تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

نمايش نتايج 1 به 4 از 4

نام تاپيک: راهنمایی درباره مالیات انتقال ملک تجاری و سرقفلی برای ملکی که سرقفلی ندارد!

آخر فروم باز pashangparsi6's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2010

پيش فرض راهنمایی درباره مالیات انتقال ملک تجاری و سرقفلی برای ملکی که سرقفلی ندارد!

درود. دوستان
    یکی از دوستان من یک ملک تجاری داره که هیچ گونه حق سرقفلی نداره و حدودا 12 سال پیش ساخته شده. قصد معامله و فروشش رو داره. نامه از سردفتر برده به اداره مالیات که مفاصا حساب بدهند اما متاسفانه مامور مالیاتی اصرار دارد که جمله "مالکیت توام با سرقفلی" در متن گنجانده شود در حالی که در نامه سردفتر این عبارت ذکر نشده.
    طبق اظهارات سردفتر فقط با نوشته شدن این متن نزدیک به 20 میلیون تومان مالیات بریده می شود. این ملک هیچ گونه سرقفلی ندارد. چطور می توان از مامور اداره مالیات شکایت کرد؟ آیا مامور مالیاتی چنین حقی دارد که با این ترفند قصد مالیات ستانی داشته باشد؟
    با تشکر فراوان

admin Sina's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2004
    محل سكونت
    P30world

پيش فرض

سلام
    وقتی ملکی سرقفلی نداره باید کارمند مربوطه رو فهموند که سرقفلی نداره و شرایط ملک همینه که هست و بر اساس شرایط موجود کارش رو انجام بده

3. 2 کاربر از Sina بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

آخر فروم باز
    تاريخ عضويت
    Oct 2010

پيش فرض

درود. دوستان
    یکی از دوستان من یک ملک تجاری داره که هیچ گونه حق سرقفلی نداره و حدودا 12 سال پیش ساخته شده. قصد معامله و فروشش رو داره. نامه از سردفتر برده به اداره مالیات که مفاصا حساب بدهند اما متاسفانه مامور مالیاتی اصرار دارد که جمله "مالکیت توام با سرقفلی" در متن گنجانده شود در حالی که در نامه سردفتر این عبارت ذکر نشده.
    طبق اظهارات سردفتر فقط با نوشته شدن این متن نزدیک به 20 میلیون تومان مالیات بریده می شود. این ملک هیچ گونه سرقفلی ندارد. چطور می توان از مامور اداره مالیات شکایت کرد؟ آیا مامور مالیاتی چنین حقی دارد که با این ترفند قصد مالیات ستانی داشته باشد؟
    با تشکر فراوان
    دوست من به حرف نیست
    به ارایه مدرک هست
    اگر مفازه سرقفلی نیست پس حتما سند داره. شما سند به دارایی نشون بده
    اگر سند نداره پس سرقفلی هست

- - - Updated - - -

درود. دوستان
    با تشکر فراوان
    دوست من به حرف نیست
    به ارایه مدرک هست

آخر فروم باز pashangparsi6's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2010

پيش فرض

دوست من به حرف نیست
    به ارایه مدرک هست

- - - Updated - - -

دوست من به حرف نیست
    به ارایه مدرک هست
    بله مغازه سند داره و سند هم نشون دادیم اما می گن این متن باید گنجونده بشه توی متصل دفترخانه!

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •