[ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] مرتضی پاشایی به نام کی فکرشو میکرد
متن آهنگ جدید مرتضی پاشایی به نام کی فکرشو میکردMorteza PashaeiKi Fekresho Mikard [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] هر جوری بگی میشم فقط [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] بموننگو می خوای بری نگو دوست ندارماشک چشممو ببین بببین چه حالیممی خوام سرم رو باز رو شونه هات بذارمانگاری تموم اون روزای خوبمون تمومه داری میریاون کیه داری میری به جای دست من دست اونو بگیریاونی که [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] رو یاد من داده داره میرهنمی دونه کسی به جای من براش نمیمیرهآخه کی فکرشو می کرد یه روزی خسته شه ازمداره می ره نمی دونه دیگه نفس نمی کشمیادش نمونده که می گفت باهام می مونه تا ابددلم تموم غصه هاشو می نویسه خط به خطحالا سیاه شده از اسم اون دوباره یک صفحهمی میرم از نبودنش تمومه کارم این دفعهالتماسمو ببین بیا پیشم بشیننذار دیوونه شم نرو نذار بمیرمزل بزن تو چشم من ببین دوست دارممثل همون روزا تو دست تو اسیرمگریه های من داره تا آسمون میرهچجوری بی خیالیقول دادی نری بمون به پای عشقمون نگو دوسم نداریدوباره من می مونمو یه عکس خاطراتمونداره میره می گه نمونده دیگه چیزی بینمونداره میره بگه واسش مهم نبوده حال منچی میشه باز نگاه کنه تو چشم غصه دار منکی اومده به جای من که [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] دل برید ازم.. در صورت درخواست کارگروه تعیین مصادیق مجرمانه لینک دانلود برداشته خواهد شد !
MP3 128

[ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]