تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 1 از 2 12 آخرآخر
نمايش نتايج 1 به 10 از 11

نام تاپيک: نصب وایبر در تبلت بدون سیمکارت ؟

آخر فروم باز GHAGHALEELEE's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2010
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض نصب وایبر در تبلت بدون سیمکارت ؟

سلام
    بچه ها میخواستم ببینم روی تبلتی که سیمکارت نمیخوره میشه وایبر رو نصب کرد ، یعنی شماره سیمکارت درون گوشیم رو بدم (در ضمن گوشیم اسمارت فون نیست و قدیمی هست) ؟
    یک سوال دیگه هم داشتم :
    زمانی که وایبر رو نصب کردیم و خواستیم اطلاعاتمون (مثل شمار تلفن) رو وارد کنید اون زمان باید به اینترنت کانکت باشیم ؟
    سپاس

کـاربـر بـاسـابـقـه Wisdom's Avatar
    تاريخ عضويت
    Oct 2005
    محل سكونت
    テヘラン

پيش فرض

سلام، برای فعال شدن شما نیاز به کد فعال سازی دارید که یا برای شما اس ام اس میشه و یا از طریق تماس صوتی برای شما گفته میشه، میشه روی تبلت نصب کرد و شماره فعال سازی رو روی گوشی بگیرید سپس در نرم افزار وارد کنید
    بلی باید به اینترنت متصل باشید تا بتونه کد فعال سازی وارد شده رو بررسی کنه

3. 2 کاربر از Wisdom بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

آخر فروم باز GHAGHALEELEE's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2010
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

اقا مرسی از راهنماییتون
    من تو یکی از فروم ها پرسیدم یک نفر همین حرف شما رو زد ولی گفت باید گوشیت حتما اسمارت فون.نقل قولش رو پایین میگذارم.راستش همین وایبر و لاین باعث شده بین تبلت g pad و lenovo yuga بمونم .در صورتی که اگه به سیم کارت برای فعالسازی احتیاج نداشته باشه g pad رو میگیرم.

وایبر و لاین و هر نرم افزار ارتباطی دیگه به طور کلی (غیر از واتس اپ) روی این تبلت به خوبی اجرا و نصب می شه و برای فعال سازی شون با شماره ی تلفن اگه تلفن قدیمی هم داشته باشید که امکان نصب این برنامه ها روش وجود نداشته باشه مشکلی نیست و امکان پذیره، اما وایبر حتما باید اپلیکیشنش رو اسمارت فون نصب شده باشه و با شماره تلفن سیمکارت درون خود گوشی باید فعالسازی شده باشه و اگر وایبر رو رو اسمارت فون نصب نداشته باشید کار نمی کنه.

آخر فروم باز arash59b's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2008
    محل سكونت
    اکسین ــ O X I N

پيش فرض

خیر نیازی نیست

من همین روش رو برای یکی از اقوام انجام دادم تبلت اش ایپد مینی و گوشی اش هم سونی اریکسون قدیمی بود

اصلا چه ربطی به اسمارت بودن گوشی داره!!!. گوشی قابلیت دریافت SMS رو داشته باشه کافیه. اگه هم نداشت باز هیچ مشکلی نیست میتونی بگی برات شماره رو بخونه
    Last edited by arash59b; 10-06-2014 at 12:04.

6. 2 کاربر از arash59b بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

آخر فروم باز sayanermia's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2009
    محل سكونت
    Tehran

پيش فرض

نه فدات شم!! اون کسی که این حرفو به شما احتمالا از این بچه های 10-11 ساله است که جو تکنولوژی گرفتش!!
    من خودم وایبر ، لاین ، کاکائو رو راحت توی تبلتم ipad mini wifi که سیم کارت نداره نصب کردم و کد فعال سازیشو روی یه گوشی دیگم دریافت کردم ( که اصلا ربطی نداره گوشی اسمارت فون باشه یا 1100 نوکیا!! ) چون این برنامه ها فقط به یک شماره تلفن نیاز دارند که کد فعال سازی رو اس ام اس یا با تماس تلفنی به اون شماره کد رو اعلام کنند!! درست عین ساخت اکانت gmail می مونه! موقع ثبت نام اون از شما یک شماره تلفن میخواد که کد تائیدیه رو ارسال کنه نیازی نیست گوشی اسمارت باشه یا ساده!!
    با خیال راحت نصب کنید و لذت ببرید

8. 3 کاربر از sayanermia بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Jan 2011

پيش فرض

سلام
    کسی می تونه کمکم کنه؟
    من میخام شماره تلفن ها رو در وایبر کامپیوتر سیو کنم البته بدون نیاز به گوشی ؟

با تشکر از همه

حـــــرفـه ای mtchabok's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2011
    محل سكونت
    (مازندران - ساری) و (تهران - تهران)

پيش فرض

سلام
    کسی می تونه کمکم کنه؟
    من میخام شماره تلفن ها رو در وایبر کامپیوتر سیو کنم البته بدون نیاز به گوشی ؟

با تشکر از همه
    سلام
    بهترین کار استفاده از یک مجازی ساز اندروید هست ( مثل bluestacks )
    بعد هم نسخه اندروید وایبر رو دانلود و بر روی این مجازی ساز نصب کنید ( برای نصب باید فایل apk رو با نرم افزار HD-ApkHandler.exe موجود در مجازی ساز که در مسیر نصب برنامه موجود هست اجرا کنین )
    و در ادامه برنامه رو اجرا و شماره تلفن رو وارد کنید ( اگرشانس بیارین برای شماره شما اس ام اس ارسال میشه . البته بعضی مواقع تماس گرفته میشه که متاسفانه کار نمیکنه )
    برای اضافه کردن مخاطب هم کافیه از گوشیتون مخاطبها رو خروجی بگیرین و در مجازی ساز در قسمت کانتکتها وارد کنین .

در انتها هم نسخه ویندوز وایبر رو دانلود و نصب کنین و با وارد کردن شماره تلفن میتونید ازش استفاده کنین ( البته بعد از وارد کردن شماره تلفن فکر کنم تاییدی روی مجازی ساز ازتون میگیره )

11. 2 کاربر از mtchabok بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Dec 2013

پيش فرض

سلام
    اونجور که من فهمیدم شما میگید هر گوشی میخوای داشته باش، وایبر رو روی کامپیوتر نصب کن بعد اس می اد به گوشیت
    من وایبر رو نصب کردم بعد میپرسه شما وایبر رو روی گوشی اکتیو کردین یا نه؟
    اگه بگی نه که میگه برو نصب کن
    اگه بزنی آره, که میگه شماره تلفن وارد کن , بعد میگه برای این شماره تلفن وایبر اکتیو نشده وایبر رو روی گوشی نصب کن
    راهی وجود داره به گفته شما نگه روی گوشی نصب کن و فقط اس فعال سازی بفرسته؟

حـــــرفـه ای mtchabok's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2011
    محل سكونت
    (مازندران - ساری) و (تهران - تهران)

پيش فرض

سلام
    اونجور که من فهمیدم شما میگید هر گوشی میخوای داشته باش، وایبر رو روی کامپیوتر نصب کن بعد اس می اد به گوشیت
    من وایبر رو نصب کردم بعد میپرسه شما وایبر رو روی گوشی اکتیو کردین یا نه؟
    اگه بگی نه که میگه برو نصب کن
    اگه بزنی آره, که میگه شماره تلفن وارد کن , بعد میگه برای این شماره تلفن وایبر اکتیو نشده وایبر رو روی گوشی نصب کن
    راهی وجود داره به گفته شما نگه روی گوشی نصب کن و فقط اس فعال سازی بفرسته؟
    سلام دوست عزیز
    بله درسته ، همینطوره . البته همونطوریکه در پست قبلی گفتم شانس بیارین که اس ام اس براتون ارسال بشه و تماس نگیره بهتون .
    ایکایش دقیق پست قبلی بنده رو میخوندید . گفته بودم که در ابتدا مجازی ساز اندروید نصب کنین تا گوشی شما شبیه سازی بشه و نرم افزار اندرویدی وایبر رو بشه روش نصب کرد .
    مراحلی که باید انجام بدید :
    - نصب مجازی ساز اندروید
    - نصب نسخه اندرویدی وایبر روی مجازی ساز
    - لاگین اولیه در وایبر که روی مجازی ساز نصب کردیم
    - دریافت کد فعال سازی روی گوشی خودتون و وارد کردن در وایبر ( روی مجازی ساز )
    - نصب نسخه ویندوزی وایبر روی ویندوزتون
    - تایید دسترسی روی مجازی ساز ( اینو دقیق یادم نیست که میپرسید یا نه )
    - پایان ( لذت ببرید )

14. این کاربر از mtchabok بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Jan 2013

پيش فرض

با سلام؛
    من يك كار احمقانه كردم بيشتر به خاطر اينكه ذهنم مشغول كاراي ديگه‌ام بود و اصلا به كاري كه انجام دادم فكر نكردم

يكي از من چند روز پيش به من گفت كه تلفنش سيم كارت نداره براي همين شماره منو ميده تا كد براي من بياد.
    من هم كد رو بهش دادم بعد از يك ساعت ايشون به من اطلاع داد كه يه شماره كه توي گوشيم نداشتم مي‌خواد با من صحبت كنه
    تازه متوجه كار اين فرد شدم چون خودم گوشيم قديميه اصلا وايبر كار نكردم و ازش اطلاع نداشتم
    فورا بردم گوشي رو واحد كامپيوتر وايبر رو از روي گوشي اون حذف كرد
    حالا مي‌خوام بدونم به چه اطلاعاتي از من اين فرد دسترسي داشته؟
    سعي كردم روي پي سي بلواستكس رو نصب كنم و تلفن مجازي روي اون درست كنم كه وايبر خور بشه
    متاسفانه وايبر روي بلو استكس كار نمي كنه
    ميشه بگيد از كجا اپليكيشن وايبر دانلود كنم كه با بلواستك كار كنه
    از اينجا آموزش گرفتم
    [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

1- چه اطلاعاتي از من رو اين فرد دسترسي داشته ؟
    2- app viber از كجا دانلود كنم كه با بلواستك كار كنه؟

بسيار سپاسگزارم
    Last edited by elinet; 26-12-2014 at 20:24.

صفحه 1 از 2 12 آخرآخر

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •