تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

نمايش نتايج 1 به 2 از 2

نام تاپيک: مشکل با بازیابی اطلاعات از هارد اکسترنال WD

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Aug 2007

پيش فرض مشکل با بازیابی اطلاعات از هارد اکسترنال WD

سلام ممنون میشم اگر منو راهنمایی کنید .
    من پسورد هارد اکسترنال WD فراموش کردم و مجبور شدم فرمتش کنم واشتباها یک فایل دو مگی رو بعد از فرمت روی هارد ریختم.الان که از نرم افزار های مختلفی برای بازیابی استفاده می کنم به عنوان مثال icare فقط فایل هایی با فرمت swf با حجم های بالای ۳ یا ۴ گیگ برام پیدا میکنه تحت نام های FILE001 و فایلهایی با فرمت rar وبا حجم های یکسان.این فایل ها رو در پوشه به نام Raw Files به من نشون میده .از نرم افزار دیگه که استفاده کردم اما هیچ تصویر یا فایل ویدئویی برام پیدا نمیکنه .
    می خواستم بدونم دیگه نمیشه کاری برای هارد کرد یا نه ؟ سایز فایل های swf مشابه فولدر هایی هست که من قبلا روی هارد داشتم ممکنه این فایل های swf همون پوشه ها باشن واگر این طور هست راهی هست که من بتونم از این فایل هایswf فایل های اصلیم رو بازیابی کنم

مدیر انجمن های هارد دیسک ata.royalfalcon's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2006
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

سلام ممنون میشم اگر منو راهنمایی کنید .
    من پسورد هارد اکسترنال WD فراموش کردم و مجبور شدم فرمتش کنم واشتباها یک فایل دو مگی رو بعد از فرمت روی هارد ریختم.الان که از نرم افزار های مختلفی برای بازیابی استفاده می کنم به عنوان مثال icare فقط فایل هایی با فرمت swf با حجم های بالای ۳ یا ۴ گیگ برام پیدا میکنه تحت نام های FILE001 و فایلهایی با فرمت rar وبا حجم های یکسان.این فایل ها رو در پوشه به نام Raw Files به من نشون میده .از نرم افزار دیگه که استفاده کردم اما هیچ تصویر یا فایل ویدئویی برام پیدا نمیکنه .
    می خواستم بدونم دیگه نمیشه کاری برای هارد کرد یا نه ؟ سایز فایل های swf مشابه فولدر هایی هست که من قبلا روی هارد داشتم ممکنه این فایل های swf همون پوشه ها باشن واگر این طور هست راهی هست که من بتونم از این فایل هایswf فایل های اصلیم رو بازیابی کنم
    سلام .

به خاطر قابليت hardware encryption اين مدلها ، امكان ريكاوري موفق اطلاعات پس از فرمت شدن توسط هارد ديسك در حد صفر هست .

اگر قرار بر اين باشد كه با فراموش كردن پسورد و در نتيجه فرمت كردن اجباري آن براي unlock كردن هارد ديسك اكسترنال ؛ با ريكاوري كردن اطلاعات بتوان به آن دسترسي داشت پس قابليت قفل گذاري اين مدلهاي وسترن ديجيتال چيز بيخودي بود !

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •