تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

نمايش نتايج 1 به 10 از 10

نام تاپيک: راهمای فوری خرید یخچال فریزر تا 2 میلیون

اگه نباشه جاش خالی می مونه
    تاريخ عضويت
    Aug 2014

14 راهمای فوری خرید یخچال فریزر تا 2 میلیون

سلام بر دوستان عزیز
    دیشب یخچالمون سوخت از اونجایی که پدرم مریضه و کلی دارو داره که باید در یخچال نگهداری شه و به خاطر اینکه خودم هم فرصت ندارم و نمی تونم برای تعمیرش صبر کنم باید فوری یکی دیگه بخرم.

مثل همیشه زحمت راهنمایی با شماست.

یه یخچال فریزر کاملا معمولی بدون هیچ امکانات خاصی فقط بدون برفک باشه. به هیچ برندی هم تعصب ندارم.میگن اسنوا موتور بوشه(دروغه؟)؟ الجی هم تعریف شنیدم.

لطفا مدل رو دقیق بنویسید که من راحت بتونم بخرم.حداکثر بودجه 2 میلیون
    مرسی

کـاربـر بـاسـابـقـه befermatooo's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2007

پيش فرض

سعی کنید از تک فروشی ها خرید کنید . معمولا قیمتهاشون کمتر از جای دیگه هست .

من خودم یخچال Lg خریدم که نمایندگی های فروش و فروشگاهای بزرگ تا 2500000 ت میگفتن اما تو مغازه تک فروشی و حاشیه شهر 2150000 خریدم .

این نظر من در مورد قیمت بود . بقیه موراد رو دوستان دیگه ...

3. این کاربر از befermatooo بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Aug 2014

پيش فرض

سعی کنید از تک فروشی ها خرید کنید . معمولا قیمتهاشون کمتر از جای دیگه هست .

من خودم یخچال Lg خریدم که نمایندگی های فروش و فروشگاهای بزرگ تا 2500000 ت میگفتن اما تو مغازه تک فروشی و حاشیه شهر 2150000 خریدم .

این نظر من در مورد قیمت بود . بقیه موراد رو دوستان دیگه ...

دوست خوبم میشه نام این مدل یخچال و آدرس جایی که ازش خرید کردید رو بهم بگید.

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    May 2012

پيش فرض

سلام
    گزينه هايي كه داريد مي توانيد با اين مبلغ يخچال هاي ايراني بزرگ به حدود 1500 تا 1800 خريد كنيد كه 4 كشاب فريزر دارند مثل هيماليا ، الكترو استيل و ... با رنج 2 ميليون تومان يخچال فريزر اپتيما اسنوا را نيز مي توانيد خريداري كنيد.
    اگر دنبال خارجي ها هستيد كه از 2.200 به بالاهستند در الجي مدل 2014 كه فريزر پايين است
    و مدل 46 در سامسونگ با رنج 2.200
    و ...
    لطفا بيشتر توضيح بدهيد كه چه يخچالي مناسب كار شماست؟؟؟ فريزر بالا و يا پايين ؟؟ حجم يخچال بيشتري نياز داريد يا فريزر برند ايراني مي خواهيد يا خارجي و چه سايزي تا دقيقا به شما معرفي كنم. و كدام شهر هستيد
    موفق باشيد

تاريخ عضويت
    Aug 2014

پيش فرض

سلام
    گزينه هايي كه داريد مي توانيد با اين مبلغ يخچال هاي ايراني بزرگ به حدود 1500 تا 1800 خريد كنيد كه 4 كشاب فريزر دارند مثل هيماليا ، الكترو استيل و ... با رنج 2 ميليون تومان يخچال فريزر اپتيما اسنوا را نيز مي توانيد خريداري كنيد.
    اگر دنبال خارجي ها هستيد كه از 2.200 به بالاهستند در الجي مدل 2014 كه فريزر پايين است
    و مدل 46 در سامسونگ با رنج 2.200
    و ...
    لطفا بيشتر توضيح بدهيد كه چه يخچالي مناسب كار شماست؟؟؟ فريزر بالا و يا پايين ؟؟ حجم يخچال بيشتري نياز داريد يا فريزر برند ايراني مي خواهيد يا خارجي و چه سايزي تا دقيقا به شما معرفي كنم. و كدام شهر هستيد
    موفق باشيد
    ممنون از محبتتون.
    راستش خارجی رو بیشتر ترجیح می دم ولی اگر بدونم ایرانی با کیفیت هم هست حتما می خرم.دنبال خرید چیز دردسر دار نیستم.یعنی نمی خوام زود به زود خراب بشه.مخصوصا تو این شرایطی که الان هستم .
    بیشتر فضا مال یخچال باشه. اگر یخچال بالا و فریزر پایین باشه بهتره ولی برام هیچ فرقی نداره.قطعات یدکی این یخچال تو بازار پر باشه.خیلی دلم الجی می خواد ولی اگر اسنوا رو هم توصیه می کنید می خرم.در مورد سایز هم سایز معمولی.نمی دونم چند فوتی بگم ولی هرچی که رایجه/
    مرسی

پروفشنال arazboy's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2010
    محل سكونت
    برزخ

پيش فرض

یخچال های دوو حرف ندراند به غیر از مدل 660 بقیه مدل های یخچل فریزر خوب هستند مخصوصا 650 حرف نداره شیک هست اش یکی از بهترین خریدها برای یخچال فریز مدل های 821 و 631 و 590 هم هست

اسنوا مدل فکر کنم فریز بالا و یخچال پایین هم خوبه وشیکه / مدل 240 هم خوبه وولی بعضی مواقع اذیت می کنه که کم پیش میاد

مدل های الجی و سامسنگ هم هستند که یکمی از این دو شرکت گران تر هستند و وقت پول اسمشان را می خورند

ارج و امرسان هم در مدل ها خوب هست که که نصب به مارک های بالای ارزون تر هستند

بهترین مدل 650 دوو حدودا 2/650/000 هست

8. این کاربر از arazboy بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Aug 2014

پيش فرض

یخچال های دوو حرف ندراند به غیر از مدل 660 بقیه مدل های یخچل فریزر خوب هستند مخصوصا 650 حرف نداره شیک هست اش یکی از بهترین خریدها برای یخچال فریز مدل های 821 و 631 و 590 هم هست

اسنوا مدل فکر کنم فریز بالا و یخچال پایین هم خوبه وشیکه / مدل 240 هم خوبه وولی بعضی مواقع اذیت می کنه که کم پیش میاد

مدل های الجی و سامسنگ هم هستند که یکمی از این دو شرکت گران تر هستند و وقت پول اسمشان را می خورند

ارج و امرسان هم در مدل ها خوب هست که که نصب به مارک های بالای ارزون تر هستند

بهترین مدل 650 دوو حدودا 2/650/000 هست
    دوست عزیزم کدوم یکی از این ها منظورتون هست؟
    650 nt

650 nw

650 nws

[ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    May 2012

پيش فرض

مدل 650EW و 650GW كه اولي سفيد چرم و دومي سفيد براق مي باشد. حتما با گارانتي انتخاب سرويس خريداري فرماييد.
    لطفا به اين بخش مراجعه فرماييد تا اطلاات تكميلي و تصاوير اين محصول را مشاهده فرماييد.
    من خودم اين مدل را در منزل دارم كه از هر لحاظ عاليه و كيفيت بسيار خوبي دارد.

11. این کاربر از mohammadsony بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Aug 2014

پيش فرض

مدل 650EW و 650GW كه اولي سفيد چرم و دومي سفيد براق مي باشد. حتما با گارانتي انتخاب سرويس خريداري فرماييد.
    لطفا به اين بخش مراجعه فرماييد تا اطلاات تكميلي و تصاوير اين محصول را مشاهده فرماييد.
    من خودم اين مدل را در منزل دارم كه از هر لحاظ عاليه و كيفيت بسيار خوبي دارد.
    ممنونم.بسیار کامل و عالی.محبت کردید

پروفشنال arazboy's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2010
    محل سكونت
    برزخ

پيش فرض

هر 3 تا یکی هست

14. این کاربر از arazboy بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •