تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 1 از 2 12 آخرآخر
نمايش نتايج 1 به 10 از 12

نام تاپيک: اولین بازی شبکه ای ساخته شده توسط من

پروفشنال S.R Download's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2012
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض اولین بازی شبکه ای ساخته شده توسط من

آقا سلام
    یه بازی ساختم جدیدا فقط قابلیت شبکه ای داره به نظر خودم خوب شده و میخوام روش کار کنم حسابی
    اگه باگی چیزی دیدید بگید
    خودم چند تا ایراد میتونم از بازی بگیرم که میخوام تو ورژن های بعدیش اینا رو فیکس کنم:
    1. فقط قابلیت 1vs1 داره ( اگه پلیر بیشتر باشه بیشتر کیف میده )
    2. موزیک پس زمینه نداره
    3. مپ ها تکراری هستن و فقط از یک نوع بلوک سیاه استفاده شده

ایشالا اینا رو میخوام برطرف کنم
    فقط یه چیزی اگه دو تا کامپیوتر ندارید که بازی رو تست کنید میتونید دو بار بازی رو اجرا کنید تو یکی Create کنید تو یکی دیگه Join
    البته ناگفته نماند از Mark Overmars هم باید تشکر کنم به خاطر آموزش هایی که تو سایتش قرار داده برای Multiplayer

انجین : GM 8 pro
    کلید های بازی :
    بالا و پایین و چپ و راست : حرک دادن کاراکتر
    کلیک چپ موس : شلیک
    اینتر ( Enter ) : چت کردن
    شماره های 1 تا 9 : شکلک ( مثل این : )
    وبلاگ : [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ( تو این وبلاگ لینکش هست )
    لینک مستقیم :
    کد:
    برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

شات :

2. 5 کاربر از S.R Download بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

تاريخ عضويت
    Jan 2012
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

آقا دمتون گرم تشکر میزنید ولی نظر هم بدید

پروفشنال Hotsun's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2009
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

خوب ساختی, فقط بک گراندها رو عوض کنی بهتر میشه,کلاً آرت رو عوض کن.
    راستی یه باگ, با پلیری که Join شده خارج شدم اونی که Create کرده Close program داد

راستی شکلک ها خیلی خوب بودن,یه بازی این شکلی بود خیلی خفن بود یه زمانی بازی میکردم, الان اسمش یادم نیومد ولی پیداش کردم حتماً میگم تست کنی خیلی چیزا میتونی یاد بگیری,همیشه هم سرورهاش پر بود

*ویرایش: باورت نمیشه هزار تا چیز سرچ زدم تا تونستم اسم بازی رو پیدا کنم, دیگه داشتم دیوانه میشدم واقعاً ؛ اسم بازی TeeWorlds هست برو سرچ کن مجانیه برای دانلود حتماً تست کن کلی چیز ازش میتونی یاد بگیری

تازه مثل اینکه بازیش Open Source هست برو ببین اگر درسته مطالعه کن سورس رو که حسابی معلوماتت میره بالا .
    Last edited by Hotsun; 12-09-2014 at 01:20.

5. 2 کاربر از Hotsun بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

تاريخ عضويت
    Jan 2012
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

خوب ساختی, فقط بک گراندها رو عوض کنی بهتر میشه,کلاً آرت رو عوض کن.
    راستی یه باگ, با پلیری که Join شده خارج شدم اونی که Create کرده Close program داد

راستی شکلک ها خیلی خوب بودن,یه بازی این شکلی بود خیلی خفن بود یه زمانی بازی میکردم, الان اسمش یادم نیومد ولی پیداش کردم حتماً میگم تست کنی خیلی چیزا میتونی یاد بگیری,همیشه هم سرورهاش پر بود

*ویرایش: باورت نمیشه هزار تا چیز سرچ زدم تا تونستم اسم بازی رو پیدا کنم, دیگه داشتم دیوانه میشدم واقعاً ؛ اسم بازی TeeWorlds هست برو سرچ کن مجانیه برای دانلود حتماً تست کن کلی چیز ازش میتونی یاد بگیری

تازه مثل اینکه بازیش Open Source هست برو ببین اگر درسته مطالعه کن سورس رو که حسابی معلوماتت میره بالا .
    آره بک گراند درست حسابی پیدا نکردم حتما عوض میکنم
    یه زمانی خوراکم TeeWorlds بود یادش بخیر بازیه واقعا باحالیه اگه Open Source باشه که خیلی خوبه
    در کل مرسی

در مورد اون باگ هم من خودم امتحان کردم Close program نداد
    راستی یه سوال وقتی بازی رو Full Screen میکنی کیفیت بازی خیلی میاد پایین راهی هست که کیفیت بازی تغییری نکنه ؟
    Last edited by S.R Download; 12-09-2014 at 07:49.

تاريخ عضويت
    Jan 2012
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

آقا یه آپدیت واسش دادم بیرون نظرتونو بگید ببینید بهتر شده یا نه :
    کد:
    برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
    داداشا یه نظری چیزی بدید حداقل آدم برای ساخت نسخه های بعدیش امیدوار باشه
    Last edited by S.R Download; 12-09-2014 at 19:06.

پروفشنال Hotsun's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2009
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

در مورد اون باگ هم من خودم امتحان کردم Close program نداد
    آره برای منم یه بار اینجوری شد و دیگه نشد پیش میاد دیگه

راستی یه سوال وقتی بازی رو Full Screen میکنی کیفیت بازی خیلی میاد پایین راهی هست که کیفیت بازی تغییری نکنه ؟
    کیفیت رو متناسب با رزولوشن بالا بزن,یعنی طرح های با کیفیت استفاده کن,حالا اگر کسی رزولوشن بالا نداشت یا Fullscreen نخواست یه همچین بازی ای مشکل ایجاد نمیکنه برای سیستم های امروزی,طرف فقط یکم کوچیک تر میبینه

راستی اینجور آپدیت ها و ساخت اینستالرها هم فقط به درد خودت میخوره,( با عرض پوزش از رک بودن) از اون عکسِ WoW تو امضات خجالت بکش , نسخه بعدی هم نمیخواد بسازی فعلاً فنی رو قوی کن مطمئن شدی که میتونی درست حسابی آنلاین بسازی و کلی جزئیات به خرج بدی اون موقع راحت میتونی یه طراح پیدا کنی باهات همکاری کنه و یه بازی مشتی بسازی.

در ضمن انجمن های مربوط به بازی سازی دیگه هم هستن که بد شلوغ نیستن میتونی اون جاها رو هم امتحان کنی از بی کامنتی افسرده نشی یه وقت

9. این کاربر از Hotsun بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Jan 2012
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

راستی اینجور آپدیت ها و ساخت اینستالرها هم فقط به درد خودت میخوره,( با عرض پوزش از رک بودن) از اون عکسِ WoW تو امضات خجالت بکش
    , نسخه بعدی هم نمیخواد بسازی فعلاً فنی رو قوی کن مطمئن شدی که میتونی درست حسابی آنلاین بسازی و کلی جزئیات به خرج بدی اون موقع راحت میتونی یه طراح پیدا کنی باهات همکاری کنه و یه بازی مشتی بسازی.

در ضمن انجمن های مربوط به بازی سازی دیگه هم هستن که بد شلوغ نیستن میتونی اون جاها رو هم امتحان کنی از بی کامنتی افسرده نشی یه وقت
    مرسی داداش خیلی گلی حتما از این نظراتت استفاده میکنم

پروفشنال Hotsun's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2009
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

مرسی داداش خیلی گلی حتما از این نظراتت استفاده میکنم
    خواهش میکنم,خودت گلی که انقدر جنبه داری

واقعیت اینه که معمولاً خیلیا بخش تحقیق و توسعه یا همون R&D رو کاملاً نادیده میگیرن, برای همین بازی های ایرانی پیشرفت های آنچنانی ندارن ولی شما بیا و مثل من که مدت هاست بازی نزدم و دارم روی قدرت رندر بالا و بهینه کار میکنم روی فنی کار کن مطمئن باش انقدر قوی میشی که همه جا خریدار داشته باشه کارت

12. این کاربر از Hotsun بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Jan 2012
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

خواهش میکنم,خودت گلی که انقدر جنبه داری

واقعیت اینه که معمولاً خیلیا بخش تحقیق و توسعه یا همون R&D رو کاملاً نادیده میگیرن, برای همین بازی های ایرانی پیشرفت های آنچنانی ندارن ولی شما بیا و مثل من که مدت هاست بازی نزدم و دارم روی قدرت رندر بالا و بهینه کار میکنم روی فنی کار کن مطمئن باش انقدر قوی میشی که همه جا خریدار داشته باشه کارت
    مرسی

اگه نباشه جاش خالی می مونه mohammd1's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2011
    محل سكونت
    NeverLand

پيش فرض

عه! منم پارسال میخواستم یه همچین چیزی بسازم خیلی حیف شد دیگه وقت ندارم وگرنه بت میگرفتم یه سری کارا رو بسپاری به من با هم میترکوندیم بازی رو سر فرصت تست میکنم حتما. موفق باشی

15. این کاربر از mohammd1 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

صفحه 1 از 2 12 آخرآخر

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •