تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

نمايش نتايج 1 به 4 از 4

نام تاپيک: نداشتن دور فن ها در نرم افزار speedfan

آخر فروم باز GHAGHALEELEE's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2010
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض نداشتن دور فن ها در نرم افزار speedfan

سلام
    من توی سیستم خودم 4 تا دورفن در نرم افزار speedfan دارم که البته فقط یکیش که مربوط به دروفن cpu هست فعال هست، ولی تو سیستم برادرم که بهتر از سیستم من هست هیچی دورفن وجود نداره.باید کانفیگ خاصی رو speedfan انجام بدم یا مادربردش نمیتونه دور فن رو به نرم افزار بشناسونه؟

یک سوال دیگه اینکه توی cpu هایی مثل corei که گرافیک مجتمع دارند دمای گرافیک همون دمای پردازنده هست ؟

اخری هم اینکه این دو تا دما که تو تصویر من منفی هست مربوط به کدوم قسمت هست ؟
    سپاس فراوان

ناظر انجمن مشکلات سخت افزاری EXTREME's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2009
    محل سكونت
    Deathzone

پيش فرض

سلام
    من توی سیستم خودم 4 تا دورفن در نرم افزار speedfan دارم که البته فقط یکیش که مربوط به دروفن cpu هست فعال هست، ولی تو سیستم برادرم که بهتر از سیستم من هست هیچی دورفن وجود نداره.باید کانفیگ خاصی رو speedfan انجام بدم یا مادربردش نمیتونه دور فن رو به نرم افزار بشناسونه؟

یک سوال دیگه اینکه توی cpu هایی مثل corei که گرافیک مجتمع دارند دمای گرافیک همون دمای پردازنده هست ؟

اخری هم اینکه این دو تا دما که تو تصویر من منفی هست مربوط به کدوم قسمت هست ؟
    سپاس فراوان

سلام معمولا دور فن سی پی یو زمانی که فن 4 سیمه است و سیم کنترل فن رو داره میتونید راحت از بایوس تنظیم کنید و نیازی به این نرم افزار نیست ولی علاوه بر software control میتونید روی حالت smart بزارید که با هر بار اجرا کردن این نرم افزار در زمان بوت شدن ویندوز اتوماتیک دورفن ها تنظیم بشه

دمای گرافیک مجتمع با خود پردازنده جدا است
    پیشنهاد میکنم برای مشاهده دمای قطعات از آخرین ورژن نرم افزار hw monitor استفاده کنید

3. این کاربر از EXTREME بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

آخر فروم باز GHAGHALEELEE's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2010
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

سلام معمولا دور فن سی پی یو زمانی که فن 4 سیمه است و سیم کنترل فن رو داره میتونید راحت از بایوس تنظیم کنید و نیازی به این نرم افزار نیست ولی علاوه بر software control میتونید روی حالت smart بزارید که با هر بار اجرا کردن این نرم افزار در زمان بوت شدن ویندوز اتوماتیک دورفن ها تنظیم بشه

دمای گرافیک مجتمع با خود پردازنده جدا است
    پیشنهاد میکنم برای مشاهده دمای قطعات از آخرین ورژن نرم افزار hw monitor استفاده کنید
    مرسی مهران جان
    1.پس یعنی اون سیستم که دور فن رونشون نمیده فنش 4 سیمه نیست ؟ درسته ؟
    2.پس اگه دمای گرافیک مجتمع مجزا باشه نرم افزار میتونه اون دما رو هم نشون بده ؟
    3.راستس سوال اخرم معلوم نشد اون دو تا دمای منفی برای چی هست ؟

ناظر انجمن مشکلات سخت افزاری EXTREME's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2009
    محل سكونت
    Deathzone

پيش فرض

مرسی مهران جان
    1.پس یعنی اون سیستم که دور فن رونشون نمیده فنش 4 سیمه نیست ؟ درسته ؟
    2.پس اگه دمای گرافیک مجتمع مجزا باشه نرم افزار میتونه اون دما رو هم نشون بده ؟
    3.راستس سوال اخرم معلوم نشد اون دو تا دمای منفی برای چی هست ؟

نه منظورم این بود که اگه فن سیم کنترل فن رو داشته باشه نیازی به این نرم افزار نیست از بایوس میتونید دورشو تنظیم کنید حالت smart هم داره که خودش براساس میزان دما دورشو تنظیم میکنه

دمای گرافیک مجتمع جدا است و نرم افزار hw monitor نشونش میده
    این نرم افزار برای مشاهده دما نرم افزار خوبی نیست و خطا زیاد داره بهتره از همون نرم افزاری که گفتم استفاده کنید

6. این کاربر از EXTREME بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •