تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

مشاهده نتيجه نظر خواهي: بیتشر به چه کسی اعتماد میکنید ؟

راي دهنده
1. شما نمي توانيد در اين راي گيري راي بدهيد
  • طاهر کاملی

1 100.00%
  • رامین دلاوری

0 0%
صفحه 2 از 4 اولاول 1234 آخرآخر
نمايش نتايج 11 به 20 از 36

نام تاپيک: نظرات شما درباره رامین دلاوری و طاهر کاملی در مورد مشاوره مهاجرت به امریکا !!!!!

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Feb 2017

پيش فرض

ممنون از مطالبتون

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Mar 2017

پيش فرض

این که رامین دلاوری یک کلاهبردار است خیلی واضح هست ، هیچ وکیلی در آمریکا با آن ادبیات لاتی و لمپنی حرف نمیزند . از این گذشته هیچکس را نمیشود یکهفته ای به آمریکا آورد حتی اگر رئیس جمهور آمریکا پسر خاله شما باشد تازه آن هم بدون هر گونه مدرکی فقط با یک پاسپورت !! واقعا این شیاد خیلی هم زرنگ نیست راستش مردم ما ( خیلی عذر میخواهم) زیادی ساده هسنتد . آخر اینهایی که تلفن میزنند به این کلاهبردار از خودشان نمیپرسند که چطور میشود فقط با یک پاسپورت و یکهفته ای ویزای آمریکا گرفت ؟ دوستان و هموطنان عزیزم این را بدانید مهاجرت به آمریکا یا کانادا و ... خیلی مراحل سخت دارد تا سفارت قانع شود که شما شرایط ویزا یا مهاجرت را دارید . برای ویزا حداقل شش ماه و برای مهاجرت (گرین کارت) حداقل چهار تا دوازده سال این مراحل اداری طول میکشد . به اندازه یک وانت هم مدارک تحصیلی و شغلی و بانکی و سند ازدواج و عدم سوئ پیشینه و ... از شما میگیرند . بعد هم انواع آزمایشهای پزشکی و واکسن هاو ... آخر چرا شما مردم اینقدر راحت گول این شیادها را میخورید؟ خودم ساکن لس آنجلس هستم و اینجا رامین دلاوری را توی رستوران راهش نمیدهند چون دارد سر هموطنان بیسوادمان را کلاه میگذارد . ما ایرانیها اینجا نمیتوانیم قانونا کاری بکنیم چون شکایت باید در دادگاههای کالیفرنیا انجام شود و چون تابحال حتی یک نفر هم از طریق این شیاد به اینجا نیامده کسی نیست شکایت کند . در خاتمه خواهش میکنم اینقدر ساده نباشید .

3. 4 کاربر از rhetbutler58@gmail بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Jul 2017

پيش فرض

آقای دکتر طاهر کاملی با آن تبلیغات پُر خرجشان در تلویزیون همانند آقای رامین دلاوری کلاهبردار می باشند و با آن زبان چرب و نرمشان هزینه وکالتشان که 65000 یا 70000دلار می باشد را اخذ نموده و بعد از چند سال با بهانه های متعدد پرونده مهاجرت را به سرانجام نمی رسانند و آن 65000دلار را عودت نمی دهند و هدفشان فقط کلاهبرداری و اخذ این مبلغ از ایرانیان بیچاره می باشد. من تجربه این کلاهبرداری را کرده ام لطفا شما گول این فرد خوش ظاهر و بد باطن را نخورید%

5. 2 کاربر از mmzn بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Jul 2017

پيش فرض

آقای دکتر طاهر کاملی با آن تبلیغات پُر خرجشان در تلویزیون همانند آقای رامین دلاوری کلاهبردار می باشند و با آن زبان چرب و نرمشان هزینه وکالتشان که 65000 یا 70000دلار می باشد را اخذ نموده و بعد از چند سال با بهانه های متعدد پرونده مهاجرت را به سرانجام نمی رسانند و آن 65000دلار را عودت نمی دهند و هدفشان فقط کلاهبرداری و اخذ این مبلغ از ایرانیان بیچاره می باشد. من تجربه این کلاهبرداری را کرده ام لطفا شما گول این فرد خوش ظاهر و بد باطن را نخورید%

7. این کاربر از mmzn بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

آخر فروم باز امید رض's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2013
    محل سكونت
    شهر موبیوس

پيش فرض

همشون کلاهبرداری هست
    همین رامین دلاوری سرصحبت به طرف گفت چقد پول داری طرف گفت 100ملیون گفت ایتالیا یا امریکا یااسپانیا یا هرجادلتون میخواد روبگو تامن شمارو راهنمایی کنم وکاراتون رو اوکی کنم ....مثلا نقل نبات
    .....
    تنها راه که حرفش درست بود یا ازطریق تحصیل یا
    1ملیون دلار به بالا برا سرمایه گذاری برا دریافت گرین کارت یاازدواج بازن خارجی
    ..............
    چیزی که نشون میده همشون توکارشون خبره پروفوسورای بازی باکلمات رو دارن ودروغ هست یه جوری صحبت میکنن که انگار اقامت وپناهندگی همه کشورهارو دارن ....خیلی همت کنن ببرنت ترکیه کلی ازت پول بگیرن ببرنت قایقتو شوت کنن تو دریا بمیری ازپناهندگی که خوده ادم هم میتونه اینکاروبکنه

9. 3 کاربر از امید رض بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

آخر فروم باز shangil's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2015
    محل سكونت
    ویران

پيش فرض

بیشتر توضیح بدید در مورد پرونده خودتون لطفا
    چون متافسانه در فضای مجازی نمیشه خیلی به حرفها اعتماد کرد. دلاوری که معلومه کاری باهاش ندارم ولی طاهری رو مطمین نیستم

11. این کاربر از shangil بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Jul 2017

پيش فرض

بیشتر توضیح بدید در مورد پرونده خودتون لطفا
    چون متافسانه در فضای مجازی نمیشه خیلی به حرفها اعتماد کرد. دلاوری که معلومه کاری باهاش ندارم ولی طاهری رو مطمین نیستم
    شما هر موقع خواستید با ایشان کاری انجام دهید اگر مایل بودید موارد و سوالاتتان را برام بنویسید آنموقع جزئیات و تجربه هائی که کرده ام که با دستهای توانای آقای دکتر کاملی کلاهبردار و شیاد بعد از چند سال انتظار و علافی ضرر مادی و معنوی دیده ام را بیان میکنم و شما را آگاه میکنم که این چنین افراد شیاد از هموطنان مظلوم سو استفاده نکنند. ایشان با آن کانال تلویزیونی برای خودش دکان کلاهبرداری باز کرده است و با چرب زبانی وعده هائی میدهد که به ظاهر و طبق قوانین آمریکا بنظر درست میاید ولی بعد از چند سال منتظر ماندن کاری میکند که خودتان منصرف گردید اگر وکیل بخواهید برای ای بی 5 توصیه میکنم یک وکیل آمریکائی بگیرید و یا اگر وکیل ایرانی تبعه آمریکا میگیرید یک وکیل بی حاشیه برای خودتان انتخاب کنید تا درصد ریسکتان پایین بیاید.

آخر فروم باز shangil's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2015
    محل سكونت
    ویران

پيش فرض

شما هر موقع خواستید با ایشان کاری انجام دهید اگر مایل بودید موارد و سوالاتتان را برام بنویسید آنموقع جزئیات و تجربه هائی که کرده ام که با دستهای توانای آقای دکتر کاملی کلاهبردار و شیاد بعد از چند سال انتظار و علافی ضرر مادی و معنوی دیده ام را بیان میکنم و شما را آگاه میکنم که این چنین افراد شیاد از هموطنان مظلوم سو استفاده نکنند. ایشان با آن کانال تلویزیونی برای خودش دکان کلاهبرداری باز کرده است و با چرب زبانی وعده هائی میدهد که به ظاهر و طبق قوانین آمریکا بنظر درست میاید ولی بعد از چند سال منتظر ماندن کاری میکند که خودتان منصرف گردید اگر وکیل بخواهید برای ای بی 5 توصیه میکنم یک وکیل آمریکائی بگیرید و یا اگر وکیل ایرانی تبعه آمریکا میگیرید یک وکیل بی حاشیه برای خودتان انتخاب کنید تا درصد ریسکتان پایین بیاید.
    من هیچ گاه با این چنین ویزآ ها اقدام نمیکنم eb2 یا eb5 اینا همه ریسکی ند
    همچنین خود فرد میتونه با خوندن دقیق و وقت گزاشتن اقدام کنه

14. این کاربر از shangil بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Oct 2017

پيش فرض

سلام دوستان،بیوگرافی آقای دلاوری با اسم‌مستعار(حسین یاصرلو) متولد ۱۳۵۹ کرمانشاه ایشون با پدرو مادرش توی ۷ سالگی میرن خارج از کشور و پدر مادرش پرستار بودن و بعد اخراج از کارشون ورشسکت میکنن و میرن‌دهاتای لندن و رامینم ازشون جدا میشه و به اتهام تجاوز دادگاهی میشه و دیگه نمیتونه توی رشته حقوق تحصیا کنه و ب مدت چند سال محروم میشه و بعد دوباره‌ تحصیلاتشو توی رشته ی حقوق و ارشدش حقوق بین الملل تکمیل میکنه ولی وکیل نیست سر هزاران نفرو کلاه گذاشته‌عوامل ایرانش دستگیر شدن و حسابای ایرانش مسدود شده و قربانیان این دام از طریق پلیس اف بی آی امریکا شکایت نامه پر میکنن اینترنتی و اونا یکاری میکنن خلاصه گیر میوفته و اینترپلم داره وارد عمل میشه،با خیلی از زندگی ها بازی‌کرده خیلی زندگیارو پاشونده خیلی از کار رسمیشون بیکار شدن و معتاد و دست فروش شدن و همه چیشونو فروختن دادن به این شیاد رامین دلاوری،آقای دکتر کاملی ازش پرونده شکایتی دیده نشده و دفاتر حقوقی گسترده ای دارن و شعباتش توی امریکا معلومه ولی بازم‌دوستانی که قصد مهاجرت دارن چرا از طریق وکلای بین الملل که‌توی ایرانم دفتر دارن اقدام نمیکنن؟چرا دوست داریم ما ایرانیا یکاری انجام بدیم که همش بترسیم و دلهره داشته باشیم؟خب برو دفتر ی وکیل بین الملل ‌تهش اینه ی ویزیت ۱ ملیون تومنی یا بالاتر‌ بگیره و حق ویزیتشو میتونی بپرسی،بهتر‌از‌اینکه همش بترسی و کل مالت به باد بره،بعدم امریکا رفتن ‌۱ ملیارد هزینه داره و اینهمه موسسه‌ مهاجرت داره تهرون خودمون که هرکدوم ی وکیل بین الملل گردن کلفت دارن که مشاور رایگان میدن،بعدم ی مراجعه میکنی به پلیس فتا و دادگاه و دادگستری از قصدت میگی بهشون و پروندهای مثلا اون شیاد دلاوری رو میشماره و با ذکر مثال بهتون میگه این کارو که دیگه میتونیم بکنیم قبل از هر‌چیزی تحقیق‌و تحقیق از اداره از دادگاه از پلیس مربوط باعث میشه‌که گول نخورین،میخواین زمین‌بخرین میرین شهرداری ببین توی طرح نباشه ببین پدر و مادر دار باشه ببین به ۱۰ نفر فروخته نشده باشه قشنگ که‌ ماجرارو فهمیدی اونوقت بخر،پس‌ فکر‌ و عقلو خدا برای چی به ما داده؟!
    شاد و پیروز باشید

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Oct 2017

پيش فرض

پیامی کوتاه به آقای امین دلاوری:
    روزی که پای tv مشغول کار کردن بودم و اتفاقی توهین ها و فحاشی های شما را شنیدم تصمیم گرفتم قانونی و شرعا از مظلوم دفاع کنم
    آقای رامین دلاوری انتقام طبیعت به توسط سه نفر آغاز شد و انگیزه تحقیقات فحاشی های ناموسی شما بود

متن اصلی:
    با سلام خدمت همه فرهیختگان عزیز که منزل اصلی خود که همان تاپیک ها معتبر است را رها نکرده اند.
    بنده بی مقدار مال باخته جناب اقای رامین دلاوری نیستیم اما پس از دیدن توهین های ایشان به یک بیننده کنجکاو شدم و با استعلام های گوناگون و قانونی و به همراه سه نفر دیگر با کمک موسسه انقلابی ندای حق موفق به افشاگری های گسترده علیه و هماهنگ کردن شکایت مال باخته های جناب اقای رامین دلاوری شدیم؛تا جایی که خدا را شکر با اطلاعات مالباخته ها که بصورت خصوصی درتارنمای ملایر۰۸۱ و حتی دیدار چهره به چهره به بدست ما می رسد تا به حال۱۳ نفر از رابطان ایشان شده و مبلغ ۲۹۶ میلیون و ۳۱۶ هزار تومان از دارایی های ایشان مسدود شد.

از این مبلغ حدود ۷۰ درصد تعیین تکلیف شد و در سه قیط به مالباختگانی که به سفارت مراجعه نکرده بودند پرداخت شد.
    ۲۵ درصد باقی مانده پس از اعلام سوم در روزنانه های کثیر الانتشار به مالباخته های محترم پرداخت میگردد.
    توصیه این بی مقدار به دوستان عزیز این است که به هیچ عنوان فریب جناب اقای رامین دلاوری را نخورند چرا که پشیمان می شوند.
    ای کاش دوستان زجه های مالباختگان را می شنیدند.متاسفانه ایالت متحده حاضر به همکاری نیست و بسیاری از مالباخته های گرفتار شده اند.

در مورد جناب آقای طاهر کاملی خدمتتان عرض کنم که تا به به حال شکایت مستندی از ایشان و تیمشان ثبت نشده هر چند تمرکز ایشان روی ویزاهایEB5 می باشد و از وکلای خوش نام می باشمد که مرتب به ایران سفر می کنند.
    ارادتمند همه شما
    مطالب مستند متعلق به شبکه IBM
    [به دلیل قوانین این سایت نمیتوتن لینک قرار داد و شما میتوانید در موتور های جستجو بنویسید ملایر۰۸۱]
    در این راه وزارت اطلاعات بخش نهاد مردمی
    پلیس فتا بخش امنیت وب
    اگاهی تهران بزرگ و شیراز
    همچنین بازپرس محترم جناب اقای شالچی
    کارگروه تعیین مصادیق محتوای مجرمانه

کمک زیادی به تسریع در رسیدگی به پرونده ها کرده اند.
    با تشکر از
    قدیمی ترین فاروم تخصصی ایران

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •