تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

نمايش نتايج 1 به 7 از 7

نام تاپيک: حسابداری یا شبکه؟ کدام درآمد بیشتری دارد؟

پروفشنال hfj's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2007
    محل سكونت
    On the Earth

14 حسابداری یا شبکه؟ کدام درآمد بیشتری دارد؟

سلام دوستان.
    من فوق دیپلم نرم‌افزار کامپیوتر دارم و به دلایلی دیگه نمیخوام رشته‌ی کامپیوتر رو ادامه بدم.
    میخوام از بین رشته‌ی حسابداری و شبکه‌های کامپیوتری، هر کدوم که بازار خوب و درآمد بیشتری داره رو انتخاب کنم و مدرک از مجتمع فنی تهران یا هر آموزشگاه معتبر دیگری بگیرم.

1- من ریاضی و محاسباتم خوب نیست، آیا می‌تونم توی رشته‌ی حسابداری (آموزشگاه) موفق بشم و بعدش یه حسابدار واقعی بشم؟
    2- از بین حسابداری و شبکه‌های کامپیوتری کدوم یکی بازار خوب و درآمد بیشتری داره که همون رو بخونم؟
    3- برای حرفه‌ای شدن در شبکه (متناسب با نیاز جامعه)، چقدر زمان لازمه؟
    4- و در نهایت آیا با مدرک آموزشگاه (مثلاً مجتمع فنی تهران) میشه کار گیر آورد؟ یا اینکه حتماً باید مدرک دانشگاهی باشه؟

من برای آینده‌ی شغلی مناسب میخوام.
    اگر به غیر از این دو تا، شغل دیگری رو می‌شناسید که هم شرافتمندانه باشه و هم درآمد خوبی داشته باشه و هم بشه در عرض یک سال، اون رو در آموزشگاه یاد گرفت، لطفاً معرفی کنید.
    (به کار گرافیک کامپیوتری و برنامه‌نویسی علاقه‌ای ندارم)

پیشاپیش ممنون.

Banned
    تاريخ عضويت
    May 2011
    محل سكونت
    دنیای تالکین

پيش فرض

اگه میخوای زود استخدام بشی حسابداری . الان بازار کارش عالی هست .

راستش رو بخوای به شبکه تو ایران انچنان بها داده نمیشه . تو ایران مدرک دانشگاهی مهم تره . علاوه بر این در بخش کامپیوتر و شبکه خیلی تو ایران دست زیاد شده . دیگه با خودتون !

3. این کاربر از sansa بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

hfj

کـاربـر بـاسـابـقـه MOHAMMAD2010's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2006

پيش فرض

پارتی درآمد بیشتری داره !

5. این کاربر از MOHAMMAD2010 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

hfj

پروفشنال hfj's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2007
    محل سكونت
    On the Earth

پيش فرض

اگه میخوای زود استخدام بشی حسابداری . الان بازار کارش عالی هست .

راستش رو بخوای به شبکه تو ایران انچنان بها داده نمیشه . تو ایران مدرک دانشگاهی مهم تره . علاوه بر این در بخش کامپیوتر و شبکه خیلی تو ایران دست زیاد شده . دیگه با خودتون !
    مرسی. پس همون حسابداری رو میرم.
    کسی میدونه حسابداری تا چه حدی به ریاضی مرتبط میشه؟ بعضی‌ها میگن ریاضی قوی میخواد، بعضی‌ها میگن اصلاً به ریاضی ربطی نداره.
    آخه بالاخره کدوم درسته؟

پارتی درآمد بیشتری داره !
    اون که 100%
    ولی من پارتی ندارم

کـاربـر بـاسـابـقـه ali-07's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2007
    محل سكونت
    my broken heart

پيش فرض

کسی میدونه حسابداری تا چه حدی به ریاضی مرتبط میشه؟ بعضی‌ها میگن ریاضی قوی میخواد، بعضی‌ها میگن اصلاً به ریاضی ربطی نداره.
    آخه بالاخره کدوم درسته؟

اون که 100%
    ولی من پارتی ندارم
    ببین دوست عزیز مهمترین چیز علاقه اس ،بازار کار خیلی مهمه ولی حتی اگر یک رشته بازار کار خوبی داشته باشه ولی علاقه ای نداشته باشی توش نمیتونی موفق باشی،شاید شبکه خیلی دس توش زیاد باشه اما اگر کارتو خوب یاد بگیری مطمئن باش ک میتونی یه کار خوب در شان خودت و معلوماتت پیدا کنی
    در مورد اینک حسابداری به ریاضی مرتبط هس یا نه !هم باید بهتون بگم که بله نیاز داره ولی توی محیط کار کسی نیازی به یک حسابدار با سطح ریاضیات بالا نیاز نداره ،ولی پیش نیازش طبیعتا باید ریاضی باشه
    در هر صورت بازم پیشنهاد میکنم به علاقه و سطح اطلاعات خودتون نگاه کنید و بعد یکی ازین 2 رشته یا رشته های دیگه ای رو انتخاب کنید
    موفق باشید

8. این کاربر از ali-07 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

hfj

پروفشنال BEHZAD2007's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2007
    محل سكونت
    karaj

پيش فرض

آخه بالاخره کدوم درسته؟

من میگم به پارتی ربط داره داداش دنبال علاقه برو بازار کار همش کشکه

10. 4 کاربر از BEHZAD2007 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    May 2021

پيش فرض

سلام راستش به عنوان کسی که حسابداری خونده میخاستم تجربمو بهت بگم آشنایی با رشته حسابداری کافیه که با شرکت تو دوره های آموزشگاه ها هم میشه این مهارت و بدست بیاره چیزی که مهمه کار کردن با نرم افزا های حسابداری هست الان نرم افزار های حسابداری هستند که اصلا نیازی به دانش حسابداری ندارند و همه چیز و به طور خودکار انجام میدن مثل نرم افزار حسابداری هوشمند که کاربری واقعا آسانی داره

- - - Updated - - -

سلام راستش به عنوان کسی که حسابداری خونده میخاستم تجربمو بهت بگم آشنایی با رشته حسابداری کافیه که با شرکت تو دوره های آموزشگاه ها هم میشه این مهارت و بدست بیاره چیزی که مهمه کار کردن با نرم افزا های حسابداری هست الان نرم افزار های حسابداری هستند که اصلا نیازی به دانش حسابداری ندارند و همه چیز و به طور خودکار انجام میدن مثل نرم افزار حسابداری هوشمند که کاربری واقعا آسانی داره

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •