تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

نمايش نتايج 1 به 10 از 10

نام تاپيک: راهنمایی خرید کامپیوتر مخصوص بازی

داره خودمونی میشه THBP's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2010

پيش فرض راهنمایی خرید کامپیوتر مخصوص بازی

سلام. برای خرید قطعات داخلی یک کیس برای گیم تا سقف حدود 7.000.000 تومن میخواستم کمکم کنید. اگه امکانش هست قیمت قطعات رو هم بگید. ممنون از راهنمایی های خوبتون.

کاربر فعال مشاوره خرید سخت افزار Hessam 2's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2013

پيش فرض

قیمت ها داره میره بالا و شدیداً نوسان داره! اجازه بدید که به ثبات برسه و در نهایت از فروشنده ی مد نظرتون قیمت بگیرید.
    سیستم زیر با امکان SLI کارت گرافیک و انجام کارهای جانبیش کلاً، حدود 7 میلیون در میاد. حالا اگر قیمت ها بالا بره، گرون تر هم ممکنه بشه!!

Last edited by Hessam 2; 05-04-2014 at 11:42.

3. این کاربر از Hessam 2 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

داره خودمونی میشه damned one's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2013
    محل سكونت
    خلخال

پيش فرض

با اجازه ار صاحب تاپیک: شما میگین قیمتها میره بالا ارزون نمیشه؟

من اینهمه مدت صبر کرده بودم ارزون بشه مثلا تحرمیها داره برداشته میشه

تاريخ عضويت
    Aug 2013

پيش فرض

نه آقا داره میره بالا یه کم! در 30 سال گذشته چه چیزی تو این مملکت ما ارزون شده که این دفعه ی دومش باشه؟!
    همیشه همه چیز گرون میشه! نه ارزون! تحریم فقط بهانه اس. هیچ اثری در قیمت ها نداره!

بنزین گرون شده! دلار گرون شده! مالیات بیشتری داره دولت می گیره. شرکت ها می کشن رو قطعات! ما فروشنده ها هم دست به سینه نخواهیم نشست تا ضرر کردنمون رو نظاره گر باشیم! تمامی فروشگاه های سراسر کشور در حال افزایش قیمت هستن به ناچار.
    این دوست عزیز ما یکی دو روزی از بابت ثبات قیمت ها صبر کنه، می تونه قیمت قابل موسق تری دریافت کنه!

بی خودی منتظر تحریم ها نباشید! برداشتن تمامی تحریم ها ذره ای بر روی قیمت قطعات کامپیوتر تاثیر نخواهد داشت! چرا؟ چون در ایران قطعات کامپیوتر نه تنها تحریم نیست، بلکه با شرکت های بزرگ دنیا همچون گیگابایت و ایسوس هم قرارداد داریم و خیلی وقته!

ما سال 93 هستیم. قرار شد دولت تورم 35% رو اعمال کنه در سال جدید! یعنی افزایش 35% قیمت ها تا پایان سال 1393 رو شاهد خواهید بود! قبلاً 45% بود فکر کنم! باز 35% جای شکرش باقیه! البته یک دفعه گرون نمیشه. به مرور تورم اعمال میشه رو نه تنها قطعات کامپیوتر، بلکه هر کالایی. از جمله مواد غذایی و پوشاک و بخصوص لوازم لوکس و ... .

حالا چیزی که اهمیت داره اینه که این افزایش قیمت خیلی آروم آروم و کم کم هست در طی زمان... اینجوری نیست که یک دفعه همه ی قطعات خیلی شدید گرون بشه!
    Last edited by Hessam 2; 05-04-2014 at 11:24.

6. این کاربر از Hessam 2 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

داره خودمونی میشه THBP's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2010

پيش فرض

قیمت ها داره میره بالا و شدیداً نوسان داره! اجازه بدید که به ثبات برسه و در نهایت از فروشنده ی مد نظرتون قیمت بگیرید.
    سیستم زیر با امکان SLI کارت گرافیک و انجام کارهای جانبیش کلاً، حدود 7 میلیون در میاد. حالا اگر قیمت ها بالا بره، گرون تر هم ممکنه بشه!!

حسام جان کیس گرین X9 هست. فقط قطعات داخلی رو میخواستم. من توی شیرازم. از اینجا میتونم قطعاتو سفارش بدم یا تهران انجامش بدم؟

تاريخ عضويت
    Aug 2013

پيش فرض

اوکی. کیس حذف میشه. رم به 16 گیگابایت ارتقا پیدا خواهد کرد!
    در هر دو حالت خرید برای تمامی خریداران سراسر کشور که از فروشگاه های آنلاین خریداری می کنند، این امکان فراهم هست.
    Last edited by Hessam 2; 05-04-2014 at 11:47.

9. این کاربر از Hessam 2 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

اگه نباشه جاش خالی می مونه ali 2990's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2014
    محل سكونت
    کره ی زمین

پيش فرض

نه آقا داره میره بالا یه کم! در 30 سال گذشته چه چیزی تو این مملکت ما ارزون شده که این دفعه ی دومش باشه؟!
    همیشه همه چیز گرون میشه! نه ارزون! تحریم فقط بهانه اس. هیچ اثری در قیمت ها نداره!

بنزین گرون شده! دلار گرون شده! مالیات بیشتری داره دولت می گیره. شرکت ها می کشن رو قطعات! ما فروشنده ها هم دست به سینه نخواهیم نشست تا ضرر کردنمون رو نظاره گر باشیم! تمامی فروشگاه های سراسر کشور در حال افزایش قیمت هستن به ناچار.
    این دوست عزیز ما یکی دو روزی از بابت ثبات قیمت ها صبر کنه، می تونه قیمت قابل موسق تری دریافت کنه!

بی خودی منتظر تحریم ها نباشید! برداشتن تمامی تحریم ها ذره ای بر روی قیمت قطعات کامپیوتر تاثیر نخواهد داشت! چرا؟ چون در ایران قطعات کامپیوتر نه تنها تحریم نیست، بلکه با شرکت های بزرگ دنیا همچون گیگابایت و ایسوس هم قرارداد داریم و خیلی وقته!

ما سال 93 هستیم. قرار شد دولت تورم 35% رو اعمال کنه در سال جدید! یعنی افزایش 35% قیمت ها تا پایان سال 1393 رو شاهد خواهید بود! قبلاً 45% بود فکر کنم! باز 35% جای شکرش باقیه! البته یک دفعه گرون نمیشه. به مرور تورم اعمال میشه رو نه تنها قطعات کامپیوتر، بلکه هر کالایی. از جمله مواد غذایی و پوشاک و بخصوص لوازم لوکس و ... .

حالا چیزی که اهمیت داره اینه که این افزایش قیمت خیلی آروم آروم و کم کم هست در طی زمان... اینجوری نیست که یک دفعه همه ی قطعات خیلی شدید گرون بشه!
    اخر الزمانه اخر الزمان اینطور که شایعه شده ظهور نزدیکه

داره خودمونی میشه damned one's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2013
    محل سكونت
    خلخال

پيش فرض

مثل اینکه شماخودتون فروشنده هستین. یه زمانی میگفتن ارزون میشه صبر کنین حالا میگن گرون شده چرا از دست از سر ما مردم بدبخت برنمیدارن چرا اینقدر مارو میپیچونن

حالا چه غلطی کنم من که بعد از گرونی که تقریبا میشه 3 سال صبر کردم سیستم گیم بخرم.

حالا اگه تا تیر صبر کنم میتونم یه سیستم خوب با سه تومن بخرم؟

تاريخ عضويت
    Aug 2013

پيش فرض

اخر الزمانه اخر الزمان اینطور که شایعه شده ظهور نزدیکه
    والله. بالله آقا دست من نیست خداشاهده!

الانش هم دیر نشده. قیمت ها یه کوچولو کشیده بالا. به نظرم موقعیت مناسبی برای خرید هست.

من به هیچکسی هیچی نگفتم. هیچ قولی هم ندادم! البته ازم خیلی سوال کردن در مورد آینده! گفتم آقا ولله من پیشگو نیستم! ممکنه گرون بشه! ممکنه ارزون!!

اگه نباشه جاش خالی می مونه
    تاريخ عضويت
    Aug 2006

پيش فرض

بردی که حسام جان معرفی کرد، بسیار برد خوبیست، از چند جهت من خواستم z87x ud3h یا مثلا z87x d3h رو معرفی کنم البته d3h به خاطر ارزون بودن ، البته z87x ud3h گرون تره. با این حال این برد بسیار بهتره ، به چند دلیل که اپتیمایز برای گیم .مثلا چیپ ست lan این مادربرد برای شرکت qualcom و بسیار تاثیر گذار در پرفورمنس سیستم در بازی های اینترنتی داره.
    یا چیپ ست audio ش بسیار نویز پایینی دارد و کوالیتی بهتری رو توی بازی ارائه میده. ممنونم حسام جان واقعا . دیگه توضیحم نداره که بگیم gtx 780 گیگابایت از همه مدل های مشابه ش توی برند های دیگه موفق تر بوده....

14. 2 کاربر از cyrax782 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •