تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 2 از 2 اولاول 12
نمايش نتايج 11 به 19 از 19

نام تاپيک: به نظر من هرچی ps4 تو ایران هست refresh شدست. به نظر شما چی ؟

داره خودمونی میشه SAEED 120's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2014
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

دوستان الان تو گوگل زدم نمایندگی سونی این سایت اومد رفتم تو قسمت کنسولها ایکسباکس میفروشه

[ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

آخه این چه نمایندگی سونی که ایکسباکس میفروشه؟ مسخره کردن ملت رو؟ اینقدر بدم میاد از این چیزها به پستم میخوره همیشه..

داره خودمونی میشه hellpatrol's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2007
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

دوستان الان تو گوگل زدم نمایندگی سونی این سایت اومد رفتم تو قسمت کنسولها ایکسباکس میفروشه

[ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

آخه این چه نمایندگی سونی که ایکسباکس میفروشه؟ مسخره کردن ملت رو؟ اینقدر بدم میاد از این چیزها به پستم میخوره همیشه..
    با سلام خدمت تمامیه دوستان عرض کنم اصلا چیزی به اسم ps4 غیر اصل وجود نداره.چون تمامی ps4 ها از کارخونه بسیار معظم فاکسکون بیرون میاد.به حدی تیراژ و پخش این کمپانی قوی هستش که اگه جای دیگه شرکتی ps4 تقلبی بزنه پیدا کردن اون یه دونه تو اینهمه کنسول دیگه خیلی خیلی شانس میخواد.تولید ps4 کاملا انحصاریه این کارخونه هست و همه دنیا یه یک کیفیت از این کارخونه دریافت میکنند.از معدود اجناس چینی که میتونید با خیال راحت بگید بهترین کیفیت رو گرفتید.

3. 3 کاربر از hellpatrol بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

پروفشنال omidbooter's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2009
    محل سكونت
    در میان عوام زده ها

پيش فرض

سلام
    الان ps4 ساخت کدوم کشور در بازار هست؟
    ژاپنی هم هست؟
    اوایل تولیدش شنیدم ژاپنی بوده؟
    چین میزنه الان؟ کیفیتش خوبه؟

اگه نباشه جاش خالی می مونه سرهنگ معمر قذافی's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2014
    محل سكونت
    IslamicShitPublic

پيش فرض

نظر من به نظر استارتر نزدیک نیست

درصد خرابیش اینقدر پایین ــــــــــــــــه که کل کنسول های دنیارو هم خراب فرض کنی تعدادش اندازه کنسول های تو ایران نیست

دوستان عزیز(قاچاقچی) با درهم از امارات میخرن مییارن اینجا با دلار میفروشن ماشین با اون عظمت رو با درهم میخرن با دلار میفروشن! موتور رو با روپیه هند میخرن با دلار میفروشن ! کنسول که جای خود! مگر درآمد ما ایرانی ها دلار است؟

6. این کاربر از سرهنگ معمر قذافی بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

آخر فروم باز danielo's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2007

پيش فرض

سلام.
    وقتی جنسی 400 دلار هستش - دلار به پول ما 3300 هستش- میشه حدود یک ملیون و چهارصد بدون گمرک. با گمرک هم حداقل 1600 میشه. فروشنده ها هم که باید یه 400 سود کنن. پس چطور بعضی جاها حتی 1500 هم میدن؟
    اشتباه شما اینه که از مافیای اقتصادی ایرانی خبر نداری.
    چون بازی ها گرونه.مافیا ما میتونه سود خوبی تو فروش بازی داشته باشه.برای خرید و فروش بازی باید طرف ps4 داشته باشه.
    شما مطمئن باش فردای اینکه ps4 هک باشه.قیمتتش کم کم یک و خوردی میره بالا.
    بخاطر همینه که ایکس باکس 360 یا ps3 vهنوز گرونه.
    چون مافیا فقط سود را تو فروش دستگاه میبینه

8. 3 کاربر از danielo بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

تاريخ عضويت
    Jul 2009
    محل سكونت
    در میان عوام زده ها

پيش فرض

با سلام خدمت تمامیه دوستان عرض کنم اصلا چیزی به اسم ps4 غیر اصل وجود نداره.چون تمامی ps4 ها از کارخونه بسیار معظم فاکسکون بیرون میاد.به حدی تیراژ و پخش این کمپانی قوی هستش که اگه جای دیگه شرکتی ps4 تقلبی بزنه پیدا کردن اون یه دونه تو اینهمه کنسول دیگه خیلی خیلی شانس میخواد.تولید ps4 کاملا انحصاریه این کارخونه هست و همه دنیا یه یک کیفیت از این کارخونه دریافت میکنند.از معدود اجناس چینی که میتونید با خیال راحت بگید بهترین کیفیت رو گرفتید.
    سلام.این فاکسکان که میگید همون سازنده مادربرد pc هست؟در ضمن کارخانه سازنده دستگاه رو پشت کنسول میزنه 3 مدل دیده شده یکی همین fox هست یکی دیگم یادم نیست دقیق که اونم چین هست و شایعه دوستان کرده بودند که کنسولاش خرابی داشته اما نکته مهم کنسول ساخت ژاپن هست که مخصوص انتشار در ژاپن هست رو جعبه و کنسول زده ساخت ژاپن و مخصوص فروش در ژاپن و اسم کارخونه هم زده skz
    در ضمن من خودم این ژاپن رو دارم اما پشت کنسول که زده ساخت ژاپن و همینskz رو زده اماdata cod چرا نداره؟خیلیا دیگه دیدم گفتن نداشته کنسولشون.البته اینا مال سال 2014 هست که دیتا کد نداره رو جعبه زده و کد ریجنش نشون میده فقط که 2014 هست اما همین ساخت ژاپن عکس تو نت دیدم که دیتا کد زده بود3d که خب مال 2013 هست.منظورم اینه که ساخت 2014 احتمال داره کلا دیتا کد نزنه یا اینها که دیتا کد نداره پاکش کردن برادران عزیز ایرانی یا مشکلی داره؟؟

سلام.
    وقتی جنسی 400 دلار هستش - دلار به پول ما 3300 هستش- میشه حدود یک ملیون و چهارصد بدون گمرک. با گمرک هم حداقل 1600 میشه. فروشنده ها هم که باید یه 400 سود کنن. پس چطور بعضی جاها حتی 1500 هم میدن؟
    در مورد این هم میخواستم ببینم مگه با دلار دولتی که ارزون تر هست خرید تمیکنند اینهارو؟؟

داره خودمونی میشه computer-times's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2009
    محل سكونت
    اراک

پيش فرض

سلام یه سوالی دارم ممنون میشم جواب بدین

این کنسول های پی اس 4 که تو بازار هست و روی جعبه کارخانه سازنده رو چین زده آیا این قطعات چینی هست؟ یا اینکه قطعات ژاپنی و منتاژ چین هست ؟ یا اصلا کارخانه سونی تو چین زده مثل یک شعبه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

تاريخ عضويت
    Jul 2009
    محل سكونت
    در میان عوام زده ها

پيش فرض

سلام یه سوالی دارم ممنون میشم جواب بدین

این کنسول های پی اس 4 که تو بازار هست و روی جعبه کارخانه سازنده رو چین زده آیا این قطعات چینی هست؟ یا اینکه قطعات ژاپنی و منتاژ چین هست ؟ یا اصلا کارخانه سونی تو چین زده مثل یک شعبه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
    سلام.نخیر قطعات ساخت چینهست اما با نظارت شرکت سونی که کیفیت از نظر اونا وقتی تایید میشه یعنی درجه 1 هست و مشکلی نداره.
    یه مدل دیگه هست ساخت ژاپن که اون ساخت ژاپنه اما همه قطعاتش نه.قطعات اصلی .بقیه از چین منتاژ میشه.
    اما فرقی ندارن زیاد با هم.کارخانه سونیمثل خیلیا مثلا اپل کلا تو چین خط تولید دارن

12. این کاربر از omidbooter بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

در آغاز فعالیت mycore's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2019
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

هیچ نمایندگی رسمی برای پلی استیشن در ایران وجود نداره و همه ی کنسول ها به صورت قاچاق وارد میشه. این موضوع هم اشتباهه که میگن همه ی کنسول های توی ایران ریف هستن. ریف هم وجود داره ولی همشون نیستن. در مورد فیک که فرمودید دقیقا منظورتون چیه؟ به یه جنس قلابی مگه نمیگن فیک؟! ینی ps4 قلابی هم داره؟! ینی یه شرکت اومده یه کنسول ساخته به اسم ps4 و با همون مشخصات سخت افزاری و نرم افزاری که همون بازی هارو بشه توش بازی کرد؟ خب اگه بتونه همون بازی هارو به همون شکل اجرا کنه و از همون سخت افزارا استفاده کرده باشه و قیمتش هم پایین تر باشه، خود من اولین نفری هستم که میرم ps4 فیک میخرم!!

14. این کاربر از mycore بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

صفحه 2 از 2 اولاول 12

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •