تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

مشاهده نتيجه نظر خواهي: سرویس دهی شاتل را چگونه ارزیابی میکنید!؟

راي دهنده
305. شما نمي توانيد در اين راي گيري راي بدهيد
  • ★★★★★

37 12.13%
  • ✩★★★★

37 12.13%
  • ✩✩★★★

55 18.03%
  • ✩✩✩★★

34 11.15%
  • ✩✩✩✩★

142 46.56%
صفحه 1534 از 1544 اولاول ... 5341034143414841524153015311532153315341535153615371538 ... آخرآخر
نمايش نتايج 15,331 به 15,340 از 15439

نام تاپيک: ADSL Shatel / شرکت شاتل

کاربر فعال سرویس های 3G/4G اپراتورها MMDFullHD's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2016
    محل سكونت
    United State of Shahriar

پيش فرض

فرمایش شما کاملن متینه... بدتر از همه اینه که حتا این استاندارد دوگانه در شاتل موبایل هم وجود داره. من هم زمان هم ADSL شاتل رو دارم و هم مودم رومیزی و سیم کارت شاتل موبایل رو. ***شکن روی شاتل موبایل به راحتی وصل میشه، در حالی که در ADSL مشکل داره. پشتیبان محترم هم مدعی هستن که اکثر ***شکنها روی ADSL کار میکنه و کاربرها شکایت خاصی نکردن و در آخر با گفتن "یادداشت میذارم که مورد بررسی بشه" اکتفا کردند. تنها دلیل منطقی هم که به ذهن میاد این هستش که نگران ریزش مشترکین و یا عدم جذب مشتری جدید سیم کارتهای شاتل هستند.
    هرچی فعلا باید بی شرف تحریم شه از نون خوردن بیافته هرکی واقعا مشکل داره باید بکشه بیرون یکسال بیشتره هست شاتل خودش افت پهنای باند رو داره عملا از 9 ونیم بع بعد تا 12 قطعه نت

من فعلا ک فسخ رو زدم بهم زنگ زدم ک برداشتم صداشون نمیومد

تا ببینم چی میشه

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Jul 2011

پيش فرض

هرچی فعلا باید بی شرف تحریم شه از نون خوردن بیافته هرکی واقعا مشکل داره باید بکشه بیرون یکسال بیشتره هست شاتل خودش افت پهنای باند رو داره عملا از 9 ونیم بع بعد تا 12 قطعه نت

من فعلا ک فسخ رو زدم بهم زنگ زدم ک برداشتم صداشون نمیومد

تا ببینم چی میشه
    متاسفانه مشکلات یکی دوتا نیست. تو مرکز مخابراتی ما (چمران)، تقریبن غیر از شاتل هیچ کدوم از شرکتهای معروف خدمات دهی نمیکنن. این مرکز تقریبن جز آخرین مراکز مخابراتی بود که adsl رو راه اندازی کرد (حتا الان هم به جز برای برجهای ستارخان VDSL و فیبر نداره).

الانم در حال بررسی برای کوچ به شبکه رادیویی آسیاتک هستم.

3. این کاربر از parstech بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Sep 2010

پيش فرض

با این تعرفه هاشون و این حجم از محدودیتا فک کنم باید منم از ماه بعد دیگه شاتل رو تمدید نکنم

5. این کاربر از peyman_omnia2 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Mar 2009

پيش فرض

مشکل اینه که اتحادی وجود نداره , یه عده هم میگن این کارو میکنم , موقع عمل که میشه یه جور دیگه رفتار میکنن

کافیه نصف کاربر های شاتل فقط یه ماه تمدید نکنن , همین الانشم از زدگی گیگا لاکچریشون افتادن , اگه زندگی لاکچریشون هم به خطر بیافته , شاتل مستقیم هم شده به استارلینک وصل میشه

حیف که ولی اتحادی وجود نداره

- - - Updated - - -

مشکل اینه که اتحادی وجود نداره , یه عده هم میگن این کارو میکنم , موقع عمل که میشه یه جور دیگه رفتار میکنن

کافیه نصف کاربر های شاتل فقط یه ماه تمدید نکنن , همین الانشم از زدگی گیگا لاکچریشون افتادن , اگه زندگی لاکچریشون هم به خطر بیافته , شاتل مستقیم هم شده به استارلینک وصل میشه

7. 2 کاربر از windows-ps3 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

آخر فروم باز
    تاريخ عضويت
    Feb 2011

پيش فرض

- - - Updated - - -

کسی را نمیشه مجبور به جمع آوری کرد اما خب خیلی از مشترکین شاتل تو این مدت تخلیه کردن و رفتن از شرکتهای دیگه با نصف این قیمت و حجم بیشتر سرویس گرفتن من خودم هم همون اولش جمع آوری زدم رفتم از مخابرات گرفتم راضی هم هستم خیلی هم ارزونتر برام افتاد حتی شرکتهای دیگه هم هستن تعرفه هاشون مناسبه شما هم راحت تخلیه بزن برو از شرکتهای دیگه با قیمت مناسب بگیر هر کسی هم دوست داره پول زور به شاتل بده بمونه حتی سرویسهای تی دی ایرانسل هم به صرفه تر از شاتل هست شاتل 100 گیگ ترافیک با سرعت 16 مگ میده 160 هزارتومن تی دی ایرانسل 140 گیگ با سرعت 80 مگ میده 170 هزارتومن

9. این کاربر از naasr بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Mar 2009

پيش فرض

متاستفانه هنوز 3 ماهم مونده , تموم شه تمدید بی تمدید

الانم از 350 گیگ راحت 300 گیگ میمونه هر ماه , الان یه ماهه از بسته هفتگی رایتل استفاده میکنم

11. این کاربر از windows-ps3 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Nov 2022

پيش فرض

متاستفانه هنوز 3 ماهم مونده , تموم شه تمدید بی تمدید

الانم از 350 گیگ راحت 300 گیگ میمونه هر ماه , الان یه ماهه از بسته هفتگی رایتل استفاده میکنم
    شاتل با این سیاست که در پیش گرفته روزبه‌روز بیشتر کاربراش رو از دست میده:
    قیمت بالا --- سرعت پایین ترافیک بین‌الملل --- اعمال شدیدترین محدودیت‌ها

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Nov 2022

پيش فرض

لطفا حذف شود

کاربر فعال سرویس های 3G/4G اپراتورها MMDFullHD's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2016
    محل سكونت
    United State of Shahriar

پيش فرض

شرکت صبانت هم تماس گرفتم گفتن پورت خالی ندارن (چ گوه دونیه خدا میدونه )

های وب هم میگ مشکل لینک و پهنای باند دارن

فسخ رو ک زدم هنوز ک هنوزه شاتل خط من رو تخلیه نکرده

حتی بهم گفت اگر بخوای تخلیه کنی دیگه ما پورت نداریم بدیم بهتون ازین حرفا ک مغز بزنه ولی با پا فشاری من بهم گفتن که 30 روز طول میکشه تخلیه خطتون

بعد از چندین بار تماس بهم گفتن ک مشکل فیلترینگ برای بقیه هست و ...

براشون توضیح دادم ک خیلی گوه شده شرکتشون مارو کرده موش ازمایشگاهی هی باید تست کنیم ویپی ان هارو رو
    گفتم درشو تخته کنید بقیه اپراتور ها جواب میدن حتی این پابلیک ویپی ان ها جواب میدن شرکت شما تو صنعت دستمالی پیشرو تره

نمیدونم چ کرمیه

هرچی ویپی ان هست روی اینترنت ثابت کار نمیده ولی رو شاتل موبایل قشنگ همون ویپی ان ها جواب میدن
    مگه این شرکت شاتل و شاتل موبایل پهناشو دارن یکیشو از دولت میگیرن یکیشو وارد میکنن برای خودشون از لب مرز اینطوره؟
    مشخصه این محدودیت بصورت عمدی هست از سوی شرکت شاتل (ثابت)

تموم اینها بکنار

توی پنل جز همون بسته هایی ک تو سایت اول زده سرویس دیگه ای نداره برای مشترک هاشون

ولی برای من پشتیبانی با 50 هزار سرویس 1 مگ (کشش تا اخر خط) سه ماهه فاکتور کرد
    Last edited by MMDFullHD; 24-01-2023 at 01:40.

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •