تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 1 از 2 12 آخرآخر
نمايش نتايج 1 به 10 از 12

نام تاپيک: کمک آخر نابودی مورچه های مزاحم! (مورچه ، مورچه بالدار)

Banned
    تاريخ عضويت
    May 2011
    محل سكونت
    دنیای تالکین

پيش فرض کمک آخر نابودی مورچه های مزاحم! (مورچه ، مورچه بالدار)

سلام

دوستان تا حالا کسی از سم سایپر مترین استفاده کرده ؟

مورچه ها ی معمولی و بالدار امان از روزگارمون دراوردن . شاید باورتون نشه انقدر بزرگ هستند که تو عمرتون ندیدید !!!!!!!!!!!!!

همه نوع سم رو امتحان کردیم . بکش بکش ، تارومار ، نابود گر و پودر ، خمیر ، اسید ، نفت و ....

اما هیچ کدوم نتیجه نداد . تا حالا که به این نتیجه رسیدم که از سم فوق العده قوی سایپرمترین استفاده کنیم که نسل مورچه ها رو از بین میبره .

مشکل اینجاست که مورچه ها از باغچه میان و هر سمی نمیشه ریخت چون باعث خشک شدن گیاهان میشه .

چی کار کنم !!!!!!

آخر فروم باز
    تاريخ عضويت
    Sep 2008

پيش فرض

ما استفاده کردیم واسه مورچه های ریز ... خیلی باهوش ... سختکوش ... متحد ... وحشی ... لعنتی ... فلان فلان شده ... اما هیچ تاثیری نداشت و ظاهرا مثل شربت خوردنش کیساپطا غلظتش هم بالا بود ! شانس آوردیم خودمون نمردیم
    پ.ن: یک ایکسم از پشتکارشونو اگه من داشتم قله های علمی و ورزشی رو فتح کرده بودم تاحالا

3. این کاربر از leo.unique بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

Banned
    تاريخ عضويت
    May 2011
    محل سكونت
    دنیای تالکین

پيش فرض

ما استفاده کردیم واسه مورچه های ریز ... خیلی باهوش ... سختکوش ... متحد ... وحشی ... لعنتی ... فلان فلان شده ... اما هیچ تاثیری نداشت و ظاهرا مثل شربت خوردنش کیساپطا غلظتش هم بالا بود ! شانس آوردیم خودمون نمردیم
    پ.ن: یک ایکسم از پشتکارشونو اگه من داشتم قله های علمی و ورزشی رو فتح کرده بودم تاحالا
    جدی ؟! پس چرا کشاورز ها بهترین سم موجود رو همین میدونن استفاده میکنن ؟؟؟؟ میگن جزو قوترین سم هاست ... دلتامترین و سایپرمترین جزو سم های نسل کش هستند

جون من راست گفتی ؟؟ فروشنده گفت تضمین 100 %
    Last edited by sansa; 16-05-2014 at 16:52.

آخر فروم باز
    تاريخ عضويت
    Sep 2008

پيش فرض

جدی ؟! پس چرا کشاورز ها بهترین سم موجود رو همین میدونن استفاده میکنن ؟؟؟؟ میگن جزو قوترین سم هاست ... دلتامترین و سایپرمترین جزو سم های نسل کش هستند

جون من راست گفتی ؟؟ فروشنده گفت تضمین 100 %
    (حذف شد) لازمه عکس بگیرم از بطریش تا باور کنی ؟؟ یخورده دیگه مونده از سم که تصمیم گرفتم خودم بخورم تا از شر این مورچه ها راحت بشم البته این مورچه هایی که من میگم اعجوبه ای هستن واقعا ! نظیرشونو تاحالا ندیدم !
    Last edited by VAHID; 16-05-2014 at 17:57. دليل: خارج از محدوده ی فعالیت//

Banned
    تاريخ عضويت
    May 2011
    محل سكونت
    دنیای تالکین

پيش فرض

(حذف شد) لازمه عکس بگیرم از بطریش تا باور کنی ؟؟ یخورده دیگه مونده از سم که تصمیم گرفتم خودم بخورم تا از شر این مورچه ها راحت بشم البته این مورچه هایی که من میگم اعجوبه ای هستن واقعا ! نظیرشونو تاحالا ندیدم !
    سلام

دوستان تست شد جواب دااااااااااد دیگه خیلی کمتر شدن . با سم پاش دستی در ودیوار و باغچه رو سمپاشی کردم .

در ضمن جناب leo.unique مجبور نیستی دروغ تحویل بدی به اعضا .... این سم محاله که مورچه نکشه . حرفتو پیش یک سم فروش کشاورزی بگی از خنده میمیره . گفت 80 % کشاورزا از این سم میبرن و استفاده میکنن .
    گفتم قبل از پست دادن از چیزی که اطلاع داری حرف بزن نه دروغ .

آخر فروم باز
    تاريخ عضويت
    Sep 2008

پيش فرض

سلام

دوستان تست شد جواب دااااااااااد دیگه خیلی کمتر شدن . با سم پاش دستی در ودیوار و باغچه رو سمپاشی کردم .

در ضمن جناب leo.unique مجبور نیستی دروغ تحویل بدی به اعضا .... این سم محاله که مورچه نکشه . حرفتو پیش یک سم فروش کشاورزی بگی از خنده میمیره . گفت 80 % کشاورزا از این سم میبرن و استفاده میکنن .
    گفتم قبل از پست دادن از چیزی که اطلاع داری حرف بزن نه دروغ .
    چقدر مودب ! چه دلیلی داره به خودم زحمت بدم و توی تاپیکتون به دروغ تایپ کنم ؟؟ ضمنا بهتون گفتم " لازمه عکس بگیرم از بطریش تا باور کنی ؟؟ "

8. 3 کاربر از leo.unique بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

Banned
    تاريخ عضويت
    May 2011
    محل سكونت
    دنیای تالکین

پيش فرض

ببین . منظورم اینکه بعضی ها همین جوری میان نظر میدن . یا برای خنده یا برای افزایش تعداد پست ها ...

ولی این سم تایید شدست و وارداتی هست . میخواستم از کسانی که واقعا اطلاعاتی درباره چیزی دارن توضیح بدن نه الکی بیان یه چیزی بگن و برن .

آخر فروم باز
    تاريخ عضويت
    Sep 2008

پيش فرض

ببین . منظورم اینکه بعضی ها همین جوری میان نظر میدن . یا برای خنده یا برای افزایش تعداد پست ها ...

ولی این سم تایید شدست و وارداتی هست . میخواستم از کسانی که واقعا اطلاعاتی درباره چیزی دارن توضیح بدن نه الکی بیان یه چیزی بگن و برن .
    nami insecticide
    سمی که ما خریدیم ساخت شرکت شیمیایی مشکفام فارس هست ! شماره پروانه ساخت 36/12041
    مواد تشکیل دهنده : سایپرمترین 10% امولسیفایر و حلال 90%
    لازم باشه عکس هم میذارم

11. این کاربر از leo.unique بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

Banned
    تاريخ عضويت
    May 2011
    محل سكونت
    دنیای تالکین

پيش فرض

چون رو مورچه های ما تاثیر داشت و دیگه البته فعلا که نیسن و خبری ازشون نیست و شما گفتی اصلا و ابدا تاثیر نداره من اینجوری فکر کردم که همین جوری نظر دادی . نیازی به عکس نیست .

اگر تند حرف زدم منو ببخشید ./

آخر فروم باز
    تاريخ عضويت
    Sep 2008

پيش فرض

چون رو مورچه های ما تاثیر داشت و دیگه البته فعلا که نیسن و خبری ازشون نیست و شما گفتی اصلا و ابدا تاثیر نداره من اینجوری فکر کردم که همین جوری نظر دادی . نیازی به عکس نیست .

اگر تند حرف زدم منو ببخشید ./
    بقیه سم رو خودم میخورم که دیگه نتونم دروغ تحویل دیگران بدم یک انگل اجتماع کمتر

صفحه 1 از 2 12 آخرآخر

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •