تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

نمايش نتايج 1 به 7 از 7

نام تاپيک: عدم اتصال به اینترنت - کوبونتو

داره خودمونی میشه gladiator11's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2007

1 عدم اتصال به اینترنت - کوبونتو

سلام. من یه سیستم عامل قاصدک که همون کوبونتو هست به یکی از سیستم هام نصب کردم ولی به اینترنت وصل نیست. کارت شبکه رو شناخته و نشون میده وصله ولی نمیدونم چیکار باید بکنم تا به اینترنت متصل شه. یعنی فکر کنم مثل ویندوز نیست که کابل لن رو وصل کنیم مستقیم بره اینترنت. لطفا راهنمایی کنید.

ناظر انجمن گنو / لینوکس
    تاريخ عضويت
    Aug 2010
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

دوست من بهتر بود سوالتون رو در بخش اوبونتو یا شروع کار با لینوکس میپرسیدین. با تشکر.

در مورد سوالتون اگر علامت اتصال به اینترنت در پنل ظاهر شده مشکل سخت افزاری ندارید. برای اتصال به اینترنت از طریق کابل لن هم هیچ تنظیم خاصی نمیخواد. الان فایر فاکس رو که باز میکنید (یا هر مرورگر دیگری) چه پیغامی میبینید؟

تاريخ عضويت
    May 2007

پيش فرض

شرمنده که اینجا سوالمو پرسیدم. قبلا فکر کنم تایپک رو جابجا میکردن. حالا بگذریم اگه ممکنه کمک کن
    می نویسه Network is not available - maybe you are having problem with your network settings-try cheking your network connections,your proxy settings and your firewall then try again

ناظر انجمن گنو / لینوکس
    تاريخ عضويت
    Aug 2010
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

شرمنده که اینجا سوالمو پرسیدم. قبلا فکر کنم تایپک رو جابجا میکردن. حالا بگذریم اگه ممکنه کمک کن
    می نویسه Network is not available - maybe you are having problem with your network settings-try cheking your network connections,your proxy settings and your firewall then try again
    این یه پیغام کاملا ساده است یعنی اطلاعاتی در مورد مشکل خاصی نمیده. مطمئتی اینترنتت مشکلی نداره؟ تا اونجایی که یادمه اینترنت در لینوکس از طریق لن هیچ مشکلی نداشته .

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Dec 2005
    محل سكونت
    اسفراین

پيش فرض

سلام آقا من هم این مشکل رو دارم لطفا راهنمایی کنید ممنون
    این یه پیغام کاملا ساده است یعنی اطلاعاتی در مورد مشکل خاصی نمیده. مطمئتی اینترنتت مشکلی نداره؟ تا اونجایی که یادمه اینترنت در لینوکس از طریق لن هیچ مشکلی نداشته .

ناظر انجمن گنو / لینوکس
    تاريخ عضويت
    Aug 2010
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

سلام آقا من هم این مشکل رو دارم لطفا راهنمایی کنید ممنون
    دوست من همینطور که در پست قبلیم گفتم این یه پیغام ساده است که به شما میگه شبکه در دسترس نیست. هر وقت و به هر دلیل که به اینترنت دسترسی نداشته باشید این پیغام ممکنه ظاهر بشه. ریشهء مشکل شما در این پیغام معلوم نیست. متاسفانه من تجربه ای در زمینه عدم دسترسی به اینترنت از طریق لن ندارم و همیشه بدون مشکل وصل شده. دوستان دیگری باید راهنماییتون کنن.

تاريخ عضويت
    May 2007

پيش فرض

من مشکلم حل شد ولی نه به صورت علمی. یعنی موقعی که سیستم عامل رو نصب میکردم مودمم روشن نبود و بعد اینکه نصب کردم اینترنت رو امتحان کردم که قطع بود ولی برای بار دوم همون کوبونتو رو با مودم متصل به اینترنت نصب کردم و دیدم اینترنت هم دارم

8. این کاربر از gladiator11 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •