تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 37 از 37 اولاول ... 273334353637
نمايش نتايج 361 به 369 از 369

نام تاپيک: اخبار قیمتها ( چی گران شده ؟ چی ارزان شده ؟ )

Banned
    تاريخ عضويت
    Apr 2022

پيش فرض

هرچی بد بختی می کشیم و نمی کشیم از سر ادم های مذهبی و متعصب می کشیم

2. 2 کاربر از Mahary بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

پروفشنال Netw0rks's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2008
    محل سكونت
    Matrix

پيش فرض

وای سکه 18 میلیونی هیچوقت توی تاریخ اقتصاد ایران سابقه نداشته

کم کم عادت می کنیم!

یادمه حدود 4 میلیون ته حسابم داشتم لازمم نبود، گفتم بذار اینو دلارش کنم
    رفتم قیمت گرفتم گفتن دلار شده 3720 تومان
    از تعجب شاخ در آوردم
    منی که با دلار 3-4 هزار تومنی تعجب کردم دیگه هیچی نمی تونه متعجبم کنه!

4. این کاربر از Netw0rks بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

آخر فروم باز روانپریش's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2013

پيش فرض

کم کم عادت می کنیم!

یادمه حدود 4 میلیون ته حسابم داشتم لازمم نبود، گفتم بذار اینو دلارش کنم
    رفتم قیمت گرفتم گفتن دلار شده 3720 تومان
    از تعجب شاخ در آوردم
    منی که با دلار 3-4 هزار تومنی تعجب کردم دیگه هیچی نمی تونه متعجبم کنه!
    عزیز من ما که به خاطر دلار و سکه ارزون انقلاب نکردیم هدف ما اهداف معنوی بوده و هست

6. این کاربر از روانپریش بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

اگه نباشه جاش خالی می مونه navidmay's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2023
    محل سكونت
    همدان

پيش فرض

پیاز شده 40 تومن....

كاربر فعال اتومبیل، متفرقه، سبک زندگی MOHAMMAD_ASEMOONI's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2007
    محل سكونت
    زمین پهناور خدا

پيش فرض

سلام

هشــــــــــدار هشــــــــــدار هشــــــــــدار

◼️ بانکها با تبلیغات زیاد در حالِ جمع‌آوری‌ِ پول از مردم هستند با سودهای ۲۳ و ۲۵ و حتی ۳۰ درصد در سال

◼️◼️ این یکی از بزرگترین علامت‌های یک سقوطِ قریبُ الوقوعِ دیگه در ارزش پولِ ایران هست .

◼️ در گذشته هم همیشه قبل از سقوط ارزش پول ملی ، فعالیتهای بانکها و موسسه های مالی و اعتباری برای جمع‌آوری‌ِ پولِ مردم زیاد میشد .

◼️ در سالهای گذشته که حالِ اقتصادِ اروپا و آمریکا نسبتاً خوب بود ، اقتصاد ایران تنش‌های زیادی داشت و بارها و بارها سقوطِ ارزش پول ایران رخ داد .

مثل دلار ۵۰۰ تومانی که شد ۷۰۰ و سپس ۱,۲۰۰ و سپس ۳,۰۰۰ و سپس ۵,۰۰۰ و ۱۱,۰۰۰ و ۱۵,۰۰۰ تا رسید حتی به ۶۰,۰۰۰ تومان .

◼️ حالا که به دلیل اختلافات شدید روسیه و آمریکا و جنگ اوکراین و سایر تنش‌های جهانی، حالِ اقتصادِ اروپا و آمریکا و آسیا خراب شده و تورمهای بی‌سابقه رخ داده در اروپا و آمریکا و آسیا و سودهای بانکی رو تا حدِ بی سابقه‌ای بالا بردند ، دیگه تصور کنید که اقتصاد ایران چه حال و روزی می‌تونه داشته باشه .

◼️ قبلاً ۲ بار در همین تاپیک وقتی که دلار شد ۵,۰۰۰ تومان و ۱۱,۰۰۰ تومان، با کمال تأسف نوشتم که اقتصادتون رو از این حکومت و دولتهاش جدا کنید وگرنه خیلی ضرر می‌کنید .

◼️ نوشتم که فریب سودهای بانکها و موسسات مالی و اعتباری رو نخورید.

◼️ نوشتم بانکها یک ریال سود از جیبشون به مردم پرداخت نمی‌کنند.
    همه‌ی این سودهای بانکی که در مقابلِ تورمِ ۵۰ درصدی و ۶۰ درصدی هیچ هست ، از پولهای خودِ مردم پرداخت میشه .

◼️ گردانندگانِ اصلیِ بانکها از عملیات‌های جمشید و زمانِ وقوعش خبر دارند .
    پولهای مردم رو جمع می‌کنند و تبدیل می‌کنند به ارزهای معتبر و طلا و اَملاک و کالاهای مختلف مثل خودرو ، ماشین‌آلات ، آهن آلات ، لوازم خانگی و غیره و بعد از وقوعِ عملیات جمشید ، خیلی راحت با فروش اندکی از همون اندوخته‌های غیرِ ریالی ، پولِ مردم رو می‌تونند پرداخت کنند و سودهای چند صد هزار میلیاردی نصیبشون میشه .

◼️ نوشتم که محافظت از جان و مال و اموال، یکی از کارهای خیر و خداپسندانه هست یعنی یکی از عبادتها .

◼️ با کمال تأسف باید بگیم : سریعاً سپرده‌های ریالیتون رو تبدیل کنید به دارایی‌های معتبر و ابداً فریب سودهای بانکی رو نخورید.

◼️ از وقایعِ گذشته و وعده‌ها و اظهار نظرهای مسئولین و اطمینان دادنها و همچنین سقوطهای پی در پیِ ارزش پولِ ایران در گذشته و علامت‌های قبل از وقوعِ این سقوطها درس بگیرید .
    عاقلان و دوراندیشان ، از یک لانه ۲ بار گزیده نمیشند چه برسه به چندین بار

◼️ قبلاً بارها نوشته‌ام که اگر قصد کسب درآمد دارید ، از بانکها و بورس فاصله بگیرید وگرنه نه تنها سودی به دست نمیارید بلکه کلی هم ضرر می‌کنید .

◼️ نوشتم برای کسب درآمد برید کار کنید . کار در خانه یا هر جای مناسبِ دیگه .

◼️ اگر قادر به کار کردن برای کسب درآمد نیستین پس فقط داراییتون رو تبدیل کنید به ارز معتبر و صلای معتبر یا مِلکِ معتبر.

◼️ البته همون طور که در سالهای گذشته در همین تاپیک نوشتم ، تلاش کردند در سالهای گذشته ، راههای فرار از قتل عامِ اقتصادی در عملیات های جمشید رو ببندند .
    مثل مالیات از خرید طلا و داشتن طلا و ارز و مِلک و خودرو و همچنین ممنوعیت خرید بیش از یک مِلک در سال و مالیات سنگین برای خرید ملک برای سرمایه‌گذاری و خیلی اقدامات دیگه .

◼️ ولی باز هم از سپرده گذاری در بانکها و وارد شدن به بورس خیلی بهتر هست .

9. 2 کاربر از MOHAMMAD_ASEMOONI بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

داره خودمونی میشه Yuri Gagarin's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2021

پيش فرض

السلام و چی و علیک

رفتم کل پس های این تاپیک رو از ابتدا تا االان خوندم شما دوست گرام رمان دولت قبلی روزی 25 باز موقع بالا رفتن قیمت دلار خیلی فشار می اوردید به خودتون و پست زیاد می زدید

ولی از وقتی سید محرومان امد دیگه اصلا و ابدا خبری از اون پست ها نبود خیلی کم و نادر شد

تا این پست اخرتون

این که دلار حتما گرون میشه که شکی درش نیست ارزش پول ما که در واقع ارزش کار و ارزش اقتصاد یکی مملکت است خب معین کننده ارزش پول ملیشونه

و ملتی که تمام فکرو ذکرشون اینه که کی و کجا نذری میدن هیچی ازشون در نمی اد و باید هم پول ملیشون بی ارزش باشه گرچه بین این ملت ادم های شریف هم پیدا میشه ولی متاسفانه زور و قدرت دست نذری خور هاست و ادم دست حسابی ها هم مجبور ند با اون ها برن پایین

از طرفی اینکه صدای خود شما حزب الهی ها هم در امده نشون می ده این ( سیستم ) داره به اخر های خط لوکوموتیر خودش نزدیک میشه و حتی برای عقل های این حزب الهی ها هم چیزی ندارد که اغواشون کنن دیگه
    بالاخره این حزب الهی ها هم درسته که عقلشون کمه ولی یه عدهشون ( نه همشون ) از یه حداقل عقلی بر خوردارند به هر حال و وقتی اوضاع خیلی دیگه خیط باشه می فهمند

به نظر خودم می رسه یه 4-5 سال تورم های ونزوئلایی 3 و 4 رقمی خواهیم داشت بعدش هم چون ملت اصولا بی بخار و بی دانه ایی داریم * دانه مثل دانه های گیاهان که میکارند تو زمین مثل تخم کدو این ها بعد هم هیچ اتفاقی نمی افته و مملکت نابود رسمی می شه

ملت آخرین زور هاشونو برای تغییر ( سیستم ) زدن و موفق نشدن چون زور جاهلان بیشتر از زور آگاهان بود متاسفانه و اونی که همیشه می گن حق بر باطل پیروزه متاسفانه در این جهان مادی این طور نیست و نبوده هم

دم اونهایی که در مقابل ( سیستم ) فساد مقاومت کردن گرم ولی متاسفانه چون آحاد مردم پشتیبانشون نبودن موفق نشدن

و حالا دیگره همون آحاد مجبور اند به تحمل فشار های بیشتر
    البته باز هم مشخص نیست شاید بخان برای مدتی محدود و کوتاه مثلا چند ماه بکشند پایین قیمت دلار و درحد مثلا حدود 50 الی 52 بروسننش دوباره برای چند ماه بعد ببرن بالا برای 70 و 80 و بالا بالا بالا تر تو آسمون قصه ............پرواز کنید دوباره......

و این چند ماهه دلار هاشون رو به قیمت بالا بفروشند به ملت تا خرج ش عیدشونو در ارن ...................و بعد بریم برا معراج السعاده فی المخرج الاُمة.....
    Last edited by Yuri Gagarin; 09-02-2024 at 04:30.

11. 2 کاربر از Yuri Gagarin بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Jun 2023

پيش فرض

آیا تعرفه برق خانگی به تازگی گرون شده ؟

اگه نباشه جاش خالی می مونه navidmay's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2023
    محل سكونت
    همدان

پيش فرض

آیا تعرفه برق خانگی به تازگی گرون شده ؟
    نه میگن سال آینده هم حامل های انرژی گرون نمیشه. البته اینجوری گفتن ولی باید صبر کنیم ببینیم

كاربر فعال اتومبیل، متفرقه، سبک زندگی MOHAMMAD_ASEMOONI's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2007
    محل سكونت
    زمین پهناور خدا

پيش فرض

سلام

کارهای خیرِ شما قبول حق تعالیٰ

سال نو و نوروز هم بر شما مبارک

◼️ از چند ماه قبل، نحوه ی محاسبه ی قیمت برق و همچنین نرخش برای کسانی که مصرفشون متوسط و زیاد هست تغییر کرده .

◼️ اگر قبض برق این مشترکین رو ببینید متوجه میشین که ردیفِ اولِ مصرف که صفر تا ۱۰۰ کیلووات هست حذف شده

یعنی اولین ردیف براشون صفر تا ۲۰۰ کیلووات هست.

◼️ قیمت هر کیلوواتِ برق هم افزایش پیدا کرده براشون .

◼️ این رو خیلی راحت می‌تونید با مقایسه ی قبض‌های قبلی و فعلیشون متوجه بشین .

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •