تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 1 از 16 1234511 ... آخرآخر
نمايش نتايج 1 به 10 از 158

نام تاپيک: منتخب اسانسهای سوئیسی و فرانسوی در فروشگاه "عطر یاد یار" ؛ خاطره ساز لحظه لحظه زندگی شما!

پروفشنال ramshad's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2006
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض منتخب اسانسهای سوئیسی و فرانسوی در فروشگاه "عطر یاد یار" ؛ خاطره ساز لحظه لحظه زندگی شما!

دوستان سلام. با اسانسهای محبوب شما؛ با کیفیت/قیمتی که کمتر نظیرش در اینترنت یا خارج از آن دیده می شه در خدمت تون هستم. قیمت خرده فروشی این فروشگاه بی رقیبه! در مورد کیفیت نظر مشتریان قبلی بهترین راهنمای شما میتونه باشه در انتخاب. برای خوندن نظرات لطفا عبارت پاتوق عطربازها رو سرچ کنین تو گوگل.
    لیست عطرها :

(کارهای سوئیسی): (از 61 تا 71 هم سوئیسیه)

1- بلک افغان ؛ (در یک کلام: شیک! عالی برای تلخ پسندها با بویی تمیز و حتی لطیف)

2 - رالف لورن بلو ؛ ( یکی از بهترین عطرها با بوی گل. با ماندگاری و پخش بوی خیلی خوب )

3 - اسکار دلارنتا؛ ( انتهای لطافت گلهای بهاری؛ خنک؛ عالی برای استفاده در جشن ها)

4 - اسپرینگ ؛ ( خنک و ته بوی کمی تلخ)

5 - سی بای کلوهه ؛ ( بوی سیب! کمتر از قبلی ها خنکه و رایحه نسبتا قدرتمندی داره)

6 - کریستال ورساچه نویر (رایحه ای آشنا برای علاقمندان عطر؛ نسبتا گرم و آمیزه ای از تلخی و شیرینی)

7 - کیس می اتمام موجودی فقط تستر اودکلن شدش مونده 5 میل

8- toffee chocolate
    9 - وان میلیون اینتنس ( گرم و هیجان انگیز؛ سمفونی دلنواز پاکو رابان پخش بوی خیلی خوب)

10 - سیمپلی پینک ( رایحه بسیار قدرت مند گرم میوه ای)

11 - اکلت لانوین (به لطافت و نرمی برگ گل)

12 - بلو فور من (خنک و دلپذیر)

13 - سیلور سنت بوگارت ( نسبتا تلخ و کمی گرم. برای من کلاس بالا و پرستیژ رو تداعی می کنه)

14 - س ... ک س ی من 212 مردانه (تلخ دوست داشتنی)

15 - اکوا دی جیو (خنک با بوی ملس / کمی تلخ و کمی میوه ای)

16 - رچاز من بای رچاز (rochas man by rochas ملایم تا کمی گرم)

17 - آکوا بولگاری رایحه خنک

18 - هوگو رد هوگو باس ( رایحه تند و نسبتا گرم جنگلی)

19 - لالیک انسر نویر (لالیک مشکی)

20 - گوچی راش (ملایم و کمی تلخ)

21 - کرید اونتوس ( رایحه خنک و ملایم)

22 - آیدل گرلن ( رایحه ای قوی از گل ها به ویژه یاس)

23 - آزارو کروم لجند ( خنک و شیک با رایحه بسیار دلپذیر)

24 - استیل ( نسبتا خنک و ملس)

25 - هوگو انرژی ( نسبتا گرم )

26 - این ویکتوس پاکو رابان (نسبتا خنک و ملس)

27 - د وان دیزایر دولس اند گابانا ( گرم و کمی ملس)

28 - کارتیر پاشا ( گرم و تلخ؛ پخش بو و ماندگاری فوق العاده)

29 - ویکند باربری (ملایم و کمی شیرین با بوی گل)

30 - باربری لندن (ترکیب گل و میوه؛ لطیف و ملایم)

31 - شانل چنس (نسبتا تند و ته بوی شیرین)

32 - کوکو شانل (تند تر از شانل چنس؛ ته بوی شیرین)

33 - بی دلیشس! (برخی به اسم very س ک س ی می فروشن. با شکوه ترین بوی خنک هست تو کارهام. پخش بو و ماندگاریش رو تجربه کنید! اسمش خیلی جالبه: خوش مزه باش)

34 - Axe, the special one یک بوی تک و خاص! درجه حرارتش ملایم تا نسبتا گرم و طعمش شیرینه. فکر کنم از موز هم استفاده شده توش.

35 - باندراس یک عطر خنک و شیک با رایحه ای قدرتمند.

36 - Blue magic جادوی آبی! یک عطر خنک و شیرین مشترک (مردانه و زنانه) با رایحه ای جادویی. اسمش واقعا بهش میاد.

37 - مونت بلانک این دی ویژوال .... مونت بلک لجند را فراموش کنید! دوستان میدونن که من مونت بلانک لجند خیلی شرکتها رو تست کردم و با وسواس خاصی که در کار عطر دارم نتونستم هیچ کدومش رو انتخاب کنم. اما این عطر صلاحیت ورود به عطرهای منتخب منو داشت. به نظر من خیلی سره از مونت بلانک لجند.

38 - ترکیب شمعدانی؛لیمو؛چرم؛مشک؛یاس؛ رز؛زنبق؛میخک؛سدر؛استوقدوس و... یک عطر نسبتا خنک و تلخ ساخته با بوی فوق العاده عالی. دانهیل آلفرد رو عرض می کنم. کپی برابر اصل اودکلن.
    اودکلن 50 میلش حدود 120 تومنه. دقیقا با اودکلن مطابقت دادم اسانسش رو و حالا با افتخار تقدیم می کنم به عاشقان روایح چوبی؛ رایحه های خنک و تلخ! این اسانس با نام be gentle بی جنتل هم فروخته میشه. فکر می کنم فوق العاده مورد استقبال تلخ پسندها و خنک پسندها قرار بگیره. به هیچ وجه بوی تند نداره. خیلی شیک و اودکلنیه. تلخی خیلی ملایم داره و مثلا در حد 212 نیست.

39 - تام فورد توسکان لدر (ترکیبی بسیار خاص از چرم و زعفران؛ این توسکان لدر منتخب بنده از همین محصول در چند شرکت سوئیسی و فرانسوی است؛ بسیار توصیه میشه!)

40 - تام فورد بلک ارکید ( من کلا به اسم تام فورد که می رسم زبونم از توصیف کوتاه میشه. این بلک ارکیدی که براتون انتخاب کردم بدون شیرینی اضافه ای است که در بلک ارکید خیلی شرکتها دیدم)

41 - تام فورد توباکو وانیل توباکو وانیل انتخابی هم شیرینی زائدی که خیلی از توباکو وانیلها داره؛ نداره.

42 - پگاسوس
    برند مارلی که معرف حضورتون هست؟ پگاسوس رایحه ای است به لحاظ درجه حرارت نسبتا گرم و به لحاظ طعم آمیزه ای بسیار عالی از تلخی و شیرینی. بوش منو یاد جوپ قرمز میندازه (جوپ هوم قرمز بوش مرکباتی تر از اینه) و خیلی دوست دارم هر دوشون رو.
    درصد بسیار پایین تلخیش از بادام میاد که خیلی خوب توی ترکیب نهایی رو به شیرینیش حس میشه. پخش بو و ماندگاری بسیار خوب داره.

43 - دیور هوم اینتنس
    با گرمی و تلخی معتدل که به تدریج و طی ساعتها از تلخی آن کاسته میشه و یک رایحه ی بسیار خوش وانیلی / شکلاتی به شامه تون می خوره. یک بوی خاص و تک!

44 - اگزریوس
    اگزریوس بوی خیلی شیکی داره. درجه حرارت معتدل (به سمت گرمی) و تلخی بسیار خوش عطر پرتقال. پخش بو عالی.

45 - ال هوم
    بوی خنک و ملایم . آرام بخش و خوش رایحه.

46 - تام فورد نویر با رایحه ای نسبتا تند و گرم. پخش بو و ماندگاری عالی و ته بوی فوق العاده پنکیک

47 - تق هرمس . نزدیک ترین اسانس تق هرمس به اودکلنش. رایحه تلخ و ملایم.

48 - ورساچه آبی مردونه Eau Fraiche با بوی ملایم نسبتا خنک و تلخ اما یک رگه شیرینی هم توش دیده میشه.

49 - بلو شنل (نسبتا خنک و تلخ) ؛

50 - مونت بلانک لجند

51 - چمپیون دیویدف (خنک و تلخ)؛

52 - ورساچ عود نویر (ملایم ترین بوی عود؛ بخاطر ورساچ بودنش!)

53 - ورساچه آبی (فرش)

54 - کرید امپریال خنک

55 - کرید سیلور مانتن خنک

56 - کرید گرین آیریش خنک

57 - The Dark تلخ با دمای معتدل به سمت گرم

58 - بلک ایکس S بوی آناناس!

59 - ری اکشن خنک

60 - جوپ هوم؛ کپی برابر اصل اودکلن!

61 - تامی تی ؛ رایحه ای نسبتا خنک با طعم میوه و مرکبات؛ ته بوی کمی تلخ

62 - بلک کد آرمانی؛ به لحاظ حرارت معتدل به سمت گرمی؛ طعم کمی تلخ

63 - ال هوم اسپرت ایف سن لورن؛ رایحه ای نسبتا قدرتمند به لحاظ حرارت معتدل و ته بوی کمی تلخ

64 - گوچی گیلتی مردونه؛ کمی گرم و تلخ

65 - بوس من

66 - جگوار بلک رایحه ای قدرتمند ته بوی کمی تلخ / کمی شیرین

67 - جینز بوی یکی از بهترین عطرها با طعم میوه (بوی نارنگی قویه تو نت ابتداییش)

68 - پلو بلو با رایحه قدرتمند خنک و کمی ملس؛ بسیار شیک!

69 - لاگوست این پلی با رایحه ای کاملا قدرتمند؛ خنک و نسبتا تند؛ پخش بوش رو امتحان کنین

70 - آرماند کد آیس فور من ؛ از اون تک بوهای خاص خنک

71 - پرستیژ رایحه ای قدرتمند و به لحاظ دما نسبتا معتدل؛ به لحاظ طعم کمی تلخ

72 - قهوه تلخ COFFEE با قدرت فوق العاده در پخش و موندگاری! ترکیبش با تافی چاکلت رو حتما تست کنید اگه شکلات قهوه دوست دارین. اگه بوی تلخ دوست دارین با توسکان لدر و توباکو وانیل یا کاپیتان بلک ترکیبشو تست کنید.

73 - PASSION نت اولیه اش برای من یک لیوان اب پرتقال خنکه که تلخی خاص پوست پرتقال هم توشه! بعد یه سبد میوه است که مهم ترینش هلو است. یک هلوی درشت و آبدار! برخی افراد که بو کردن بهم گفتن توش بوی شلیل و گلابی هم به مشام شون می خوره ... فرداش فقط بوی لطیف و بسیار دلپذیر هلو به مشام میرسه. پخش بو و موندگاری بسیار رضایت بخش.

74 - یخ آبی BLUE ICE
    بلو آیس یا یخ آبی تو عطرهای خنک 5 ستاره دریافت می کنه . به شامه ی من با بوی چای خنک شروع میشه و به تدریج بوی لیمو و آناناس میاد. بعد دوباره انگار بوی چایی برمی گرده و نهایتا بوی گل رز تا ساعت آخر به مشام میرسه. برای خنک پسندانی که دغدغه موندگاری پایین عطر خنک رو دارن بلو آیس یک سورپرایزه! رایحه ی محشرش سبب میشه تو هر سفارش تون حتما بلو آیس هم بخرین! گرمی 1200 تومن

75 - کاپیتان بلک ؛ ترکیبش رو با یکی دو قطره قهوه بسیار توصیه می کنم به تلخ پسندها. لطفا این پست رو بخونین برای اطلاعات بیشتر. گرمی 1100 عرضه میشه.

76 - هل و دارچین و وانیل در کنار سیب و لیمو و گل رز و گل یاس با مشک و عنبر یک رایحه فوق العاده رو رقم زده به اسم فراری بلک!
    پخش بو و موندگاری کاملا رضایت بخش در کنار تلخی و شیرینی که به ظرافت کنار هم نشستن و بوی دلچسب و خاطره سازی رو ساختن دلیل کافی میده برای تست این عطر دل انگیز. گرمی 1200 تقدیم میشه.

77 - واتر وایت دیویدوف ؛ خنک و شیرین با پخش و موندگاری مناسب

78 - تام فورد گری وتیور ؛ خنک و تلخ؛ پخش و موندگاری خیلی خوب

79 - اینترلود آمواج : این عطر با بوی پونه کوهی، ترنج و فلفل آغاز می‌شود و در ادامه با اوپوپوناکس، عنبر، لادن و بخور ترکیب شده و رایحه‌ای دوست داشتنی ارائه می‌کند، و سپس نوبت به چرم می‌رسد تا در کنار عود، چوب صندل و نعناع هندی رایحه پر بار این ادکلن را تکمیل کند

80 - ایپک آمواج: روایح دودی و عود و چرم و ... یک معجون عجیب ساختن که بوی نهاییش به شامه ی من از نظر درجه حرارت معتدل و به لحاظ طعم؛ کمی تلخ میاد.

سوالی بود در خدمتم ... "عطر یاد یار" براش مهمه که براتون خاطره بسازه. شعار من اینه:
    عطر یاد یار؛ یادگار ماندگارترین خاطره معطر در جهان!
    ظرف های 20 و 30 و 50 و 100 میل اسپری هم موجود است. جعبه دار و بی جعبه. در شکلها و قیمتهای مختلف ؛ ظرفهای جعبه دار کادویی برای مصارف خیلی خاص ...
    Last edited by ramshad; 27-05-2015 at 21:30.

2. 5 کاربر از ramshad بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

تاريخ عضويت
    Apr 2006
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

محض اطلاع دوستان عرض کنم که برخی از عطرهای من در اینترنت توسط همکاران با قیمتهای بسیار عجیب غریب فروخته میشه. مثلا رالف لورن بلو رو گرمی 4 تومن فروختن. یا توباکو وانیل رو گرمی 6 تومن. هر کس سندش رو خواست آدرس میدم تو چند ثانیه خودتون چک کنید صحت و سقم حرف بنده رو . در مغازه های بیرون از اینترنت هم از ارزان فروشی خبری نیست. بلک افغان را اکثرا گرمی 3 هزار تومن می فروشن.
    Last edited by ramshad; 25-12-2014 at 00:21.

تاريخ عضويت
    Apr 2006
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

الان در گوگل عطر یاد یار رو سرچ کردم؛ بین 577000 نتیجه؛ دومیش همین تاپیک در پی سی ورلده. اما گزینه سومش برام واقعا سورپرایز بود! اگر مایلین بدونین این سورپرایز چی بود؛ عطر یاد یار رو در گوگل سرچ کنین تا ببینین ...
    یا همین [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] رو باز کنید.

عجیبه از صفحه اول گوگل حذف شدم! نمی دونم چرا!
    Last edited by ramshad; 10-12-2014 at 19:58.

آخر فروم باز arash59b's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2008
    محل سكونت
    اکسین ــ O X I N

پيش فرض

سلام دوست عزیز

با اینکه باخودم عهد بسته بودم دیگه عطر گرمی نخرم ولی با دیدن اسانسها و قیمت هاتون دوباره وسوسه شدم

همونطور که اشاره کردید متاسفانه در انجمن همسایه بعضی از فروشندگان قیمت های خیلی بالایی برای بعضی از اسانس ها ارایه میدن که معمولا هم از شهر های شمالی کشور هستند. امیدوارم کیفیت اسانس ها هم عالی باشه.
    هرچند فعلا اوضاع اقتصادی سخت شده و تو همین ماه هم چندبار خرید عطریات داشتم ولی انشااله باز یه لیست اماده میکنم تا حداقل یه تستی روی از اسانس ها تون بزنم

همونطور که قبلا سوال کردم درصورتی که امکان تهییه ادکلن های برندهای معروف با قیمت مناسب رو هم دارید اطلاع بدید

باتشکر
    Last edited by arash59b; 05-12-2014 at 22:32.

6. این کاربر از arash59b بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Jan 2008
    محل سكونت
    اکسین ــ O X I N

پيش فرض

اگه اسانس های معروف دیگه ای مثل مونت بلنک لجند مردانه و دیور هوم اینتنس هم موجود هست قیمت اش رو لطف کنید

تاريخ عضويت
    Apr 2006
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

سلام. ممنون از لطفت آرش عزیز. راستش من فروشگاه اینترنتی باز کردم تا بساط اون شیاد رو جمع کنم. دیروز یکی از مشتریاش اومد گفت بلک افغان رو گرمی 20 هزار تومن خریده ازش.سندش رو برات در پیغام خصوصی می فرستم حتما بخون.

من اصلا تو کار اودکلن نیستم و سر رشته ندارم. یه دلیلش شاید اینه که مثلا محبوب ترین عطرم (تام فورد توباکو وانیل) اودکلن 50 میلش 790 هزار تومنه. خود منم که عشق عطرم والله برام زور داره این قدر پول بدم برای یک عطر! اسانسش رو می زنم خیلی هم راضیم.
    مونت بلک لجند ان شاءلله هفته بعد در بار جدید. دیور هوم اینتنس رو باید چک کنم خبر بدم.
    مطمئنم قیمتهام به شدت متفاوت از اون چیزیه که دوستان تا حالا دیدن! بساط آقای ف به زودی رو هواست چون با اون قیمتهای نجومی که عطر داده محاله بتونه مثل من قیمت بده. اگه همکار داشته باشیم اینجا می تونه تصدیق کنه که قیمت عمده فروشی بعضی کارها (مشخصا دو تا تام فوردهام) بالاتر از قیمت خرده فروشی منه!
    پیام خصوصیت رو چک کن لطفا

تاريخ عضويت
    Apr 2006
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

دوستان از فرصت محدود در نظر گرفته شده برای افتتاح فروشگاه استفاده کنند تا قیمتها برای مصرف کننده عالی است. قیمت عمده فروشی بعضی کارها (مشخصا دو تا تام فوردهام) بالاتر از قیمت خرده فروشی منه!

تاريخ عضويت
    Jan 2008
    محل سكونت
    اکسین ــ O X I N

پيش فرض

بنظرتون عطرها رو بدون فیکساتور بخرم بهتر نیست؟ از نظر کیفیت رایحه و ماندگاری عطر منظورم هست

آخر فروم باز Xx Hossein xX's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2006
    محل سكونت
    Tehran

پيش فرض

بنظرتون عطرها رو بدون فیکساتور بخرم بهتر نیست؟ از نظر کیفیت رایحه و ماندگاری عطر منظورم هست
    سوال منم هست، چه نسبتی از فیکساتو پیشنهاد میشه؟
    فکر کنم بدون فیکساتور اسانس خوب اسپری نمیشه و پخش بوش پایین میاد.

تاريخ عضويت
    Apr 2006
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

سلام. حق با حسین آقاست. بسیاری از عطرها پخش بوشون رو با اضافه شدن اودکلنساز نشون میدن چون وقتی اسپری میشن به شکل پودر روی فضای بیشتری از لباس می شینن. البته گاهی هم اسپری به صورت حجمی می پاشه رو لباس ولی باز پخش بوش بیشتر از اینه که از ظرف رولی استفاده شه. درصد اضافه شدن اودکلن ساز از عطر به عطر فرق می کنه. مثلا برای بلک افغان و توباکو وانیل بهتره بیشتر اضافه شه اما برای اکلت خیلی کمتر. هر چقدر خود بو ذاتا ملایم باشه کمتر میزنیم.
    برخی رایحه ها مثل تافی چاکلت حتی بدون فیکساتور پخش بوشون در حد جام جهانیه!

13. 2 کاربر از ramshad بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

صفحه 1 از 16 1234511 ... آخرآخر

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •