تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 1 از 2 12 آخرآخر
نمايش نتايج 1 به 10 از 18

نام تاپيک: خرید کنسول به جای pc

داره خودمونی میشه محمد گیمر GTX's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2014

پيش فرض خرید کنسول به جای pc

دوستان من یه حساب سرانگشتی کردم فهمیدم که کنسول خیلی از pc بهتره و چون اگه بخوای یه pc خوب بخری از کنسول با تلویزین هم گرون تره. من میخوام یه ایکس باکس وان بخرم. سوالم از شما اینه که ایا فرقی که میگن بین pc و کنسول هست قابل دینه و واضحه و این که واقعا بازی تفنگی با گیم پد راحت هست؟

کاربر فعال انجمن لپ تاپ و کنسول HOJ-JAT's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2009
    محل سكونت
    دانشکده مهندسی!

پيش فرض

طبیعتا کنسول بهتره شما همین xbox one رو نگاه تا ۱۰ سال کم نمیاره اما الان خفن ترین pc هم که ببندی ۳ سال دیگه باید انگری برد بزنی باهاش!!!
    در مورد موس و گیم پد به شما پیشنهاد میدم بری به یک گیم نیت و خودت بک ساعت باهاش بازی کنی ببینی چجوری هست..البته وسایل هم در اینده میاد که موس رو ب ایکس باکس وصل کنه [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

3. این کاربر از HOJ-JAT بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

داره خودمونی میشه محمد گیمر GTX's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2014

پيش فرض

طبیعتا کنسول بهتره شما همین xbox one رو نگاه تا ۱۰ سال کم نمیاره اما الان خفن ترین pc هم که ببندی ۳ سال دیگه باید انگری برد بزنی باهاش!!!
    در مورد موس و گیم پد به شما پیشنهاد میدم بری به یک گیم نیت و خودت بک ساعت باهاش بازی کنی ببینی چجوری هست..البته وسایل هم در اینده میاد که موس رو ب ایکس باکس وصل کنه [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
    تو بازی ها چی شما فک میکنی تفاوت به چشم میاد

تاريخ عضويت
    Jun 2009
    محل سكونت
    دانشکده مهندسی!

پيش فرض

ببين اگر بتوني هر سال ١ تومني خرج سيستمت كني. pc كيفيتش بيشتره ولي اگر نه درد سر ها شروع ميشه شما امسال روي الترا برازي ميكني سال بعد روي مديوم سال بعد روي لوو و سال بعد ديگه در حصرت بايد بماني
    در ضمن بازي هاي طpc دردسر هاي بيشتري دارند مثلا بخش مشكلات بازي ها رو ببيند يا اجرا نميشه يا كرش ميكنه يا .....
    ولي در عوض بازي هاي كنسول هاي نسل ٨ خيلي گروننن البته شما ميتوني باهاشون انلاين بزني و حتي ميتوني بفروشيشان
    درضمن نسل ٧ هم هنوز تو بورس هستن و تا ٥ سال اتي ميگن ساپورت ميشن خوبي انها اين است كه بازي كرك شده دارند مثل pc
    البته احتمال اينكه نسل ٨ ها هم هك بشن هست ولي نه حالا حالا ها شايد ٣-٤ سال ديگه

6. این کاربر از HOJ-JAT بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

آخر فروم باز mmf66's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2011
    محل سكونت
    مشهد

پيش فرض

دوستان من یه حساب سرانگشتی کردم فهمیدم که کنسول خیلی از pc بهتره و چون اگه بخوای یه pc خوب بخری از کنسول با تلویزین هم گرون تره. من میخوام یه ایکس باکس وان بخرم. سوالم از شما اینه که ایا فرقی که میگن بین pc و کنسول هست قابل دینه و واضحه و این که واقعا بازی تفنگی با گیم پد راحت هست؟
    البته این سلیقه ای هست ولی دیگه کل دنیا میدونن pc بهترین کنسول بازی هست البته خرجشم بیشتره
    اینجوری هم که دوستان میگن نیست مخصوصا در این نسل شما همین نسل جدید xbox 1 رو در نظر بگیر میشه گفت فاجعه الان در سال 2014 که هنوز یک سال بیشتر از عرضه کنسول ماکرو نگذشته نمیتونه بازی ها رو 1080 اجرا کنه و مثلا 720 اجرا میکنه این یعنی شما دیگه به اون کنسول نمیتونی بگی نسل جدید چون 720 واقعا خنده داره بماند که خیلی از افکتها و تنظیمات بازی رو بشدت کاهش میدن تنها دلیلی که میشه به اون اعتنا کرد و گفت کنسول بهتره قیمت هست البته همینم جای بحث داره
    بازی تفنگی هم مثل همین فار کری 4 که جدید اومده با کنسول اصلا معنی نداره لذت بازی نصف میشه اینجوری بازی ها مختص پی سی هست در عوض فیفا و پس با کنسول بهترن
    در آخر بگم این نظر من بود و من پی سی رو بیشتر میپسندم البته خوب خرجشم بیشتره ولی با پی سی کار دیگه هم آدم میکنه به هر حال کنسول هم داشته باشی باز باید یه پی سی 1.5م بگیری
    نکته آخر اگه واقعا قصد خرید کنسول داری ps4 انتخاب بهتری هست هم سخت افزار بهتری داره هم تو ایران اقبال بیشتری داره و در دسترس هست هم بازی های انحصاری بهتری داره مگه این که برای خرید x1 دلیل خاصی داشته باشی

حـــــرفـه ای SamGun's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2005
    محل سكونت
    تهـــــــــــــــــران

پيش فرض

دوست عزیزم من مدتی هست بحث های شما رو دنبال میکنم فقط خیلی کنجکاو هستم ببینم منبع اطلاعاتی شما چیه ؟

من هر دفعه پست های شمارو میخونم مقداری سرگرم میشم
    تو بازی ها چی شما فک میکنی تفاوت به چشم میاد
    ببینید محمد جان انتخاب Platform برای Game به چند عامل بستگی داره که باید این عوامل رو شما بسنجی و بهترین گزینه رو انتخاب کنی :

1. بودجه شما
    2. سطح بازی شما
    3. آنلاین یا آفلاین بازی کردن
    4. میزان وجود وسایل جانبی مانند Monitor FullHD و یا TV Full HD و ...
    5. دنبال کردن بازی های روز و یا صرفا فقط سرگرم شدن

خب این موارد مثال هایی برای ملاک قرار دادن خرید هست

در مورد تفاوت قدرت عرض کنم خدمت شما که مسلما یک PC حتی در سطح 2 میلیون تومن ( فقط Case ) قدرت بیشتری نسبت به کنسول های حال حاضر داره اما خب باید در نظر بگیرید موارد دیگه ای رو با افزایش گرافیک به خاطر کافی نبودن بودجه برای جمع کردن یه سیستم Pro یا High End از دست خواهید داد مثل راحتی در اجرا و دائما تغییرات تنظیمات برای ایده عال شدن شرایط FPS و Frame Rate در بازی .

اما در کنسول این مورد از پیش تنظیم شده و دیگه شما مشکلی از این بابت نخواهید داشت .

شما اگر شرایط خرید PC خوب ندارید بهترین گزینه کنسول هست به شرطی که یک سیستم قابل قبول حداقل برای رفع نیاز روزانه داشته باشید

9. 2 کاربر از SamGun بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

تاريخ عضويت
    Jun 2009
    محل سكونت
    دانشکده مهندسی!

پيش فرض

دوست عزيز مدير كدوم قسمت از حرف هاي بنده براي شما مبهم هست و نياز مند منبع داريد؟؟

11. این کاربر از HOJ-JAT بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

13. این کاربر از jahangir1400 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

حـــــرفـه ای SamGun's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2005
    محل سكونت
    تهـــــــــــــــــران

پيش فرض

دوست عزيز مدير كدوم قسمت از حرف هاي بنده براي شما مبهم هست و نياز مند منبع داريد؟؟
    هیچ ابهامی وجود نداره فقط خواهش میکنم بحث رو جدی بررسی کنید شما مطمئنا کاربر فعال و کارآمدی هستید که عنوان فعال گرفتید . اینجا فعال گرفتن کار هر کسی نیست .

شما دانشجوی نرم افزار برای من این قسمت رو باز کنید لطفا

با دلایل مکتوب

15. این کاربر از SamGun بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

آخر فروم باز Gregar's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2009
    محل سكونت
    The North

پيش فرض

خداییش الان خفن ترین سیستم رو هم ببندی تا سه سال فقط بازی ها رو تحمل میکنه ؟ از اون حرفا بود . من که 4 سال پیش یه سیستم مدیوم بستم حالا کفگیرش به ته دیگ خورده که اون هم به خاطر تغییر نسل هست و گرنه الان که یه سیستم خوف بخری قشنگ 7 یا 8 سال دیگه تازه بازی ها رو روی low میاره به راحتی میاره .
    هیچ بازی شوتری هم در ضمن لذتش بدون pc معنا نداره . اون xbox one هم که اصلا باید بزاری در کوزه ابشو بخوری با اون افتضاحی که اول کاری به بار داد .

17. 2 کاربر از Gregar بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

صفحه 1 از 2 12 آخرآخر

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •