تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 3343 از 3345 اولاول ... 234328433243329333333339334033413342334333443345 آخرآخر
نمايش نتايج 33,421 به 33,430 از 33449

نام تاپيک: 3G & 4G Irancell / شرکت ایرانسل

اگه نباشه جاش خالی می مونه iran100's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2007

پيش فرض

شاید باور نکنید اما پرسنل رده بالا مثل رئیس دفترها و مدیرهای ایرانسل و همراه اول از این نوع خدمات دهی داغان و ضعیف پشتیبانیشون اصلا خبر ندارند

یعنی وضعیت شبکه ای که اونها میبینند یا به انها نشان میدهند کاملا عالی و فوقالعاده نشان میدهد!

ولی مشخصه که چیزی که 99درصد کاربرها و مردم استفاده میکنند افتضاح و با انواع محدودیت است

واقعا مردم یا باید با محدودیتها و گرانی سروکله بزنند یا با نوسان و قطعی و... برای همین استفاده از اینترنت ماهواره در ایران در حال افزایش است
    وضعیت فعلی محدودیت های شبکه های تلفن همراه در ایران قابل مشهود است اما اینترنت ماهواره ای به دلیل قیمت بالای تجهیزات و اشتراک دلاری پرهزینه ماهانه آن و وضعیت اقتصادی حاکم بر جامعه قابلیت فراگیری را در حال حاضر ندارد مگر اینکه با پیشرفت تکنولوژی امکان دریافت اینترنت ماهواره ای توسط 5G فراگیر شود

داره خودمونی میشه NinjaLord's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2017

پيش فرض

وضعیت فعلی محدودیت های شبکه های تلفن همراه در ایران قابل مشهود است اما اینترنت ماهواره ای به دلیل قیمت بالای تجهیزات و اشتراک دلاری پرهزینه ماهانه آن و وضعیت اقتصادی حاکم بر جامعه قابلیت فراگیری را در حال حاضر ندارد مگر اینکه با پیشرفت تکنولوژی امکان دریافت اینترنت ماهواره ای توسط 5G فراگیر شود
    پول تچهیزات یعنی دیش و روتر که فقط یکبار هزینه دارد!

مقصر همیشه خود مسئولین ایرانی هستند بین خود مسئولین دولت و مجلس حتی در این موارد چند قطبی وجود دارد چون همه با اختلال و گرانفروشی و مخصوصا فیلترینگ موافق نیستند! همین چندروز پیش در مجلس دوباره گیر دادند به وزیر ارتباطات که باید پاسخگو باشد چون باعث شده مردم هزینه زیادی بابت قندشکن بپردازند کلا فیلترینگ و مانیتورینگ شدید روی کیفیت شبکه تاثیر بسیار بدی میگزارد یعنی مردم کلی پول بسته اینترنت هم میدهند بعد متوجه وجود نوسان و اختلال شدید شبکه میشوند!

واقعیت اینه که حتی شبکه اینترنت ایران تبدیل به یک اهرم نظامی و سیاسی بر علیه مردم ایران شده حالا کاری به کاهش شدید رتبه جهانی کیفیت اینترنت ایران نداریم چون کلا بدون فیلترینگ هم نت ایران از لحاظ کیفیت خیلی عقبه

دروغ گویی هم درحدیست که باوجود اختلالی که مردم میبینند چند تا مسئول میایند مصاحبه میکنند که بلی اصلا اختلال و... نداریم همه پورتها هم بازه هیچ مشکلی وجود ندارد این مردم هستند که توهم دارند
    Last edited by NinjaLord; 14-05-2023 at 01:44.

3. این کاربر از NinjaLord بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Feb 2007

پيش فرض بسته ویژه ایرانسل به مناسبت روز جهانی ارتباطات

همزمان با روز جهانی ارتباطات و جامعه اطلاعاتی، ایرانسل، بسته ویژه‌ای را برای کاربران در نظر گرفته است. این بسته، شامل یک گیگابایت اینترنت و یک ساعت مکالمه ایرانسلی با تخفیف ویژه است.

به گزارش ایسنا به نقل از روابط عمومی ایرانسل، اولین و بزرگترین اپراتور دیجیتال ایران، به مناسبت گرامی‌داشت روز جهانی ارتباطات و جامعه اطلاعاتی، بسته اینترنت و مکالمه ایرانسلی را با قیمت تخفیفی، به مشترکان خود ارائه کرده است.

همزمان با فرارسیدن ۲۷ اردیبهشت، روز جهانی ارتباطات و جامعه اطلاعاتی و روز ملی روابط عمومی، تمامی مشترکان دائمی و اعتباری ایرانسل می‌توانند یک بسته تخفیفی، شامل ۱ گیگابایت اینترنت و ۱ ساعت مکالمه درون شبکه را تنها با پرداخت ۴۰۰۰ تومان دریافت کنند.

این بسته تخفیفی، در روز ۲۷ اردیبهشت ۱۴۰۲ در دسترس و اعتبار آن از زمان فعال‌سازی، یک روز است. فعال‌سازی این بسته تخفیفی، با شماره‌گیری کد دستوری #۵* و یا مراجعه به سوپراپلیکیشن ایرانسل من، امکان‌پذیر است و برای دفعات خرید و فعال‌سازی آن، محدودیتی وجود ندارد.
    Last edited by iran100; 16-05-2023 at 22:55.

تاريخ عضويت
    Feb 2007

پيش فرض تعرفه ویژه ایرانسل برای حج ۱۴۰۲ اعلام شد

تعرفه ویژه مکالمه، اینترنت و پیامک ایرانسل برای حجاج بیت‌الله‌الحرام، اعلام شد.
    به گزارش روابط عمومی ایرانسل، تخفیف‌های استثنایی مکالمه، اینترنت و پیامک، ویژه حجاج، به مناسبت فرا رسیدن موسم حج ابراهیمی و با هدف رفاه و آسایش بیشتر و تسهیل در ارتباطات زائران سرزمین وحی، برای مشترکان ایرانسل ارائه شده است.
    مشترکان اولین و بزرگترین اپراتور دیجیتال ایران، می‌توانند از ۳ خرداد تا ۳۱ مرداد ۱۴۰۲، به مدت ۹۰ روز، این خدمات را در کشور عربستان سعودی دریافت کنند. بدین ترتیب مشترکان ایرانسل، علاوه بر اینکه نیاز به خرید سیم‌کارت و تغییر شماره ندارند، در هزینه مکالمه‌، پیامک و اینترنت مصرفی‌شان‌ در طول سفر صرفه‌جویی می‌شود و در مقایسه با تعرفه اپراتورهای کشور عربستان، مبالغ کمتری را بابت بهره‌مندی از خدمات ارتباطی می‌پردازند.
    مشترکان ایرانسل، می‌توانند در کشور عربستان سعودی از خدمات اینترنت رومینگ 5G ایرانسل نیز بهره‌مند شوند. ایرانسل، اولین ارائه‌دهنده اینترنت نسل پنج تلفن‌همراه (از اول مرداد ۱۳۹۹) و رکورددار سرعت و تعداد سایت نسل پنج در ایران، نخستین اپراتوری است که خدمات رومینگ بین‌الملل 5G را از آذر ماه سال ۱۴۰۰ ارائه و امکان استفاده از این خدمت را، علاوه بر عربستان، در کشورهای امارات متحده عربی، چین، تایلند، قطر و ویتنام فراهم کرده است.

بسته اینترنت با تخفیف استثنایی
    تعرفه‌های تخفیفی ویژه ایرانسل برای استفاده از خدمات رومینگ، از طریق اپراتورهای STC و Mobily در نظر گرفته‌ شده است و زائران ایرانسلی حج امسال، امکان خرید بسته اینترنت ویژه حجاج با تخفیف استثنایی را دارند. این بسته، با حجم ۱.۵ گیگابایت و مدت ۶۰ روز، با قیمت ۲۸۰هزار تومان عرضه شده است. فعال‌سازی این بسته با شماره‌گیری کد دستوری #۱*۴*۱۱۱۱* و یا مراجعه به سوپر اپلیکیشن ایرانسل‌من، امکان‌پذیر است.
    بسته دیگری که ایرانسل برای زائران خانه خدا در نظر گرفته، بسته‌ای با حجم ۳ گیگابایت و مدت ۷ روز است که با قیمت ۴۴۰ هزار تومان عرضه شده است. فعال‌سازی این بسته با شماره‌گیری کد دستوری #۲*۴*۱۱۱۱* و یا مراجعه به سوپر اپلیکیشن ایرانسل‌من، امکان‌پذیر است.

تعرفه تخفیفی مکالمه و پیامک
    ایرانسل همچنین بسته ترکیبی مکالمه و پیامک برای مشترکانی که در سفر به سرزمین وحی نیاز به استفاده بیشتر از مکالمه و پیامک را دارند، درنظر گرفته است که شامل ۷۰ دقیقه مکالمه با ایران یا عربستان و ۷۰ پیامک، با اعتبار ۷ روز و با قیمت ۳۴۰ هزار تومان است.
    فعال‌سازی این بسته ترکیبی نیز با شماره‌گیری کد دستوری #۳*۴*۱۱۱۱* و یا مراجعه به سوپر اپلیکیشن ایرانسل‌من، امکان‌پذیر است. امکان خرید و فعال‌سازی تمام بسته‌ها برای حجاج، به دفعات وجود دارد.

تعرفه ارتباطی بدون فعال‌سازی بسته
    همچنین هزینه هر دقیقه تماس داخلی در کشور عربستان، هر دقیقه تماس با ایران و نیز هر دقیقه تماس دریافتی در کشور عربستان، ۹۰۰۰ تومان خواهد بود. هزینه ارسال هر پیامک، ۳۰۰۰ تومان و هزینه هر مگابایت اینترنت همراه مصرفی بدون فعال‌سازی بسته نیز ۲۰۰۰ تومان است.

دریافت پیامک در مدت سفر رایگان است و هزینه تماس ورودی و خروجی، بر مبنای دقیقه و از زمان شروع مکالمه، محاسبه خواهد شد. بنابراین، در صورتی که تماس وارده، پاسخ داده نشود، هزینه‌ای بابت آن در تماس منظور نخواهد شد.
    مشترکان ایرانسل در کشور عربستان، می‌توانند علاوه بر استفاده از سوپراپلیکیشن ایرانسل من، با شماره‌گیری رایگان کد دستوری #۷* ، سیمکارت خود را شارژ کنند. روشن کردن تلفن‌همراه در زمان رومینگ، هیچ هزینه‌ای ندارد.
    مشترکان ایرانسل لازم است توجه داشته باشند که با روشن کردن اینترنت رومینگ، دیتای مورد استفاده در اپلیکیشن‌های تلفن‌همراه، با هزینه رومینگ محاسبه خواهد شد. بنابراین بهتر است از غیرفعال بودن به‌روزرسانی خودکار و موارد مشابه در اپلیکیشن‌های نصب شده خود اطمینان حاصل کنند.

فعال‌سازی خدمت رومینگ
    فعال‌سازی خدمت رومینگ
    حتما باید قبل از سفر و از طریق شماره‌گیری کد #۱*۱۱۱۱* از سیم‌کارت ایرانسلی و یا با استفاده از [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] انجام شود. به این منظور، مشترکان ایرانسل لازم است در سوپراپلیکیشن ایرانسل‌من، ابتدا گزینه «سایر» را انتخاب کنند، سپس در قسمت «پرونده» و پس از آن قسمت «خدمات رومینگ»، رومینگ خط خود را فعال کنند.

مشترکان ایرانسل باید توجه داشته باشند که بسته‌های اینترنت، مکالمه و پیامک فعال در شبکه ایران، هنگام حضور در کشور عربستان سعودی، قابل استفاده نخواهند بود و لازم است که در صورت تمایل، بسته‌های اینترنت ویژه رومینگ را فعال کنند.

مشترکان ایرانسل باید در نظر داشته باشند که برای تماس با شماره‌های ایرانی از خارج از کشور، لازم است پیش از شماره مشترک مدنظر خود، حتماً کد ۰۰۹۸ را شماره‌گیری کنند (مثال:‌ ۰۰۹۸۹۳۵۱۲۳۴۵۶۷ (تلفن همراه) یا ۰۰۹۸۲۱۸۷۶۵۴۳۲۱ (تلفن ثابت)).

پیشنهاد می‌شود که مشترکان ایرانسل، پیش از ورود به کشور عربستان سعودی، حداقل ۱۰۰ هزار تومان در سیم‌کارت اعتباری خود شارژ داشته باشند و اگر در طول سفر برای برقراری تماس با مشکلی مواجه شدند، ابتدا از کافی‌بودن میزان اعتبار (شارژ) سیم‌کارت خود مطمئن شوند. پیشنهاد می‌شود که مشترکان دائمی نیز، به میزان مورد نیاز، سقف مصرف مجاز سیم‌کارت خود را افزایش دهند.

کاربر فعال انجمن اینترنت ShadowDragon's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2012
    محل سكونت
    DALARAN ARENA

پيش فرض

دوستان سیم‌کارت دایمی ایرانسل، روزانه یک ساعت مکالمه رایگان داخل شبکه داشت. هنوزم هست یا حذف شده؟

آخر فروم باز روانپریش's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2013

پيش فرض

بچه ها تازه یه گوشی اندرویدی گرفتم و سیم کارت ایرانسل دارم یه بیسته یک ماهه چی خوبه بخرم؟

آخر فروم باز mehdi_vsgh's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2006
    محل سكونت
    توی لباسام

پيش فرض

سلام دوستان یه سوال ذهنمو مشغول کرده
    سیمکارت ایرانسل دارم و روی گوشیم سرعتم حدود 140 مگ هست ولی وقتی همین اینترنت رو هات اسپات میکنم رو لپ تاپ سرعتش میشه ۴۰ مگ!!! دلیلش چیه؟

اگه نباشه جاش خالی می مونه
    تاريخ عضويت
    Jun 2006

پيش فرض

سیمکارت ایرانسل دارم و روی گوشیم سرعتم حدود 140 مگ هست ولی وقتی همین اینترنت رو هات اسپات میکنم رو لپ تاپ سرعتش میشه ۴۰ مگ!!! دلیلش چیه؟
    احتمالا وای فای لپ تاپ کلاس N هست که همون نهایت تا 50 مگابیت میشه بهترین حالت. باید AC به بالا باشه رو باند 5 گیگاهرتز که به فاصله خیلی حساس تر از باند 2.4 هست و خود گوشی هم باید همین باشه که معمولا هست مگه خیلی قدیمی باشه گوشی. و خود هات اسپات گوشی هم رو سرعت تاثیر داره.
    Last edited by blackbird; 13-11-2023 at 11:25.

10. این کاربر از blackbird بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

اگه نباشه جاش خالی می مونه
    تاريخ عضويت
    Dec 2014

پيش فرض

احتمالا وای فای لپ تاپ کلاس N هست که همون نهایت تا 50 مگابیت میشه بهترین حالت. باید AC به بالا باشه رو باند 5 گیگاهرتز که به فاصله خیلی حساس تر از باند 2.4 هست و خود گوشی هم باید همین باشه که معمولا هست مگه خیلی قدیمی باشه گوشی. و خود هات اسپات گوشی هم رو سرعت تاثیر داره.
    و اگر هات اسپات گوشی و وای فای لپ تاپ 5GHZ نداره، میتونید از طریق کابل USB گوشی رو وصل کنید و به جای هات اسپات از طریق USB اینترنت رو به اشتراک بذارید تا نهایت سرعت رو روی لپ تاپ هم داشته باشید.

12. این کاربر از Amir1234646 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

آخر فروم باز mehdi_vsgh's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2006
    محل سكونت
    توی لباسام

پيش فرض

و اگر هات اسپات گوشی و وای فای لپ تاپ 5GHZ نداره، میتونید از طریق کابل USB گوشی رو وصل کنید و به جای هات اسپات از طریق USB اینترنت رو به اشتراک بذارید تا نهایت سرعت رو روی لپ تاپ هم داشته باشید.
    احسنت درست شد الان با usb وصل کردم به موبایل و همون تقریبا114 مگ سرعت رو گرفتم
    حالا یهسوال برای مودم چی برای اینکه بالاترینسرعت رو از مودم بگیرم با کابل وصل کنم بهتر میشه سرعتم؟؟ الان از مودم هم همون سرعت 40-50 رو نهایت میگیرم!! با کابل به مودم وصل کردم سرعتش فرقی نمیکرد!!!!
    Last edited by mehdi_vsgh; 14-11-2023 at 22:36.

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 10 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 10 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •