تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 3 از 3 اولاول 123
نمايش نتايج 21 به 25 از 25

نام تاپيک: بوق عجیب قبل از بوت و بالا نیامدن ویندوز

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Apr 2009

پيش فرض

تو تاپیکا خوندم که فلان برنامه ها واسه تست سخت افزار خوبه منم اینو دانلود کردم... ولی خودم اصلا ازش سر در نمیارم اگه امکانش هست اساتید توضیح بدین اینا چیه ؟ خوبه؟ بده ؟ مشکلی هست بگین بعدم start رو که زدم 3 دقیقه تمام سیستم قفل بود هرچه فن داشت سیستم با نهایت سرعت میچرخیدن دیدم تموم بشو نیست خودم stop رو زدم

[ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

کاربر فعال مشکلات سخت افزاری TREASURES's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2010
    محل سكونت
    ایمان نیرومند هستم ساکن کرمانشاه

پيش فرض

تو تاپیکا خوندم که فلان برنامه ها واسه تست سخت افزار خوبه منم اینو دانلود کردم... ولی خودم اصلا ازش سر در نمیارم اگه امکانش هست اساتید توضیح بدین اینا چیه ؟ خوبه؟ بده ؟ مشکلی هست بگین بعدم start رو که زدم 3 دقیقه تمام سیستم قفل بود هرچه فن داشت سیستم با نهایت سرعت میچرخیدن دیدم تموم بشو نیست خودم stop رو زدم
    این تست ها برای زمانی هست که بخواید پایداری سیستم رو بسنجید و یا مواقعی که میخواید اورکلاک انجام بدید و دمای قطعات رو در فول لود اندازه بگیرید .... فکر نمیکنم به درد شما بخوره .... ولی HWMONITOR نرم افزار خوبی برای دیدن دمای قطعات هست

3. این کاربر از TREASURES بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Apr 2009

پيش فرض

این تست ها برای زمانی هست که بخواید پایداری سیستم رو بسنجید و یا مواقعی که میخواید اورکلاک انجام بدید و دمای قطعات رو در فول لود اندازه بگیرید .... فکر نمیکنم به درد شما بخوره .... ولی HWMONITOR نرم افزار خوبی برای دیدن دمای قطعات هست
    آره HWMONITOR هم گرفتم. فقط یه چیزی. چه با این نرم افزاری که عکسشو دادم و چه با بازی هایی مثل بتل و کال آف و امثالهم بشدددددت فن گرافیکم سریع و پر صدا میچرخه. این طبیعیه؟ فن cpu که از خودش شیدا بود اینم اضافه شد! الان که بازی نمیکنم اصلا صدایی از گرافیکم نمیاد ولی تو گیم فناش بحدی خفن میچرخه اصن گرخیدم!!! صدای بازیو اصن نمیشنوم درست! مجبورم با هدفون بازی کنم!!! حیف سیستم در پیت قبلیم. سکوت محض بود

5. این کاربر از AAb NAbAT بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

ناظر انجمن مباحث عمومی نرم افزار و ویندوز
    تاريخ عضويت
    Aug 2013
    محل سكونت
    شـهــرکــرد

پيش فرض

آره HWMONITOR هم گرفتم. فقط یه چیزی. چه با این نرم افزاری که عکسشو دادم و چه با بازی هایی مثل بتل و کال آف و امثالهم بشدددددت فن گرافیکم سریع و پر صدا میچرخه. این طبیعیه؟ فن cpu که از خودش شیدا بود اینم اضافه شد! الان که بازی نمیکنم اصلا صدایی از گرافیکم نمیاد ولی تو گیم فناش بحدی خفن میچرخه اصن گرخیدم!!! صدای بازیو اصن نمیشنوم درست! مجبورم با هدفون بازی کنم!!! حیف سیستم در پیت قبلیم. سکوت محض بود
    سیستم قبلی اینتل بود؟

7. این کاربر از vissoto بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Apr 2009

پيش فرض

بله اینتل بود سال ۸۷ گرفته بودم تا همین امسالم بدون کوچکترین مشکلی کار کرد اما خب دیگه قدیمی بود

9. این کاربر از AAb NAbAT بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

صفحه 3 از 3 اولاول 123

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •