تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

نمايش نتايج 1 به 7 از 7

نام تاپيک: مشکل هارد دیسک و نحوه کار با hirens boot cd 15.2 (لطفا کمک کنید)

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Oct 2014

پيش فرض مشکل هارد دیسک و نحوه کار با hirens boot cd 15.2 (لطفا کمک کنید)

سلام
    من وقتی با کامپیوتر می کنم موقع فیلم دیدن و یا کار کردن با یک نرم افزار ویندوز این ارور رو که مشاهده می کنید میده که میگه هاردت مشکل داره من احتمال میدم بد سکتور شده حالا من میخوام این مشکل رو با نرم افزار HDD Regenerator حل کنم اما با استفاده از Hirens bootcd 15.2 من این نرم افزار رو دانلود کردم رو فلش ریختمش و بوتش کردم اما نمیدونم باید به کدوم منو برم و این نرم افزار رو اجرا کنم.
    [IMG] [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [/IMG]
    حالا از دوستان خواهش دارم نحوه کار این نرم افزار و نرافزار های زیر رو به وسیله Hirens bootcd 15.2 آموزش بدن :
    1-HDD Regenerator برای رفع بد سکتور های هارد دیسک
    2-Ghost برای image گرفتن از پارتیشن های هارد
    3- offline NT/2000/Vista/7 password changer برای پاک کردن پسورد ویندوز

با تشکر از همه دوستان.

2. این کاربر از Saeid.Hadi بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

dli

ناظر انجمن مشکلات سخت افزاری EXTREME's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2009
    محل سكونت
    Deathzone

پيش فرض

سلام
    من وقتی با کامپیوتر می کنم موقع فیلم دیدن و یا کار کردن با یک نرم افزار ویندوز این ارور رو که مشاهده می کنید میده که میگه هاردت مشکل داره من احتمال میدم بد سکتور شده حالا من میخوام این مشکل رو با نرم افزار HDD Regenerator حل کنم اما با استفاده از Hirens bootcd 15.2 من این نرم افزار رو دانلود کردم رو فلش ریختمش و بوتش کردم اما نمیدونم باید به کدوم منو برم و این نرم افزار رو اجرا کنم.
    حالا از دوستان خواهش دارم نحوه کار این نرم افزار و نرافزار های زیر رو به وسیله Hirens bootcd 15.2 آموزش بدن :
    1-HDD Regenerator برای رفع بد سکتور های هارد دیسک
    2-Ghost برای image گرفتن از پارتیشن های هارد
    3- offline NT/2000/Vista/7 password changer برای پاک کردن پسورد ویندوز

با تشکر از همه دوستان.
    ابتدا یک عکس از تب health نرم افزار hd tune بدید تا وضعیت هارد مشخص بشه

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Oct 2014

پيش فرض

ابتدا یک عکس از تب health نرم افزار hd tune بدید تا وضعیت هارد مشخص بشه
    منظور شما اینه ؟

5. این کاربر از Saeid.Hadi بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

dli

تاريخ عضويت
    Aug 2009
    محل سكونت
    Deathzone

پيش فرض

اول از همه باید با نرم افزار hdd regenerator یک scan and repair بکنید هاردتون بدسکتور یا delay sector ممکنه داشته باشه ( البته با اسکن و تعمیر با این نرم افزار ممکنه بدسکتورهایی ریکاوری نشده و تبدیل به relocated sector شود و وضع هارد بدتر بشه )

دمای هاردتون در لود بالا میره حتما به دمای هارد توجه کنتید و یک فن زیر هارد بزارید

مورد بعدی ارور spin است این ارور به دلیل این است که دور موتور هارد به حداکثر مفدار خود نرسیده که این میتونه به دلیل ولتاژ ناکافی به هارد باشه علت هایی که هم داره میتونه از سوکت برق هارد کابل برق هارد پاور سیستم برد هارد و خود موتور هارد باشه

با توجه به این موارد بهتره هارد رو به یک مرکز معتبر تعمیرات هارد نشون بدید

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Oct 2014

پيش فرض

اول از همه باید با نرم افزار hdd regenerator یک scan and repair بکنید هاردتون بدسکتور یا delay sector ممکنه داشته باشه ( البته با اسکن و تعمیر با این نرم افزار ممکنه بدسکتورهایی ریکاوری نشده و تبدیل به relocated sector شود و وضع هارد بدتر بشه )

دمای هاردتون در لود بالا میره حتما به دمای هارد توجه کنتید و یک فن زیر هارد بزارید

مورد بعدی ارور spin است این ارور به دلیل این است که دور موتور هارد به حداکثر مفدار خود نرسیده که این میتونه به دلیل ولتاژ ناکافی به هارد باشه علت هایی که هم داره میتونه از سوکت برق هارد کابل برق هارد پاور سیستم برد هارد و خود موتور هارد باشه

با توجه به این موارد بهتره هارد رو به یک مرکز معتبر تعمیرات هارد نشون بدید
    خیلی ممنون از راهنمایی تون
    اما شما فقط به سوال اول جواب دادید اگر لطف کنید به سوال دوم و سوم هم جواب بدید واقعا ممنون میشم.
    یه چیز دیگه که من یاد رفت بگم این بود که من تا قبل از این که نرم افزار sql server 2008 رو نصب کنم مشکلی نداشتم بعد از نصب وقتی میخواستم یک فایل رو روی فلش بریزم اون نوار سبز رنگ که الان اسمش خاطرم نیست وسط کپی کردن گیر می کرد و من مجبور شدم ویندوز عوض کنم و بعد از نصب ویندوز جدید این مشکل حل شد اما اون ارور که بهتون گفتم ظاهر شد.
    حالا اگه با hdd regenerator یک scan and repair کنم مشکل حل میشه ؟
    یا شما احتمال میدید که مشکل از برق پاور یا بورد هارد است و مشکل با این چیز ها حل نمیشه.

تاريخ عضويت
    Aug 2009
    محل سكونت
    Deathzone

پيش فرض

خیلی ممنون از راهنمایی تون
    اما شما فقط به سوال اول جواب دادید اگر لطف کنید به سوال دوم و سوم هم جواب بدید واقعا ممنون میشم.
    یه چیز دیگه که من یاد رفت بگم این بود که من تا قبل از این که نرم افزار sql server 2008 رو نصب کنم مشکلی نداشتم بعد از نصب وقتی میخواستم یک فایل رو روی فلش بریزم اون نوار سبز رنگ که الان اسمش خاطرم نیست وسط کپی کردن گیر می کرد و من مجبور شدم ویندوز عوض کنم و بعد از نصب ویندوز جدید این مشکل حل شد اما اون ارور که بهتون گفتم ظاهر شد.
    حالا اگه با hdd regenerator یک scan and repair کنم مشکل حل میشه ؟
    یا شما احتمال میدید که مشکل از برق پاور یا بورد هارد است و مشکل با این چیز ها حل نمیشه.
    همانطور که گفتم ممکنه مشکل هاردتون حادتر بشه میتونید فرمت سطح پایین هم بکنید ولی بازم تضمینی نیست
    بله اون ارور spin به دلیل نرسیدن ولتاز کافی به هارد است که میتونه از اون مواردی که گفتم باشه بدسکتور هاردتون هم میتونه به دلیل ضربه باشه هم ویروس و هم پاور سیستم و نوسانات برق

با اون دو نرم افزار هم کار نکردم ولی با مشابهش کار کردم
    Last edited by EXTREME; 01-10-2014 at 18:37.

9. این کاربر از EXTREME بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

dli

داره خودمونی میشه mahanomah's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2011

پيش فرض

سلام
    منم هاردم چند وقتیه بد سکتور شده، و اگه هارد وصل باشه ویندوز بالا نمیاد طوریکه ویندوز لود میشه اما بعدش صفحه سیاه میمونه.
    با ویندوز لایو بالا میاد درایوهاشو میاره اما باز نمیکنه،
    چه راهی برای دسترسی به اطلاعات و بالا اومدن ویندوز دارید؟؟

ممنون

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •