تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 4 از 168 اولاول 123456781454104 ... آخرآخر
نمايش نتايج 31 به 40 از 1671

نام تاپيک: تاپیک اختصاصی پرسپولیس تهران | ارتش سرخ | فصل 94-1393

پروفشنال +ali's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2013

پيش فرض

اینم از فصل تازه
    اینبار از همون اولش مشخصه که تهش چی میشه
    اسپانسر پرسپولیسم جا زد
    هه هه...
    فقط دلم میخواد اونایی که ادعای منطق دارن بیان توضیح بدن
    اونایی که مدعی فوتبال پاک ایران و توهم توطئه ما هستن بیان توضیح بدن چرا پرسپولیس اوضاعش اینجوریه؟

البته نمیخواد جواب بدین خودم میدونم تقصیر پیشکسوتای پرسپولیسه
    تقصیر رهبری فرد و دایی و درخشان و...

چطور وقتی سقف بودجه همه تیما تقریبا یکیه و در حالی که تیمای آسیایی بیشتر هم میتونن خرج کنن پرسپولیس نتونست یک سوم سپاهان و استقلال هزینه کنه؟

دایی مقصره؟
    استیلی؟
    پروین؟

تا کی میخوایم سرمونو مثل ماکیان بکنیم زیر برف و نبینیم که مسئولین رده بالای کشور دلشون نمیخواد تیمای پرطرفدار توی شهرای خودشون پا بگیرن

نفت آبادان در آبادان
    استقلال اهواز در اهواز
    شاهین بوشهر در بوشهر
    ملوان در انزلی
    ابومسلم در مشهد
    و
    پرسپولیس در تهران

اوضاع کدومشون خوبه
    حال کدومشون خوبه

نوبت تراکتورم میرسه

دیگه مثل روز روشنه وقتی تربیت بدنی برای دو تیم مدیر عامل انتخاب میکنه
    یکیش هی اونجوری میشه یکیش هی اینجوری
    وقتی برای دو تیم اسپانسر انتخاب میکنه
    اما یکیش اونجوری میشه یکیش اینجوری

اما حاضر نمیشه اجازه بده هدایتی به پرسپولیس نزدیک بشه

حداقل مرد باشید منحل کنید پرسپولیس رو

ما که میدونیم دردتون همین اسم پرسپولیسه

سال پیش همه دیدن چجوری قهرمانی رو از گلوی پرسپولیسیا بیرون کشیدن
    امسالم مدعیان فوتبال پاک بشینن ببینن حال کنن

2. 5 کاربر از +ali بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

کاربر فعال انجمن فوتبال داخلی Sh-Meteor's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2014
    محل سكونت
    بهارستان

پيش فرض

چطور وقتی سقف بودجه همه تیما تقریبا یکیه و در حالی که تیمای آسیایی بیشتر هم میتونن خرج کنن پرسپولیس نتونست یک سوم سپاهان و استقلال هزینه کنه؟
    دقیقا...
    خدا از دهنت بشنوه...
    .
    اول فصل سازمان لیگ گفت تیم های آسیایی ( پرسپولیس، فولاد، نفت و تراکتور ) میتونن 18 میلیارد هزینه کنن
    و تیم های غیر آسیایی ( مثل استقلال ) سقفشون 15 میلیارده!
    .
    .
    هفته پیش آقای نظری جویباری ( مسئول نقل و انتقالات استقلال ) اعتراف کرد تا به اینجای کار حدودا 15 میلیارد هزینه کردیم.
    ببینم اینا در طول فصل هزینه ندارن؟
    هتل نمی خوان بگیرن؟
    پیاده می خوان برن شهر های دیگه بازی کنن یا با هواپیما؟
    .
    .
    .
    Last edited by Sh-Meteor; 22-07-2014 at 21:48. دليل: حذف بخش های اضافی

4. 4 کاربر از Sh-Meteor بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

اگه نباشه جاش خالی می مونه lazy's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2008
    محل سكونت
    مشهد

پيش فرض

درود بر سرخ دلان پی سی ورلدی.
    بعد از تماشای بازی های جام جهانی و لذت بردن از فوتبال در بالاترین سطح ممکن، باز هم لیگ داره شروع میشه و باید یه فوتبال سطح پایینو از لیگمون شاهد باشیم!
    فوتبال کثیفی که هرچند از سیاهی هاش و مافیا بازیاش خبر داریم ولی بازم دلمون براش تنگ شده! برای جنگ و دعواهاش، داد و بیداداش، دروغ هاش...
    دلمون برای پرسپولیس تنگ شده
    پرسپولیسی که امسال مثل یه بچه یتیم شده. هرکی از راه میرسه یه لگدی بهش میزنه.
    پرسپولیس امسال بیش از هر سالی محتاج هواداراشه. امیدوارم همیشه تا دقیقه آخر تیم تشویق بشه تا بتونه نتیجه بگیره.
    نیاز به گقتن مسایلی که تو باشگاه گذشت هم نیست، چون دیگه همه ازش باخبرن.
    از مدیرعامل اصفهانی بگیر تا اسپانسری که به نام پرسپولیس به کام راه آهن خرج میکنه.
    خدا رو شکر حداقل دایی بالاسر تیم هست و همین چنتا بازیکن بخاطرش موندن وگرنه صادقیان و حقیقی و ... سرنوشت مشابه خلعتبری و حسینی داشتن.
    ولی با این همه باز هم نمیشه به تیم امید نداشت و باید به خریدهای دایی اطمینان کنیم.
    اگه بازیکنهای ورودی هرچند بعضیاشون اسم و رسم دار هم نیستن بتونن خودی نشون بدن میشه امیدار بود.
    شخصا نگرانیم از قلب دفاعه.سیدجلال کم بازیکنی نبود که از دست دادیم و هنوز جایگزین براش پیدا نکردیم. (تو اخبار خوندم با دفاع کاستاریکا مذاکره شده).
    فراموش نکنیم بنگری هم که پارسال فوق العاده بود بخاطر انگیزش برای جام جهانی و حضور در برزیل بود که اتفاق نیوفتاد. شاید امسال سایه اون بنگر رو هم نبینیم!
    و اگه نورمحمدی رو هم جانشین جلال بدونیم باید فاتحه دفاع رو بخونیم.
    از بابت نبود خلعتبری هم نگران نیستم. بازیهای آخر قشنگ مشخص بود فقط جسمش تو پرسپولیسه، فکرش تو سپاهان بود.
    پولادی هم احتمالا میره. پارسال هم تا اواخر فصل نداشتیمش و خوب هم نتیجه گرفتیم.
    بازیکنهای ورودی هم دغاغله - طارمي - مکاني - رضا نوروزي - احمد نوراللهي هستن که رضا نوروزی احتیاج به تعریف نداره و مهمترین ویژگیش اینه که متخصص گل زدن به استقلاله
    مکانی هم که دروازه بان تیم قهرمان بود و امسال بخاطر شرایط سنی نیلسون شاید نتونه همه بازیا رو بازی کنه جانشین مطمئنی داره. (فقط خدا کنه حاشیه سازی نکنه)
    دغاغله هم بازیکن خوبیه و شناخت داریم ازش.
    طارمی و نوراللهی هم میتونن مثل عباس زاده و کفشگری، امسال بدرخشن و تبدیل به بازیکن ثابت بشن.
    نکته آخر اینکه فولاد پارسال با قهرمانیش نشون داد که برای موفقیت نیاز به بازیکن ستاره نداری، باید تیم باشی.
    امیدوارم امسال تیم باشیم. یکدست و یکدل بریم سمت قهرمانی.
    یا علی

6. 5 کاربر از lazy بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

تاريخ عضويت
    Jan 2014
    محل سكونت
    بهارستان

پيش فرض

من یه مقاله با عنوان " نمی خواهند پرسپولیس قهرمان شوند، مگر زور است " قبلا توی یکی از سایت های ورزشی خونده بودم و سیوش کردم تو کامپیوترم
    ولی دلم نیومد اینجا بزارمش.
    .
    .
    راستش دلم نیومد فصل رو با نا امیدی شروع کنیم!
    خیلی دلم برای بازی های پرسپولیس تنگ شده.
    .
    دوست دارم به روز های آینده امید وار باشیم.

.
    .
    .
    .
    .
    .
    همون طور که پیش بینی میشد، تهیه کننده لباس فصل جدید پرسپولیس، Macron هستش.
    ولی دوستان عکسی که از لباس پرسپولیس منتشر شده درسته؟
    من فکر نمی کنم!
    اصلا از طرف باشگاه تائید شده؟

تاريخ عضويت
    Jan 2014
    محل سكونت
    بهارستان

پيش فرض

علی کریمی حتی بعد از خداحافظی هم برای ایران افتخار آفرینی می کند.

محتوای مخفی: افتخار آفرینی علی کریمی 

حضور علي کريمي در جمع مشاهير آسيا

کنفدراسيون فوتبال آسيا اعلام کرد که اسطوره فوتبال ايران در اولين سري «مشاهير آسيا» که در جشن شصتمين سالگرد اي اف سي ساخته خواهد شد، حضور دارد.

علي کريمي بازيکن برتر آسيا در سال 2004 که اخيرا خداحافظي‌اش از دنياي فوتبال را اعلام کرده، در اولين سري «مشاهير آسيا» که به معرفي بازيکنان و حوادثي که در اين سال‌ها فوتبال آسيا را تحت تأثير قرار داده‌اند، پرداخته و در جشن شصتمين سالگرد AFC در نوامبر ساخته خواهد شد، حضور خواهد داشت.

به گزارش فارس، علي کريمي بدون شک يکي از بزرگان فوتبال ايران است که در زمان خودش توانست هواداران فوتبال ايران و آسيا را با پاسکاري فوق‌العاده و بازي سريع و باورنکردني‌اش در زمان حمله براي باشگاه يا تيم ملي کشورش مجذوب کند.

وي که با افتخار در کنار ديگر اسطوره‌هاي فوتبال ايران از جمله هم‌تيمي‌هاي سابقش علي دايي، مهدي مهدوي کيا و کريم باقري قرار گرفته، سومين گلزن تاريخ تيم ملي فوتبال با 38 گل زده در 127 بازي ملي است که با تنش‌هايي از جمله اختلاف بين بزرگان که در فوتبال ايران در اين سال‌ها غيرمعمول نيست، همراه بوده است.

ايران در رقابت‌هاي قهرماني آسيا سال 2004 به مقام سوم رسيد و علي کريمي باعث شد ايران مدال طلاي بازي‌هاي آسيايي 1998، دو قهرماني در WAFF و قهرماني در چلنج کاپ آسيا/اقيانوسيه را کسب کند. وي در پيروزي سه بر صفر مقابل نيوزيلند دو گل زد و به عنوان بهترين بازيکن شناخته شد.

هافبک متولد کرج در سطح باشگاهي از اين هم موفق‌تر بود و پس از دو قهرماني در ليگ ايران به همراه پرسپوليس و دذو قهرماني در جام حذفي امارات به همراه الاهلي، پا جاي پاي باقري، دايي و مهدوي‌کيا گذاشت و راهي بوندس‌ليگا شد.

کريمي که هواداران در ايران او را با نام مارادوناي آسيا مي‌شناسند، به همراه بايرن‌مونيخ در فصل 06-2005 قهرمان ليگ شد و دو بار هم به همراه اين تيم قهرمان جام حذفي شد. وي مدت کوتاهي را نيز در تيم السليسيه قطر گذراند و دو فصل هم در استيل آذين ايران بازي کرد.

وي پس از دومين حضورش در آلمان (شالکه) براي سومين بار به پرسپوليس رفت و پس از آن راهي تراکتور سازي تبريز شد.

پروفشنال ragbar12's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2008
    محل سكونت
    منطقه جنگي

پيش فرض

امرزو مبلغ قرار داد تيم رقيب اعلام شد بيشتر به جوك و فكاهي شبيهه تا واقعيت ما مردم خودمونو چي فرض كرديم مياييم اين مبالغو اعلام ميكنيم؟
    سالها اين مسائل نبود امسالم كه اين مواردو گذاشتن بيشتر براي رفع تكليف يه چيزي سر هم كردن تحويل مردم دادن!
    اندرانيك تيموريان يك ميليارد! ما هم باورمون شد!

ما نه قصد كري خوني داريم و نه قصد ديگه اي شايدم ليست پرسپوليس يه چيز عجيبو غريب تر از اين باشه. من ميگم بهتره با مردم صافو صادق بود وبيخودي قانوني وضع نكرد. سالها قبل قانون سقف قرار داد گذاشتند بعد هيچكي رعايت نكرد امسال گفتن هر باشگاهي بودجه تعيين شده اي براي نقلو انتقالات داره و ديگه نميتونه ريختو پاش كنه ! ديديم كه اين هم نشد . مسئولان سازمان ليگ وقتي نميتونيد قانوني رو اجرا كنيد اصلا چرا قانون ميذاريد؟

من اگه دارم تيم پرسپوليسو با استقلال مقايسه ميكنم به خاطر اينه كه هر دو زير نظر يه وزارت خونه هستند ولي انگار مثل سابق حناي تيم رقيب واسه مسئولان بلند پايه رنگين تره. امسال نحوه يارگيري پرسپوليسو با تيم رقيب مقايسه كنيد. تمام

10. 5 کاربر از ragbar12 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

Super Moderator Ezel's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2007

13

دوستان

لطفا در این تاپیک راجع به پرسپولیس صحبت کنیم فقط

اگر صحبتی غیر هست ، لطفا از تاپیک لیگ برتر استفاده بشه

ممنون از توجه و همکاری همه

12. 3 کاربر از Ezel بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

پروفشنال king_darkness's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2009
    محل سكونت
    كرج

پيش فرض

یکی بیاد خیلی منطقی واسه من توضیح بده وقتی پرسپولیس به بازیکنی بالای یک میلیارد پیشنهاد میده چطوری طرف حاضر میشه با رقمی کمتر بری به تیم دیگه ؟
    بحث تعصب هم که نیست!!!!
    مگر قرار نبود سقف بودجه تیم های آسیایی بیشتر از باقی تیم ها باشه ؟ ولی چرا از همین الان ندارم ندارم ها شروع شده !!!
    این فصل از همین الانش هم معلومه چی پیش میاد

14. 3 کاربر از king_darkness بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

حـــــرفـه ای Mohammad's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2004

پيش فرض

دوستان

لطفا در این تاپیک راجع به پرسپولیس صحبت کنیم فقط

اگر صحبتی غیر هست ، لطفا از تاپیک لیگ برتر استفاده بشه

ممنون از توجه و همکاری همه
    سروش جان مشکل پست قبل چی بود؟ مقایسه پرسپولیس با سایر تیم ها در این تاپیک ممکن نیست؟

16. این کاربر از Mohammad بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

Super Moderator Ezel's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2007

پيش فرض

سروش جان مشکل پست قبل چی بود؟ مقایسه پرسپولیس با سایر تیم ها در این تاپیک ممکن نیست؟
    مخلصیم محمد جان / راستش مقایسه ی صرف اگر باشه که ایرادی نداره و به نتیجه گیری های خوب هم منتهی میشه

مشکل از جایی شروع میشه که وسط مقایسه چند تا متلک هم نثار تیم حریف میشه

اون موقع باز جنگ و دعوا و شکایت و شکایت کشی همیشگی بوجود میاد و تهش میرسیم به مقابله به مثل توی تاپیک رقیب

18. 2 کاربر از Ezel بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •