تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

نمايش نتايج 1 به 5 از 5

نام تاپيک: مقایسه بین سه لپ تاپ - بهترین برای بازی

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Sep 2007
    محل سكونت
    تهران

13 مقایسه بین سه لپ تاپ - بهترین برای بازی

سلام دوستان.
    بعد از کلی گشتن بالاخره به سه مدل زیر رسیدم. حالا موندم که کدوم رو انتخاب کنم.
    اون hp و lenovo ideapad از همه لحاظ مشخصاتشون یکیه فقط hp گرافیکش 740 هست. البته یکی میگفت کیفیت ساخت این مدل اچ پی خوب نیست.

lenovo g510 از هر لحاظ از اون دو تای دیگه سرتره. هم سی پی یوش بهتره، هم هاردش بیشتره هم رمش. اما گرافیکش ATI هست که من اصلا اطلاعاتی ازش ندارم و نمی تونم با گرافیک اون دوتا مقایسش کنم.

حالا نظر شما چیه؟ کدوم برای بازی بهتره؟ البته بقیه عوامل مثل کیفیت ساخت هم مهمه.

آخر فروم باز hasanoooooooo's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2010
    محل سكونت
    شیراز

پيش فرض

این مدل از g510 که گذاشتید گرافیک فوق العاده ضعیفی (نسبت به بازیهای الان ) داره و اصلا روش حساب نکنید ولی cpu خوبی داره و برای کارهای محاسباتی معمولی هم خوب جواب میده...

s510 هارد بهتری داره چون هیبریدی هست ولی cpu کم مصرفی داره... یعنی اینکه قدرتش با i3 یجورایی برابر هست و فقط اسمش i5 هست... گرافیکش هم نسبتا خوب هست و میتونی اکثر بازیها رو با پایین ترین جزییان بازی کنی....

گرافیک hp 240se از همه سیستمها قویتر هست و اینجوری بگم راحت یتونی بازیها رو روی نرمال بازی کنی...(البته بستگی به بازیش داره)
    ولی بازم cpu کم مصرف داره که قدرتش با i3 برابر هست... ولی برای کارهای معمولی و بازی خوب جواب میده... ولی اگه فکر داری باهاش کارای محاسباتی و یا برنامه نویسی و کامپایل (در اینده ) انجام بدی باید بگم زیاد انتخاب خوبی نیست....

اخر cpu اگه کلمه u بیاد یعنی کم مصرف و اگه m یا mq یا hq باشه این cpu ساخته شده برا محاسباتهای قوی که البته مصرف برقش هم بالاتره و باتری هم زیاد دووم نمیاره ....

3. این کاربر از hasanoooooooo بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

ناظر انجمن های لپ تاپ و نرم افزار Public Enemy's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2012
    محل سكونت
    San Andreas ( محله ی بنفش ها )

پيش فرض

می تونین مدت زمانی صبر کنین تا کارت گرافیک های جدید هم وارد شوند سپس اقدام به خرید کنین ( هر چند اولش کمی گرونترند ولی به مرور زمان پایین میان )

5. این کاربر از Public Enemy بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

آخر فروم باز hasanoooooooo's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2010
    محل سكونت
    شیراز

پيش فرض

حالا شاید جاش اینجا نباشه... ولی من تجربه سوختن چیپ گرافیک لپتاپ رو دارم! باید عرض کنم اگه قصد بازی با لپتاپ رو داری کلا بیخیالش بشو.... چون که اگه چیپ بسوزه در 80 درصد موارد حتی چیپش گیر نمیاد! 2 - مین بوردشم که اصلا تو ایران گیر نمیاد3 - اگه بتونن با سشوار صنعتی هم درستش کنن دیگه تیک تاک عمرش شروع میشه.... /
    خلاصه اینکه من یک لپتاپ سوزوندم و الان هم دیگه برا بازی سراغش نمیرم... پیشنهاد میدم اگه میخوای برا بازی برو سراغ pc چرا که برا pc هر مشکلی پیش بیاد راحت میتونی قطعرو نو کنی... تعمیرکارش همیشه هست و برا سوختن یک قطعه مجبور نیستی کل قطعات رو هم عوض کنی... بازم خود دانی

7. این کاربر از hasanoooooooo بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

کاربر فعال انجمن لپ تاپ امیر تتلو's Avatar
    تاريخ عضويت
    Oct 2013
    محل سكونت
    بابل

پيش فرض

دوست عزیز با این بودجه لب تاب برای بازی وجود نداره . اصلا فکرشم نکن و اگه بخری همه ی بازی ها رو با کیفیتی باید بازی کنی که انگار بازی مال 10 سال پیشه و موتور گرافیکی داغونی داره البته بازی هایی مثل pes رو که خیلی خیلی سبکن میتونی بازی کنی اما اگه برای بازی میخوای بهترین گزینه جمع کردن pc هست

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •