تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

نمايش نتايج 1 به 4 از 4

نام تاپيک: سوال در باره روش اسکن کردن : چکار کنم موقع دیدن عکس نیاز به zoom out کردن نباشه ؟

پروفشنال
    تاريخ عضويت
    Jan 2005

پيش فرض سوال در باره روش اسکن کردن : چکار کنم موقع دیدن عکس نیاز به zoom out کردن نباشه ؟

سلام دوستان

من می خوام از تعداد زیادی فلش کارت با اسکنر دستی عکس تهیه کنم. می خوام وقتی اسکن ها انجام شد خیلی سریع بتونم اون فلش های عکس شده رو مرور کنم بدون اینکه مجبور باشم دونه دونه اونها رو zoom out کنم چون برای دیدن بعضی از عکسا اینکار باید انجام بشه ولی من این حالتو نمی خوام چون بشدت به سرعت مرور فلش ها لطمه وارد میکنه. میشه موقع اسکن کردن کاری کرد که بعدا این مشکل وجود نداشته باشه ؟
    Last edited by hamids68; 19-09-2014 at 04:42.

کاربر فعال انجمن عکاسی sara_program's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2007
    محل سكونت
    مشهد

پيش فرض

فلش کارتهای شما چند تا هستند؟ با چه ابعادی؟

ببینید راه حل وجود داره. ولی من خودم تجربه فلش کارت را دارم. تا کارت را توی دست لمس نکنید فایده نداره. باید همیشه و همه جا کارتها همراهتون باشه. به نظر من شما این کار را بکنید:

شما کارتها را روی یه کاغذ A4 کنار هم بچینید و با دوربین دیجیتال (در حالت ماکرو) یه شات بزنید (چون اسکن وقت می بره. و کیفیت عکس بالاتر هم هست) و پرینت بگیرید. (سوال و جواب را پشت و رو پرینت بگیرید). در آخر کاغذها را با کاتر به فلش کارت تبدیل کنید . اگر هم کاتر ندارید یه سر ببرید عکاسی تا براتون سریع برش بزنه.

این راه بنظرم عاقلانه ترین راه هستش. نهایتاً هم 2 ساعت زمان می بره.

البته ایشالا دیر جواب نداده باشم

پروفشنال
    تاريخ عضويت
    Jan 2005

پيش فرض

فلش کارتهای شما چند تا هستند؟ با چه ابعادی؟

ببینید راه حل وجود داره. ولی من خودم تجربه فلش کارت را دارم. تا کارت را توی دست لمس نکنید فایده نداره. باید همیشه و همه جا کارتها همراهتون باشه. به نظر من شما این کار را بکنید:

شما کارتها را روی یه کاغذ A4 کنار هم بچینید و با دوربین دیجیتال (در حالت ماکرو) یه شات بزنید (چون اسکن وقت می بره. و کیفیت عکس بالاتر هم هست) و پرینت بگیرید. (سوال و جواب را پشت و رو پرینت بگیرید). در آخر کاغذها را با کاتر به فلش کارت تبدیل کنید . اگر هم کاتر ندارید یه سر ببرید عکاسی تا براتون سریع برش بزنه.

این راه بنظرم عاقلانه ترین راه هستش. نهایتاً هم 2 ساعت زمان می بره.

البته ایشالا دیر جواب نداده باشم
    ممنون که برای من وقت گذاشتی

بعد از اون پست که تقریبا 3 ماه ازش گذشته با گذشت زمان مشکلم حل شد و تجربه خیلی خوبی تو اینکار بدست آوردم و پس از پشت سرگذاشتن مشکلات زیاد...حرفه ای شدم تو اینکار...

فلش کارتای من 300 هزار تا هست به اندازه 6در 8 سانت .الان نو روزهای تعطیل دارم روزی 5000 تاشونو اسکن میکنم و تو روز های غیر تعطیل 3000 تا.از یه اسکن دستی استفاده میکنم که می تونه سریع اسکنن کنه.تا حالا 180 هزار تاشونو اسکن کردم و در حال انجام هست. اون روشی که گفتی خوبه ولی خوب وقت گیره.کیفیت اسکن از عکس بهتر هست.

ولی از این حرفا گذشته...تهیه فلش کارت با تبلت و نوشتن روی تبلت یه چیزه دیگه هست ... و تو این زمینه هم اظلاعات زیادی بدست آوردم و حتما بعد از اتمام این پروژه برای سری بعدی از تبلت قلم دار استفاده میکنم که مزیت های خیلی بیشتری نسبت به فلش کارتای کاغذی داره...

4. این کاربر از hamids68 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

کاربر فعال انجمن عکاسی sara_program's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2007
    محل سكونت
    مشهد

پيش فرض

خوشحالم که مشکلتون حل شد/ ولی بیاد داشته باشید کیفیت عکس از اسکن بالاتره. به شرطی که ماکرو عکس بگیرید

6. این کاربر از sara_program بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •