تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 2 از 2 اولاول 12
نمايش نتايج 11 به 14 از 14

نام تاپيک: روشن نشدن کامپیوتر

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    May 2013

پيش فرض

با سلام خدمت کارشناس محترم
    بنده مشکلی با یک دستگاه کامپیوتر دارم که اینجا مطرح می کنم.
    چند وقت پیش وقتی این کامپیوتر رو روشن می کردم، روشن میشد و اونجایی که فن cpu می خواست دور بگیره یکمرتبه خاموش می شد. تمام کارتها و اتصالها، سیم پاور و.. رو چک کردم ولی مشکل حل نشد. به پاور دستگاه شک کردم. یه پاور با یه مارک دیگه خریدم و گذاشتم روی کامپیوتر. اینبار دیگه اصلاً سیستم روشن نشد. حتی برای چند ثانیه، پاور قبلی رو هم که گذاشتم بازم روشن نشد. کامپیوتر رو بردم یه جای دیگه که مشکلشو حل کنم که دیدم اونجا وقتی می زنم به برق روشن میشه و بدون مشکل کار می کنه، حتی پاور دوم هم درست بود. در اینجا حتی چند روز هم به صورت مقطعی کامپیوتر رو خاموش روشن می کردم و حتی یکبار هم پیش نیامد که روشن نشه.
    گفتم شاید یه ایراد جزئی بوده که برطرف شده، ولی وقتی دوباره کامپیوتر رو برگردوندم سر جاش باز روشن نشد. پاور دستگاه رو به طور کامل از سیستم جدا کردم و با اتصال 2 پینی که باعث روشن شدن اون میشه تستش کردم. روشن نشد، اون یکی پاور رو هم تست کردم، روشن نشد. پاور رو جداگانه بردم یه جای دیگه تست کردم، روشن شد. دوباره برگشتم به جای اصلی یعنی همونجا که مشکل داشتم. محافظ برق رو جدا کردم و پاور رو مستقیم وصل کردم به برق، بازم روشن نشد. با چند تا پریز تو اتاقهای مختلف تست کردم بازم روشن نشد. کابل پاور رو عوض کردم بازم روشن نشد. پاور رو تو همون محل بردم خونه دوستم که خودش کامپیوتر داشت تست کردم بازم روشن نشد، (هر 2 پاور)
    به نظر شما مشکل از کجا میتونه باشه؟

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    May 2013

پيش فرض

دوستان کسی نمیدونه مشکل از کجاست و باید دیگه چه چیزی رو چک کنم؟

ناظر انجمن مشکلات سخت افزاری EXTREME's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2009
    محل سكونت
    Deathzone

پيش فرض

دوستان کسی نمیدونه مشکل از کجاست و باید دیگه چه چیزی رو چک کنم؟
    دراین حالت که سیستمتون روشن نمیشه قطعاتی مثل رم گرافیک و هارد رو جدا کنید ببینید سیستم روشن میشه یا نه
    همچنین کابل atx ر.و هم بکنید و تست کنید سیستم روشن میشه یا نه اگه روشن نشد به نظر من میتونه بیشتر از برق خونه و سیم کشی برق باشه چون در محل دیگر سیستم بدون مشکل روشن شده و کار کرده اگه یک سیستم سالم رو بیارید خونتون و با اون تست کنید مشخص میشه

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    May 2013

پيش فرض

درسته، من هم فقط به همین یک مورد یعنی سیم کشی و برق خونه شک دارم چون پاور رو کامل جدا کرده و تست کردم روشن نشده، ممنونم دوست عزیز از راهنمایی شما

صفحه 2 از 2 اولاول 12

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •