایتا یکی دو مصاحبه مختصر پخش شده.

حضور کی روش در ایران در راستای حذف تدریجی فوتبال و هیجانات و تبعات ناشی از اون هست، همانطوری که سکوهای بازی های داخلی امروز خالی شده، کسی تیم ملی ایران رو تیم حساب نمیکنه و با حضور در بین 8 تیم آسیا دست و جیغ و هورا میکشه و میگه ظرفیت ما همینه و باور داره از عراق داعش زده هم کمتریم و فقط قربانی داور شدیم، از اونطرف مربی های داخلی به جان هم میوفتن و کسی به تماشای فوتبال علاقه ای نشون نمیده.

فوتبال از نظر فرهنگی یک خطر جدی برای تفکرات بسته کشور ماست و چون نمیخوان مستقیم حذفش کنن، توسط همین مردم با بی تفاوت کردنشون حذفش میکنن.
    مسائلی مثل حضور زنان در ورزشگاه، جمعیت های چند ده هزار نفره در ورزشگاه و بعدش عواقب این جمعیت ها با فضای فرهنگی کسانی که بر شما سروری دارند جور در نمیاد پس این رو به مرور از ریشه خواهند خشکاند.

من برای همین بارها تاکید کردم برای شناخت ورزش ایران باید اهل سیاست و جامعه شناسی باشید تا بفهمید اونایی که در راس حوزه های مختلف هستن چطوری دارن مردم این کشور رو موجوداتی رام و خود کم پندار میکنن و افرادی رو سر کار میارن که دلتون رو خوش کنه و در عین حال هرگونه اعتراضی رو خفه کنه و تجمعات رو هم به حداقل ممکنه برسونه.
    جنگ های زرگری تکراری وزارت ورزش و فدراسیون و بعدش حمایت مجدد و این داستان همچنان ادامه دارد ....

البته انتظاری هم ندارم کسی حرفای من رو باور کنه برای همین، همینجا به انتقاد کردن از کی روش خاتمه میدم و برای این فوتبال آرزوی موفقیت میکنم.
    و ترجیح میدم در مورد ورزش این کشور نطری ندم چون مثل حوزه های مختلف دیگه تونستن مردم رو رام کنند.
    و همه چیز آرومه و ما هم خیلی خوشحالیم.

به امید موفقیت های بعدی ....
    صرفا اینکه الان مردم چیزی نمیگن و دلشون خوشه دلیلش این نیست که اونا مردم رو رام کردن . هر اتفاق دیگه ای غیر از کی روش واسه فوتبال ما میفتاد فرقی نمیکرد . مردم امیدشون به تیم ملی رو از دست دادن و به همین نتیجه گرفتن های سطحی راضین . چون دیگه همه میدونن فوتبالمون ار ریشه خرابه و حالا حالا ها درست بشو نیست . فقط به زور سرمربی نگه داشته شده . خوب مردم که هیچ وقت نمیتونن بی خیال موفقیت تیم ملیشون بشن . والا جزو معدود سرگرمیهای این ملته دیگه .

حـــــرفـه ای Atghia's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2011
    محل سكونت
    تهران کثیف

پيش فرض

بماند بماند
    ویرانه را با ظاهری آبادتر کنترل می کند
    آقا ما نفهمیدیم این مردم چه کنن؟
    شکایت کنن میگن مردم همیشه شاکی!
    راضی باشن میگن ا؟ کیروش چکار کرد اینا راضین؟ همه متعجب
    خب پس چی؟
    دو حالت که بیشتر نداره؟
    یا داره ما بیخبریم

5. 2 کاربر از Atghia بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

حـــــرفـه ای امير موسر's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2007
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

انتظارات من از تیم ملی ایران زیاد نیست، برام جالبه که کی روش چگونه در کاهش بیش ار حد معمول انتظارات ایرانی ها موفق عمل کرده.
    (مثل عمو حسن در عالم سیاست)

مطمئنا کسانی که دوره های مختلف جام جهانی و جام ملت هارو نگاه میکردن، به خاطر میارن که پس از شکست ایران در مسابقات مختلف، صدا و سیما تعداد قابل توجهی منتقد تیم ملی میاورد، از برنامه نود تا ورزش و مردم و ... نقد جدی سرمربی تیم رو انجام میدادن.
    و پس از تغییر فضای عمومی جامعه سر مربی ها رو به راحتی کنار میذاشتن.

دوست عزیز برای کی و چی این حرفارو میگی !؟ چشمای همه بستس چون تقریبا همه عادل پرستن ! هرچی اون حکم کنه همونه ! صدا و سیما و برنامه نود فوتبال ایران رو نابود کردن . شما ببین اتفاقاتی که توی برنامه نود می افته ، خیلی راحت مربی عوض میکنه ، بازیکن هم محروم میکنه ، به نوعی شده همه کاره فوتبال ایران .

مربی که با بیشترین امکانات ( نسبت به سایر مربیان تیم ملی ) با بیشترین اردو ها نتونسته جلوی عراق نتیجه بگیره و بعد به این صورت هم ازش تقدیر میشه ، دیگه این آدم اصلا ذره ای احترام قائل میشه برای ایرانی !؟ هر سال هم گستاختر میشه .

امیر عابدینی :

کی‌روش در اظهارنظرهایش دلایل باخت را مربیان ایرانی عنوان داشته است؟ - وقتی بعد از جام‌جهانی بعضی از بازیکنان عَلَم کی‌روش را به‌دست گرفتند باید هم چنین واکنش‌هایی را ببینیم. وقتی به آرژانتین باختیم و به خیابان‌ها ریختیم و بابت باخت جشن گرفتیم و آن زمان کسی بازی برابر بوسنی را ندید نتیجه‌اش این می‌شود که با همان روش مقابل عراق، امارات و بحرین به میدان برویم و خون به دل مردم کنیم. ما برابر عراق و در طول این مدت از بضاعت [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ‌مان دفاع نکردیم. آقای کی روش! شما دژاگه را از زمین بیرون می کشی و قوچان نژاد را به جایش وارد زمین می کنی؟ آیا مثلث جهانبخش، دژاگه و قوچان نژاد چاره ساز نمی توانست باشد؟ مگر ما نیاز به گل نداشتیم؟ اگر می گویید نمی شد ریسک کرد، پس چرا حقیقی را در دقایق پایانی به خط حمله بردیم؟ ما کی روش را آورده ایم که 10 نفره به عراق نبازیم. آن هم عراقی که نیمی از کشورش در تصرف دشمن است. من دوست دارم کار [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] سان نیم ساعت اول بازی که 11 نفره بودیم را یکبار دیگر مشاهده کنند. عراق در زمین خودش دفاع می کرد و می گفت بیایید به ما گل بزنید اما ما چه کردیم؟ در دفاع ایستادیم و منتظر ضد حمله بودیم. چون جرات گل زدن نداشتیم. کی روش روح جنگندگی را از بازیکنان [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] گرفت، برای اینکه تیمش با سیستم پرتغالی بازی کند. همین شد که فقط در ضربات ایستگاهی موفق بودیم. می‌دانید موضوع اینجاست که کی‌روش به این باور رسیده بود که با خوش‌شانسی می‌تواند ببرد.

...

آقای کی‌روش فیلم 90 را ببین که حاج رضایی و ذوالفقارنسب چطور قلعه‌نویی را محاکمه کردند. با دایی هم همین کار را کردند. اگر قرار است بروی به گردن دیگران نینداز. البته من اعتقادم این است که ما خودمان مقصر هستیم. یادمان نرفته عادل فردوسی پور وقتی مهدی مهدوی کیا بهترین پیستون راست تاریخ ایران مقابل کره جنوبی پنالتی خراب کرد و باختیم، امیر قلعه نویی را محاکمه کرد. ما خودمان باعث شده ایم کی روش هرکاری دلش می خواهد انجام دهد. او باید به این سوالات پاسخ بدهد؛ تو هر کاری خواستی کردی اما نتیجه چه شد؟
    عاشقان سینه چاک برنامه 90 پنجشنبه شب مراسم تقدیر و تشکر و دست بوسی از آقای کیروش و توهین به مردم برگزار میشه از شبکه سوم ببینید .

7. 3 کاربر از امير موسر بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

کاربر فعال فلسفه B.Russell's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2014

پيش فرض

بماند بماند
    ویرانه را با ظاهری آبادتر کنترل می کند
    آقا ما نفهمیدیم این مردم چه کنن؟
    شکایت کنن میگن مردم همیشه شاکی!
    راضی باشن میگن ا؟ کیروش چکار کرد اینا راضین؟ همه متعجب
    خب پس چی؟
    دو حالت که بیشتر نداره؟
    یا داره ما بیخبریم
    ضرب المثل نه به آن شوری شوری، نه به این بی نمکی رو برای جواب این ابهام شما درست کردن.

که وقتی ایران با مربی داخلی در جام ملت ها اوت میشد، در رسانه ملی و باندهای رسانه ای به شدت کوبیده میشد.
    حتی یک نفر نمیومد بگه امکانات نداشتیم، بازی تدارکاتی نداشتیم و تمامی عشاق امروز کی روش هم امکان نداره اگر فرکی امروز روی نیمکت بود و همین نتیجه ها با همین سبک بازی عینا تکرار میشد، کوچکترین اشاره ای به نبود امکانات و مشکلات سخت افزاری و نرم افزاری میکردن.

اما امروز همون انسان ها معتقدند کی روش هم انسان است و اشتباهاتی دارد.
    ولی وقتی میگی خوب چندتا از این اشتباهات رو لیست کنید، میگن نبود امکانات و ایستادگی در برابر بازیکن و...
    که در واقع تو نقدشون هم دارن مداحی میکنن.
    وقتی منصوریان تو برنامه 2015 گفت کی روش اینقدر بزرگه که تو رئال سرمربی بوده و ما کی هستیم بهش نقد وارد کنیم، حالم از همین ته مانده ایرانیتی هم که برام مونده بهم خورد.

این شیوه افراط و تفریط هست که آزار دهنده است.
    و راه حل سوم برخورد یکسان در هنگام سنجش عملکرد کلیه مربیانی هست که تو ایران آمده اند اعم از داخلی و خارجی.
    بالا برید پایین بیایید شرایط ما تا چهار سال دیگه همینه.
    پس مسلما ایران با این شرایط اقتصادی که روز به روز هم بدتر میشه، تدارکاتش کمتر هم خواهد شد و بازم همین استدلال هارو 4 سال دیگه بدتر میشنویم.
    کی روش اگر نمیتونه با این شرایط کار کنه بهتره بره.
    وقتی هم میدونیم مشکل از بالاست باید اعتراضات رو به سمت بالا برد نه اینکه مثل ترسوهای خاک بر سر همیشه بین بد و بدتر، بد رو انتخاب کنیم.

این سیکل انتخاب بین بد و بدتر رو تا کی باید ادامه داد؟
    هم شما و هم بقیه یکبار به این سئوال جوابی میدن؟

ایرانی ها تا ابد باید یک نفر رو داشته باشن که براش دستمال بکشن از ورزش بگیر تا باورهاشون.
    ول کنه این دستمال اگر شدن این ملت گزینه ها پشت سر هم رو میشه !!!

9. 3 کاربر از B.Russell بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

حـــــرفـه ای Atghia's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2011
    محل سكونت
    تهران کثیف

پيش فرض

ضرب المثل نه به آن شوری شوری، نه به این بی نمکی رو برای جواب این ابهام شما درست کردن.

که وقتی ایران با مربی داخلی در جام ملت ها اوت میشد، در رسانه ملی و باندهای رسانه ای به شدت کوبیده میشد.
    حتی یک نفر نمیومد بگه امکانات نداشتیم، بازی تدارکاتی نداشتیم و تمامی عشاق امروز کی روش هم امکان نداره اگر فرکی امروز روی نیمکت بود و همین نتیجه ها با همین سبک بازی عینا تکرار میشد، کوچکترین اشاره ای به نبود امکانات و مشکلات سخت افزاری و نرم افزاری میکردن.

اما امروز همون انسان ها معتقدند کی روش هم انسان است و اشتباهاتی دارد.
    ولی وقتی میگی خوب چندتا از این اشتباهات رو لیست کنید، میگن نبود امکانات و ایستادگی در برابر بازیکن و...
    که در واقع تو نقدشون هم دارن مداحی میکنن.
    وقتی منصوریان تو برنامه 2015 گفت کی روش اینقدر بزرگه که تو رئال سرمربی بوده و ما کی هستیم بهش نقد وارد کنیم، حالم از همین ته مانده ایرانیتی هم که برام مونده بهم خورد.

این شیوه افراط و تفریط هست که آزار دهنده است.
    و راه حل سوم برخورد یکسان در هنگام سنجش عملکرد کلیه مربیانی هست که تو ایران آمده اند اعم از داخلی و خارجی.
    بالا برید پایین بیایید شرایط ما تا چهار سال دیگه همینه.
    پس مسلما ایران با این شرایط اقتصادی که روز به روز هم بدتر میشه، تدارکاتش کمتر هم خواهد شد و بازم همین استدلال هارو 4 سال دیگه بدتر میشنویم.
    کی روش اگر نمیتونه با این شرایط کار کنه بهتره بره.
    وقتی هم میدونیم مشکل از بالاست باید اعتراضات رو به سمت بالا برد نه اینکه مثل ترسوهای خاک بر سر همیشه بین بد و بدتر، بد رو انتخاب کنیم.

این سیکل انتخاب بین بد و بدتر رو تا کی باید ادامه داد؟
    هم شما و هم بقیه یکبار به این سئوال جوابی میدن؟

ایرانی ها تا ابد باید یک نفر رو داشته باشن که براش دستمال بکشن از ورزش بگیر تا باورهاشون.
    ول کنه این دستمال اگر شدن این ملت گزینه ها پشت سر هم رو میشه !!!
    اقا یسوال
    قطبی الان ایرانی حساب میشه یا خارجی؟
    من شخصا از عملکردش راضی بودم اصن جام ملتهای قبل همش باندبازی بود که اون بلا سرمون اومد، والا

ببینید صحبتهای شما در مورد عده ای صادقه
    ولی مشکل اینجاست که شما هم دقیقا دید سیاه سفید به قضیه دارید!
    هرکی اومد گفت کیروش اکی ینی میگه ایرانی ها هیچ؟!
    قضاوت منصفانه هم خوب چیزیه
    من مربی ایرانی به غیر از اقای قطبی سراغ ندارم که با تیم ایران خوب کار کرده باشه (البته دهه های ماقبل تاریخ منظورم نیست همینقدری که سنمون قد میده)
    اصلا هم حرفام مغرضانه نیست
    در رده باشگاهی شاید بشه با سیستم چماق امثال قلعه نوعی(حالا یک مثال هست نمونه زیاد هست براش) زورکی بیان مقطعی نتیجه بگیرن اما در رده ملی بنظرم در توان و دانش مربی های ایرانی نیست (از واقعیت نمیشه فرار کرد)

آخر فروم باز
    تاريخ عضويت
    Jan 2014

پيش فرض

کیروش باید بمونه و اووردن مربی جدید به صلاح نیست.
    مربی که زیاد پول میگیره باید انتظار زیادی هم ازش داشت،پس اگه تمام خواسته های کیروش براورده شد و باز نتیجه نگرفتیم اونوقت باید به فکر تعویض مربی باشیم

12. این کاربر از MƐΛИĪИƓĿƐSS بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Feb 2005

پيش فرض

کی روش یک مربی با دانش و با تجربه است . چیزی که در حال حاضر مشخص است ما در رکود بازیکن خوب و ستاره هستیم و با توجه به این موضوع اگر شخصی بتواند در این وضعیت کاری انجام دهد حتما مربی کاربلدی است . پیروزی در گروه خودمان در برابر بحرین و قطر و امارات تنها باهنر کی روش و غیرت بازیکنان بدست آمد وگرنه در تیمی که اکثر بازیکنان آن را افراد مستقر در خارج کشور تشکیل می دهند و از بازیکنان لیگ خیلی خبری نیست حتی توقع این بردها هم نمی رفت . منصف باشیم

کاربر فعال فلسفه B.Russell's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2014

پيش فرض

اقا یسوال
    قطبی الان ایرانی حساب میشه یا خارجی؟
    من شخصا از عملکردش راضی بودم اصن جام ملتهای قبل همش باندبازی بود که اون بلا سرمون اومد، والا

ببینید صحبتهای شما در مورد عده ای صادقه
    ولی مشکل اینجاست که شما هم دقیقا دید سیاه سفید به قضیه دارید!
    هرکی اومد گفت کیروش اکی ینی میگه ایرانی ها هیچ؟!
    قضاوت منصفانه هم خوب چیزیه
    من مربی ایرانی به غیر از اقای قطبی سراغ ندارم که با تیم ایران خوب کار کرده باشه (البته دهه های ماقبل تاریخ منظورم نیست همینقدری که سنمون قد میده)
    اصلا هم حرفام مغرضانه نیست
    در رده باشگاهی شاید بشه با سیستم چماق امثال قلعه نوعی(حالا یک مثال هست نمونه زیاد هست براش) زورکی بیان مقطعی نتیجه بگیرن اما در رده ملی بنظرم در توان و دانش مربی های ایرانی نیست (از واقعیت نمیشه فرار کرد)

من دید سیاه و سفید ندارم.

بارها گفتم که هیچ کس از زیر سئوال رفتن و نقد شدن نباید مصون باشه.
    فرقی برام نداره که روبروی من کی روش نشسته یا اکبر میثاقیان.

ما تو باورهامون که از اساس با باورهای اکثر دوستان فرق داره یاد میگیریم همه رو در هر مقامی که هستن بدون استثنا نقد کنیم. (به این بدون استثناش دقت ویژه مبذول بدارید و به شخصیت های خیلی بزرگترش در کل تاریخ تعمیم بدین)

قطبی هم مثل کی روش کارنامه موفقی به عنوان سرمربی نداشت.
    و دقیقا به مانند کی روش به خاطر شخصیت کاریزماتیکش مردم طرفدارش بودن.
    و تا جایی که رسانه ها باهاش لج نیفتاده بودن مثل کی روش محبوب بود !!

وقتی اکثر مربیان شکست میخورن، پس نتیجه میگیریم مشکل جای دیگر هست.
    حالا دو راه بیشتر نداریم، یا رسانه ها و ملت بزنن به اون نقطه اصلی فتنه و این وضعیت رو درست کنن.
    یا یکی مثل کی روش بیاد باز بگن امکانات نداشتیم، پول نداشتیم، ما بدبختیم، ما علیلیم و...
    و اینجوری خودمون رو توجیه کنیم.

کفاشیان بی کفایت و مجموعه اش دارن با خنده پشت کی روش قایم میشن و مردم هم الان راضین.
    و این سیکل بسته بدبختی ما و نبود امکانات و ... همچنان ادامه داره.
    و من واقعا موندم دل ما به چی خوشه؟
    اینکه امداد غیبی برسه وضعیت درست بشه؟!!!
    Last edited by B.Russell; 29-01-2015 at 10:27.

آخر فروم باز Gregar's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2009
    محل سكونت
    The North

پيش فرض

دوست عزیز برای کی و چی این حرفارو میگی !؟ چشمای همه بستس چون تقریبا همه عادل پرستن ! هرچی اون حکم کنه همونه ! صدا و سیما و برنامه نود فوتبال ایران رو نابود کردن . شما ببین اتفاقاتی که توی برنامه نود می افته ، خیلی راحت مربی عوض میکنه ، بازیکن هم محروم میکنه ، به نوعی شده همه کاره فوتبال ایران .

مربی که با بیشترین امکانات ( نسبت به سایر مربیان تیم ملی ) با بیشترین اردو ها نتونسته جلوی عراق نتیجه بگیره و بعد به این صورت هم ازش تقدیر میشه ، دیگه این آدم اصلا ذره ای احترام قائل میشه برای ایرانی !؟ هر سال هم گستاختر میشه .

عاشقان سینه چاک برنامه 90 پنجشنبه شب مراسم تقدیر و تشکر و دست بوسی از آقای کیروش و توهین به مردم برگزار میشه از شبکه سوم ببینید .
    الان این طنز بود ؟
    دیگه همه میدونیم که تعداد بازی های تدارکاتیمون از اول اومدن کی روش شاید به تعداد انگشتان دست برسه . اونم تازه با احتساب حریفان باشگاهی . ما سال 2006 اومدیم دوستانه زدیم با المان . یادمه با برزیل هم یه بار بازی کردیم . بعد حالا تو این چند ساله که کی روش اومده بهترین بازی تدارکاتیمون با کره بوده .

فردوسی پور یه نظرسنجی گذاشت در مورد موندن کی روش که توش تقریبا 70 درصد رای دادن به کی روش . دلم میخواست فقط فردوسی پور یه گزینه به اسم مربی خارجی بهتر از کی روش هم میذاشت تا ببینه مردم به چی رای میدن . اتفاقا خودم هم ایمیل زدم به برنامه شون که این گزینه رو هم اضافه کنن .
    در اینکه فردوسی پور خیلی طرف کی روش و تیم ملی رو میگیره شکی نیست . اما مردمم اینقدر گاگول نیستن که چشم بسته هر چی این اقا گفت رو گوش کنن .

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •