تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 11 از 16 اولاول ... 789101112131415 ... آخرآخر
نمايش نتايج 101 به 110 از 158

نام تاپيک: منتخب اسانسهای سوئیسی و فرانسوی در فروشگاه "عطر یاد یار" ؛ خاطره ساز لحظه لحظه زندگی شما!

آخر فروم باز musketeer's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2006
    محل سكونت
    کرج

پيش فرض

با تشکر از جناب هادی امروز عطرهام رو ازشون تحویل گرفتم. یه امتحان اجمالی کردم عطرهای این سری رو، بهمراه قهوه و این داستانها ولی بازم مسلما دقیق نیست و تا استفاده نشه قشنگ نمیشه نظر داد، بهرحال اول اونهایی رو میگم که بیشتر پسندیدم:
    تام فورد نویر و بلک ارکید رو بسیار پسندیدم، البته همین انتظار هم میرفت مخصوصا نویر بسیار به سلیقه ام نزدیک تره. تق هرمس خیلی تعریف شنیده بودم ازش و واقعا فوق العاده هست. راستش یه مورد روانی دارم در موردش بخاطر این اسمش که اینطوری تلفظ میکنن آدم احساس میکنه دارن کلاس بیجا میزارن نصفش فرانسوی نصفش انگلیسی lol از نظر بو بهرحال فوق العاده اس واقعن لالیک مشکی هم خوبه برام و هرچند قبلن که بو کرده بودم به نظرم متفاوت از این میاد. حتما تو استفاده روزمره ام قرار میگیره. دیور هوم اینتنس هم همینطور، بوی خاصی هم داره. (فکر کنم دیگه از سیکل توسکان لدر <-> بلک افگانو میام بیرون ) اگزریوس هم بسیار بسیار خوشم اومده، یه ته تلخی خاصی داره که من بلد نیستم مثل بقیه دوستان توصیف کنم ولی باحاله بهرحال. احساس میکنم یه ادکلنی که دوستم داد بو کردم دقیقا همین بو رو میداد ولی اسمش مطمئنم این نبود! بهرحال خوبه. دلارنتا احتمالا اولین عطر زنونه ای هست که خوشم میاد ازش. شاید استفاده نکنم ولی بوی بسیار خوبی داره، مخصوصا که الآن لابلای بوهای مختلف گم و گور شدم وقتی بوش میکنی انگار که یه دسته گل گرفتن جلوی صورتت، خیلی جالبه بلو فور من هم بوی بسیار عالی داره که یه طورایی هیجان انگیزه. شاید حتی قبل از گرم شدن هوا هم استفاده کردم ترکیب تافی چاکلت + بی دلیشس رو هم گرفتم که بوی جالبی شده، کاملا ارزش داره آدم تو مهمونی های شاد و خودمونی استفاده کنه. دانهیل آلفرد یک بوی کاملا استاندارد و میشه گفت خوب. ولی فکر نمیکنم زیاد استفاده کنم ازش. (بخاطر این میگم بوش خوبه که مطمئنم بارها و بارها به مشامم خورده و حتما بوی خوبی داره که اینقدر پرفروشه.) پگاسوس برای مشام من کمی زیادی شیرینه. کیس می هم به عنوان یه عطر زنونه خوبه. میوه ای و شیرین.
    اگه نظرم در مورد هر کدوم عوض شد (که بسیار محتمله!) همین پست رو ویرایش خواهم کرد.

با سپاس

2. این کاربر از musketeer بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

پروفشنال ramshad's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2006
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

با تشکر از جناب هادی امروز عطرهام رو ازشون تحویل گرفتم. یه امتحان اجمالی کردم عطرهای این سری رو، بهمراه قهوه و این داستانها ولی بازم مسلما دقیق نیست و تا استفاده نشه قشنگ نمیشه نظر داد، بهرحال اول اونهایی رو میگم که بیشتر پسندیدم:
    تام فورد نویر و بلک ارکید رو بسیار پسندیدم، البته همین انتظار هم میرفت مخصوصا نویر بسیار به سلیقه ام نزدیک تره. تق هرمس خیلی تعریف شنیده بودم ازش و واقعا فوق العاده هست. راستش یه مورد روانی دارم در موردش بخاطر این اسمش که اینطوری تلفظ میکنن آدم احساس میکنه دارن کلاس بیجا میزارن نصفش فرانسوی نصفش انگلیسی lol از نظر بو بهرحال فوق العاده اس واقعن لالیک مشکی هم خوبه برام و هرچند قبلن که بو کرده بودم به نظرم متفاوت از این میاد. حتما تو استفاده روزمره ام قرار میگیره. دیور هوم اینتنس هم همینطور، بوی خاصی هم داره. (فکر کنم دیگه از سیکل توسکان لدر <-> بلک افگانو میام بیرون ) اگزریوس هم بسیار بسیار خوشم اومده، یه ته تلخی خاصی داره که من بلد نیستم مثل بقیه دوستان توصیف کنم ولی باحاله بهرحال. احساس میکنم یه ادکلنی که دوستم داد بو کردم دقیقا همین بو رو میداد ولی اسمش مطمئنم این نبود! بهرحال خوبه. دلارنتا احتمالا اولین عطر زنونه ای هست که خوشم میاد ازش. شاید استفاده نکنم ولی بوی بسیار خوبی داره، مخصوصا که الآن لابلای بوهای مختلف گم و گور شدم وقتی بوش میکنی انگار که یه دسته گل گرفتن جلوی صورتت، خیلی جالبه بلو فور من هم بوی بسیار عالی داره که یه طورایی هیجان انگیزه. شاید حتی قبل از گرم شدن هوا هم استفاده کردم ترکیب تافی چاکلت + بی دلیشس رو هم گرفتم که بوی جالبی شده، کاملا ارزش داره آدم تو مهمونی های شاد و خودمونی استفاده کنه. دانهیل آلفرد یک بوی کاملا استاندارد و میشه گفت خوب. ولی فکر نمیکنم زیاد استفاده کنم ازش. (بخاطر این میگم بوش خوبه که مطمئنم بارها و بارها به مشامم خورده و حتما بوی خوبی داره که اینقدر پرفروشه.) پگاسوس برای مشام من کمی زیادی شیرینه. کیس می هم به عنوان یه عطر زنونه خوبه. میوه ای و شیرین.
    اگه نظرم در مورد هر کدوم عوض شد (که بسیار محتمله!) همین پست رو ویرایش خواهم کرد.

با سپاس
    محمد جان تشکر زیاد بابت لطف و محبتت و وقتی که صرف کردی. احتمالا نت اولیه ی پگاسوس رو شیرینی گرفتی ازش. اسپری کن رو یک لباس و فردا بوش کن. بعد بیا خبر بده ببینم نظرت چی شده. تلخی بادام به وضوح چنان شکوهی به پگاسوس میده که نگو و نپرس! اصلا تمام قشنگی بوش به تلخی اون بادومشه که ظاهر میشه!

4. این کاربر از ramshad بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Dec 2006
    محل سكونت
    کرج

پيش فرض

محمد جان تشکر زیاد بابت لطف و محبتت و وقتی که صرف کردی. احتمالا نت اولیه ی پگاسوس رو شیرینی گرفتی ازش. اسپری کن رو یک لباس و فردا بوش کن. بعد بیا خبر بده ببینم نظرت چی شده. تلخی بادام به وضوح چنان شکوهی به پگاسوس میده که نگو و نپرس! اصلا تمام قشنگی بوش به تلخی اون بادومشه که ظاهر میشه!
    بروی چشم حتما به توصیه اتون عمل میکنم.

کـاربـر بـاسـابـقـه M . Sayid's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2007

پيش فرض

بی دلشس وحشیه ! خودم توسکان لدر زده بودم کناریم بی دلشس ! نفهمیدیم این توسکان کجا رفت ! بوی بی دلشس پیچیده بود اساسی !

احتمالا تا آخر شب سفارش دومم تکمیل بشه !

7. این کاربر از M . Sayid بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

کـاربـر بـاسـابـقـه M . Sayid's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2007

پيش فرض

سفارش دوم :

رالف لورن بلو*2
    وان میلیون اینتنس
    لالیک انسر نویر
    کریستال ورساچه نویر
    گوچی راش
    کارتیر پاشا
    Axe, the special one
    Blue magic
    مونت بلانک این دی ویژوال
    دانهیل آلفرد
    پگاسوس
    دیور هوم اینتنس
    اگزریوس
    ال هوم
    تام فورد نویر
    تق هرمس

9. این کاربر از M . Sayid بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Apr 2006
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

سعید جان عطرهاتون ارسال شد کد پیگیری رو برات پخ می کنم. جناب mohsen8013 که جوون خیلی خوش رو و مودبی بود حضورا همه 20 تستر 5 میل رو خرید و دریافت کردن.

11. این کاربر از ramshad بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Apr 2006
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

لیست عطرهای جدید

47 - تق هرمس . نزدیک ترین اسانس تق هرمس به اودکلنش. رایحه تلخ و ملایم. من با این اسانس به بوی تق هرمس علاقمند شدم. قبلا اصلا دوست نداشتم.

48 - ورساچه آبی مردونه Eau Fraiche با بوی ملایم نسبتا خنک و تلخ اما یک رگه شیرینی هم توش دیده میشه.

49 - بلو شنل (نسبتا خنک و تلخ) ؛

50 - مونت بلانک لجند

51 - چمپیون دیویدف (خنک و تلخ)؛

52 - ورساچ عود نویر (ملایم ترین بوی عود؛ بخاطر ورساچ بودنش!)

53 - ورساچه آبی (فرش)

54 - کرید امپریال

55 - کرید سیلور مانتن

56 - کرید گرین آیریش

57 - The Dark تلخ با دمای معتدل به سمت گرم

58 - بلک ایکس S بوی آناناس!

59 - ری اکشن

60 - جوپ هوم؛ کپی برابر اصل اودکلن!

13. 4 کاربر از ramshad بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

تاريخ عضويت
    Dec 2006
    محل سكونت
    کرج

پيش فرض

با سلام خدمت جناب هادی.
    قربان خواستم سفارش سومم رو تقدیم کنم:

بلک XS
    ورساچ عود مشکی
    Eau Fraiche
    چمپیون دیویدف
    جوپ

بینهایت ممنونم.

15. این کاربر از musketeer بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Apr 2006
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

عطرهای سوئیسی جدید:
    همگی مردونه

61 - تامی تی ؛ رایحه ای نسبتا خنک با طعم میوه و مرکبات؛ ته بوی کمی تلخ؛

62 - بلک کد آرمانی؛ به لحاظ حرارت معتدل به سمت گرمی؛ طعم کمی تلخ

63 - ال هوم اسپرت ایف سن لورن؛ رایحه ای قدرتمند به لحاظ حرارت معتدل و ته بوی کمی تلخ؛

64 - گوچی گیلتی مردونه؛ کمی گرم و تلخ؛

65 - بوس من

66 - جگوار بلک رایحه ای قدرتمند ته بوی کمی تلخ / کمی شیرین!

67 - جینز بوی یکی از بهترین عطرها با طعم میوه (بوی نارنگی قویه تو نت ابتداییش)

68 - پلو بلو با رایحه قدرتمند خنک و کمی ملس؛ بسیار شیک!

69 - لاگوست این پلی با رایحه ای کاملا قدرتمند؛ خنک و نسبتا تند؛ پخش بوش رو امتحان کنین!

70 - آرماند کد آیس فور من ؛ از اون تک بوهای خاص خنک.

71 - پرستیژ رایحه ای قدرتمند و به لحاظ دما نسبتا معتدل؛ به لحاظ طعم کمی تلخ

17. این کاربر از ramshad بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

آخر فروم باز Xx Hossein xX's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2006
    محل سكونت
    Tehran

پيش فرض

سلام.
    کارای جدید خیلی خوبه آقا رضا، هنوز 1% عطر قبلی ها رو هم مصرف نکردم ولی وسوسه شدم دوباره

خیلی دنبال بلو شانل بودم
    و در مورد اون سه تا کار جدید کرید و آرمانی و کارهای ورساچ کنجکاو شدم.

19. این کاربر از Xx Hossein xX بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •