تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 8 از 9 اولاول ... 456789 آخرآخر
نمايش نتايج 71 به 80 از 90

نام تاپيک: نـشـانـه‌های سـقـوط آمـریـکـا

آخر فروم باز danielo's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2007

پيش فرض

هر سیستمی احتیاج به ارباب و رئیس قلدر داره.
    دنیایی را تصور کنید که توش جای امریکا کبیر نازیها یا روسا ارباب و قلدر بود.وا مصیبتا
    زنده باد امریکا .مرگ بر دشمنانش

آخر فروم باز anti-military's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2010

پيش فرض

هیچ جای دنیا فکر نکنم اندازه ایران سیستم زور و قدرت حاکم باشه. بعد مقامات ایران میگن آمریکا زور میگه! مگه تو ایران سیستم زور حاکم نیست؟

از همون بچگی که میریم مدرسه فرد قوی تر مدرسه میشه ارشد و به همه زور میگه. سربازی که میریم فرمانده و ارشدها نظرات خودشون رو اعمال میکنن و زور میگن. کارمند که میشیم مدیر اداره هرچی گفت باید بی چون و چرا اجرا کنیم. تا بوده فرد قوی تر نظراتش رو اعمال میکرده. حالا توقع داریم آمریکا با اون قدرتش تصمیماتش رو به بقیه اعمال نکنه!!!
    Last edited by anti-military; 30-08-2016 at 13:26.

کاربر فعال انجمن علوم انسانی Motaharri's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2014

پيش فرض

فعلا هیچ پیشبینی من اشتباه از آب در نیومده چون هنوز نامزد جمهوری خواه ها انتخاب نشده و ترامپ هم با اینکه اول است ولی رقابت تموم شده نیست. شما خودتون پیشبینی کردید که ایشون انتخاب خواهد شد و چون پیشبینی شما با پیشبینی 7 ماه پیش من یکسان نبوده، پیشبینی من رو اشتباه می دونید.

توصیه من به شما اینه که صبر کنید تا اطلاعات کامل در اختیارتون باشه و بعد برید پست های چندین ماه گذشته افراد رو جست و جو کنید تا شاید چیزی پیدا کنید که بهش گیر بدید
    خوب ترامپ به عنوان نامزد نهایی جمهوری خواهان انتخاب شد.
    حالا پیش بینی های ما از روی عجله و نا آگاهی هست یا پیش بینی های شما؟

متاسفانه آمریکا رو بسیار تئوریک و از روی چندتا خبر میشناسید و تا اسلحه آمریکایی رو بالای سرتون نبینید باور نمیکنید که آمریکا تنها با جنگ افروزی و جنجال میتونه یک ابرقدرت بمونه.

من پیش بینی بعدی خودم رو هم میگم و باز در آینده میام همین جا و بهتره شما هم پیش بینی تون رو بگید.
    آمریکا متوجه شده که جنگ با روسیه کمونیستی از طریق تقویت نیروی های افراطی تکفیری بزرگترین اشتباهش بوده.

چه کلینتون و چه ترامپ انتخاب بشن نظام بعدی آمریکا ضعیف و ضعیف تر خواهد شد و این امر تا فروپاشی کامل نظام دو حزبی و امپریالیستی پیش خواهد رفت.
    باید دید دولتمردان آمریکا با تقلب احتمالی در انتخابات برای روی کار آوردن ترامپ چقدر حاضر به ریسک کردن خواهند بود تا از این سقوط جلوگیری کنند پون ترامپ برنامه دوستی با روسیه رو به شدت داره پیگیری میکنه.

پروفشنال neon_91's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2010
    محل سكونت
    کهکشان راه شیری

پيش فرض

از قدیم گفتن چراغی که به خانه رواست به مسجد حرام است.خیلی خوب میشه در بحث هامون این نکته رو در نظر بگیریم.ولی متاسفانه بعضی ها نمی خوان دست از لجبازی بردارن و ساز خودشون رو میزنن.در همه بحث ها و انتقادات و کمبودها و ناملایمتی ها اول خودت و کشور خودت رو نقد کن.در مورد بحث سقوط آمریکا شما همین الان از طریق اینترنت این تاپیک رو که مال 2 سال یپش است رو باز کردید.همین اینترنت از اختراعات آمریکا است.شما از طریق ویندوز موفق به وصل شدن به اینترنت شدید که اونم ساخت مایکروسافت و آمریکا است.حتی اون کامپیوتری که دارید هم یا ساخت آمریکا است یا اصلی ترین قطعاتش مال آمریکاست.حالا اگر آمریکا سقوط کنه کی ضرر می کنه؟
    در مورد اینکه چرا آمریکا ابرقدرت است شمارو رجوع میدم به مطالعه در مورد تاریخ آمریکا و سایر کتب مرتبط با آمریکا.
    اگر آمریکا سقوط کنه روسیه و چین که در مرحله بعدی هستند جاشو میگیرند و در بهترین و بهترین حالت چیزی میشند مثل آمریکا شایدم بدتر.دوستانم به این موضوعات به خوبی اشاره کردند که نشون میده دیگه مثل سابق مردم گول این حرف های تاریخ مصرف گذشته رو نمی خورند.البته بماند که حتی خود اونهایی که این تاپیک ها رو باز می کنند و این بحث هارو راه میندازند خودشان در صف اول عاشقان سینه چاک آمریکا هستند و هر سال به عشق ورود به یو اس لاتاری ثبت نام می کنند.

5. این کاربر از neon_91 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

vxp

Super Moderator Stream's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2007
    محل سكونت
    Wolf Trap

پيش فرض

خوب ترامپ به عنوان نامزد نهایی جمهوری خواهان انتخاب شد.
    حالا پیش بینی های ما از روی عجله و نا آگاهی هست یا پیش بینی های شما؟

متاسفانه آمریکا رو بسیار تئوریک و از روی چندتا خبر میشناسید و تا اسلحه آمریکایی رو بالای سرتون نبینید باور نمیکنید که آمریکا تنها با جنگ افروزی و جنجال میتونه یک ابرقدرت بمونه.
    بله پیشبینی من اشتباه بود درباره ترامپ. پیش بینی خیلی های دیگه در خود آمریکا هم اشتباه بود. حتما اونها هم آمریکا رو از روی خبر می شناسند. من درباره بعضی از انتخابات های ایران هم اشتباه پیشبینی کرده بودم، فکر کنم شما بگید ایران رو هم تئوریک می شناسم! این قضاوت ها از روی اطلاعات ناکافی خب طبیعتا از شما بعید نیست.

من پیش بینی بعدی خودم رو هم میگم و باز در آینده میام همین جا و بهتره شما هم پیش بینی تون رو بگید.
    آمریکا متوجه شده که جنگ با روسیه کمونیستی از طریق تقویت نیروی های افراطی تکفیری بزرگترین اشتباهش بوده.

چه کلینتون و چه ترامپ انتخاب بشن نظام بعدی آمریکا ضعیف و ضعیف تر خواهد شد و این امر تا فروپاشی کامل نظام دو حزبی و امپریالیستی پیش خواهد رفت.
    باید دید دولتمردان آمریکا با تقلب احتمالی در انتخابات برای روی کار آوردن ترامپ چقدر حاضر به ریسک کردن خواهند بود تا از این سقوط جلوگیری کنند پون ترامپ برنامه دوستی با روسیه رو به شدت داره پیگیری میکنه.
    اینکه پشتیبانی از گروه هایی مثل المجاهدین توسط دولت ریگن یکی از بزرگ ترین اشتباهات آمریکا بوده پیش بینی نیست، پس بینی است.

تقلب در انتخابات برای روی کار آوردن ترامپ؟! این پیش بینی شماست؟ فکر کنم واضح باشه چه کسی داره درباره آمریکا از روی خبرها قضاوت می کنه، اون هم خبرها از چه منابعی.

کاربر فعال انجمن علوم انسانی Motaharri's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2014

پيش فرض

وقتی دو سال پیش گفتیم بدنه جامعه آمریکا ناراضی هست
    مردم از این سیاست های مدرن اقتصادی که ارباب درست میکنه ناراضی هستند
    جامعه سرمایه دار آمریکا در حال سقوط و ...

همه مسخره کردن و گفتن شما متوجه شرایط جهان نیستین
    ترامپ امروز رئیس جمهور شد و آمریکا تغییر اساسی خواهد کرد

8. 4 کاربر از Motaharri بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

حـــــرفـه ای Mohammad Hosseyn's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2005
    محل سكونت
    ...

پيش فرض

من هم زمان مبارزات درون حزبی فکر می‌کردم ترامپ شانسی برای رئیس جمهور شدن نداره ... ولی بعد از پیروزی در انتخابات درون حزبی و 3 مناظرش با کلینتون، پیش بینی‌م این بود که ترامپ رای خواهد آورد. ولی تا همین اواخر خیلی چیزها آدم رو به شک می‌نداخت... یکی نظرسنجی‌های قبل انتخابات بود که اگر قرار بود اشتباه باشن، برای اولین بار در تاریخ خواهد بود [که همینطور هم شد و برای اولین بار نظرسنجی‌های انتخابات امریکا نتیجه رو درست پیش‌بینی نکردند]. و مسئله اتهاماتی که به ترامپ در مورد زنان وارد می‌شد خیلی سنگین بود و از سویی کلینتون نامزد شرکت‌های بزرگ بود و پشتیبانی اونها رو کاملا داشت.

ولی ترامپ به نوعی قواعد بازی رو بهم زده بود و همین هم کلید پیروزیش بود. مثل تیم فوتبالی که کاملا با سبک جدیدی به میدون بیاد نحوه مبارزش رق می کرد بسیاری از مسائل رو از زاویه ای تحلیل می کرد که برای عموم مردم قابل فهم و البته قابل پذیرش بود و تا اندازه زیادی هم درست.

فکر می کمنم در مورد نظرسنجی‌ها این خطا بخاطر همون اتفاقی باشه که در انگلیس هم برای همه پرسی بریگزیت افتاد و اونجا هم نظرسنجی ها خطا داشتن. چیزی که اصطلاحا بهش میگن ترامپی‌های خجالتی! ... خیلی ها تو نظر سنجی نظر واقعیشون رو ابراز نکرده بودند بخاطر هجمه‌ای که روی ترامپ بود و دوست نداشتن عمومی بگن که به ترامپ رای میدن.

اما اینکه سرمایه داری داره سقوط میکنه و این حرفها باز هم کمی به توهم شبیهه. ترامپ خودش در این دنیای سرمایه داری به اینجا رسیده و از امریکا بعنوان قول سرمایه داری دنیا محافظت میکنه و امریکا 4 سال و 8 سال دیگه بسیار قدرتمندتر خواهد بود حتی قدرتمندتر از حالتی که کلینتون رئیس جمهور میشد ...

10. 4 کاربر از Mohammad Hosseyn بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

کاربر فعال انجمن آموزش عالی After4Ever's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2012

پيش فرض

آمریکا سقوط می کنه ولی اینکه بیاییم دو صفحه از ضعف های کشور رو بحرانش رو بگیم و پیش بینی کنیم تا 2 سال دیگه سقوط می کنه خیلی خیلی غیره منطقیه!
    شاید نیم قرن یا بیشتر طول بکشه تا کشوری جای آمریکا رو بگیره!

کاربر فعال انجمن آموزش عالی After4Ever's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2012

پيش فرض

9 سال گذشت
    فقط ما بدبخت تر شدیم

13. این کاربر از After4Ever بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

آخر فروم باز روانپریش's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2013

پيش فرض

به نظر من آمریکا هیچوقت سقوط نمیکنه و روز به روز به قدرتش افزوده میشه چون در سیتمش دموکراسی هستش به نظرم کشوری که در اینده سقوط میکنه روسیه هستش چون با حمله به اوکراین موجی از بزرگترین تحریم ها برای خودش آورد
    پ ن: استارتر محترم تاپیک بهتره کمی واقع بین باشید

15. این کاربر از روانپریش بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •