تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 1 از 4 1234 آخرآخر
نمايش نتايج 1 به 10 از 40

نام تاپيک: Hunter x Hunter / هـانـتـر x هـانـتـر

حـــــرفـه ای mestry's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2007
    محل سكونت
    بُردار یکّه ای در فضای n بُعدی

پيش فرض Hunter x Hunter / هـانـتـر x هـانـتـر

H
    unter x Hunter

...

هـانـتـر x هـانـتـر

بسیار خوب، یکی از انیمه های مشهوری که جاش تو انجمن خالی بود، همین انیمه ی هانتر هانتر هست.

اول از همه ژانر انیمه رو میذارم تا یه درک اولیه ازش داشته باشید:

ژانر: Action, Adventure, Shounen, Super Power

دوماً اینکه بگم این انیمه دو سری اصلی داره که جفتشون یه داستان رو بیان میکنه، ولی سری اولش (که سال 1999 پخش شد) تا یجای داستان رفت متوقف شد، اما سری دوم (که سال 2011 شروع شد) همون سری قبلش رو بازسازی کرد و الان داره داستانش رو ادامه میده.

برای دیدنش، یکی از دو حالت زیر رو میتونید پیش بگیرید:

• در صورتیکه دوست دارید اشراف کاملی روی داستان داشته باشید از تقریباً از همه چی مطلع باشید، توصیه میکنم از سری 1999 شروع کنید و با ترتیب زیر که لینک دادم برید جلو:

• اگه فقط میخواید انیمه رو ببینید و لذت ببرید، اون جزئیات کوچیکی هم تو سری جدید نیست خیلی واستون مهم نیست، از سری 2011 شروع کنید و نیازی به دیدن قبلیا نیست کلاً !

به این نکته هم اشاره کنم که تو سری 2011 انیمه، داستان یه مقدار با سرعت بیشتری جلو پیش میره اما بعد از اینکه میرسه به جایی که سری قدیمی متوقف شده بود، روند داستان کندتر میشه. همچنین، تو سری جدید یکم خشونت انیمه کمتر شده، واسه اینکه بتونن رده سنی انیمه رو بیارن پایین تر و بیننده بیشتری جذب کنن !

Hunter x Hunter : 1999 Hunter x Hunter : 2011

خلاصه داستان به نقل از animworld.com :
    هانتر کسي است که براي انجام عمليات خطرناک به تمام نقاط دنيا سفر مي‌کند. در اعماق سرزمين‌هاي ناشناخته و براي به دست آوردن گنجينه‌هاي مخفي. "گون" پسر يک هانتر است که مدتهاي مديدي است پدرش ناپديد شده است. او معتقد است اگر راه پدرش را ادامه بدهد، مي‌تواند بالاخره او را پيدا کرده و به خانه بازگرداند. "گون" به محض اين‌که پا به سن 12 سالگي مي‌گذارد، خانه را به قصد شرکت در آزمون انتخاب هانتر ترک مي‌کند. آزموني پر از امتحانات مرگبار. در اين سفر او سه دوست صميمي پيدا مي‌کند. "کوروپيکا" مشتاق گرفتن انتقام، "لئوريو" دکتر و "کيلوا" آدمکش سابق. هر 4 نفر آن‌ها براي عبور از مراحل سخت اين امتحان با يکديگر همکاري مي‌کنند. اين انيمه بر اساس مانگايي با همين نام به قلم "توگاشي يوشيهيرو" ساخته شده است.

در مورد مانگا :

مانگای هانتر هانتر از سال 1997 در حال انتشاره و همچنان ادامه داره. مانگاکای این مانگا (مانگاکا = طراح مانگا) که همانا "توگاشی یوشیهیرو" هستش، جزو معروفرین مانگاکا های ژاپنه و عنوان های معروفی مثل انیمه و مانگای Yuu Yuu Hakusho (جالبه بدونید این انیمه یکی از شبیه ترین انیمه ها به هانتر هانتر هم هست) رو ساخته، اما یکی از بدی هاش، موضوع تنبلی ـش هست که سر تنبلی تو انتشار مانگای هانتر هانتر کلاً به تنبلی معروف شده ( دمش گرم، عین خودمه ) ، سر همین بعضی وقتا بین انتشار چپتر ها وقفه پیش میاد (یبار 2 سال طول کشید) دلایلش هم متعدده، یبار خودش کلاً حسشو نداره، یبار مریضه، یبار مانگا رو میکشه اما طراحیاش ضعیفن و ... . خلاصه اینکه مانگاش در مقایسه با مانگاهای مطرح دیگه یکم از نظر طراحی ضعیفتره (فقط بعضی جاهاش) اما از لحاظ داستان خیلی خوب و قوی هست، الانم جزو مانگاهای پر فروش هستش.

====

و در نهایت، این تاپیک رو زدم که اگه سوالی در مورد انیمه یا مانگا داشتید، بپرسید، اگر هم در حال دیدنش هستید و یا با آنگوینگ ـش پیش میرید، میتونید در موردش بحث کنید، فقط اینکه موضوع اسپویل و این چیزا رو دیگه خودتون مراعات کنید ! روایت داریم کسایی که اسپویل میکنن، به مرور زمان لذت انیمه دیدن ازشون سلب میشه ! (راوی ـش خودم هستم)

2. 9 کاربر از mestry بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

کاربر فعال انجمن انیمیشن / کارتون E.N.A.Y.A.T's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2011
    محل سكونت
    Otaku Roadway

پيش فرض

درود

باتشکر از مجتبی عزیز بخاطر تاپیکـ و توضیحات کامل و کاوایی که دادن !
    به عنوان کسی که در طی 3 روز حدود 50 قسمت انیمه رو دیدم نظرم رو میگم !

اگه بخوام بهترین رکن انیمه رو بگم به شدت از لحاظـ داستان و مبارزات قویه و همینه که مخاطب رو مجبور میکنه که مداوم پیگیر وقایع انیمه بشه .

همینطور علی رغم اینکه سری قدیم انیمه رو تماشا کردم ...

هیچ کم و کاستی از لحاظ گرفیکـ ، پردازش محیطـ (مسابقات) و صداگذاری ندیدم . بطوریکه اصلا احساس نکردم ساخته و پرداخته 1999 ــست !

ممکنه اوایل انیمه بخاطر سادگی مراحل اولیه آزمون هانتر کمی راغب بشید که دراپ کنید ...
    ولی بعد از چند قسمت داستان گیرایی خودش رو پیدا میکنه و پای انیمه میخ کوب میشید ! پس لطفا عجله نکنید ...

شایان به ذکر هست که انیمه از زیرنویس فارسی خوبی برخوردار است . هم سری جدید و هم قدیمی !
    همچنین مترجم سری جدید 2011 ، مجتبی عزیز هستند !

و من الله توفیق /

4. 4 کاربر از E.N.A.Y.A.T بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

تاريخ عضويت
    Jul 2007
    محل سكونت

پيش فرض

ممکنه اوایل انیمه بخاطر سادگی مراحل اولیه آزمون هانتر کمی راغب بشید که دراپ کنید ...
    ولی بعد از چند قسمت داستان گیرایی خودش رو پیدا میکنه و پای انیمه میخ کوب میشید ! پس لطفا عجله نکنید ...
    این نکته رو یادم رفت بگم، با تشکر از این توضیحات کامل و کاوایی عنایت جان

+
    شایان به ذکر هست که انیمه از زیرنویس فارسی خوبی برخوردار است . هم سری جدید و هم قدیمی !
    همچنین مترجم سری جدید 2011 ، مجتبی عزیز هستند !
    نکن اینکارو با ما خوب، الان دود شدم رفتم تو دودکش گیر کردم
    البته سری 1999 رو هم من و مسعود رفیقم زدیم، تو بعضی قسمتا چنتا کاربر دیگه کمک کردن، زحمات اونا هم کم نبود

6. 3 کاربر از mestry بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

حـــــرفـه ای Maggy_P's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2007
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

این انیمه بهترین انیمه ی شوننیه که دیدم.
    به کسایی که ندیدنش پیشنهاد میکنم حتما ببینن

8. این کاربر از Maggy_P بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Aug 2011
    محل سكونت
    Otaku Roadway

پيش فرض

درود

@مجتبی

آره این آخرا خودتو نشون دادی ! وگرنه اون اوایل انیمه اسمی ازت یاد نمیشد . کارت درسته پسر !

یعنی میتونم بگم خاکـ تو سر عوامل تهیه که چطوری توی همچین زمانی از داستان انیمه رها کردن به امان خدا .
    بحث سرش خیلی زیاده . فعلا ترجیح میدم لااقل به هفتگی برسونم بعد بیام سخن وری کنم !

برم ادامه ــش رو ببینم که تو کف موندم چند روزه ...

10. 2 کاربر از E.N.A.Y.A.T بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

تاريخ عضويت
    Aug 2011
    محل سكونت
    Otaku Roadway

پيش فرض

درود

کسایی که مثل من سری قدیمی رو دنبال کردن حتما اولین OVA هانتر.هانتر رو تماشا کنند .
    اطلاعات لـازم و جواب بعضی از سوالـات باقی مانده سری 1999 رو مطرح میکنه .
    البته طبق پرسجوهایی که کردم افرادی که سری جدید رو میبینن نیازی به تماشای این OVA ندارن و در ادامه پخش میشه .

واقعا یکی از بدترین انیمه ها موجود هست ! با قدرت نن خودش رو به مخاطب میچسبونه ...!

و من الله توفیق /

12. 2 کاربر از E.N.A.Y.A.T بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

تاريخ عضويت
    Jul 2007
    محل سكونت

پيش فرض

کسایی که مثل من سری قدیمی رو دنبال کردن حتما اولین OVA هانتر.هانتر رو تماشا کنند .
    دقیقاً یکی از چیزایی که در مورد این انیمه همیشه واسم سوال بوده اینه که چرا اون OVA ـهای بعد از سری 1999 رو بصورت ادامه ی خود سری و یا یه سری کوتاه پخش نکردن. آخه OVA ـها اغلب بعنوان یه داستان جانبی از روند اصلی انیمه پخش میشن، سر همین کسایی که انیمه ی سریالی میبینن، ممکنه از دیدن OVA ـها غافل بشن.

واقعا یکی از بدترین انیمه ها موجود هست ! با قدرت نن خودش رو به مخاطب میچسبونه ...!

14. 3 کاربر از mestry بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

تاريخ عضويت
    Aug 2011
    محل سكونت
    Otaku Roadway

پيش فرض

دقیقاً یکی از چیزایی که در مورد این انیمه همیشه واسم سوال بوده اینه که چرا اون OVA ـهای بعد از سری 1999 رو بصورت ادامه ی خود سری و یا یه سری کوتاه پخش نکردن. آخه OVA ـها اغلب بعنوان یه داستان جانبی از روند اصلی انیمه پخش میشن، سر همین کسایی که انیمه ی سریالی میبینن، ممکنه از دیدن OVA ـها غافل بشن.
    منم دقیقا واسه همین گفتم حتما تماشا کنید . به نکته خوبی اشاره نمودیم !

چرا میزنی ؟ من که تعریف کردم ازش !

واقعا دیگه من نمیدونم چقد اصرار کنم تا اونایی که اهل انیمه هستن و این تاپیکـ رو میبینن
    این انیمه زیبا رو تماشا کنن . خلاصه ببینین دیگه . تا از کفتون نرفته !
    هرگونه لینکـ مستقیم هم خواستید در خدمتم ...

و من الله توفیق /

16. 2 کاربر از E.N.A.Y.A.T بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

تاريخ عضويت
    Aug 2011
    محل سكونت
    Otaku Roadway

پيش فرض

درود

خب سری قبلی رو با تمام OVA هاش دیدم . در مورد انیمه چیزی جز کلمه عالی به ذهنم نمیرسه .

الـآن قسمت 79 هستم . ارکـ مورچه های کیمرا .
    با توجه به حرف هایی که ملکه و بروبکس نظامی ــش در این قسمت میزنن ...

نگو که قرارِ نن و تن و گیو و زتسو و ... مثل هانترها یاد بگیرن ؟!

مجتبی خواستی جواب بدی با کمی احتیاط بده که خدانکرده اسپویل نشه !

و من الله توفیق /

18. 2 کاربر از E.N.A.Y.A.T بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

تاريخ عضويت
    Jul 2007
    محل سكونت

پيش فرض

نگو که قرارِ نن و تن و گیو و زتسو و ... مثل هانترها یاد بگیرن ؟!
    عسپویلر

محتوای مخفی: spoilers 
    جواب نمیدم، تو کف بمونی. خودت انیمه رو ببین

20. 2 کاربر از mestry بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

صفحه 1 از 4 1234 آخرآخر

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •