تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 1 از 2 12 آخرآخر
نمايش نتايج 1 به 10 از 13

نام تاپيک: راهی برای ترساندن گربه قبل از مرگش !

کـاربـر بـاسـابـقـه befermatooo's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2007

پيش فرض راهی برای ترساندن گربه قبل از مرگش !

سلام

من تعدادی کبوتر دارم که در بام خانه نگهداری میکنم و دلیل اینکه رو بوم دارم بخاطر در امان بودن از گربه بود .

اما امشب فهمیدم که یک گربه از روی دیوار ی به طول 7 متر بالا رفته . منم رفتم بالا و مشاهده کردم یکی از کبوترام کهع تازه پدر شده بود نیست .

خیلی عصبانی بودم و وقتی فهمیدم گربه از میترسه از این ارتفاع بره پایین تفنگ بادی را گرفتم و میخواستم تو مخش رو بترکونم (1 میل ) اما خوب نمیدونم چرا دلم سوخت .

چیکار باید بکنم که دیگه سراغ لونه کفتر هام نیاد ؟ من شنیدم اگه بترسونمش نمیاد . درسته ؟

من ادم بی رحمی نیستم اما نمیدارم کبوترام رو یکی یکی نوش جان کنه و مطمئنن دفعه بعد این گربه رو به سزای گربه قبلی که خوراک سگ هام شدن می رسونم .

میخوام بهش یه فرصت بدم

حالا راهی که امتحان شده در رابطه با ترساندن گربه چیه .

ممنون

2. این کاربر از befermatooo بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

داره خودمونی میشه Kom_eil's Avatar
    تاريخ عضويت
    Oct 2005
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

گربه ذات اش اینجوریه که یه جا لونه کبوتر، یاکریم ... یا هر پرنده ایی رو پیدا کنه مدام میره سراغشون دونه دونه دخلشونو میاره...
    از این صحنه ها زیاد دیدم حواصت باشه ... یه یاکرم بالا کولر منزل ما لونه کرده بود خیلی راهش برای گربه سخت بود که بره بالا!
    اما راه رفتن اون بالا رو که پیدا کرد مرتب یکی یکی دخلشونو آورد خیالش راحت شد رفت...

4. 3 کاربر از Kom_eil بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

پروفشنال a6543210's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2008
    محل سكونت
    بیژن یورد

پيش فرض

بهترین راحل اینه امنیت جای نگهداری کبوتراتو بالا ببری...
    راحل دیگه اینه گربه رو دیدی طوری بترسونی که قبض روح بشه به قول بچه ها! یعنی یادگاری بترسونی دیگه جرات نکنه بیاد سمت خونه شما! مثلا قوطی 5 کیلو حلبی سمتش پرت کن! صداش که زیاده گربه به خودش خراب می کنه!
    در هر حال امنیت رو ببر بالا.چون گشنه باشه بازم می یاد!

6. 2 کاربر از a6543210 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

پروفشنال
    تاريخ عضويت
    Dec 2008

پيش فرض

میگن خیس کردن گربه خیلی میرتسونش.

8. 2 کاربر از bijandarbari بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

داره خودمونی میشه COD MW3's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2014

پيش فرض

برای کبوترات یه قفس بزرگ درست کن...پسر عمم کلی کبوتر داره رو
    پشت بومشون تو قفسن خیلی هم امن... گربه هم نمیتونه بخورشون..
    یه همچین چیزی اگردرست کنی.. دست خودتم نمیرسه بهشون چه برسه گربه

10. 2 کاربر از COD MW3 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

اگه نباشه جاش خالی می مونه Sherpa's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2006
    محل سكونت
    بارگاه سوم

پيش فرض Cat Repeller

سلام

یه نوع دستگاه کوچک الکترونیکی هست که امواج مافوق صوت (آلتراسونیک) ایجاد میکنه. این امواج توی طیف شنوایی انسان نیست ولی توی طیف شنوایی سگ و گربه هست و اونارو میترسونه و از منطقه مورد حفاظت فراری میده. احتمالا توی ایران هم گیر میاد .
    اگر این کیورد ها را سرچ کنی (توی آمازون) پیدا میکنی.
    Cat Repellent
    Cat Repeller

موفق باشی
    Last edited by Sherpa; 20-03-2014 at 13:02.

12. 2 کاربر از Sherpa بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

اگه نباشه جاش خالی می مونه ™ Hadi's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2014
    محل سكونت
    کالبد بدن

پيش فرض

نه باو من خودم چند سال پيش توي حياطمون جوجه داشتم، گربه لعنتي اومده بود حياط و جوجه ها رو لت و پار کرده و خورده بود،
    سر همين قضيّه، يه روز که طبق معمول گربه خانم اومد به پشت بام و سراغ غذا (چون من بهش غذا ميدادم) يه ليوان آب جوش آماده کردم و همين که اومد جلو پاشيدم به صورتش!
    با خودم گفتم ميره ديگه پشت سرش نگاه نميکنه، ولي فرداش با کمال تعجّب ديدم اومد پشت بوم!
    بعدش مثل همين دوستمون رفتم تفنگ بادي خريدم،

چند بار هم اين گلوله هاش به بدنش خورد ولي تأثيري نداشت!

نتيجه گيري: به نظر من بهتره به جاي اينکه اعصابتون رو داغون کنيد فقط جاي نگهداري اين کبوترها رو امن تر بکنيد، و ديگر هيچ.

با گربه ها هم کاري نداشته باشيم، بالأخره به قول دوستمون اينا ذاتشون اينه، اقتضاي غريزه و طبيعتشون اينه،
    نيش عقرب نه از ره کين است، اقتضاي طبيعتش اين است.

همين اواخر هم يه قناري خوشگل داشتيم که آدم ميگفت بشنيم فقط خوندن اين رو گوش بدم!
    يه روز اومديم ديدم که قناري از قفس ناپديد شده و فقط چند قطره خون توي قفس هست!
    بعدش دو تا پاي قناري رو چند متر اون ور تر پيداش کرديم!

14. 3 کاربر از ™ Hadi بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

آخر فروم باز
    تاريخ عضويت
    Jul 2010
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

نه باو من خودم چند سال پيش توي حياطمون جوجه داشتم، گربه لعنتي اومده بود حياط و جوجه ها رو لت و پار کرده و خورده بود،
    سر همين قضيّه، يه روز که طبق معمول گربه خانم اومد به پشت بام و سراغ غذا (چون من بهش غذا ميدادم) يه ليوان آب جوش آماده کردم و همين که اومد جلو پاشيدم به صورتش!
    با خودم گفتم ميره ديگه پشت سرش نگاه نميکنه، ولي فرداش با کمال تعجّب ديدم اومد پشت بوم!

نتيجه گيري: به نظر من بهتره به جاي اينکه اعصابتون رو داغون کنيد فقط جاي نگهداري اين کبوترها رو امن تر بکنيد، و ديگر هيچ.

با گربه ها هم کاري نداشته باشيم، بالأخره به قول دوستمون اينا ذاتشون اينه، اقتضاي غريزه و طبيعتشون اينه،

همين اواخر هم يه قناري خوشگل داشتيم که آدم ميگفت بشنيم فقط خوندن اين رو گوش بدم!

چه داستان دراماتیکی بود این داستان قناریه

16. 5 کاربر از majid322 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

کـاربـر بـاسـابـقـه M . Sayid's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2007

پيش فرض

کفتر بازیو بزار کنار !

18. 6 کاربر از M . Sayid بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

کـاربـر بـاسـابـقـه befermatooo's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2007

پيش فرض

گربه ذات اش اینجوریه که یه جا لونه کبوتر، یاکریم ... یا هر پرنده ایی رو پیدا کنه مدام میره سراغشون دونه دونه دخلشونو میاره...
    از این صحنه ها زیاد دیدم حواصت باشه ... یه یاکرم بالا کولر منزل ما لونه کرده بود خیلی راهش برای گربه سخت بود که بره بالا!
    اما راه رفتن اون بالا رو که پیدا کرد مرتب یکی یکی دخلشونو آورد خیالش راحت شد رفت...
    آره . خیلی بی حیا هست . اصلا رواست داریم که گریه آرزوش اینه که صاحب خونه مور باشه تا بتونه ازش بدزده

بهترین راحل اینه امنیت جای نگهداری کبوتراتو بالا ببری...
    راحل دیگه اینه گربه رو دیدی طوری بترسونی که قبض روح بشه به قول بچه ها! یعنی یادگاری بترسونی دیگه جرات نکنه بیاد سمت خونه شما! مثلا قوطی 5 کیلو حلبی سمتش پرت کن! صداش که زیاده گربه به خودش خراب می کنه!
    در هر حال امنیت رو ببر بالا.چون گشنه باشه بازم می یاد!
    پیرو فرمایشاشت ما ، یه ترقه آماده کردم که وقتی اومد رو بوم ، کنارش بترکونم . این فکر کنم جواب میده یقینا

این کار وقت گیره و اجرای کردنش سخته .

برای کبوترات یه قفس بزرگ درست کن...پسر عمم کلی کبوتر داره رو
    پشت بومشون تو قفسن خیلی هم امن... گربه هم نمیتونه بخورشون..
    یه همچین چیزی اگردرست کنی.. دست خودتم نمیرسه بهشون چه برسه گربه

من مخالف این موضوع هستم که کبوتر رو حصر کنم . دوست دارم کبوترام آزاد بشن و روم بوم بچرن .

روایت داریم : آنان که آزادی را فدای امنیت میکنند ، نه لیاقت آزادی را دارند و نه لیاقت امنیت را .

سلام

یه نوع دستگاه کوچک الکترونیکی هست که امواج مافوق صوت (آلتراسونیک) ایجاد میکنه. این امواج توی طیف شنوایی انسان نیست ولی توی طیف شنوایی سگ و گربه هست و اونارو میترسونه و از منطقه مورد حفاظت فراری میده. احتمالا توی ایران هم گیر میاد .
    اگر این کیورد ها را سرچ کنی (توی آمازون) پیدا میکنی.
    Cat Repellent
    Cat Repeller

موفق باشی
    برای کبوتر ها مضر نیست ؟

ولی به نظر من این چیزا در بلند مدت رو انسان تاثیر می زاره .

خوراک فیلم هندی

منم عین خودت درد کشیدم . میدونم چقدر سخته .

کفتر بازیو بزار کنار !
    نه داداش

متاسفانه یه عده باعث شدند اسم این کار بد در بره !

اصلا کفتر بازی یه نوع ورزشه اما به شرطه ها و شروطه ها !

من خودم به شخصه تهل رفیق بازی نیستم و تا حالا هیچ کس رو روی بومم راه ندادم و طوری قفس رو درست کردم که دید به خونه مردم نداشته باشه .

نمیدونم پرنده داشتی یا نه . اما اگه جاش رو داری فقط جفت کبوتر بگیر و فقط برای امتحان ماه نگهشون دار . مظمئن باش عاشقشون میشی . اصلا دنیای متفاوتی داره .

اصلا روایت داریما !

20. این کاربر از befermatooo بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

صفحه 1 از 2 12 آخرآخر

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •