تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 14 از 24 اولاول ... 4101112131415161718 ... آخرآخر
نمايش نتايج 131 به 140 از 236

نام تاپيک: اینترنت TV و نصب برنامه های کشورهای مختلف در Smart Hub سامسونگ (برای اولین بار در ایران)

حرفه ای
    تاريخ عضويت
    Dec 2012

پيش فرض

دوستان من با تغییر کشور به ایالات متحده امریکا تونستم glwiz رو نصب کنم . مشکل نت ندارم چطور می تونم ازش استفاده کنم اخه ظاهرا فیلتره ...بعد از چند ثانیه پخش از کار میفته

Sent from my SM-N920C using Tapatalk
    دوست عزیز
    فکر می کنم این برنامه یک مقدار رایگان و بعد از آن پولی است به سایت آن مراجعه کنید.

داره خودمونی میشه Lockheed Martin's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2016

پيش فرض

سلام
    مشكل من اين هست كه ميخوام توي اسمارت هاب سامسونگ كشور رو به آمريكا تغيير بدم . مدل تلويزيونم 55js8980 هست. تلويزيون رو ريست فكتوري كردم ، اسمارت هاب هم ريست كردم وقتي با آي پي آمريكايي وصل ميشم ، خودش تشخيص ميده و برنامه هاي اون كشور رو نشون ميده ولي اجازه دانلود نميده. ظاهرا بايد كشور رو توي منوي مخفي تغيير داد. من تونستم وارد منوي مخفي بشم اما هر چي گشتم جايي واسه تغيير كشور پيدا نكردم. ميشه دوستاني كه تخصص و تجربه دارند راهنمايي بفرمايند. باتشكر

تاريخ عضويت
    Mar 2016

پيش فرض

سلام
    مشكل من اين هست كه ميخوام توي اسمارت هاب سامسونگ كشور رو به آمريكا تغيير بدم . مدل تلويزيونم 55js8980 هست. تلويزيون رو ريست فكتوري كردم ، اسمارت هاب هم ريست كردم وقتي با آي پي آمريكايي وصل ميشم ، خودش تشخيص ميده و برنامه هاي اون كشور رو نشون ميده ولي اجازه دانلود نميده. ظاهرا بايد كشور رو توي منوي مخفي تغيير داد. من تونستم وارد منوي مخفي بشم اما هر چي گشتم جايي واسه تغيير كشور پيدا نكردم. ميشه دوستاني كه تخصص و تجربه دارند راهنمايي بفرمايند. باتشكر
    از اينكه هيچ پاسخي نداديد و حتي نظرتان را هم نگفتيد ممنونم. سر انجام با آزمون و خطا و كمي كمك از فروم هاي خارجي توانستم راه حل را پيدا كنم . نيازي هم به ورود به منوي مخفي نبود و توانستم بدون هيچگونه دستكاري منوي مخفي ، اپليكيشن هاي اسمارت هاب آمريكا رو روي تلويزيون سري j نصب كنم. اگر كسي بود كه نياز به دانستن اين روش داشت ، من با كمال ميل برايش توضيح ميدهم .

اگه نباشه جاش خالی می مونه hamidreza_4u's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2008
    محل سكونت
    50%Of the World

پيش فرض

از اينكه هيچ پاسخي نداديد و حتي نظرتان را هم نگفتيد ممنونم. سر انجام با آزمون و خطا و كمي كمك از فروم هاي خارجي توانستم راه حل را پيدا كنم . نيازي هم به ورود به منوي مخفي نبود و توانستم بدون هيچگونه دستكاري منوي مخفي ، اپليكيشن هاي اسمارت هاب آمريكا رو روي تلويزيون سري j نصب كنم. اگر كسي بود كه نياز به دانستن اين روش داشت ، من با كمال ميل برايش توضيح ميدهم .
    از همون ⏩289⏪ استفاده کردین؟

sent from my Xperia C3-Dual

تاريخ عضويت
    Mar 2016

پيش فرض

از همون ⏩289⏪ استفاده کردین؟

sent from my Xperia C3-Dual
    نه . اين كد اصلا روي تلويزيون من جواب نداد. ضمن اينكه بحث سر انتخاب كشور نيست. شما به جاي اينكار ميتونيد براحتي با موبايلتون با يك آي پي آمريكايي به اينترنت وصل بشيد بعد اون رو با هات اسپات بديد به تلويزيون. با اينكار پس از ريست كردن اسمارت هاب ،خود به خود و بدون انتخاب كشور ، اپ هاي پيش فرض آمريكا براتون نصب ميشه. اما مشكل اينجاست كه خودتون نميتونيد هيچ اپ ديگه اي رو نصب كنيد و دكمه دانلود براي همه اپ ها غيرفعاله .
    اين روش هايي كه دوستان تا اينجا گفتند براي تلويزيون هاي قديمي تر شايد جواب بده اما واسه دو تلويزيوني كه من دو هفته پيش خريدم و هر دو هم سري j هستند (اما مدل هاي متفاوت) جواب نداد. شايد يه دليلش اينه كه در اين سري از تلويزيونها از سيستم عامل تايزن استفاده شده.
    Last edited by Lockheed Martin; 01-04-2016 at 00:42.

حرفه ای
    تاريخ عضويت
    Dec 2012

پيش فرض

دوست عزیز
    چون در این تایپیک هنوز سایت مورد نظر برای سریهای جدید راه کاری ارایه نداده اگر برای سریهای جدید راه کاری بلد هستید. آن را بطور کامل توضیح دهید تا در پست اول و با نام خودتان اضافه کنیم.

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Feb 2016

پيش فرض

با سلام و تشکر از راھنمایى شما، من سریf5590 دارم ھمھ کارھاىى کھ گفتید رو انجام دادم اما بھ نتیجه نرسیدم موندم چکار کنم لطفا بىشتر راھنمایى کنىد

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    May 2016

پيش فرض

شرکت سامسونگ، یکی معتبر‌ترین و شناخته شده‌ترین برندهای موجود در جهان به‌ویژه در بازار ایران است. این شرکت در زمینه‌های مختلفی از جمله ساخت لوازم صوتی و تصویری، [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ، [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] و غیره فعالیت‌های گسترده‌ای دارد.همچنین سامسونگ با استفاده از تکنولوژی های جدید همواره جزو گزینه های اول برای انتخاب [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] میباشد.
    Last edited by سید علی تولیت; 07-05-2016 at 11:39.

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Apr 2016

پيش فرض

واقعا ممنون به شما باید افتخار کرد

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    May 2016

پيش فرض

سلام ببخشید تلویزیون ما سری6 هست میشه اموزش با این تلویزیون رو هم بگین

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •