تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

مشاهده نتيجه نظر خواهي: سرویس دهی شاتل را چگونه ارزیابی میکنید!؟

راي دهنده
305. شما نمي توانيد در اين راي گيري راي بدهيد
  • ★★★★★

37 12.13%
  • ✩★★★★

37 12.13%
  • ✩✩★★★

55 18.03%
  • ✩✩✩★★

34 11.15%
  • ✩✩✩✩★

142 46.56%
صفحه 1532 از 1545 اولاول ... 53210321432148215221528152915301531153215331534153515361542 ... آخرآخر
نمايش نتايج 15,311 به 15,320 از 15444

نام تاپيک: ADSL Shatel / شرکت شاتل

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Mar 2009

پيش فرض

بسته نامحدود هفتگی رایتل سرچ کن میاد
    توی مای رایتل فقط میشه خرید کرد
    [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
    ولی نامحدود نیست ، ۷۰ گیگ منصفانه زده

2. این کاربر از windows-ps3 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

پروفشنال S M Λ S Ħ's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2014
    محل سكونت
    مشهد

پيش فرض

قبلا گفتم
    اگه چن نفر از همین انجمن شریک بشن و هزینه ای هم نداره فک کنم سالیانه بشه با 5 تومن جمعا دنگی دونگی بشه ی سرویسو راه انداخت با پدر و مادر (گفتم حتی خفن تر از قطعی های اخیر)
    5 نفرم باشن تمومه برای اعضای خونوادشون بزنن و اون هزینه هم تقسیم کنن از این اپ های خارجی کمتر میافته
    درود
    اتفاقا منم رفتم سراغ سرور شخصی (از دیجیتال اوشن گرفتم)
    اوایلی که گرفتم عالی بود همراه هم مثل بنز باز میکرد ولی به مرور داغون شد و روی نت همراه دیگه اونجوری نیس، روی ثابت باز هنوز تا حدی خوبه
    من تونل نزدم متاسفانه، تقریبا دلیلشم این بود که سایتی پیدا نکردم که ازش تهیه کنم، بس که یا نیست یا قیمت خون باباشون رو دارن میگیرن، 90 درصدشونم که نوشتن وی پی ان نزنین که پولتون رو میخوریم هیچ کاریم نمیتونین بعدش بکنین (تقریبا همچین چیزی گفتن)
    از اونور هستن کسایی که شنیدم تونل هم زدن ولی این روزا وضع خوبی ندارن، این شده که من موندمو سروری که فقط روی ثابت تقریبا خوبه...
    چه پیشنهادی میدی شما؟

آخر فروم باز Royce's Avatar
    تاريخ عضويت
    Oct 2006
    محل سكونت
    چطور مگه؟

پيش فرض

دوستان خواهش میکنم جواب بدین
    من چندین ساله که مشترک قدیمیه شاتله.الان ۵-۶ روزه که به شدت وی پی انهام محدود شده درحالیکه روی نت همراه و ایرانسل و بقیه شرکتهای adsl مشکلی نیست.برای شما هم همینطور شده؟

آخر فروم باز magiteq1's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2011

پيش فرض

من چندین ساله که مشترک قدیمیه شاتله.الان ۵-۶ روزه که به شدت وی پی انهام محدود شده درحالیکه روی نت همراه و ایرانسل و بقیه شرکتهای adsl مشکلی نیست.برای شما هم همینطور شده؟
    اره محدود کردن

6. این کاربر از magiteq1 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Mar 2009

پيش فرض

حروم زاده ها نمی دونم چیکار کردند , ساینی که روی دی ان اس کلافایر ست شده ای پی لوکال برمیگردونه

کسی این مشکل رو داره ؟

- - - Updated - - -

حروم زاده ها نمی دونم چیکار کردند , ساینی که روی دی ان اس کلافایر ست شده ای پی لوکال برمیگردونه

کسی این مشکل رو داره ؟

8. این کاربر از windows-ps3 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Nov 2022

پيش فرض

سلام بله شاتل به شدت محدود شده خصوصا اینکه از یک ساعتی به بعد یهو همه چی از کار میفته
    نمیدونم شرکت‌های دیگه هم همینطوره یا نه

10. این کاربر از thelegend1987 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

پروفشنال S M Λ S Ħ's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2014
    محل سكونت
    مشهد

پيش فرض

محتوای مخفی: Ping 4.2.2.4 

از مرحله فحش دادن خیلی وقته گذشتیم...
    بخورین جیره خورا که آخرشه

آخر فروم باز Royce's Avatar
    تاريخ عضويت
    Oct 2006
    محل سكونت
    چطور مگه؟

پيش فرض

آقا باید همه زنگ بزنیم شاتل اعتراض کنیم الان یک هفتست جوری گند زدن تو نت که تمام چیز پی ان هایی که روی بقیه شرکتها کار میکنه رو شاتل از کار افتاده.من با پشتیبانیشون تماس گرفتم گفتم اگه شرکتتون بخواد برای خودشیرینی محدودیتهای بیشتری نسبت به بقیه اعمال بکنه مشتریهاشو از دست میده

13. این کاربر از Royce بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

اگه نباشه جاش خالی می مونه iman2919's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2016
    محل سكونت
    (زندان)

پيش فرض

آقا باید همه زنگ بزنیم شاتل اعتراض کنیم الان یک هفتست جوری گند زدن تو نت که تمام چیز پی ان هایی که روی بقیه شرکتها کار میکنه رو شاتل از کار افتاده.من با پشتیبانیشون تماس گرفتم گفتم اگه شرکتتون بخواد برای خودشیرینی محدودیتهای بیشتری نسبت به بقیه اعمال بکنه مشتریهاشو از دست میده
    من پیشگامان دارم از چند روز پیش افتضاح شده میشه گفت شده اینترانت.
    تا الان همچین محدودیتی ندیده بودم

15. این کاربر از iman2919 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

اگه نباشه جاش خالی می مونه
    تاريخ عضويت
    Apr 2009

پيش فرض

یکی از دلایلی که مدیر عامل شاتل چند وقت پیش استعفا داد همین موضوع بود و رسما اعلام کرد که ما دستی توی فیلتر کردن بیشتر نداریم بلکه پهنای باندی که به ما داده میشه بطور سلیقه یی فیلتر میشه و روی فروش و کیفیت ما بشدت تاثیر گذاشته و این موضوع منطقی نیست.. مطميننا بخشی از حرفش درسته و این موضوع از سمت زیر ساخت هست و سرویس رو بهشون اینطوری ارایه میدن..

- - - Updated - - -

یکی از دلایلی که مدیر عامل شاتل چند وقت پیش استعفا داد همین موضوع بود و رسما اعلام کرد که ما دستی توی فیلتر کردن بیشتر نداریم بلکه پهنای باندی که به ما داده میشه بطور سلیقه یی فیلتر میشه و روی فروش و کیفیت ما بشدت تاثیر گذاشته و این موضوع منطقی نیست.. مطميننا بخشی از حرفش درسته و این موضوع از سمت زیر ساخت هست و سرویس رو بهشون اینطوری ارایه میدن..

17. این کاربر از pipo4713 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 6 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 6 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •