تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

نمايش نتايج 1 به 4 از 4

نام تاپيک: راهنمایی برای شبکه کردن سه تا سیستم

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Nov 2007

پيش فرض راهنمایی برای شبکه کردن سه تا سیستم

درود دوستان
    یکی از آشنایان بنده یه کاری به من سپرده که باید براش انجام بدم . میخواستم اگر ممن هست راهنمایی کنید برای این کار به چه سخت افزارهای نیاز دارم و البته حدود قیمت و مدل هم بهم بگید تا راحت بتونم تهیه کنم بدون مشکل. و اگر امکانش هست برای نصب هم راهنماییم .کنید . البته با این مباحث نا آشنا هم نیستم

3 تا سیستم داریم توی یک کارگاه که دو ناشون تقریبا حدود حدود 4 متر با هم فاصله دارند و سیستم سوم حدود 15 متر از این سیستمها فاصله دارم.
    میخوایم این سه تا رو با هم شبکه کنیم.البته یک پرینتر هم داریم اما پورت rj45 نداره . و میخوایم این هم مشترک بشه .
    البته نیاز به سرور هم نداریم .
    سیستم ها ویندوز 7 دارند و همه کارت شبکه آنبرد دارند

حالا برای این کار باید سوئیچ تهیه بشه؟
    چه مارک و چه قیمتی مناسب این کار هست ؟

چه نوع کابلی بگیرم؟
    با چه استانداری سیم های داخل کابل رو به سوکت rj45 متصل کنم؟

نحوه اتصال کابل و سوئیچ یه توضیح کلی
    و آیا تنظیمات خیلی خاصی توی سیستمها نیاز هست یا فقط یک رنج آیپی به هر کدام از سیستمها بدم کفایت میکنه ؟ defaault gateway باید روی چی تنظیم بشه؟ اینترنت رو چطور میشه شیر کرد بین این سه تا سیستم؟

ممنون میشم دوستان راهنمایی کننند
    با سپاس

آخر فروم باز mmf66's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2011
    محل سكونت
    مشهد

پيش فرض

برای یکی از آشناها همین کار رو کردیم سه تا سیستم رو شر کردیم هم اینترنت استفاده میشه هم چاپگر
    با استفاده از
    TP-Link TL-WN725N 150Mbps Wireless N Nano USB Adapter

[ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    May 2010

پيش فرض

با سلام
    شما به یک سوئیچ 4 پورت و از کابل کت5 هم میتونید استفده کنید مارک خیلی اهمیت نداره
    کابل ها باید به صورت استریت وصل بشن

در آغاز فعالیت mohammadashegh's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2008
    محل سكونت
    یه جایی

پيش فرض

سلام دوست عزیز انشا.. بتونم کمکمت کنم!!
    خیلی خلاصه بگم اگر به اینترنت نیاز داری که یه روتر وایرلس ADSL میگیری و همه رو بهش وصل میکنی در غیر این صورت یه سوئیچ4پورت میخری و به هم وصل میکنی به همین سادگی!
    در ضمن برای پرینترت که گفتی پورت شبکه ندراه یه [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] مدل tplink [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] میخری میذاری به پرینترنت(تبدیل USB به Rj45) به صورت WIFI همه میتونن بهش وصل بشن و پیغام پرینت بدن.اگر هم نمیخوای وای فای بخری مدل کابلی [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] یا [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] رو میخری میذاری رو یکی از پورتهای سوئیچ همه استفاده کنن به همین سادگی!
    اگر سوال دیگه ای داشتی ببرس البته من زیاد نمیام اینجا سوال داشتی بهم میل برن!
    [ حذف شد ]
    Last edited by Milad4171; 19-12-2014 at 20:14. دليل: بند 23 قوانین عمومی انجمن ها

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •