تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 7 از 175 اولاول ... 345678910111757107 ... آخرآخر
نمايش نتايج 61 به 70 از 1744

نام تاپيک: FC Barcelona | آبی اناری ها |

حـــــرفـه ای runner's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2008
    محل سكونت
    جنت آباد

پيش فرض

مصاحبه ژرمی متیو:

[ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

من افتخار میکنم که در اینجا هستم و امیداورم بتونم تمام کادی که میتونم برای بارسا انجام بدم!
    بازی برای بارسا لذت بخشه و از نظر من بارسا بزرگترین باشگاه دنیاست!
    این درسته که من یک بازیکن چندکاره هستم اما در وهله اول تمرکزم دگرو گذاشتم روی دفاع وسط چیزی که به خاطرش با من قرارداد بسته!
    من از بارسا تشکر میکنم که به من اعتماد کرد و این اعتماد به نفس رو به من داد تا هر کاری بکنم تا به اینجا برسم!
    برای اولین من با لوییز انریکه صحبت کردم، ماه پیش. او از من خواست که در دفاع وسط بازی کنم، او نشون داد که واقعا به من اطمینان داره!
    من بسیار با انگیزه هستم. من اومدم اینجا تا سخت کار کنم و فقط به بردن فکر میکنم!
    اومدن به بارسا پاداشی برای تمام زحماتی که در طول دوران ورزشی ام انجام دادم هست. شاید این شانس یکم دیرتر به دستم اومد اما من از این موقعیت لذت خواهم برد!
    یوردی آلبا اصرار داشت که من بیام اینجا. او به من گفت که اینجا باشگاه خوب و بزرگی هست و من احساس خوبی اینجا خواهم داشت!
    من سبک بازی بارسا رو دوست دارم چون فوتبال رو دوست دارم. فقط ضربه زدن به توپ چیزی نیست که من میخوام!
    پویول بازیکن بزرگی هست و من هم امیدوارم موقعیت های مشابهی رو بدست بیارم و آماده ام همه کاری انجام بدم!

مصاحبه زوبی زارتا:

متیو به بزرگی تمایلشو برای اومدن به بارسا نشون داد!
    متیو بازیکنی سرسخت هست و او ما رو به خوبی کمک خواهد کرد!
    متیو میتواند در سه پست تدافعی به ما کمک کنه که این میتونه گزینه های تاک تیکی بیشتر رو برامون فراهم کنه!
    ژاوی؟ در های بارسا همیشه به روی او باز هست و چه خبری بهتر از این. ژاوی میمونه؟ اینجا خونه ژاوی هست!
    شماره 6 رو تا موقعی که ژاوی خودش میخواهد اینجا بماند برای او خواهد بود!
    من فکر کنم یک تیم جالب توجه ای داریم و میخواهیم تا جای که میتونم پیشرفتش بدیم!
    سانگ و آفلای اینجا رو ترک میکنن؟ ما با اونا صحبت میکنیم تا ببینیم چه کاری انجام خواهیم داد!
    برنامه انریکه تغییر نخواهد کرد چون ما ژاوی رو داریم. و موندن ژاوی یک حرکت مثبت برای تیم هست!
    ما تا 31 آگوست میتونیم بازیکن بخریم و تا اون موقع وقت داریم تا بازار نقل و انتقالات رو بررسی کنیم و تصمیم نهایی رو بگیریم!

2. 8 کاربر از runner بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

تاريخ عضويت
    Apr 2008
    محل سكونت
    جنت آباد

پيش فرض

بازگشت هشت ملی پوش به تمرینات

8 بازیکن ملی پوش بارسلونا با نام های پیکه، آلبا، بوسکتس، ژاوی، اینیستا، پدرو، سانگ و راکیتیچ پس از پایان یافتن تعطیلات به تمرینات تیم بازگشتند.

صبح روز پنجشنبه، آن دسته از بازیکنان ملی پوش بارسلونا که تیم ملی آنها در مرحله گروهی جام جهانی 2014 از گردونه رقابتها کنار رفته بودند، خود را به باشگاه معرفی کردند. اسامی این هشت بازیکن بدین ترتیب می باشد: پیکه، آلبا، بوسکتس، ژاوی، اینیستا، پدرو، سانگ و راکیتیچ. لازم به ذکر است که بازیکن کروات بارسا، اولین روز حضور خود جمع آبی و اناری پوشان را سپری کرد.

کار مشابه هم تیمی های خود

این چند بازیکن صبح امروز را با انجام آزمایشات پزشکی آغاز کردند؛ آزمایشاتی که آن دسته از هم تیمی های آنها که در جام جهانی حضور نداشتند، روز 14 جولای انجام دادند.

این آزمایشات در مرکز پزشکی سیوداد اسپورتیوا برگزار شد. این بازیکنان کار خود را با انجام آزمایشات تحلیلی آغاز کرده، سپس نوبت به انجام تجزیه و تحلیلهای بیومکانیکی رسیده و در ادامه نیز آنها نوار قلب، اکو گرافی و آزمایشات تراکم سنجی را انجام دادند.

منبع: سایت رسمی باشگاه
    مترجم: غلامحسین صبوری / FCBarcelona.ir

4. 9 کاربر از runner بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

تاريخ عضويت
    Apr 2008
    محل سكونت
    جنت آباد

پيش فرض

متئو: «تمام تلاشم را برای پیوستن به بارسلونا انجام دادم»

جرمی متئو پس از امضای قرارداد با بارسلونا، ضمن شرکت در یک نشست خبری، عنوان کرد که به عنوان یک مدافع میانی در این تیم بازی خواهد کرد.

روز پنجشنبه جرمی متئو در حضور اصحاب رسانه، رسماً به عنوان بازیکن بارسلونا معرفی شد. مدافع جدید بارسا که فصل آینده پیراهن شمار 24 این تیم را بر تن خواهد کرد، طی سخنانی عنوان کرد که پیوستن به بارسلونا گام بزرگی در کارنامه ورزشی او محسوب می شود. وی در رابطه با این موضوع تشریح کرد: «فکر می کنم که در از این به بعد بهترین بازیهای دوران بازیگریم را انجام می دهم. احساس غرور می کنم و باید بگویم که تمام تلاشم را برای پیوستن به بارسلونا انجام دادم». او افزود: «من بازیکن انعطاف پذیری هستم، اما بازی در پست مدافع میانی را بیشتر می پسندم و به اینجا آمده ام تا در این پست بازی کنم».

تغییر پست

این بازیکن فرانسوی که کار خود را با بازی در دفاع چپ شروع کرد، پس از پیوستن به تیم والنسیا پست خود را به مدافع میانی تغییر داد. متئو درباره این تغییر پست گفت: «این ارنستو والورده بود که به من یاد داد که چگونه در این پست بازی کنم و من نیز با گذشت زمان خودم را با این پست وفق دادم».

تمجید از سبک بارسا

متئو ادامه داد: «می دانم که بازیکنان با کیفیت زیادی در بارسا حضور دارند و ما همه برای موفقیت بایستی با هم متحد باشیم. من سبک بازی تیم را دوست دارم و امیدوارم که بتوانم توانایی هایم را نشان دهم». وی اضافه کرد: «بازی کردن برای تیم بارسلونا یک افتخار برای من محسوب می شود. من از بودن در اینجا احساس غرور و شادمانی می کنم».

وی در رابطه با کارلس پویول، کاپیتان افسانه ای سابق آبی و اناری پوشان نیز اظهار کرد: «پویول بازیکن بزرگی بود و من امیدوارم که بتوانم مانند او، موفقیتهای زیادی را کسب کنم. تمام تلاشم را خواهم کرد و در این راه خواهم جنگید».

عدم آشنایی با شهر بارسلونا

در پایان، او اعتراف کرد که هنوز شهر بارسلونا را به خوبی نمی شناسد، اما اطمینان دارد که به زودی خود را با شهر و تیم بارسلونا وفق خواهد داد: «من هنوز شهر بارسلونا را به خوبی نمی شناسم، اما چیزهای بسیار خوبی در رابطه با آن شنیده ام. اطمینان دارم که اوقات خوشی را در اینجا سپری خواهم کرد».

منبع: سايت رسمي باشگاه
    10نکته خواندنی در مورد متئو

در اینجا 10 نکته خواندنی در مورد جرمی متئو بازیکن جدید تیم بارسلونا را مشاهده خواهید کرد.

زمانی که متئو در تیم سوشو بازی می کرد، موفق شد اولین گل رسمی دوران بازیگری خود را مقابل تیم رن به ثمر برساند. این بازیکن همچنین اولین عنوان تیمی خود را که قهرمانی در جام حذفی فرانسه بود را نیز در سال 2004 و همراه با همین تیم به دست آورد.

او سپس به تیم فرانسوی تولوز پیوسته و تا قبل از حضور در لالیگا، بین سالهای 2005-2009 برای این تیم توپ زد.

متئو در مدت پنج فصل حضور خود در تیم والنسیا، در 126 بازی به مدت بیش از 10000 دقیقه به میدان رفت و 6 گل را نیز به ثمر رساند. بیشترین آمار گلزنی او به فصل 2013/14 بر می گردد؛ جایی که او 3 گل (همگی با ضربه سر) به ثمر رسانده و موفق شد همراه با والنسیا به نیمه نهایی لیگ اروپا صعود کند.

فصل گذشته او 2820 دقیقه در لالیگا بازی کرد و 1149 پاس ارسال کرد که از این تعداد، 82 درصد آنها به مقصد رسید. وی همچنین 9 کارت زرد و 1 کارت قرمز را نیز دریافت کرد.

متئو و جوردی آلبا برای سه فصل در تیم والنسیا هم پست بودند. در حقیقت، آلبا در پی مصدومیت متئو موفق شد به تیم اصلی والنسیا راه یابد. آنها تا فصل 2012/13 با هم همبازی بودند؛ فصلی که در آن آلبا، والنسیا را به مقصد بارسا ترک کرد. اکنون نیز در پی پیوستن این بازیکن فرانسوی به جمع کاتالانها، این دو بازیکن بار دیگر هم تیمی محسوب می شوند.

فصل گذشته، با بازگشت اور بانگا و آلبلدا به کشور آرژانتین و مصدومیت ریکاردو کاستا، جرمی متئو بازوبند کاپیتانی والنسیا را بر بازو بست.

در اکثر دوران بازیگری، این بازیکن فرانسوی در پست مدافع چپ بازی کرده است، اما اونای امری گهگاهی از وی در پست هافبک چپ استفاده می کرد. پس از بازگشت به میادین در پی مصدومیت پاشنه آشیل، متئو توسط ارنستو والورده در پست مدافع مرکزی به کار گرفته شد.

وی تا قبل از انجام اولین بازی ملی خود مقابل آمریکا در سال 2011 در تمامی رده های سنی فرانسه به میدان رفت. وی تاکنون 2 بازی ملی را در کارنامه خود می بیند.

تا قبل از متئو، چند بازیکن فرانسوی دیگر به نامهای آبیدال، هانری، تورام، ژولی، کریستانوال، دوتروئل، پتی و ... نیز در تیم بارسلونا حضور داشته اند.

شروع لالیگای 2014/15 با دیدار مقابل الچه

تیم بارسلونا دیدار اول خود در لالیگای فصل 2014/15 را مقابل الچه برگزار خواهد کرد؛ تیمی که فصل گذشته به سختی از سقوط به دسته دو اسپانیا گریخت.

برنامه بازی های لالیگا در فصل 2014/15 اعلام شد. بر اساس این برنامه، تیم بارسلونا روز 2 شهریور اولین دیدار خود را در ورزشگاه نیوکمپ و مقابل تیم الچه برگزار خواهد کرد. پس از آن، مردان لوییس انریکه به ترتیب مقابل ویارئال (میهمان)، اتلتیک بیلبائو (میزبان)، لوانته (میهمان)، مالاگا (میزبان) صف آرایی خواهند کرد.

اولین شهرآورد فصل در ماه آذر

پس از رویارویی با رئال مادرید، آبی و اناری پوشان روز 15 آذر، اولین شهرآورد فصل خود را در ورزشگاه نیوکمپ مقابل اسپانیول برگزار خواهند کرد. دیدار برگشت نیز روز 4 اردیبهشت در ورزشگاه کورنیا ال پرات برگزار خواهد کرد.

بارسا در چهار دیدار پایانی فصل خود نیز به ترتیب مقابل کوردوبا (میهمان)، رئال سوسیه داد (میزبان)، اتلتیکو مادرید (میهمان)، دپورتیوو لاکرونیا (میزبان) قرار خواهد گرفت. بنابراین، پس از مشاهده یک نمایش نفسگیر در هفته پایانی لالیگای فصل گذشته، این بار نیز بارسلونا در یک هفته مانده به پایان رقابتها مقابل اتلتیکو مادرید مدافع عنوان قهرمانی، صف آرایی خواهد کرد. این دو تیم همچنین دیدار رفت خود را نیز در روز 21 دی ماه برگزار خواهند کرد. لازم به ذکر است که کاتالانها پس از تمام شدن تعطیلات کریسمس، اولین دیدار خود در سال جدید را مقابل رئال سوسیه داد برگزار خواهند کرد.

برنامه هفته اول لالیگای 2014/15

سویا - والنسیا
    لوانته - ویارئال
    بارسلونا - الچه
    گرانادا - دیپورتیوو لاکرونیا
    رایو وایکانو - اتلتیکو مادرید
    ایبار - رئال سوسیه داد
    رئال مادرید - کوردوبا
    سلتاویگو - ختافه
    آلمریا - اسپانیول
    مالاگا - اتلتیک بیلبائو

اولین ال کلاسیکو لیگ، چهارم آبان ماه

بر اساس اعلام فدراسیون اسپانیا، تاریخ و محل برگزاری اولین ال کلاسیکو لیگ مشخص شد. طبق قرعه کشی انجام شده، در هفته نهم رقابت ها و در چهارمین روز آبان ماه، بارسا و رئال در سانتیاگو برنابئو باید به مصاف یکدیگر بروند.

شاید اولین بازی پرهیچان بارسا در لیگ، بازی برابر رئال در چهارم آبان ماه باشد. طبق قرعه کشی انجام شده توسط فدراسیون فوتبال اسپانیا، دو تیم بارسلونا و رئال مادرید باید در روز چهارم آبان در ورزشگاه سانتیاگو برنابئو به مصاف یکدیگر بروند. در فصل گذشته نیز بازی این دو تیم در ماه آبان برگزار شد که بارسا در آن بازی به پیروزی رسید؛ شاید تنها تفاوت این بازی و بازی فصل گذشته در محل برگزاری آنها باشد. بعد از دو فصل است که بازی اول بارسا و رئال در لیگ، در نیوکمپ به میزبانی بارسا برگزار نمی شود.

قبل از ال کلاسیکو و بعد از ال کلاسیکو

نخستین ال کلاسیکو در هفته نهم رقابت ها برگزار خواهد شد. پیش از آن، بارسا باید در نیوکمپ میزبان ایبار باشد و در بازی پس از ال کلاسیکو نیز شاگردان لوئیز انریکه، در برابر تیم قبلی لوئیز، سلتاویگو، در نیوکمپ بازی خواهند کرد.

انریکه و 22 ال کلاسیکو

درست است که لوئیز انریکه به عنوان سرمربی آبی اناری ها در بازی برابر رئال مادرید اولین تجربه خود را خواهد داشت، اما او به هیچ وجه نا آشنا با ال کلاسیکو نیست. پیش از این، انریکه 22 بار در پیراهن این دو رقیب دیرینه بازی کرده است؛ 13 بار در پیراهن بارسا، 9 بار در پیراهن رئال مادرید.

نبع: سايت رسمي باشگاه
    مترجم: سجاد اسدی / FCBarcelona.ir

6. 8 کاربر از runner بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

تاريخ عضويت
    Apr 2008
    محل سكونت
    جنت آباد

پيش فرض

ورمالن بازیکن آرسنال (مدافع وسط)، گزینه دیگر بارسا برای دفاع وسط!

8 بازیکنی که توسط انریکه انتخاب شدن برای ادامه تور پیش فصل:
    پاتریک، ادگار لی، سرخی سمپر، گریمالدو، آلن هالیلوویچ، آداما ترائوره،ساندرو و منیر!

کنفرانس مطبوعاتی اینیستا:

ما این فصل هم مثل فصل های قبلی هدفی مشابه داریم و من حس خوبی نسبت به این فصل دارم!
    این لحظه میتونه مشابه باشه با روزی که پپ به اینجا اومد و این یعنی واقعا تلاش کردن برای بدست آوردن چیزی که قبلا بدست آوردی!
    هافبک ها عاشق اینن که به یه بازیکن بزرگ پاس بدن و سوارز هم انتقال بزرگ برای ما و آینده هست!
    موندن ژاوی فوق العاده هست. و من واقعا خوشحالم که او اینجاست. این خبر بسیار مهم و با معنی هست!
    ما از کیفیت راکیتیچ و متیو با خبریم. اونا اومدن اینجا تا به ما کمک کنن تا به هدفمون برسيم!
    ما از صفر شروع میکنیم و تغییراتی هم داشتیم. اما ما بسیار با انگیزه هستیم تا موفقیت های قبلی رو تکرار کنیم و به عنوان یک تیم ازش لذت ببریم!
    کاپیتانی؟ واقعا لذت داره وقتی بازو بند کاپیتانی رو میبندی اما در واقع هیچ فرقی نمیکنه، مهم تیمه!
    ماسچرانو؟ او میتونه یک کاپیتان بزرگ بشه. بازم بگم که تیم مهمه!
    سوارز به اینجا اومده تا جاه طلبی، گل و حرکت رو به جلو رو به تیم اضافه کنه. سوارز یکی از بهترین انتقالات بارسا برای سال های پیش رو هست!
    تمام چیزی که میتونم در مورد سوارز بگم اینه که او سرشار از استعداد است و باشگاه به بقیه امور رسیدگی خواهد کرد!
    من دوست ندارم به یک بازیکن اشاره کنم و بیشتر به تیم توجه میکنم. من هیچ وقت به مسی شک ندارم، یک بازی بد مسی هنوز یک بازی بسیار خوبه!
    هرکسی که اینجا هست برای پیشرفت تیم هست. ما فصل پیش فصل بدی داشتیم اما اعتقاد دارم که الان اوضاع بهتری داریم!
    هر فصلی بالا و پایین داره. ما جام جهانی خوبی نداشتیم اما من به جلو نگاه میکنم تا به درستی به موفقیت ها دست پیدا کنم!
    هالیلوویچ بازیکن با کیفیتی هست. از اون دسته بازیکنایی که بارسا میخواد. جوان بودن و تکنیکی که داره!
    لوییز انریکه الان رئیس من هست. اولین بازیکن تیم از تیم اول. او اولین کسی بود که از شروع باهاش صحبت کردم و چیزایی رو هم باهاش در میان گذاشتم!
    لئو به زودی برمیگرده، از شرایط نیمار خبری ندارم، اما امیدوارم هر دوشون به ریتمشون برگردن!
    والدز هنوز بدون باشگاه هست؟ من زیاد باهاش صحبت میکنم و او بهم گفته که اوضاع ریکاوریش به خوبی پیش میره-چیزی که خیلی مهمه!

8. 7 کاربر از runner بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

کاربر فعال انجمن فوتبال داخلی Sh-Meteor's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2014
    محل سكونت
    بهارستان

پيش فرض

اون دروغ بزرگ کار خودشو کرد...

محتوای مخفی: عکس 

این دروغ رو اولین بار یه سایت الجزایری درست کرد ولی متاسفانه خبر گذاری های ایرانی روش خیلی مانور دادن!
    و تبعاتشم شد صبح امروز؛ راهپیمایی روز قدس.

روی اون بنر نوشته: " لیونل مسی ننگت باد "

10. 8 کاربر از Sh-Meteor بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

پروفشنال Iman-Emperatour's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2009
    محل سكونت
    Mashhad City

پيش فرض

دیشب میخواستم این مطلبو بگم ولی یادم رفت..!

سایت بین المللی متعبر
    nationalinterest که بیشتر کارش گزارش خبرهای سیا.سی هستش نوشته:

Iranian Press, Citing Algerian Parody Site, Claims Lionel Messi Donated €1m to Isr ...

یعنی رسانه های ایرانی سرکار بودند مخصوصا (خبر ورزشی و ایسنا که زیاد روی این خبر الکی مانور دادن حتی تلوزیون خودمون هم سرکار بود)
    یه سایت طنزپرداز الجزایری که خبر «یک میلیونی» را پخش کرده بوده که نمی دونم انگیزش از اینکار مزحک چی بوده!!!!

پ.ن: خدایا شکرت. تو کشور عجیب دروغ دادن باب شده تو همه سطوح......!

12. 9 کاربر از Iman-Emperatour بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

داره خودمونی میشه H U's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2014

پيش فرض

تو اين چندسال اخير بزرگترين ضربه ها رو بخاطر نبود يه زوج خوب و هماهنگ در مركز خط دفاعي + دروازه بان شش دانگ ، خورديم

تا زماني كه بارسا ، 2 تا مدافع تراز اول مثل تياگو سيلوا رو نخره‌، باز هم بايد شاهد حذف از چمپيونز ليگ و از دست دادن ليگا باشيم

14. این کاربر از H U بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

داره خودمونی میشه H U's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2014

پيش فرض

حمايت مسي از اسرائيل تكذيب شد

ظاهرا قضيه اين بوده كه يه روزنامه فرانسوي خبري رو منتشر ميكنه مبني بر اينكه مسي ، ‌1ميليون دلار به اسرائيل كمك كرده
    و همين موضوع جنجال زيادي بخصوص در شبكه هاي اجتماعي به راه ميندازه

حالا پيرو شكايت مسي از اين روزنامه و پيگيري هاي چندتا سايت آفريقايي و عربي معلوم شده كه ريشه اين دروغ در يه روزنامه
    فرانسوي بوده و تمام اين شايعات كذب محض هست

16. 5 کاربر از H U بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

Moderator vahidgame's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2010
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

طرفداری - دکو فوق ستاره سابق تیم ملی پرتغال و باشگاه های بارسلونا، چلسی و پورتو امشب و در دیداری روستانه بین تیم های پورتو 2004 و بارسلونا 2006 از دنیای فوتبال خداحافظی کرد.

به گزارش طرفداری، دیدار خداحافظی اندرسون لوئیز ده سوزا ملقب به دکو فوق ستاره سابق تیم ملی پرتغال و باشگاه های بارسلونا، پورتو و چلسی در حالی امشب بین تیم های بارسلونا 2006 و پورتو 2004، تیم هایی که دکو با آن ها فاتح لیگ قهرمانان اروپا شده بود، با حضور بیش از 50000 تماشاگر در استادیوم دراگائو شهر لیسبون با قضاوت لوبوس میشل مشهور، داور اسلواکیایی سابق جهان فوتبال برگزار شد.

در این مسابقه برای تیم پورتو ستارگانی نظیر ویکتور بایا، ژرژ آندراده، ریکاردو کاروالیو، جرج کاستا، مانیش، کاستینیا، سرجیو کونسیسائو و بنی مک کارتی و برای تیم فوتبال بارسلونا نیز بازیکنانی نظیر لیونل مسی، ساموئل اتوئو، مارک فن بومل، ایگور گودیانسن، جووانی فن برونهورست، سیلوینیو، لودویک ژولی و ادگار داویدس به میدان رفتند و خود دکو نیز در نیمه اول با لباس پورتو و در نیمه دوم با لباس آبی اناری ها به میدان رفت.

حاشیه های بازی:

- در آغاز مسابقه یک دقیقه سکوت به احترام تیتو ویلانوا سرمربی سابق تیم فوتبال بارسلونا در استادیوم دراگائو به انجام رسید.

- ژوزه مورینیو سرمربی سابق تیم فوتبال پورتو و فعلی تیم فوتبال چلسی با عذرخواهی از عدم حضور خود در این مسابقه با پیامی تصویری که در استادیوم به نمایش در آمد به تمجید از این فوق ستاره پرتغالی پرداخت.

- رونالدینیو؛ فوق ستاره باشگاه بارسلونا نیز به علت مخالفت باشگاه اتلتیکو مینیرو در لحظات آخر نتوانست در این مسابقه حضور یابد

نتیجه نهایی مسابقه:

پ.ن :
    جالبه دکو توی بازی خداحافظی خودش برای هر دو تیمش گل زد
    کلا توی هر تیمی بود بازیکن خیلی خوب و تاثیرگذاری بود
    امیدوارم موفق باشه...

18. 6 کاربر از vahidgame بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

آخر فروم باز E.G_band's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2011
    محل سكونت
    ı̴̴̡ ̡̡͡|̲̲̲͡͡͡ ̲▫̲͡ ̲̲̲͡͡π̲̲͡͡ ̲̲͡▫̲̲͡͡ ̲|̡̡̡ ̡ ̴̡ı̴

پيش فرض

عکس خبری : متس هوملس در راه بارسلونا؟

در یکی از فروشگاه های مرکزی شهر بارسلونا پیراهن بارسا با شماره 5 و با نام هوملس در حال فروش است
    آی اسپورت - "متس هوملس در بارسلونا ؟" از عکس زیر می توان نتیجه گرفت که ممکن است این اتفاق بیفتد. همانطور که پیشتر برای سوارس چنین اتفاقی رخ داد.
    در یکی از فروشگاه های مرکزی شهر بارسلونا پیراهن بارسا با شماره 5 و با نام هوملس در حال فروش است. در حالیکه در بازار نقل و انتقالات این بازیکن را بسیار نزدیک به منچستریونایتد می بینند تا بارسلونا.
    نکته جالب، شماره پیراهن هوملس است. شماره 5 که یادآور کاپیتان بازنشسته بارسا یعنی کارلس پویول است. در هر صورت با توجه به اخبار روزهای اخیر از مارکینیوس و فرمالن به عنوان گزینه های خرید بارسا در خط دفاعی یاد می شود.

پ.ن:خب مثل اینکه مدافعانمون هم بعد از 2-3 سال دوباره یه سرو سامونی بگیره هر چند که تیاگو سیلوا یه چیز دیگه بود........فقط در پایان امیدوارم که استعداد یاب های بارسا بازم دست به کار بشن و 2-3 تا مدافع 19-20 ساله رو زیر نظر بگیرن چون باز هم نیاز بهشون هست.

جای کاپیتان پویول آماده چند فصل پیش هم تا همیشه خالی می مونه..
    .هر کی هم بیاد نمی تونه جاش رو پر بکنه برامون.

Last edited by E.G_band; 26-07-2014 at 20:50.

20. 5 کاربر از E.G_band بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 2 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 2 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •