تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

نمايش نتايج 1 به 10 از 10

نام تاپيک: خرید این آموزش ها !!!

Banned
    تاريخ عضويت
    Jul 2011

پيش فرض خرید این آموزش ها !!!

سلام دوستان. خوبید
    من یک اخلاقی که دارم این هستش که اعتقاد دارم شما چه تازه کار هستید و چه فکر می کنید حرفه ای هستید حتما باید هر چی آموزش هست ببینید.
    و این رو بگم که من خودم تو ساده ترین آموزش های تکنیکی رو یاد گرفتم که یادم رفته یا بهش توجه نکردم یا بلد نبودم.
    به هر حال من یک سری آموزش هستش که می خوام داشته باشم و یک نگاهی بندازم. و تو یکی از سایت های بی در پیکر این آموزش ها رو داشت. ولی جالبه طرف شماره تلفن که نداره
    تماس با ماش هم ایمیل شخصی نداره که بهش بزنی.
    یک بخش پیغام دادن بود که من چند روز هستش پیغام دادم که سر قیمتش تخفیف بگیرم که جواب نمیده.

اگر کسی همه این آموزش ها را داره که چه بهتر. اگر نه اونایی که داره رو بگه.
    اینجوری هم من حساب می کنم.
    روی دی وی دی پرینکو قرمز. هر آموزشی که همراه با فایل های پروژه بزنید 1500. بعضی از آموزش های 2 3 تاش تو یک دی وی دی جا میشه. اونطوری 2000 تومان.
    دیگه خدا پیغمبریش حساب کنید. الکی تعداد دی وی دی ها زیاد نشه.

این هم لیست آموزش ها هستش. اگر کسی داشت. اینجا بگه کدوم رو داره و قیمتش و تعداد دی وی دی ها رو هم بگه. و اگر به توافق رسیدیم به من شماره تلفنش رو پیغام خصوصی کنه که با هم سر فرستادن پول و آدرس صحبت کنیم.

Evermotion - Car4ever Max

Eat 3D - Autodesk 3Ds Max 101

Autodesk - 3ds Max Techniques Building a Character for Games

Gnomon - Environment Creation for Production

Gnomon - Character Texturing For Production

Eva Wild Series - Female Character Creation Part 1 - Modeling

Eva Wild Series - Character Creation Part 2 Texturing Mapping & Clothing

Eva Wild Series - Character Creation Part 3 - Rigging and Animation

Gnomon - Hard Surface Shading and Texturing

Gnomon - Matte Painting Production Techniques

Gnomon - Multi-pass compositing 3dsMax Rendering Techniques

Gnomon Workshop - Texture Painting Weathered Surfaces

Tuts+ Advanced Photoshop Techniques

Gnomon-Environment Production Workflow

Eat 3D-NextGen Texturing Techniques

Lynda - Photoshop Color Correction Fundamentals

Digital-Tutors - Creating an Ancient Temple Matte Painting in Photoshop

FXPHD - DMP201: Focus on Matte Painting Techniques

Introduction to Camera Animation in 3ds Max 2010

Digital Tutors – Animating with Props 3ds Max

Digital Tutors – Utilizing Shading Networks in 3DsMax

Digital Tutors – Exploring Animation Principles in 3ds Max 2011 Anticipation

Digital Tutors – Exploring Animation Principles in 3ds Max 2011 Staging

Digital Tutors – Exploring Animation Principles in 3ds Max 2011 Solid Drawing

Digital Tutor – Creating Seamless Textures for Games
    Last edited by kamron_devil; 22-05-2014 at 16:29.

2. 2 کاربر از kamron_devil بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

حـــــرفـه ای SSS_HHH_OOO's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2008
    محل سكونت
    کرج

پيش فرض

این آموزشا رو همین پی سی ورلد خیلیاشو داره

4. 3 کاربر از SSS_HHH_OOO بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

Banned
    تاريخ عضويت
    Jul 2011

پيش فرض

سلام بر شهاب جان
    من اینا رو جدا جدا میخوام نه به صورت پکیج. یعنی مثلا تو پکیج های پی سی ورد یا سایت های دیگه آموزش های دیگه ای دارن که یا به درد من نمیخورن یا دارمشون. اینطوری باید پول برای آموزش تکراری بدم.

حالا اگر کسی این شرایطی که گفتم داره من خریدارم.

مرسی

6. این کاربر از kamron_devil بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

پروفشنال
    تاريخ عضويت
    Jul 2010

پيش فرض

سلام
    اینجا فک کنم همه آموزش ها تکی هست یه نگاهی بندازی بد نیست

[ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

8. این کاربر از hes25 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

Banned
    تاريخ عضويت
    Jul 2011

پيش فرض

مرسی حس جان. اتفاقا این سایت رو میشناسم اسمش رو یادم رفته بود. هر چی تو نت زدم نیاورد. یک نگاهی میندازم.
    مرسی
    البته قدیم می خواستم یک سری آموزش بخرم مدیرش ماشالا گرون می گفت. من کلی ارزون تر از جایی دیگه خریدم. مثلا 40 50 تومان کمتر

10. این کاربر از kamron_devil بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

پروفشنال
    تاريخ عضويت
    Jul 2010

پيش فرض

میگم مد مستر توی سایت 3d توتال میگشتم میدیدم توی گالری ملت میری کامنت میزنی اذیتشون میکنی ها!

حالا جدای شوخی میگم اینا اینکارا رو چطوری انجام میدن!!؟
    من که سر در نمیارم مثلا معماری اونارو نگاه کن بعد بهترین کار معمارای مارو نگاه کن یا مثلا کارای فانتزی که اونا میزنن واقعا شایسته هست که از مغز آدم دود بلند شه! یعنی اینقدر هضمش مشکل هست ولی کارای بچه های ما فاصله داره یکم (البته توی cg art بچه ها کارایی میزنن که عالی باشه ولی از لحاظ قدرت تخیل خیلی معمولی هست )

میگم متریال ها یا بافت هایی که اونا استفاده میکنن مگه همینایی نیست که توی نت شرکت های مطرح برای فروش میزارن پس چرا رندراشون اینقدر افسانه ای هست ؟!
    Last edited by hes25; 23-05-2014 at 10:26.

12. این کاربر از hes25 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

Banned
    تاريخ عضويت
    Jul 2011

پيش فرض

میگم مد مستر توی سایت 3d توتال میگشتم میدیدم توی گالری ملت میری کامنت میزنی اذیتشون میکنی ها!

حالا جدای شوخی میگم اینا اینکارا رو چطوری انجام میدن!!؟
    من که سر در نمیارم مثلا معماری اونارو نگاه کن بعد بهترین کار معمارای مارو نگاه کن یا مثلا کارای فانتزی که اونا میزنن واقعا شایسته هست که از مغز آدم دود بلند شه! یعنی اینقدر هضمش مشکل هست ولی کارای بچه های ما فاصله داره یکم (البته توی cg art بچه ها کارایی میزنن که عالی باشه ولی از لحاظ قدرت تخیل خیلی معمولی هست )

میگم متریال ها یا بافت هایی که اونا استفاده میکنن مگه همینایی نیست که توی نت شرکت های مطرح برای فروش میزارن پس چرا رندراشون اینقدر افسانه ای هست ؟!
    نه بابا فعلا اون یارو آمریکایه به من گیر داده هرجا کامنت بزارم پیداش میشه به من گیر میده. معلومه با کشور ما بد هستش نه کامنت های من

در مورد کارهای اونا بزار اینطوری بگم

در مورد مدلینگ خوب من و شما فقط چهار تا آموزش روی نت رو داریم که ببینیم و معمولا بچه ها یا سراغ مدل کردن چیز سختی نمیرن یا بلد نیستن یا حوصله اش رو ندارن و کلا طراحی هم هیچکدوم بلد نیستم. پس نتیجش این میشه که ما یا از روی آموزش مثلا یک مدل بسازیم یا اینکه سالی یک بار یک مدل به درد بخور بسازیم. و چون طراحی مثلا بلد نیستم. خوب نمی تونیم یک شخصیت کارتونی فانتیزی بسازیم. چون هیچ بلوپرینتی رفرنسی چیزی نداریم. یعنی اول شما باید شخصیت رو طراحیش کنی بفهمی چی قرار هستش بسازی ) و اونها غیر از این آموزش ها کلاس های مدلینگ درست و حسابی دارند. چیزی که من و شما نداریم. مثلا من و شما بخوایم ادم مدل کنیم همینطوری میسازیم فوقش تو زبراش هم بهش یکمی فرم میدیم. ولی از آناتومی معمولا سر در نمیاریم. یعنی معمولا ملت هیچ مطالعه ای بررسی چیزی ندارن. همینطوری هر دم بیلی میسازن

بعد در مورد نور مثلا. من و شما هیچ مطالعه ای در مورد نور نداریم. فقط این رو میدونیم که برای یک کار داخلی مثلا یک وری سان باید گزاشت. برای یک کاراکتر هم مثلا 2 3 تا نور با زاویه مختلف. بیشتر بچه ها نمی دونن نور key light rim light fill light چی چی هست مثلا. یعنی 2تا آموزش تو نت دیدیم. مثلا مثل اونها نورها رو میزاریم. یا از خودمون رو هوا )

سومین مشکل این هستش که اونها هم از تکسچر ها استفاده می کنند ولی خودشون میان تکسچر ها رو دست کاری می کنن و کثیف کاری می کنن و خلاصه کلی روش وقت میزارن. البته خیلی از تکسچر ها رو هم خودشون میسازن. مثلا الان شما بیا یه یکی بگو فلانی بدونه تکسچر استفاده کردن بیا یک فلز بساز. ببین چند نفر بلد هستن یا مثلا بیا خراشیدگی روی فلزت ایجاد کن. یا مثلا حالت رنگ رفتگی روی شلوار کاراکترت. خیلی ها بلد نیست یا خوب انجامش نمیدن. نه اینکه مثلا برای دیوار یک تکسچر دیوار مثلا از آرشیو تری دی توتال رو برداره بندازه رو دیوار و تمام. میشینه کلی روش کار می کنه که طبیعی بشه.مثلا آموزش های ویزکروبل رو دیدی برای متریال ها. من و شما باشیم یک تکسچر دیوار میدیم و یک بامپ تمام. ولی این میاد مپ رفلکت میسازه مثلا میاد مپ گلوسینس میسازه.کلی متریال ها رو ترکیب می کنه. کلی روش کار می کنه خلاصه

چهارمین بحث بحث رندرینگ هستش. مثلا من و شما تو استودیو رندر میگیریم و تنظیمات رو هم بالا میزاریم. ولی همین سایت تری دی توتال رو ببین. من موندم چه جوری با تنظیمات پایین کارهای اینها نویز نداره. و اینقدر هم تمیز هستش

پنجمین بحث بحث استفاده از لایه ها هستش که معمولا بچه ها استفاده نمی کنند یا بلد نیستند. مثلا همون کار والی من کلی لایه مختلف داشت. مثلا لایه لایت لایه اسپیکولار. لایه رفلکت و ...
    و اون لایه ها به شما این قدرت رو میده که مثلا انعکاس یا نورها رو تو فتوشاپ یا برنامه های مشابه دستکاری کنی و کارت رو بهتر کنی

ششمین بحث . بحث پست پروداکشن مناسب هستش. خیلی از بچه ها رو کارهاشون پست پرو نیست یا اگر هم هست رو قاعده نیست.

هفتمین بحث این هستش که خلاقیت و بیشتر کار کردن داره از بین میره. منظورم این هستش که وقتی ملت از مدل آماده استفاده می کنن. متریال آماده. دیگه یک 2 تا نور میزارن و رندر. خوب این هیچ خلاقیتی تو کارش نیست. همینطوری اومده 4تا مدل آماده رو چیده و رندر گرفته .

هشتمین مشکل این هستش که بچه ها کارهای خارجی ها رو نگاه نمی کنند. مثلا شما وقتی کارهای خارجی رو ببینی خیلی روت اثر میزاره و بهت ایده میده. و یا مثلا می تونی چند تا کار مختلف رو با هم مخلوط کنی و یکمی هم خودت خلاقیت کنارش بزاری یک کار توپ بدی بیرون

نهمیش که خیلی مهم هستش این هستش که من و شما برنامه رو به صورت مکانیکی داریم یاد میگیریم. یعنی مثلا نمیدونیم فلان نور و فلان تنظیمات واقعا چه جوری کار می کنه. چون مشکل زبان هم داریم. آموزش ها رو هم درست یاد نگرفتیم. مثلا یک آموزشی تو یوی بوبق من دیدم که یک معلمی اون وسطه راه میرفت و به ملت توضیح میداد و ملت پای کامپیوتر ها مثلا داشتن تو فتوشاپ تکسچر درست میکردن.یعنی آکادمیک یاد میگیرن. مثلا من رفیقم یک دوستی تو هلند داره میگفت اینا میان یکمی تئوری درمورد مثلا فلان چیز میگن. بعد عملی. بعد تئوری بعد عملی. هی اینطوری. من و شما همین آموزش های توی نت کل زندگیمون هستش.
    خیلی به خودت سخت نگیر

دهمیش که خیلی خیلی خیلــــــــــــــــــــــ ـــــــــــــی مهم هستش. این هستش که بعضی از دوستان مثلا 10 تا پلاگین 5 6 تا برنامه بلد هستن. 4 5 تا موتور ندر بلد هستن.
    ولی نکته اینجاست که هیچی بلد نیستن. یعنی از هم برنامه یک چیزایی می دونن. مثلا شما می تونی ویالون باید اینطوری زد. گیتار این شکلی. پیانو این شکلی. ولی هیچ وقت نمی تونی مثلا تو 3تاش حرفه ای بشی.
    خود ویالون 10 سال زمان نیاز داره. الان مشکل ملت این هستش که مثلا هم میخواد مکس بلد باشه هم زبراش هم ماری هم مادباکس هم وری هم مکسل هم برزیل هم درد هم کوفت
    خوب این هم مغزش هم زمانش هم بودجش هم استعداد و توانایش اجازه نمیده همه اینها رو بتونه بلد باشه

ببین مثلا خود من یک زمانی نشستم چند تا آموزش جامع زبراش دیدم بعد یک کاراکتری هم داشتم از روی یک آموزشی می ساختم. بعد ولش کردم. یعنی الان با خودم فکر می کنم میبینم مثلا من شاید خیلی چیزها رو که دیگران نتونن بتونم مدل کنم. ولی بعضی چیز های دیگه رو هنوز مشکل دارم. مثلا خود من تو ساخت انسان یکمی مشکل دارم. برای همین دارم روی این تمرین می کنم. یا مثلا روی ساختن بعضی تکسچر ها. یا مثلا روی ریگ کردن.
    انیمیشن.

هنوز اینها رو کامل نشدم برم مثلا زبراش یاد بگیرم؟ خوب اون وقت مثلا زبراش یاد گرفتم چی بسازم؟ چه جوری انیمیتش کنم؟ میفهمی چی میگم؟
    منظورم این هستش که اول باید تو یک برنامه خودت رو به یک جای درست و حسابی برسونی بعد بری سراغ یک چیز دیگه

تازه. شما باید تکلیفت رو با خودت روشن کنی. مثلا شما اگر در آینده انشالا اگر قرار شد برای یک شرکت خارجی کار کنی. اینطوری نیست که بگن فلانی این کاراکتر رو بساز. بعد ریگش هم بکن. انیمیتنش هم بکن. مثلا به شما میگن مدل کردنش با شما. تکسچرش با کامرون. رندرش با تقی. نورپردازیش با حسن. ریگش با عباس. یعنی منظورم این هستش که روی یک بحث تمرکز کن. من خودم به شخصه تمرکزم روی مدلینگ هستش. حالا بدم نمیاد ریگ اینا رو هم یاد بگیریم که مثلا یک ژستی به مدلم بدم که خودش رو خوب نشون بده. ولی تمرکز اصلیم روی مدل کردن هستش.

پس نیازی نیست بشینم thinking particles مثلا یاد بگیرم. کلی زمان و وقت و هزینه کنم که مثلا یک آب ساده بسازم. ) خوب میشه این زمان و وقت و هزینه رو روی مدلینگ یا مثلا ریگ کاراکتر بزارم.

الان بیشتر ملت از جمله خودم تو تکسچر ساختن ضعیف هستیم. یعنی اگر مدل رو هم بسازیم. تو بحث تکچسر خوب نمی تونیم عمل کنیم و ممکنه کار اونقدرا خودش رو خوب نشون نده.

خلاصه اینکه اگر می خوای پیشرفت کنی باید زبانت رو قوی کنی ببینی یارو تو آموزش چی میگه. اینطوری به نظرم خیلی خیلی پیشرفت می کنی.

البته یک چیزی بگم. به قول شما تو cgart.ir که بری بعضی از ملت واقعا کارهایی خوبی میزنن که نزدیک به کارهای خارجی ها هست. مثلا چرا همین آقا نمیاد 4تا آموزش بسازه و بفروشه؟
    2تا مشکل هستش
    یکی بحث کپی کردن مطلب و خود ملت فروختنش که باعث ضرر فروشنده میشه
    دومیش که به نظرم خیلی هم مهم هستش اینه که کسی دوست نداره چیزی که بلد هستش یاد ملت بده. چون رقیب میشن. البته کو بازارش که رقیب بخواد باشه. ولی به هر حال

ببین ما الان انواع اقسام برنامه ها پلاگین ها و .... مجانی در اختیار داریم. یعنی به دلار حساب کنیم ملیاردر هستیم. ولی هیچی هم بلد نیستیم. چون قدر این چیزایی که در اختیار داریم رو نمیدونیم.مثلا طرف تو سایت همسایه یک کاری زده که کسی که مکس رو 2 3 ماه یاد میگیره باید بسازه. نه کسی که این همه سال کار می کنه. بعد ملت اومدن گفتن وای بینظیره خوب این به جایی نمیرسه. چون این کار واقعا کار یک تازه کار هستش و واقعا زشته برای اون طرف. منظور اینکه این رفیق بازی ها خودش راه پیشرفت رو بسته. اگر کاری زدی که خارجی های حرفه ای نظر دادن یا صفحه اول سایت مثلا تری دی توتال رفت. اون موقع بدون یک چیزایی حالیت هستش. البته سایت تری دی توتال جالب بود والی من رو صفحه اول نگزاشت. ولی یک لامپ ساده که یک نفر 3 4 ماه مکس رو یاد گرفته می تونه بسازه گزاشت. ما این رو نفهمیدیم یعنی چیی !!!

به نظر من اگر واقعا می خوای تو مکس چیزی بشی این کار رو بکن
    1. زبانت رو قوی کن.
    2. تا اونجا که بودجت راه میده هرچی آموزش وجود داره ببین. ( بحث دزدیش اینا با خودتا نگی من گفتم اون دنیا )
    3. حتما حنما کلاس طراحی برو
    4.زبانت که خوب شد تو نت در مورد نور تحقیق کن.
    5.به نظرم بشین همه چیز مدل کن. مثلا یک مبل ممکنه ساده باشه. ولی وقتی بخوای مدل کنی میبینی که به این سادگی ها هم نیست. بعد راه های مختلف رو امتحان خواهی کرد و مدلش می کنی. این کا باعث میشه تو بحث مدلینگ خیلی قوی تر بشی.
    6. آموزش های سایت تری دی توتال که مکینگ آف هستند رو حتما دنبال کن. نکات خیلی خوبی یاد میگیری. و نورپردازی ها رو هم تا یک حدودی یاد میگیری. البته نه به صورت آکادمی ولی خوب بهتر از هیچی هستش.
    7. کارهای خارجی ها رو می تونی سیو کنی و روی هارد داشته باشی. همین نگاه کردن به اونها کلی بهت ایده انرژی نیرو میده و تو مدل کردنت اثر میزاره.
    8. به خودت زمان بده. تو ایران پیشرفت سخته ولی شدنی هست.
    Last edited by kamron_devil; 23-05-2014 at 13:14.

14. 4 کاربر از kamron_devil بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

حـــــرفـه ای ehsan_wwe's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2008
    محل سكونت
    تهران (پایین شهرش) In The End

پيش فرض

سوای صحبت های دوستان
    من فقط و فقط مفت رسیدن به این چیزا تو ایران رو میبینم
    اعراب قدرتشون کمه ( اینو ثابت کردن ) علتش اینه که همه چیو راحت به دست میارن و ارزشش رو نمیدونن
    اگه شما ماهی 3 ملیون برای فوتوشاپ
    خدا ملیون برای وی ری
    خدا ملیون برای 3 دی مکس یا هر چیز دیگه ایی میدادی
    یا خدا ملیون برای پلاگینا
    100% شما به دقت آموزش هارو میدیدی و تمام تلاشت بالا بردن کیفت کارت بود تا این خدا ملیون تومنی رو که از دست دادی ( معمولا وام یا پول قرضی ) هست رو پس بدی

16. 4 کاربر از ehsan_wwe بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

پروفشنال
    تاريخ عضويت
    Jul 2010

پيش فرض

دمت گرم مستر توضیحات خوبی بود واقعا هم همینطوره!
    ------------------
    من یادمه سال 2003 سیستم خریدم که برم فقط سه بعدی یاد بگیرم!
    اون موقع تلوزیون داشت تبلیغ مایا میکرد(این جوونه که الان مجری نمایشگاه الکام هست درس میداد)
    من خیلی از برنامش خوشم اومد رفتم سراغ اون اما هیچ آموزشی نداشتم حتی اینترنت هم نداشتم! فقط یه کتاب مایا 4 یکی از بچه از نمایشگاه تهران برام آورده بود که خیلی ساده بود
    منم از سر زور (که من حتما باید پرنس پرسیا درست کنم) نشستم اون هلپ به اون عظمت مایا رو تقریبا یه دور خوندم...شاید یه سال طول کشید!(به جرات می تونم بگم الان هرچی نکات تکنیکی بلدم از همون هلپش هست حتی مثلا می دونم که وقتی مدل می کنیم، تکسچر میدیم و غیره چه معادلات ریاضی در نرم افزار داره پردازش می شه!)

بعد برای تمرین از رو وسایل اتاقم لیست گرفتم و هموشون و با مدلینک از نوع نربز ساختم!...یعنی خیلی بهم فشار اومد چون هیچ الگوی مدل کردی ندیده بودم ولی همون باعث شد هسته خلاقیتم بشکفه و الان تقریبا می تونم هر چیزی رو با یه نگاه کردن به چند روش بسازم.

الان یه چیزی دیگه ای هم هست
    همونطوری که گفتی ما ممکنه پشتکار داشته باشیم ولی مهندسی کار نمی کنم همینطور دیمی هست شد شد نشدم نشد!
    نمی دونیم مهندسی نور چیه! روانشناسی رنگ چیه! تخیل چیه! فقط هم بیشتر دنبال اینیم که از روی دست یکی تقلید کنیم و الکی هم شده به خودمون تلقین کنیم ولی خارجی ها که به این راضی نمیشن که!
    مثلا چند سال پیش یکی از بچه های ما که تو پیکسار هست و آورده بودن شبکه 4
    میگفت فقط برای نوشتن برنامه سیستم ذره ای مرد عنکبوتی 90 تا استاد ریاضی !! (انیماتور توی شرکت های cg نه !) رو آورده بودن حدود 9 ماه شب و روز فقط نشستن این افکت و با برنامه های محاسباتی شبیه سازی کردن !!
    یعنی می گفت بحدی زحمت و مرارت توی کار می کشن که از تصور ما خارج هست، یعنی کمش اینه که هفته ای یه شب بیشتر نمی خوابن!!

همین خودش کاملا مشخص هست که چرا نمی تونیم چیز مطرحی بسازیم(منظورم نخبه هامون هست)
    Last edited by hes25; 23-05-2014 at 19:56.

18. 3 کاربر از hes25 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

حـــــرفـه ای ehsan_wwe's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2008
    محل سكونت
    تهران (پایین شهرش) In The End

پيش فرض

یه چیزی که در باره PIXAR نگفت اون پسره اینه که کار اونجا لذت بخشه
    هیچ کس دوست نداره از اون محیط بیاد بیرون چون ثانیه به ثانیه داری کیف میکنی
    علت کار شبانه روزی هم همینه

شما اگه زبان قوی داشته باشی - همه این موارد حل میشه
    در مورد اون 90 تا استاد ریاضی : هدف 100% علمی کار کردن بوده نه قشنگ شایدم تبلیغاتی

یکی از دوستای من اخراج شد از آمریکا سری اینکه 1 ماه یه بند کار کرد ( از ea GAMES ) و به دانشگاه نرفت ویزاشم دانشجویی بود
    باهاش که حرف میزنی میگه اصلا هیچکدوم از کارمندا نمی فهمیم 1 ماهه اینجا شبو روز نداریم

پس الکی گنده نکنین

من به عنوان کسی که با خارجی ها کار میکنه مراحل رو میگم
    اول SKETCH
    بعد Modeling
    بعد UV چند لایه برای دکال و ...
    بعد تکسچر ( ساختن یا ادیت کردن کار آسونیه نترسید )
    بعد نور پردازی و رندر (اصولش رو هم تو مباحث معماری و استدیو ها میتونید بفهمید - با یکم خلاقیت و دستکاری قشنگ تر کنید )
    بعد رندر ( که مسخره ترین بخشه - میزنی رو دکمه رندر قبلشم یکم با آپشن ها بازی میکنی - البطه باید فیلتر هاشو بشناسی با توجه به کار انتخواب کنی)
    آخر color correction و past-process ها که لازم داره از زیبا سازی رنگ ها اطلاع داشته باشی مثل دسته های رنگی که داوینچی همه دسته هارو معرفی کرده فکر کنم حدود 24 تا دسته رنگ داریم که شما با محدود کردن رنگ عکس میتونید به اون معنی و احساس دسته رنگ برسید - برای پست پراسس هم میتونی با اوردن لایه های نرمال - لایت - اسپکولار - و Z و AO خیلی حرکتا بزنی تو فتشاپ یا گیمپ

بازم میگم گنده نکنید چیزی نیست - ولی باید دل بسوزونید ارزش 70 ملیون دزدی که دارید میکنید رو بدونید

20. 5 کاربر از ehsan_wwe بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •