تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 1 از 8 12345 ... آخرآخر
نمايش نتايج 1 به 10 از 80

نام تاپيک: راهنمایی برای خرید

پروفشنال Sorena_777's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2010

پيش فرض راهنمایی برای خرید

سلام به تمامی عزیزان گل و نازنین
    الان دارم از کافی نت اینجا مطلب میزارم چونکه سیستم دیگه رفت به سوی دیار باقی
    حقیقتش من دیگه صبرم سر اومده و میخوام تا حداکثر 2 هفته دیگه یه لپ تاپ بخرم
    میخوام به یه جمع بندی خوبی برسم و یه خرید مطمعن داشته باشم پس از روی فن بازی بهم پیشنهاد ندین

کاره اصلیم گیمه اونم روزانه واسه چندین ساعت و همچنین فیلم نگاه کنم و تایپ کردن زیاد و شبا هم میره واسه دانلود , در کل روزانه کمه کم 10-12 ساعت روشنه پس یه چیزی میخوام که داغ نکنه , خرکار باشه بتونه دووم بیاره

به این مدل ها رسیدم :

Lenovo IdeaPad Y510p - A

مشخصات فیزیکی:
    ابعاد: 35 × 259 × 386 میلی‌متر - وزن: 2.69 کیلوگرم

پردازنده مرکزی:Intel Core i7 4700MQ 2.40GHz up to 3.40 GHz
    حافظه RAM:ظرفیت: 16 گیگابایت - نوع: DDR3
    حافظه داخلی:ظرفیت: 1024 گیگابایت - مشخصات: 5400rpm
    پردازشگر گرافیکی:NVIDIA GeForce GT 750M 2048 MB
    صفحه نمایش:15.6 اینچ TFT LED-backlit LCD
    امکانات:DVD-RW - فاقد مودم - بلوتوث داخلی Card Reader Webcam LAN WiFi HDMI VGA Port
    سایر مشخصات:باتری 6 سلولی - فاقد سیستم‌عامل
    که میخوام full hd این مدل رو تهیه کنم

................................................

Acer Aspire V3-772G

مشخصات فیزیکی:ابعاد: 27.5 × 414 × 347 میلی‌متر - وزن: 3.15 کیلوگرم
    پردازنده مرکزی:Intel Core i7 4702MQ 2.20GHz up to 3.20 GHz
    حافظه RAM:ظرفیت: 16 گیگابایت - نوع: DDR3
    حافظه داخلی:ظرفیت: یک ترابایت - مشخصات: 5400rpm
    پردازنده گرافیکی:NVIDIA GeForce GTX 760M 2GB
    صفحه نمایش:17 اینچ TFT LED-backlit LCD 1920x1080
    امکانات:DVD-RW Webcam Card Reader Wi-Fi Bluetooth Ethernet Port VGA Port HDMI Port
    سایر مشخصات:باتری 6 سلولی - Microsoft Windows 8
    ........................................

MSI GE60 2OC

مشخصات فیزیکی:ابعاد: 37.6~32.3 × 249.5 × 383 میلی‌متر - وزن: 2.4 کیلوگرم
    پردازنده مرکزی:Intel Core i7 4700MQ 2.40GHz up to 3.40 GHz
    حافظه RAM:ظرفیت: 8 گیگابایت - نوع: DDR3
    حافظه داخلی:ظرفیت: یک ترابایت - نوع: هارد دیسک - مشخصات: 7200rpm
    پردازنده گرافیکی:NVIDIA GeForce GT 750M 2GB
    صفحه نمایش:15.6 اینچ TFT LED-backlit LCD 1920x1080 - با روکش مات
    امکانات:DVD-RW Webcam Card Reader Wi-Fi Bluetooth Ethernet Port VGA Port HDMI Port
    سایر مشخصات:باتری 6 سلولی - فاقد سیستم‌عامل
    .............................

ASUS N550JV

مشخصات فیزیکی:ابعاد: 27.7 × 255 × 383 میلی‌متر - وزن: 2.6 کیلوگرم
    پردازنده مرکزی:Intel Core i7 4700HQ 2.40GHz up to 3.40 GHz
    حافظه RAM:ظرفیت: 8 گیگابایت - نوع: DDR3
    حافظه داخلی:ظرفیت: یک ترابایت - نوع: هارد دیسک - مشخصات: 5400rpm
    پردازنده گرافیکی:NVIDIA GeForce GT 750M 4GB
    صفحه نمایش:15.6 اینچ از نوع IPS LCD با دقت Full HD 1920x1080 - لمسی
    امکانات:DVD-RW Webcam Backlit Keyboard Card Reader Wi-Fi Bluetooth Ethernet Port VGA Port HDMI Port
    سایر مشخصات:باتری 4 سلولی - فاقد سیستم‌عامل
    که میخوام مدل صفحه مات غیر لمسی این مدل رو تهیه کنم

.................................................. ......
    خب بازه قیمت همشون بین 3 تا 4 میل هستش و البته قیمت اون مدل از ایسر رو نمیدونم چنده الان
    البته با برند ایسر در کل اشنایی ندارم و نمیدونم چجوری هست محصولاتشون و اینکه از این مدل بهتر هم پیدا میشه تو این برند یا که نه ولی کلا مشخصات این مدل ایسر تقریبا تو همه چیز از بقیه بالاتره , مخصوصا گرافیکش

میخوام که تو این چند مورد بینشون مقایسه بشه
    کیفیت بدنه
    کیفیت قطعات
    خدمات پس از فروش و گارانتی تو ایران
    کیفیت صفحه نمایش
    گرافیک و رم و پردازنده مرکزی
    ........
    ......
    ....
    ..
    .

اگه شما چیز دیگه ای هم میتونید به این مدل ها اضافه کنید

با سپاس فراوان
    Last edited by Sorena_777; 25-01-2014 at 10:45.

2. این کاربر از Sorena_777 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    May 2010

پيش فرض

و من هنوزم منتظر نظرات و راهنمایی های شما عزیزان هستم
    Last edited by Sorena_777; 25-01-2014 at 15:39.

4. این کاربر از Sorena_777 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

داره خودمونی میشه 147milad's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2012

پيش فرض

سلام.داداش من هم دنبال لپتاپ بودم در این مدت و در مورد مدل های بالا تحقیق کردم.
    ببینین مدل لنوو با صفحه فول اچدی خیلی بد گیر میاد تو ایران و اگه گیر بیاد با قیمتی برابر ایسوس میشه که با صرفه نیست و همچنین مشکل داغ کردن داره من باشم این مدل رو میزارم کنار فعلا.
    در مورد ایسوس میتونم بگم این لپتاپ مولتی مدیا هست هر و گرافیک دی دی ار 3 داره اما همه از کیفیت محصولاتش با خبر هستیم.
    اما مدل ام اس ای و ایسر برای مصرف گیمینگ کمی بهتر هستن من خودم در اینده تصمیم دارم مدل ایسر رو تهیه کنم چون گرافیک قوی تری داره و 17 اینچ هستش که برای بازی مناسب تره و رمش بیشتره.
    اما به شما اینم بگم لبتاپ های انتخابی شما تقریبا در یک رده هستن و در برخی موارد مثل گرافیک و رم نسبت به هم برتری دارن و شما هر کدوم رو انتخاب کنی انتخاب خوبی هست من چون ذکر کردین گیمینگ ایسر رو پیشنهاد میدم.

6. 2 کاربر از 147milad بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

تاريخ عضويت
    May 2010

پيش فرض

میدونید قیمتش چنده؟ایسر رو میگم و اینکه از این مدل بهتر هم هست؟
    اخه تا حالا کسی بهم ایسر پینهاد نکرده بود ولی الان که این مدل رو دیدم واقعا تعجب کردم اخه گرافیکش 760 هست که حدود 1.5 برابر 750 قوی تره یا حداقل توی سایتی که گرافیک ها رده بندی میکنه و بازی ها رو با اون تست میکنن توی یه بازی مثل dota 2 760 حدود 1.5-2 برار 750 بهتر عمل کرده شما هم میتونید این رو اینجا ببینید
    این مدل از ایسر همه چی تمومه یعنی هیچ چیز بدی روی کاغد و توی مشخصاتش نداره فقط نمیدونم چه مشکلاتی داره که اون رو نمیخوام بعد از خرید بفهمم میخوام قبلش بدونم و البته قیمتش
    و اینکه من لنوو فول اچ دی رو هم گیر اوردم مشکلی بابت اون ندارم حتی با گرافیک دوم هم میتونم بگیرمش که البته قیمتش خیلی زیاد میشه اگر بتونم یه گرافیک 760 گیر بیارم نیازی به 2 تا 750 ندارم تازه با قیمت بالاتر

تاريخ عضويت
    May 2010

پيش فرض

و اینکه ایا واقعا لنوو مشکل داغ کردن داره تو این مدل ؟اخه من قراره باهاش چندین ساعت در روز بازی کنم و همین جوری روشن بزارمش و کار بکشم ازش
    .............
    یادمه همه از سونی بد میگفتن ولی دوسته من 3-4 ساله پیش یه F227 گرفت فکر کنم که تا الان شبانه روز روشنه یعنی مثه چی داره کار میکنه
    من یه همچین چیزی میخوام
    ..............
    این هم لینک 2 تا گرافیک :
    [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
    [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

والله نمیدونم چیکار بکنم
    میرم بازار بهم میگن MSI قطعاتش گیر نمیاد و واسه گارانتی اصلا روش حساب نکنم
    واسه گیم هم میگن سراغ ASUS نرو و ACER هم اشغاله و برو سراغ LENOVO

اخه بحث سره 4 میلیون پوله الکی که نیست که به حرف 4 تا مغازه دار گوش بدم واسه همین اومدم اینجا که از کسایی که چیزی در مورد این مدل ها میدونن به من بگن
    Last edited by Sorena_777; 25-01-2014 at 18:16.

داره خودمونی میشه 147milad's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2012

پيش فرض

داداش اول چند نکته بهت بگم در مورد بازار.بازار ایران افتاده دست یه سری دلال که فقط به فکر جیب خودشون هستن.اینم که میبینین هرکی از 1 مدل تعریف میکنه برای فروش خودش هست که خریدار رو گول بزنه از اون خرید کنه.
    بین فروشنده ها 1قانون هست میشه اسمش رو گذاشت روانشناسی فروش که وقتی میبینن 1 شخص از 1 کالا اطلاعات نداره شروع میکنن مخ طرف میزنن و اون جنسی که تو مغازه خوب فروش نرفته میدن به این طرف این قضیه تو بازار tv خیلی زیاده چون جدیدا از شهرستان های اطراف تهران برای خرید میان تهران و خریدار زیاد شده یه مقدار و این افراد زیاد اطلاعات کاملی از مدل ها و کیفیت ندارند فروشنده ها این کارو باهاشون میکنن.برای اطرافیان من اتفاق افتاده.
    بهترین کار اینه شما در همین اینترنت تحقیق کنی و به مدل دلخواه برسی و بازار فقط برای قیمت و خرید بری اگه برای تحقیق بری بازار اشتباه کردی.
    ببین در مورد برند ها بهت بگم که ایسوس برند معتبر و جهانی هستش و کیفیت ساخت خوبی داره.لنوو هم در این چند سال تو ایران فروش خیلی بالایی داشته و میشه گفت الان یکی از پر فروشترین برند ها در ایران هست.ام اس ای چند مدت بود تو بازار کم شده بود و داشت دیگه رو به فراموشی میرفت که گویا نمایندگی و کار هاش تو ایران اوکی شده و سری های جدید خیلی خوب داره تو بازار فروش میره و مشکلی نداره.در مورد ایسر اگه کمی به عقب برگردی به دلیل مشخصات خوب و قیمت مناسب در گذشته بیشترین فروش رو تو بازار ایران داشت ولی الان از فروشش کم شده.
    در مورد لنوو تو همین سایت بری تاپیکش رو پیدا کنی بچه ها نظرات خودشون رو گفتن و در مورد ایسر هم به بخش لپتاپ های ایسر همین بخش برو من با کاربر majidliدر مورد ایمم دل صبت کردم میتونی از اونجا به جواب برسی.

10. این کاربر از 147milad بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Jan 2014

پيش فرض

اگه قراره 24 ساعته شبانه روز از لپ تاپی که میگیرید به قول خودتون حسابی کار بکشید مطمئنا زیاد طول نمیکشه لپ تاپتون هم مثل سیستمتون به دیار باقی میره! فک کنم.شما لپ تاپو با pc‏ اشتباه گرفتید! هر چه قطعه داغ میشه عمرش کمتر میشه ختی اگه یه لپ تاپ گیمینگ هم باشه..گیم به نظرم واسه لپ تاپ کار درستی نیس اگه قصد دارید گیم بازی کنید برید یه سیستم قوی با کارت گرافیک قوی DDR5 با بودجتون جمع کنید که مطمعنا دو برابر یه لپ تاپ 4میلیونی که میگیرید کارایی داره یا اینکه یه کنسول بگیرید.
    Last edited by Raqner; 25-01-2014 at 21:23.

12. 2 کاربر از Raqner بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

ناظر انجمن های لپ تاپ و نرم افزار Public Enemy's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2012
    محل سكونت
    San Andreas ( محله ی بنفش ها )

پيش فرض

همه لپ تاپ های بالا از نظر سخت افزاری مناسب هستند ولی از نظر بنده Asus n550JV برای شما مناسب تر هست .

البته از نظر اقتصادی Lenovo Y510P بسیار بهتر است . چون اگر فقط بحث گیمینگ نسبت به قیمت وسط باشه ، خیلی از موارد لپ تاپ های بالا اضافی به نظر میان . رم بالای 8 لازمتون نمی شه لذا Lenovo Y510p با قیمت 2/900 از همه به صرفه تر هست . در مورد مشکل داغ کردن نیز نگران نباشید . بین Overheat شدن و دمای بالا فرق بسیاره که هنوز کاربران درک این موضوع براشون سخته . به هر حال بهترین و با کیفیت ترین لپ تاپ نسبت به قیمت همین لپ تاپ هست ( امکاناتی مثل اسپیکر های JBL ، کیبورد با قابلیت Backlit ، طراحی مناسب ) . اگر Acer v3-772g رو از لیست حذف کنیم ، با توجه به کارت گرافیک این لپ تاپ ، از N550JV و MSI GE60 بهتر عمل می کنه ( البته گیر نیومدن مدل FHD هم مساله ای هست ! )

Acer هم با اینکه انتخاب خوبی به نظر میاد ، ولی انتظاری که خیلی کاربران ازش دارند رو بر آورده نمی کنه . مزیت این لپ تاپ صفحه نمایش 17 اینچی هست و . مشکل اصلی اینه که Acer سعی کرده همه چیز رو در این لپ تاپ در حد متوسط نگه داره . یعنی نه نقطه ضعف های بزرگی داره ، نه نقطه قوت های قابل توجه . به طور مثال کیفیت صدا خوبه ولی انتظاری که نسبت به قیمتش دارین رو بر آورده نمی کنه و از نظر من باید کیفیت صدا بهتر می بود و Y510p از نظر کیفی ( نه سخت افزاری ) از این لپ تاپ جلوتره . همچنین بدنه ساده این لپ تاپ قیافه ارزون قیمتی رو به لپ تاپ می ده . در کل اگر از اون دسته خریدارانی هستین که به کیفیت اهمیت نمی دین ولی قدرت واستون مهمه ، این لپ تاپ گزینه مناسبیه . ( هر چند در حال حاظر در ایران گیر نمیاد ! )

در مورد MSI ، مشابه Y510p می باشد و تفاوت ها آنقدر نیست که بخوایم به دلیل خاصی قید اونو بزنیم . فقط در ارتباط با قیمت بالاتر و ظاهر و مارک مناسب تره که تفاوت بین این 2 لپ تاپ رو بیشتر می کنه .

اما از نظر کیفیتی ، Asus N550JV از همشون بهتر هست . کیفیت بدنه به کار رفته + اسپیکر های 4 گانه با صدای بسیار مناسب + صفحه نمایش لمسی این لپ تاپ باعث می شه که بیشتر خریداران سمت این مدل برن .

14. 3 کاربر از Public Enemy بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

تاريخ عضويت
    May 2010

پيش فرض

خب همون جور که از قبل هم گفته بودم من نمیتونم سیستم بگیرم به هزار و یک دلیل که مهم ترینش اینه که من هفته ای 3-4 روز تو رفت و امد هستم و یا خونه نیستم از طرفی چند ماهی هم هست که لپ تاپ قدیمیه خودم سوخته که دیگه به همین 2 دلیل سیستم حذف میشه , کنسول هم که دیگه به سن و کار و من نمیاد تازه با این قیمت بازی ها , من که نمیتونم کلی بازی بخرم شاید چند ماهی یه بار و اصلا هم نمیتونم یه بازی رو چند ماه بازی کنم تازه اصلا کاره من رو راه نمیندازه چونکه فقط کارم گیم نیست پس اینم حذفه خب این از این مواردحالا یه چیزی که میخواستم و هنوز نفهمیدم اون قیمت اون مدل از ایسر هستش , حتی حدودش هم باشه خوبه دوم اینکه من میتونم فول اچ دیه لنوو رو گیر بیارم که ممکنه یه 200-300 دیگه بیاد روش اره؟پس در این صورت هنوزم پیشنهادتون روی ایسوس میمونه؟مورد بعدی اینه که من میخوام با ضعف یا نقص های مهمی که هر کدوم از این مدل ها دارن مطلع بشم اگر بتونید 1-2-3 موردشون رو بهم بگین سپاسگذارتون میشم و اینکه گفتون بودین ایسر از نظر کیفی پایین تره منظورت کیفیت ساخته یا قطعات یا چی؟البته اون مورد که گفتین شکلش قشنگ نیست مهم نیست واسم اخه از نظر مشخصات واقعا از همه قوی تره هم گرافیک هم پردازنده و هم صفحه نمایش فول اچ دیه 17 اینچیش ولی ..... ایسوس هم کمی گرافیک و cpu ضعیف تری داره ایا خیلی تفاوت فاحشه؟کسی رو میشناسی که بگه من فلان بازی معروف رو خیلی خوب روش اجرا کردم یا برعکس؟راستی من میخوام صفحه مات و بدون لمسی ایسوس رو تهیه کنم اگر قصدم خرید این مدل بود
    خلاصه قاط زدم این دلال های نامرد که اسم خودشون رو گذاشتن فروشنده همه اش مزخرف تحویل ادم میدن و منو واقعا گیج کردن واسه همین دیگه فقط واسه خرید قطعی میرم بازار
    Last edited by Sorena_777; 25-01-2014 at 22:49.

تاريخ عضويت
    May 2010

پيش فرض

از یکی الان پرسیدم گفت قیمتش بین 3.9 تا 4.2 میچرخه ولی الان معلوم نیست در چه حاله
    یه جوری میگفتن ایسر ارزونه من فکر کردم دیگه حداکثر 3.4-3.5 باشه
    راستی قیافه اش هم بد نیست اون قدر هم که تقریبا کپی مدل های سری F یکی دو سال پیش سونی هستش شیک و ساده ,البته میدونم هر کسی یه مدل سلیقه داره ولی واسه من قیافه زیاد ارزشی نداره مهم کارایی و کیفیت هستش
    ................................
    قیمت ها این جوری میشه دیگه اره؟
    3.9-4.2 ایسر
    3.5-3.6 ایسوس غیر لمسی
    3.4-3.6 لنوو فول اچ دیه 8 گیگ رم حالا گه 16 شد قیمت میره تا 3.7-3.9 فکر کنم
    3.3-3.4 هم ام اس ای هستش

صفحه 1 از 8 12345 ... آخرآخر

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •