تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

نمايش نتايج 1 به 2 از 2

نام تاپيک: تعویض کیبورد لپ تاپ

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Mar 2012

پيش فرض تعویض کیبورد لپ تاپ

سلام
    لپ تاپ من ASUS N43SM هست. چند ماهی میشه که بعد یه مدت تایپ کردن یهو بعضی از دکمه ها دیگه کار نمیکنن.
    میخوام کیبورد رو عوض کنم ولی اینجایی که گارانتی کرده بوده لپ تاپ رو میگه 10 روز نگه میداره تا قطعه رو پیدا و تعویض کنه.
    من عجله دارم و باید یکروزه تعمیرش کنم.
    میخواستم کمکم کنید جایی تو تهران هست که کیبورد رو بشه یه روزه عوض کرد؟
    ممنون

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Nov 2009

پيش فرض

سلام
    لپ تاپ من ASUS N43SM هست. چند ماهی میشه که بعد یه مدت تایپ کردن یهو بعضی از دکمه ها دیگه کار نمیکنن.
    میخوام کیبورد رو عوض کنم ولی اینجایی که گارانتی کرده بوده لپ تاپ رو میگه 10 روز نگه میداره تا قطعه رو پیدا و تعویض کنه.
    من عجله دارم و باید یکروزه تعمیرش کنم.
    میخواستم کمکم کنید جایی تو تهران هست که کیبورد رو بشه یه روزه عوض کرد؟
    ممنون

اگر کیبورد لپ تاپ شما با مشکل مواجه شده یا خراب است این آموزش به شما کمک می کند کیبورد را در لپ تاپ های مختلف باز و تعویض کنید. ما در تعمیرکارسلام نمی توانیم همه مدل ها را پوشش دهیم اما شما این ایده را خواهید گرفت. زیرا مراحل باز کردن و تعویض صفحه کلید برای اکثر لپ تاپ ها مشابه است.
    اگر کیبورد یا صفحه کلید لپ تاپ شما یک کلید ندارد، نیازی به تعویض کل صفحه کلید نیست. می توانید با استفاده از راهنمای تعمیرات کیبورد آن را تعمیر کنید.
    هشدار!

• اگر لپ تاپ شما هنوز شامل گارانتی می شود، لپ تاپ را باز نکنید زیرا این کار باعث می شود گرانتی لپ تاپ خود را از دست بدهید.
    • همیشه باتری و آداپتور لپ تاپ را قبل از باز کردن لپ تاپ جدا کنید.
    • در صورتی که به کانکتور کیبورد در مادربرد آسیب وارد کنید، باید کل مادربرد را تعویض کنید.
    • ریسک کار را پذیرفته و سپس اقدام کنید.

کابل فلت را از آن آزاد کنید.. کیبورد را برداشته و تعویض کنید. برای نصب و مونتاژ کیبورد تمام مراحل را به صورت معکوس انجام دهید.

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •