تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 1 از 5 12345 آخرآخر
نمايش نتايج 1 به 10 از 46

نام تاپيک: تاپیک اختصاصی تراکتورسازی تبریز | گرگ های سرخ | فصل 94-1393

مدیر انجمن بازی های کامپیوتری و کنسولی Layken's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2009
    محل سكونت
    Sillent Hill

پيش فرض تاپیک اختصاصی تراکتورسازی تبریز | گرگ های سرخ | فصل 94-1393

یل یاتار، طوفان یاتار، یاتماز تیراختور بایراقی

تاریخ تاسیس: 1349
    ـــــــــــــــــــــــــ ــــــــــــــــــــ
    سرمربی: رسول خطیبی

ورزشگاه یادگار امام با گنجایش 70 هزار نفر.

[ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

اسامی بازیکنان:

ترکیب اصلی:

دروازه بان: حامد لک با شماره 1
    مدافعان :
    گردانی با شماره 3
    آل نعمه با شماره 5
    شفیعی با شماره 4
    ایران پوریان با شماره 2

هافبک ها:
    امیرکامدار با شماره 18
    ثاقبی با شماره 8
    کیانی با شماه 6 - کاپیتان اول تیراختور

مهاجمین:
    دلیر با شماره 21
    نریمان جهان با شماره 7
    ادینهو با شماره 30

نیمکت:

صوفیانی با شماره 22
    دیتمار بیکای با شماره 25
    پور رحمت الله با شماره 13
    آقایی با شماره 77
    ابراهیمی با شماره 11
    احمدزاده با شماره 27
    کریمی با شماره 9

2. 5 کاربر از Layken بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

تاريخ عضويت
    Mar 2009
    محل سكونت
    Sillent Hill

پيش فرض

عالیه، خیلی نگران بودم که بعد از دو تساوی پیاپی نتونیم امتیاز کسب کنیم مخصوصا مهمان بودیم، البته مهمان که چه عرض کنم نصف بیشتر تماشاگرا تراختوری بودن
    کلا در همه جای ایران ما میزبانیم

سید صالحی هم دو فصل پیش در تراختور اقای گل شد فکر کرد بره جای دیگه میتونه خودی نشون بده ولی حالش گرفته شد همچین از درون خوشحالم

انشالله تا اخر فصل میچسبیم به صدر جدول

4. 3 کاربر از Layken بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

تاريخ عضويت
    Mar 2009
    محل سكونت
    Sillent Hill

پيش فرض

انقدر از این گل های بی درو پیکر بدم میاد.
    حیف شد ولی خب فوقش جشن قهرمانی نیم فصل کمی اینور اون ور میشه.

6. 2 کاربر از Layken بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

داره خودمونی میشه Esteghlal_Paydar44's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2013
    محل سكونت
    Mashad

پيش فرض

با راي کميته استيناف
    تراکتورسازي محروم شد

کميته استيناف راي خود را درباره تخلفات تماشاگران باشگاه تراکتورسازي اعلام کرد.

به نقل از فدراسیون فوتبال، با توجه به رای کمیته انضباطی در تاریخ 6 آبان مبنی بر تخلف تماشاگران باشگاه تراکتورسازی تبریز و سر دادن شعارهای خلاف اخلاق و شئونات ورزشی، این تیم به برگزاری یک دیدار بدون حضور تماشاگر و پرداخت 5 میلیون تومان جریمه نقدی محکوم شد.

باشگاه تراکتورسازی تبریز درخواست تجدیدنظرخواهی خود را به کمیته انضباطی ارسال کرد که با توجه به محتویات پرونده، در سوابق باشگاه تراکتورسازی سه مورد تخلف مشابه در دیدارهای این تیم مقابل تیم های صبای قم، راه آهن و سایپا وجود دارد که بر اساس بند 3 ماده 79 آیین نامه انضباطی در صورت تکرار تخلف، تیم متخلف باید از همراهی تماشاگرانش در دیدار خانگی محروم شود که با توجه به گزارش داور مسابقه، ناظر بازی و دفاع غیر موجه باشگاه تراکتورسازی، تخلف تماشاگران این باشگاه محرز شده است.

بر همین اساس کمیته استیناف تجدید نظرخواهی باشگاه تراکتورسازی را موجه ندانسته و به استناد بند 3 ماده 79، بند 2 ماده 41 و بند 6 ماده 34 آیین نامه انضباطی ضمن رد اعتراض و تایید حکم محرومیت باشگاه تراکتورسازی از محرومیت حضور تماشاگران این باشگاه در میزبانی بازی بعدی این تیم، جریمه نقدی اعلام شده را به دلیل نامناسب بودن، از 5 میلیون تومان به پرداخت بیست میلیون تومان جریمه نقدی افزایش می‌دهد.

رای صادره قطعی است.

منبع : ورزش 3

پ . ن : به هر حال یکی باید جلوی این بی احترامیا رو بگیره دیگه ... حالا این بازی خوب بود گزارشگره با اینکه رو مخ بود ولی بهتر بود . بازیه رفت پارسال تو تبریز !!! تماشاگرا داشتن فحش ناموسی میکشیدن به قلعه نویی گزارشگره میگفت خیلی متشکریم از تماشاگرای فهیم تراکتورسازی که فقط دارن تیم خودشونو تشویق میکنن !!! یعنی واقعا این گزارشگرا رو میبینه آدم نمیدونه بخنده یا گریه کنه !! به نظر من علاوه بر محرومیت تماشاگرا این گزارشگرای تبریزی که دست کمی از هواداراشون ندارن هم باید یه تنبیه بشن

8. 2 کاربر از Esteghlal_Paydar44 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

WorkHard / P!ayHard pcforlife's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2009
    محل سكونت
    S t r e t f o r d   E n d

پيش فرض

درسته دیشب هر دو تیم خوب بودن و سوای گل ها هر دو تیم دو تا دیرک زدن، ولی انصافا زیبایی تلاش ترختور برای برگردوندن بازی از نتیجه 1-0 به 2-1 فوق العاده بود. خیلی حیف شد توی یک لحظه غفلت در بدترین زمان ممکن گل ساده ای خورد.
    هفته بعد همه بالانشین ها بازی سختی دارن. البته چون بازی فولاد خانگی هست شانس سه امتیاز گرفتنش از بقیه مدعی ها بیشتره. امیدوارم ترختور بتونه با فکر جلو نفت تهران بازی کنه و سه امتیاز رو بگیره. بعد بازی با نفت و فولاد (که هردو خارج از خانه هست)، سه هفته بازی های ساده پیش روی تیم هست و میشه امیدوار بود که صدر نشینی همراه بشه با افزایش فاصله امتیاز در هفته های آینده.

10. 5 کاربر از pcforlife بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

آخر فروم باز mf.designing's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2008
    محل سكونت
    Tabriz city

پيش فرض

منبع : ورزش 3

پ . ن : به هر حال یکی باید جلوی این بی احترامیا رو بگیره دیگه ... حالا این بازی خوب بود گزارشگره با اینکه رو مخ بود ولی بهتر بود . بازیه رفت پارسال تو تبریز !!! تماشاگرا داشتن فحش ناموسی میکشیدن به قلعه نویی گزارشگره میگفت خیلی متشکریم از تماشاگرای فهیم تراکتورسازی که فقط دارن تیم خودشونو تشویق میکنن !!! یعنی واقعا این گزارشگرا رو میبینه آدم نمیدونه بخنده یا گریه کنه !! به نظر من علاوه بر محرومیت تماشاگرا این گزارشگرای تبریزی که دست کمی از هواداراشون ندارن هم باید یه تنبیه بشن
    داداش کاش یکم واقع بین بودین ! شما انتظار دارین همه کلا دست و پا بسته ، چه از لحاظ تیمی ، چه حمایتی و چه تماشاگراش بیان جلو شما تا شما یکه تازی کنید ؟! کجای فوتبال درسته که همه گیر دادن به تراکتور ؟! من نمیگم تماشاگرا بی احترامی نمیکنن یا خیلی همه مودب هستن! نه ! اما من نصف ورزشگاه های ایران رو رفتم و خدا شاهده فحش ها و مشکلاتی که تو آزادی تو تهران دیدم کمتر از تبریز نیست . یکبار نشده بازی تراکتور تو آزادی باشه و کل آذربایجانی های ایران به خاطر یه بازی فوتبال فحش نخورن ! فحش دادان بی احترامی تو بازیهای غیر تراکتوری هم زیاد دیدم. اما کو محرومیت ؟! کو حساسیت ؟! همه گیر دادن و فوکوس کردن رو تراکتور. خدا شاهده بازی تراکتور با استقلال تو تهران 2 سال قبل ما از تماشاگراتون کتک هم خوردیم ، سر شکسته هم دادیم ! تو بازی پیروزی 3 سال قبل فحشی نموند که به خانواده های ما نداده باشن ، اما کو رسیدگی ؟! سمنان ، انزلی ، اصفهان ، اهواز و ... هم که بماند...
    در مورد گزارشگر هم من حق میدم یه گزارشگر محلی طرفدار تیم خودش باشه ! مشکل از پخش تلویزیونی ماست که باید گزارشگر شبکه محلی و پخش سراسری جدا باشه مثل تموم دنیا. حالا اینم بماند که من از امثال مزدک ، یوسفی و ... هم چندان بی طرفی ندیدم !
    کاش ماهم میتونستیم افتخار کنیم به این که یه تیم شهرستانی 70 هزار هوادار میکشونه استادیوم و تنور فوتبالمون رو داغ میکنه ! ایران فقط تهران نیست و اکثر ملی پوشایه تمام رشته های مام تهرانی نیستن ...

12. 2 کاربر از mf.designing بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

داره خودمونی میشه Esteghlal_Paydar44's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2013
    محل سكونت
    Mashad

پيش فرض

داداش کاش یکم واقع بین بودین ! شما انتظار دارین همه کلا دست و پا بسته ، چه از لحاظ تیمی ، چه حمایتی و چه تماشاگراش بیان جلو شما تا شما یکه تازی کنید ؟! کجای فوتبال درسته که همه گیر دادن به تراکتور ؟! من نمیگم تماشاگرا بی احترامی نمیکنن یا خیلی همه مودب هستن! نه ! اما من نصف ورزشگاه های ایران رو رفتم و خدا شاهده فحش ها و مشکلاتی که تو آزادی تو تهران دیدم کمتر از تبریز نیست . یکبار نشده بازی تراکتور تو آزادی باشه و کل آذربایجانی های ایران به خاطر یه بازی فوتبال فحش نخورن ! فحش دادان بی احترامی تو بازیهای غیر تراکتوری هم زیاد دیدم. اما کو محرومیت ؟! کو حساسیت ؟! همه گیر دادن و فوکوس کردن رو تراکتور. خدا شاهده بازی تراکتور با استقلال تو تهران 2 سال قبل ما از تماشاگراتون کتک هم خوردیم ، سر شکسته هم دادیم ! تو بازی پیروزی 3 سال قبل فحشی نموند که به خانواده های ما نداده باشن ، اما کو رسیدگی ؟! سمنان ، انزلی ، اصفهان ، اهواز و ... هم که بماند...
    در مورد گزارشگر هم من حق میدم یه گزارشگر محلی طرفدار تیم خودش باشه ! مشکل از پخش تلویزیونی ماست که باید گزارشگر شبکه محلی و پخش سراسری جدا باشه مثل تموم دنیا. حالا اینم بماند که من از امثال مزدک ، یوسفی و ... هم چندان بی طرفی ندیدم !
    کاش ماهم میتونستیم افتخار کنیم به این که یه تیم شهرستانی 70 هزار هوادار میکشونه استادیوم و تنور فوتبالمون رو داغ میکنه ! ایران فقط تهران نیست و اکثر ملی پوشایه تمام رشته های مام تهرانی نیستن ...
    منم گفتم باید با این بی احترامیها برخورد بشه , منظورم فقط تراکتور نبود , کلا استادیوم یعنی فحش , تو تهرانم همینه ما قربون صدقه تبریزیا نمیریم ... ولی بحث اصلی من سر گزارشگرای بازی و انکار قضیس ... تو تهران وقتی فحش میدیم گزارشگرا خیلی راحت میگن تماشاگرا دارن فحاشی میکنن . سریع هم رای صادر میشه , مگه کسر امتیاز نشد استقلال پارسال ؟ مگه 2 سال پیش بدون تماشاگر یه بازی برگزار نکرد ؟ پس تنبیه برای همه هست ...

ولی بحث اینه که چرا وقتی دارن فحش ناموسی به قلعه نویی میدن گزارشگر بازی میاد میگه تماشاگرای تبریزی دارن تیم خودشونو تشویق میکنن آفرین به این شور و هیجان !! آقا مگه مردم گوش ندارن ؟ بازی داره از چند تا شبکه ی مختلف از جمله شبکه ی جهانی جام جم پخش میشه اینا چه گزارشگرایین که برای بازی میذارن ؟ مزدک و امثال اینها 1% تعصبی که گزارشگرا تبریزی دارن رو توی بازی بروز نمیدن ! من میگم اتفاقا این گزارشگرا باید محروم بشن ! تا بفهمن که این فوتبال داره از چند شبکه پخش میشه و متعلق به تمام فوتبالیای دنیاس . نباید اینقدر یک طرفه گزارش کنن و اینقدر اغراق کنن ...

14. 2 کاربر از Esteghlal_Paydar44 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

تاريخ عضويت
    Mar 2009
    محل سكونت
    Sillent Hill

پيش فرض

امان از دستت حامد تیم رو به فنا دادی.
    معلوم که اخرین بازیش بود و از تمامی زحماتی که تا الان برای تراکتور کشید ازش تشکر میکنم.

آخر فروم باز نادر1368's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2008

پيش فرض

تنها روزي كه از لك راضي بودم همون موقعي بود كه اومد تراكتور. بالاخره شايعه هايي بود داره ميره بشيكتاش و نمي دونم

rüştü بشه!! گفتيم مياد عالي ميشه ولي مزخرف بوده مزخرف! اگر دقت كنين هميشه تو باختا به نسبتي تاثير داشته.

ثابتي يا حتي فروزان رو ترجيح مي دم.

آخر فروم باز alivw71's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2011
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

کار بسیار اشتباهی کرد اقای خطیبی که دروازه بان رو تعویض کرد. رسما دیگه روحیه ای برای حامد لک نذاشت با این کارش. حالا 2 اشتباه داشته تو این بازی باید تمام تقصیر ها رو بندازه گردن گلر . تمام گلر ها اشتباه میکنن یعنی باید تو جریان بازی تعویض بشن؟ به جای اینکه باخت رو گردن بگیره . دنبال مقصر میگرده اقای خطیبی!

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •