تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

نمايش نتايج 1 به 6 از 6

نام تاپيک: عامل ناكامي تيم هاي پايه اي فوتبال ايران را در چه ميدانيد؟

کاربر فعال انجمن فوتبال داخلی Pejvak61's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2006
    محل سكونت
    شهر باران

پيش فرض عامل ناكامي تيم هاي پايه اي فوتبال ايران را در چه ميدانيد؟

سلام دوستان!

همونطور كه از عنوان اين تاپيك معلومه بحث سر ناكامي تيم هاي پايه فوتبال ايرانه. تيم هاي ملي نوجوانان، اميد و امروز هم با شكست دوم ما مقابل يمن بعد از باحت به تايلند عملاً پرونده صعود جوانان ما به مرحله بعدي مسابقات جام ملتهاي آسيا و در نتيجه جام جهاني جوانان بسته شد و تيمي كه تقريباً دو سال پيش در امارات خوش درخشيد حالا به جمع ناكامان پيوست. اين نشون ميده ما حتي براي حفظ تيم برنده مون هم برنامه اي نداريم و اين همه ناكامي قطعاً اتفاقي نيست.

2. این کاربر از Pejvak61 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

آخر فروم باز امید رض's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2013
    محل سكونت
    شهر موبیوس

پيش فرض

نداشتن برنامه منظم وبازی هایه تداروکاتی مداوم ونداشتن امکانات وزمین مناسب تیم ملی رده 4رمی انگلیس هم زمیناشون درجه1هست
    ودخالت کردن توکاره سرمربی وسنگ انداختن جلوپاش خود
    خودسرمربی نوجوانان وامید یه عروسک خیمه شب بازیه فدراسیونه
    خیاربهترازاین بازیکنا بازی میکرد هرکی دیده باشه میفهمه اصلا بازیکناتاحالا به پاشون توپ نخورده
    جام ملت اسیا هم اون میگه اینکارونکرد اون بازیکن چرانبرد ومخالفت وتیم از دوباره بادخالت ومخالفت بامربی برمیگرده به ایران چوبشو بکوبن به سرمربی
    مامیریم با اشتل مشتل پرتغال بازی میکنیم اونوقت کره میره با اروگوئه وپاراگوئه بازی می کنه
    فدراسیون وباید اتش زد

4. این کاربر از امید رض بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

پروفشنال amin_947's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2007

پيش فرض

پول مفتی که میدن بهشون
    باید جوری باشه تا برای رسیدن به پول، سگ دو بزنن !!!

6. این کاربر از amin_947 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

حـــــرفـه ای boy iran's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2006
    محل سكونت
    طحرآن

پيش فرض

من خودم مربی نونهالان و نوجوانان هستم یعنی پایه اینجا هست

متاسفانه ما استعدادهامون رو خوب پرورش نمیدیم تیمهای ملی مون هم گلخونه ای کار میکنند که درست نیست

باید فکر فوتبال رده 8 تا ده سال باشیم نه بازیکن بزرگسالان رو آموزش ابتدائی بدیم

این خانه از پایه ویران است

آخر فروم باز Gregar's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2009
    محل سكونت
    The North

پيش فرض

من خودم مربی نونهالان و نوجوانان هستم یعنی پایه اینجا هست

متاسفانه ما استعدادهامون رو خوب پرورش نمیدیم تیمهای ملی مون هم گلخونه ای کار میکنند که درست نیست

باید فکر فوتبال رده 8 تا ده سال باشیم نه بازیکن بزرگسالان رو آموزش ابتدائی بدیم

این خانه از پایه ویران است
    خانه ای که پایه اش شله یا اصلا پایه نداره خوب معلومه میفته . هر چی هم بارش سنگین تر باشه محکم تر میخوره زمین . چون بارش همون فوتبالیستهایی هستن که حقوق میلیاردی میگیرن . ما دقیقا باید همون کاری رو بکنیم که المان بعد از جام جهانی 98 کرد .

به کل باید در لیگ رو تخته کرد . بعدش لیگ فقط با تیمهایی شروع کنه که اکادمی دارن و هیچ تیمی که اکادمی نداره حق شرکت تو لیگ رو نداشته باشه . اون هم اکادمی از نونهالان به بالا نه اینکه از نوجوون و جوون وردارن بیارن .
    ولی مشکل فدراسیونه که هرچی کثافت کاری تو فوتبال هست به خاطر ضعف فدراسیون و اون رییس بی لیاقتشه . اگه امثال مهدوی کیا که به فکر فوتبال پایه هستن توی فدراسیون بودن الان اوضاع اینطوری نمیشد .
    البته این کفاشیان هم بیچاره کم زحمت نمیکشه . من بالشخصه دارم میبینم که بیچاره چقدر واسه گرفتن حق پخش داره خودش رو به اب و اتیش میزنه . مسئله فوتبال پایه که مهم نیست . حق پخش مهمه . دروغ میگم ؟ فقط بچه ها اینو جایی نگین که خارجی ها بهمون میخندن

9. این کاربر از Gregar بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

کاربر فعال انجمن فوتبال داخلی Pejvak61's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2006
    محل سكونت
    شهر باران

پيش فرض

در مورد آلمان حرف زياده. دقيقاً اونها زماني به خودشون اومدن كه ديدن بازيكن فاجعه اي مثل يانكر شده بود مهاجم اولش. حتي من گمان ميكنم اون موقع اگر علي دايي قبول ميكرد به نحوي تابعيت آلمان را بپذيره اونوقت ميشد مهاجم اول آلمان!

اونها ساختارش را داشتن و فقط اقدامات ضروري انجام دادن و اقدام به پرورش بازيكن از سنين پايين كردن حتي شده از مهاجرها استفاده كردن و سريع هم نتيجه گرفتن. خديرا، پودولسكي، اوزيل و ... نمونه هاي بارز و البته موفقش هستن. الآن آلمان هم تيم هاي باشگاهي خوب و موفقي داره و هم بازيكنان بزرگي كه در جام جهاني درخشيدن چه آلماني و چه غير آلماني!

ما فعلاً بايد اون ساختاره را ايجاد كنيم وگرنه اين مسئولان دولتي گمان ميكنن كه فقط با تزريق پول مشكل حل ميشه و عملاً پولو ميريزن تو طاق توالت! چون اونها معتقدن بايد طرح زود بازده اجرا كنن و تاب تحمل زمان مثلاً 10 ساله را ندارن بنابراين پول حيف ميل ميشه!

اوضاع خيلي خراب تر از اين حرفهاست!

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •