تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

نمايش نتايج 1 به 2 از 2

نام تاپيک: تعویض لپ تاپ و مشکل آنتی ویروس

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Feb 2013

پيش فرض تعویض لپ تاپ و مشکل آنتی ویروس

سلام به همگی

من یه لپ تاپ سونی دارم که میدونم روش ویروس و اینا هست تاحالا آنتی ویروس اریجینال نداشتم و همش از همین کرکی ها بوده. یه لپ تاپ پاویلیون اچ پی گرفتم و میخوام فایلهام رو انتقال بدم رو اون. یه هارد اکسترنال هم برای این کار گرفتم. میخوام روی دستگاه جدیدم اینترنت سیکیوریتی اریجینال کسپر بذارم. حالا سوالم اینه که کسپر رو روی لپ تاپ جدیدم بذارم و فایل های آلوده رو بریزم روی هارد اکسترنال و منتقلشون کنم روی لپ تاپ جدید و بعد اسکن کنم و ویروس ها رو پاک کنم و یا اینکه کسپر رو روی همین سیستم فدیمی ویروسی بریزم و اول ویروس ها رو پاک کنم و بعد منتقل کنم؟ چون من شنیدم سیستم اگر ویروسی باشه آنتی ویروس روش خوب عمل نمیکنه....
    سوال بعدیم اینه که اگر روش دوم رو استفاده کنم باید حتما کسپر دو کاربره بخرم ؟(یعنی یکی روی لپ تاپ قدیمی و یکی روی لپ تاپ جدید)

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Jan 2015

پيش فرض

سلام به همگی

من یه لپ تاپ سونی دارم که میدونم روش ویروس و اینا هست تاحالا آنتی ویروس اریجینال نداشتم و همش از همین کرکی ها بوده. یه لپ تاپ پاویلیون اچ پی گرفتم و میخوام فایلهام رو انتقال بدم رو اون. یه هارد اکسترنال هم برای این کار گرفتم. میخوام روی دستگاه جدیدم اینترنت سیکیوریتی اریجینال کسپر بذارم. حالا سوالم اینه که کسپر رو روی لپ تاپ جدیدم بذارم و فایل های آلوده رو بریزم روی هارد اکسترنال و منتقلشون کنم روی لپ تاپ جدید و بعد اسکن کنم و ویروس ها رو پاک کنم و یا اینکه کسپر رو روی همین سیستم فدیمی ویروسی بریزم و اول ویروس ها رو پاک کنم و بعد منتقل کنم؟ چون من شنیدم سیستم اگر ویروسی باشه آنتی ویروس روش خوب عمل نمیکنه....
    سوال بعدیم اینه که اگر روش دوم رو استفاده کنم باید حتما کسپر دو کاربره بخرم ؟(یعنی یکی روی لپ تاپ قدیمی و یکی روی لپ تاپ جدید)
    بهتره که روی سیستم آلوده ابتدا اسکنشون کنید
    پیشنهاد میشه از 2 آنتی ویروس مختلف در 2 سیستم استفاده کنید
    اون موضوع بیشتر مربوط میشه به سالیان گذشته، آنتی ویروسای جدید قابلیت self defence یا protect installation process دارند و از خودشون در مقابل ویروسها محافظت میکنن

اگر خیلی بحث امنیت برای شما مهمه نسخه ی زنده ی کوبونتو رو روی دی وی دی بریزید و از شر ویروسها خلاص بشید

3. این کاربر از Mohammad-t-1992 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •