تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

نمايش نتايج 1 به 7 از 7

نام تاپيک: f6350 یا f6450 یا LA66000 یا LA74000 - مشاوره برای خرید 55 اینچ

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    May 2014

پيش فرض f6350 یا f6450 یا LA66000 یا LA74000 - مشاوره برای خرید 55 اینچ

سلام خدمت دوستای گلم و همه اساتید

من قصد خرید یه تلویزیون 55 اینج دارم و الان با توجه به جشنواره جدید سامسونگ و ال جی (جام جهانی 2014) وقت مناسبیه. بودجه من تا سقف 5 میلیون هست. توی تاپیکها چرخیدم و نظرات متفاوت بود. لطفا منو راهنمایی کنید تا بدونم کدوم مدل رو بردارم.

گزینه 1. سام مدل f6350 سایز 55 که الان تو بازار و با تخفیف جشنواره 4100 هم میشه تهیه کرد
    گزینه 2. سام مدل f6450 سایز 55 قیمت 4600 پس از تخفیف
    گزینه 3. ال جی مدل la66000 سایز 55 که با تخفیف جشنواره 5 میلیون میشه تهیه کرد
    گزینه 4. ال جی مدل la74000 سایز 55 که احتمالا با کلی تخفیف قیمتش حدود 5.6 میلیون میشه
    اگر گزینه بهتری هم هست که با مشخصات من بخونه ممنون میشم پیشنهاد بدید.

توی تاپیکها از f6850 خیلی تعریف شنیدم ولی تا جایی که سرچ کردم سایز 55 نداره. اگر داره بفرمایید که اونو بگیرم.

اولویت اول من هم کیفیت تصویره. اهل گیم بازی کردن و وب گردی با تلویزیون و غیره هم نیستم.

اینم بپرسم که درسته میگن کیفیت تصویر سامسونگ به مروز زمان افت میکنه؟

ممنون میشم منو از سردرگمی دربیارید دوستان عزیز

آخر فروم باز magiteq1's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2011

پيش فرض

بله f6800 نسبت به تمامی مدل های نام برده بهتر عمل میکنه در
    یکنواختی صفحه نمایش
    کنتراست بالا
    سیاه عمیق تر
    امکانات اسمارت کامل
    دقت رنگ عالی
    تنظیمات پیش فرض خیلی خوب

این که گفته میشه کیفیت سامسونگ در گذشت زمان کم میشه گفته بسیار خنده داری هست و کاملا فاقد اعتبار

3. این کاربر از magiteq1 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    May 2014

پيش فرض

بله f6800 نسبت به تمامی مدل های نام برده بهتر عمل میکنه در
    یکنواختی صفحه نمایش
    کنتراست بالا
    سیاه عمیق تر
    امکانات اسمارت کامل
    دقت رنگ عالی
    تنظیمات پیش فرض خیلی خوب

این که گفته میشه کیفیت سامسونگ در گذشت زمان کم میشه گفته بسیار خنده داری هست و کاملا فاقد اعتبار
    ممنونم از پاسخت دوست عزیزم. ولی آیا f6800 سایز 55 هم داره و حدودا چه قیمته؟ و اگر سایز 55 نداره شما چه مدلی رو با این مشخصات و کیفیت به عنوان جایگزین پیشنهاد میکنی؟

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    May 2014

پيش فرض

سلام بر magiteq1 عزيز،
    امروز درباره f6800 سرچ كردم متوجه شدم كه اين مدل فقط بدون گارانتي موجود هست. درسته؟
    فكر ميكنم قيمتش هم حدود 5.3 تا 5.5 ميليون باشه (سايز 55).
    مي خواستم بدونم به نظر شما به دنبال f6800 باشم يا با هزينه كمتر f6450 با گارانتي رو بگيرم.به عبارت ديگه آيا برتري f6800 به قدري هست كه حدود 800 تا يك ميليون بيشتر (نسبت به f6450) بپردازم؟؟

آخر فروم باز magiteq1's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2011

پيش فرض

سلام بر magiteq1 عزيز،
    امروز درباره f6800 سرچ كردم متوجه شدم كه اين مدل فقط بدون گارانتي موجود هست. درسته؟
    فكر ميكنم قيمتش هم حدود 5.3 تا 5.5 ميليون باشه (سايز 55).
    مي خواستم بدونم به نظر شما به دنبال f6800 باشم يا با هزينه كمتر f6450 با گارانتي رو بگيرم.به عبارت ديگه آيا برتري f6800 به قدري هست كه حدود 800 تا يك ميليون بيشتر (نسبت به f6450) بپردازم؟؟
    f6800 همه با گارانتی هست حالا اون مدل ها دیگه بانه ای هستن بدون گارانتی
    نه اینقدر ارزش نداره که چنین اختلاف قیمتی رو هزینه کنید

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    May 2014

پيش فرض

متشكرم magiteq1 عزيز

8. این کاربر از masoodf5 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Aug 2009

پيش فرض

سلام دوستان عزیز
    می خوام تجربه خودم رو در اختیار دوستانی که قصد خرید تلویزیون دارند قرار بدم.

من تلويزيون ال جي مدل LG 47LA66100 دارم (که از نظر عملکرد مشابه مدل های LA66000 42LA6000 47LA66000 42LA66100 LA66100 هست). تلويزيون هاي ال جي داراي يک عيب بزرگ مي باشند و آن اينست که در تصاويري که دوربين حرکت مي کند کيفيت تصوير بسيار پايين است به گونه اي که احساس مي کنيد صفحه نمايش داراي لک و کثيفي فراوان است. اين لکه ها به صورت نوارهاي عمودي نامنظم در تمام صفحه پراکنده هستند و بسيار آزار دهنده مي باشند. اين اثر که به "پديده صفحه کثيف" Dirt Screen Effect يا DSE معروف است در برخي از تلويزيون ها وجود دارد. اما در تلويزيون هاي ال جي و به ويژه اين مدل بسيار شديد است به طوري که به عنوان مثال ديدن فوتبال در آن عذاب آور است. نمايندگي ها علیرغم پذیرش این مشکل، آنرا عیب به حساب نمی آورند (همینی که هست!)
    کليپ هايي که در فروشگاه ها بر روي تلويزيون ها نمايش داده مي شوند طوري انتخاب مي شوند که اين پديده قابل مشاهده نباشد. چون همانطور که گفتم اين اثر در حالتي که دوريبن حرکت مي کند (panning) و عمدتا در رنگ هاي روشن ديده مي شود. نمونه بارز آن وقتي اتفاق مي افتد که در مسابقه فوتبال سانتر بلند انجام مي شود و دوربين بايد به سرعت آنرا دنبال کند. در این حالت لکه ها ی آزار دهنده به وضوح در زمین چمن دیده می شوند.
    بنابراين در انتخاب خود دقت کنيد تا از خريدتان پشيمان نشويد.

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •