سلام عرض می کنم خدمت ناظر محترم انجمن و همه اعضا و متخصصان محترم، حبیب هستم و ساکن مشهد، تریجیح می دم بدون اتلاف وقت و حاشیه برم سراغ اصل مطلب.

دوستانی که قصد راهنمایی دارند، فقط مدل و شرکت سازنده و قیمت حدودی را بیان کنند و مکان و فروشگاهی رو معرفی نکنند.

1- یک گوشی همراه معرفی کنید که واسه آنتن دهی عالی باشه و همچنین شارژ فوق العاده ای داشته باشه ( مثلا اگر با گوشی اس بدی و زنگ بزنی - حداقل 7 روز کامل جواب بده بعد ناله اش بلند بشه... در واقع شارژدهی و آنتن دهی شدیدا از امکانات مهم تره.

و

2- یک گوشی همراه تمام لمسی و فول امکانات کاملا اندرویدی معرفی کنید که کارایی فوق العاده ای داشته باشه و اگر هم 2 دقیقه بعد خاموش بشه، مشکلی نیست، یعنی درواقع کارایی شدیدا مهم تر از باتری هستش ( کارایی : هنگ کردن نداشته باشه + سی پی یو و رم فو ق العاده + امکانات ) - در ضمن در حد فبلت باشه اندازه صفحه نمایشش.

جواب دادن دو سوال بالا برام خیلی مهمه، اگر در این دو مورد اطلاعی نداشتید، لطفا نظرتون رو در مورد Google Nexus 5 و LG G 2 بیان کنید. ( چه به لحاظ قیمت و چه به لحاظ کارایی و کیفیت ).

دوستانی که اطلاعی دارند لطف کنند جواب بدن، باز هم از این که وقت ارزشمندتون رو در اختیار من گذاشتید و پاسخ دادید، کمال قدردانی رو دارم.