تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

نمايش نتايج 1 به 10 از 10

نام تاپيک: کمک فوری msi gt72 dominator pro vs asus g751jy

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Aug 2009
    محل سكونت
    TEHRAN

14 کمک فوری msi gt72 dominator pro vs asus g751jy

سلام بچه ها من میخوام لپ تاپ گیمیگ بگیرم اما چندتا مشکل هست و بین این ۲تا موندم:msi gt 72dominatorpro(full config 3300$) vs asus g751jy(full 3000$) f
    حالا دلیل گیج شدنم
    ۱)اول این که ایسوسو همه میگن خدماته بیشتری تو ایران داره وخراب نمیشه و فروشندها همه میگن msi زود میسوزه و اگه اینتوری شه کل برد رو باید عوض کنم که نزدیک ۶ملیون هزینه داره
    ۲)کارت گرافیک gt72 msi قابل تعویضه که بعدن میشه ارتقا دادش اما ایسوس اینتوری نیست
    ۳)امکانات msi بیشتره مثلا رنگ چراغای کیبورد و ... که از نظره ظاهری از ایسوس خیلی سر تره
    ۴)msi از نظر prformance(البته رویه کاغذ) از ایسوس بهتره در واقعیت نمیدونم کودوم سر تره
    ۵)امکانات جانبی ایسوس بهتره مثلا یه هدست یه موس یه کیف رو لپتاپ میده هما msi رو نمیدونم
    ۶)jofteshun kart gerafic980m که جدید ترین مدلرو دارن اما msi 8gb asus 4gb
    قراره از دبی بگیرم بخاطره این که خیلی ارزون تر از ایران میفته
    الف)حالا یه خواهش از کسایی که سری گیمینگ این ۲برندو داران یا اطلاعات کافی داران منو راهنمایی کنن ؟ایا واقعن msi زود خراب میشه؟؟موارده خرابیاش که واستون پیش اومدرو ذکر کنید همینطور در مورد ایسوس
    ب)حالا فرض که از ایران گرفتم وکدوم گارانتیش واقعیه مثلا برد بصوزت رایگان عوض میکنه؟یا رم یا هارد یا LCDish
    و اگه چیزی از قلم انداختم(مثل نقاط ضعف و قوت یا هر جیزی که باعث شه راحت تر و با خیال راحتر انتخاب کنم لطف کنید بگید)چون قیمتهش ۲ یا ۳ ملیون نیس نزدیه ۱۲ ملیون میشه واسم هر کدومش و میخوام واسه ۴سال ازش استفاده کنم واقعن کم پولی نیس بخاطر همین خواش میکنم دقیق تر راهنمایی کنید ممنون میشم

پروفشنال badboys_87's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2006
    محل سكونت
    گیلان - لنگرود

پيش فرض

به نظر من لپ تاپ msi در رده گیمینگ بهتره و جزو معروفترین لپ تاپ های گیم در جهان محسوب میشه و توی رتبه بندی ها ی سایت های معروف همیشه از این برند نام برده میشه البته ایسوس هم عالی هست .

در مورد گارانتی ماتریس اطلاعی ندارم ولی تعریفشو خیلی زیاد شنیدم میتونید تو اینترنت در مورد گارانتی ماتریکس تحقیق کنید اگه خیالتون از جانب گارانتی مطمئن شد حتما" msi رو تهیه کنید چون معمولا" آپشن ها و امکانات بیشتری رو نسبت به ایسوس داره

3. 2 کاربر از badboys_87 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Aug 2009
    محل سكونت
    TEHRAN

پيش فرض

خیلم ممنون که وقت گذاشتی ,خودمم msi رو بیشتر میخوام

کاربر فعال انجمن لپ تاپ و کنسول HOJ-JAT's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2009
    محل سكونت
    دانشکده مهندسی!

پيش فرض

۱)اول این که ایسوسو همه میگن خدماته بیشتری تو ایران داره وخراب نمیشه و فروشندها همه میگن msi زود میسوزه و اگه اینتوری شه کل برد رو باید عوض کنم که نزدیک ۶ملیون هزینه داره
    اینکه ایسوس خراب نمشه ی حرف غلطی هست بارها تو این انجمن دیدم لپتاپ های رده بالا مثل n550 ب مشکل بر خورده اند

۵)امکانات جانبی ایسوس بهتره مثلا یه هدست یه موس یه کیف رو لپتاپ میده هما msi رو نمیدونم
    مطمعن باش پولشو میگیره ازت... در ضمن شما کع داری ۳۰۰۰ دلار پول میدی ی هدفون ۱۰۰ دلاری ریزز که چیزی نیست

6. 2 کاربر از HOJ-JAT بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Aug 2009
    محل سكونت
    TEHRAN

پيش فرض

اینکه ایسوس خراب نمشه ی حرف غلطی هست بارها تو این انجمن دیدم لپتاپ های رده بالا مثل n550 ب مشکل بر خورده اند

مطمعن باش پولشو میگیره ازت... در ضمن شما کع داری ۳۰۰۰ دلار پول میدی ی هدفون ۱۰۰ دلاری ریزز که چیزی نیست

خب ايني كه شما گفتي كاملن قبول دارم اما نظري در مورده msi هم ميشه لطف كني؟ممنون واسه وقتي كه گذاشتي

پروفشنال
    تاريخ عضويت
    Aug 2012

پيش فرض

سلام. من 100% بهت MSI رو پیشنهاد میدم. خود من حدود 5، 6 ماه پیش MSI GT70 Dragon Edition 2 رو خریدم که سری Gaming ـه و تا حالا آخ نگفته! روش به صورت پیش فرض یه فن قوی نصب شده که یه مقدار صداش زیاده ولی به هیچ وجه اذیت نمی کنه و مثل Asus نیست که گرما رو به بدنه منتقل کنه و دستت بسوزه و این رو هم بگم که توی GT72 فن رو 2 تا کردن و اون طور که توی سایت رسمی MSI توضیح داده شده، به حدّی صدای فن رو کم کردن که به هیچ وجه باعث آزار و اذیّت نمیشه و این که MSI همون طور که دوستان گفتن، همیشه Option های بیشتری نسبت به Asus داره و صد البتّه از همه لحاظ سرتره و اگرم بگی 5، 6 ماه که ملاک خرابی نمیشه، بذار اینو بهت بگم که رفیقم یه MSI با حدّاکثر سخت افزار تو سال 90 خرید و تا الآن مثل سگ کار می کنه با این که حتّی یه بار هم ویندوزشو عوض نکرد. خود من بازی های Battlefield 3 و Battlefield 4 و Call Of Duty : Ghosts و Call Of Duty : Advanced Warfare رو روی لپ تاپم نصب کردم و همشونو بدون کوچیک ترین لگی روی Extra بازی کردم و فعلاً هم منتظر GTA V هستم. یکی از Option هایی که تو MSI نسبت به Asus خیلی بهتره، حجم هارد SSD ـه که این جور که شما گفتید، می خواید Full Config بخرید، روی MSI حجم هارد SSD یه ترا هستش ولی تو Asus حتّی در حالت Full Config حجمش 512 گیگه! کلّاً همه جوره بهت MSI رو پیشنهاد میدم...

9. 2 کاربر از Pitbull2015 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Aug 2009
    محل سكونت
    TEHRAN

پيش فرض

خب خدارو شکر یکی که ام اس ای داره نظر داد.دیگه 100 در 100 ام اس ای میگرم واقعن ممنون

11. این کاربر از $N.Y$ بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

پروفشنال
    تاريخ عضويت
    Aug 2012

پيش فرض

خب خدارو شکر یکی که ام اس ای داره نظر داد.دیگه 100 در 100 ام اس ای میگرم واقعن ممنون
    خواهش می کنم دوست عزیز. مطمئن باش از انتخابت پشیمون نمیشی. هارد SSD که من مثال زدم، تازه یکی از قابلیت هایی بود که نسبت به Asus سرتره! 4، 5 تا قابلیت دیگه هم داره که از Asus سرتره...

13. این کاربر از Pitbull2015 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

ناظر انجمن های لپ تاپ و نرم افزار Public Enemy's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2012
    محل سكونت
    San Andreas ( محله ی بنفش ها )

پيش فرض

با سلام .

بعد از چند ماه برگشتم

-------------------------------

در ارتباط با سوالاتتون : یه سری کل کل ها بین طرفداران برند های مختلف هست که بعضی نکات رو عمدا بزرگ می کنن شما به بزرگی خودتون ببخشین !

)اول این که ایسوسو همه میگن خدماته بیشتری تو ایران داره وخراب نمیشه و فروشندها همه میگن msi زود میسوزه و اگه اینتوری شه کل برد رو باید عوض کنم که نزدیک ۶ملیون هزینه داره
    یه ضرب المثل هست که می گن هر چی بیشتر پول بدی آش بیشتری می خوری ! وقتی می ری یه لپ تاپ گرون قیمت خریداری می کنی ، از لحاظ کیفیت اطمینان داری .
    متاسفانه فروشندگان جنسی که واسشون بیشتر فروش داره رو تبلیغ می کنند . به هیچ وجه حرفاشون صحت نداره .

۲)کارت گرافیک gt72 msi قابل تعویضه که بعدن میشه ارتقا دادش اما ایسوس اینتوری نیست
    اولا فکر نکنم شما به این زودیا به فکر تعویض گرافیک لپ تاپ بیفتین !! ثانیا جایی تو ایران نیست که بتونن کارت گرافیک رو ارتقا بدن باید بفرستی اونور ! ثالثا بیشتر کارت گرافیک لپ تاپ ها قابل تغییر هستند ولی کار هر شرکتی نیست !

--------------------

اما به طور کلی من هم نظرم روی همون مدل MSI هستش . به علت وزن کمی سبک تر و سخت افزار بالاتر با توجه به بودجه

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Aug 2009
    محل سكونت
    TEHRAN

پيش فرض

با سلام .

بعد از چند ماه برگشتم

-------------------------------

در ارتباط با سوالاتتون : یه سری کل کل ها بین طرفداران برند های مختلف هست که بعضی نکات رو عمدا بزرگ می کنن شما به بزرگی خودتون ببخشین !

یه ضرب المثل هست که می گن هر چی بیشتر پول بدی آش بیشتری می خوری ! وقتی می ری یه لپ تاپ گرون قیمت خریداری می کنی ، از لحاظ کیفیت اطمینان داری .
    متاسفانه فروشندگان جنسی که واسشون بیشتر فروش داره رو تبلیغ می کنند . به هیچ وجه حرفاشون صحت نداره .

اولا فکر نکنم شما به این زودیا به فکر تعویض گرافیک لپ تاپ بیفتین !! ثانیا جایی تو ایران نیست که بتونن کارت گرافیک رو ارتقا بدن باید بفرستی اونور ! ثالثا بیشتر کارت گرافیک لپ تاپ ها قابل تغییر هستند ولی کار هر شرکتی نیست !

--------------------

اما به طور کلی من هم نظرم روی همون مدل MSI هستش . به علت وزن کمی سبک تر و سخت افزار بالاتر با توجه به بودجه

منظوره من از این که کارت گرافیکش قابله تعویظه ای بود که به راحتی تعپیض رم و ssd و هارده و خیلی راحت تر از لپ تابای دیگس.مرسی بابته اطلاعاتیکه دادین واقعن باعث شد که 100 ٪ msi رو بگیرم.

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •