تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 1 از 10 12345 ... آخرآخر
نمايش نتايج 1 به 10 از 93

نام تاپيک: شکست عشقی

اگه نباشه جاش خالی می مونه behnamcp's Avatar
    تاريخ عضويت
    Oct 2012
    محل سكونت
    همدان

12 شکست عشقی

سلام
    من پسری 25 ساله هستم در 19/5 سالگی عاشق دختر همکلاسی خود شدم از اون موقع تا حالا ایشون به من جواب منفی داده این خانم در فیس بوک صفحه داره من میرم براش پیام میذارم اونم عصبانی میشه مدام منو بلاک میکنه به من گفته از دست من شکایت میکنه به خاطر پیام گذاشتن . من این آدم رو در حد جنون دوست دارم این خانم اکثر همکلاسی های منو اد کرده ولی اسم منو اد نمیکنه بعضی کارهاش دیوانه ام میکنه مثلا همین به من اهمیت ندادنش لازم به ذکره این خانم خونه شون رو از شهر ما بردند خواهش میکنم منو راهنمایی کنید

داره خودمونی میشه Emad HD's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2011

پيش فرض

سلام
    من پسری 25 ساله هستم در 19/5 سالگی عاشق دختر همکلاسی خود شدم از اون موقع تا حالا ایشون به من جواب منفی داده این خانم در فیس بوک صفحه داره من میرم براش پیام میذارم اونم عصبانی میشه مدام منو بلاک میکنه به من گفته از دست من شکایت میکنه به خاطر پیام گذاشتن . من این آدم رو در حد جنون دوست دارم این خانم اکثر همکلاسی های منو اد کرده ولی اسم منو اد نمیکنه بعضی کارهاش دیوانه ام میکنه مثلا همین به من اهمیت ندادنش لازم به ذکره این خانم خونه شون رو از شهر ما بردند خواهش میکنم منو راهنمایی کنید
    حرف بد منو گوش کن بیخیالش شو
    فرصت های زندگیت رو در غم و اندوه و حسرت چیزی که بدست نمیاری هدر نده
    موفق باشید.

3. 7 کاربر از Emad HD بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

داره خودمونی میشه alittlequestion11's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2013

پيش فرض

درود

اول از همه بگم که من هم احساسات مشابه ای رو خیلی عمیق تجربه کردم... پس فکر نکن که دارم شعار میدم
    همه چیز دست خودته... هر چی بیشتر با خودت بگی که "من خیلی دوستش دارم" و اینها، وضعت بدتر میشه (این از ویژگی های سیستم دوپامینی مغز (مرتبط با عشق) هست که هرچی بیشتر محروم بشه، شدیدتر می شه)
    میلیون ها نفر دیگه هم همین حرف ها رو زدن، ولی به محض اینکه به طرف رسیدن، دیدن که این هم یه سرآب بوده و بعد از یک - دو سال اثری از اون به اصطلاح عشق ها نیست
    این احساسات توی این سنین خیلی طبیعی هست
    خودت رو از زندونی که برای خودت ساختی، آزاد کن
    کافیه چند هفته مطلقا بهش فکر نکنی، اونو به یاد خودت نیاری.... بعد یک ماه می بینی که چقدر دنیا زیباتر از اون زندون لعنتی بوده..... ولی حقیقتا لازمه که کمر مردی رو ببندی! (با توجه به اینکه 5 ساله درگیر این افکار بودی، کارت خیلی سخته) ولی در عوض به خاطر اینکه با طرف خاطره ای، چیزی نداری کارت خیلی راحت تره (مثلا یه مقایسه ای بکن با کسایی که طلاق گرفتن... این همه خاطره داشتن، این همه احساسات بینشون بوده و یه دفعه تموم شده..... ولی می بینیم که اونها هم به خاطر این قضیه ها نمردن؛ و بعد از مدتی به زندگی عادی خودشون باز گشتن)
    اینو هم یادت باشه که چون با طرف رابطه ای نداشتی، فکر می کنی فرشته هست... فکر می کنی دقیقا مطابق خیالات خودت هست... در صورتی که اگه یه مدت باهاش باشی می فهمی پر از مشکلات و ... هست و تو توی توهم خودت غرق بودی
    و مطمئن باش که باید خوشبختی رو توی خودت پیدا کنی... هیچکس (تاکیید می کنم) هیچکس نمی تونه دنیای درونی تو رو زیباتر کنه (به خدا اصلا کسی رو مهربون تر و عاشق تر ار مادرت و خونواده ات پیدا می کنی؟! اونها چه گل خاص تونستن به سرت بزنن که یه غریبه حالا بتونه بزنه؟!!).... درسته که اگه بهش برسی یکی دو سال (نهایتش) حالت خوبه ولی این فقط یه مسکن هست و ابدا درمان نارحتی های درونی ات نیست

"اگر دو نفر که همواره نسبت به هم بیگانه بوده اند ، چنانکه همه ی ماهستیم ، مانع را از میان خود بردارند و احساس نزدیکی ویگانگی کنند ، این لحظه ی یگانگی یکی از شادی بخش ترین و هیجان انگیز ترین تجارب زندگیشان می شود ؛ وبه خصوص وقتی سحرآمیز تر و معجزه آساتر می نماید ، که آن دو نفر قبلاً همیشه محدود و تنها وبی عشق بوده باشند. این معجزه ی دلدادگی ناگهانی ، اگر با جاذبه ی جنسی همراه یا با منع کامجویی توأم باشد ، غالباً به آسانی حاصل می شود. اما این عشق به اقتضای ماهیت خود هرگز پایدار نمی ماند. عاشق ومعشوق با هم خوب آشنا می شوند ، دلبستگی آنان اندک اندک حالت معجزه آسای نخستین را از دست می دهد ، وسرانجام اختلافها و سرخوردگیها و ملالتهای دوجانبه ته مانده ی هیجان های نخستین را می کشد. اما در ابتدا هیچ کدام از این پایان کار باخبر نیستند. در حقیقت ، آنها شدت این شیفتگی احمقانه و این « دیوانه ی » یکدیگر بودن را دلیلی بر شدّت علاقه شان می پندارند ، در صورتی که این فقط درجه ی آن تنهایی گذشته ی ایشان را نشان می دهد."
    هنر عشق ورزیدن-اریک فروم

Banned
    تاريخ عضويت
    Feb 2009
    محل سكونت
    'S.u.b.w.a.y

پيش فرض

سلام
    باید کم کم بخودت عادت بدی به طرف فکر نکنی یا چیزایی که تو رو بیادش میندازه

مثلا اگه فیسبوک میری باعث میشه بیادش بیفتی فعالیتت رو میتونی کاهش بده

وقت آزادت رو پر کن با کار - فیلم - کتاب - موسیقی - در کلاسهای آموزشی شرکت کن

اوایل سخته بعدا آروم آروم آسون میشه - فقط باید سعی کنی نذاری احساسات بر عقل و منطقت غلبه کنه

موفق باشی
    Last edited by mahpesar; 21-03-2014 at 17:22.

6. 4 کاربر از mahpesar بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

کاربر فعال فلسفه B.Russell's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2014

پيش فرض

حالا دوستان هی راهنمایی میکنن و تجربه هارو میگن ولی شک نکنید تاثیر نداره، چون همه دارن تجربه خودشون رو میگن، انسان هم تا چیزی رو خودش تجربه نکنه، امکان نداره کامل درکش کنه.

به نظرم شما هرکاری تشخیص میدین درسته رو انجام بدین و در این راه به طور کامل شخصیت خودتون رو که از دست دادین چیز ارزشمندی به نام تجربه خواهید شد.

عشق سوء تفاهمی است بین دو احمق، که تنها با یک ببخشید تمام میشود.
    پس پیش به سوی تجربه ...

8. 8 کاربر از B.Russell بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

کاربر فعال فلسفه B.Russell's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2014

پيش فرض

یک چیز هم یادم رفت بگم، در زندگیتون منت احدی رو برای اینکه فقط یک اپسیلون بیشتر بهتون توجه کنه، نکشین.

این اپسیلون های منت چنان به سمت بی نهایت های تحقیر میل میکنه که دیگه اثری از شخصیتتون باقی نخواهد ماند.
    Last edited by B.Russell; 30-03-2014 at 21:58.

داره خودمونی میشه Machid's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2009
    محل سكونت
    نامعلوم

پيش فرض

سلام
    دوست عزیز مگه عشق زوریه ؟ شاید تورو نمیخواد شاید کس دیگه ای رو دوست داشته باشه ، این چه کاراییه که میکنی منم جای اون بودم همین کارو میکردم . چرا مزاحمت برای دیگران درست میکنی ؟ هر کاری راهی داره

پروفشنال akpa's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2007
    محل سكونت
    خونمون

پيش فرض

بهترین راه برای فراموشی کار کردنه
    منم مشکل شمارو داشتم البته قضیه من فرق میکرد ما هر دو هم دیگه رو خیلی دوست داشتیم ولی خب متاسفانه خانواده من اصلا به احساس من اهمیتی ندادن و مخالفت شدید وبی دلیلی کردن بگذریم بهترین راه اینه که خودتون رو با کار کردن مشغول کنید در ضمن مردم اکثرا نگاهشون به وضعیت مالی و اجتماعیه اگه سعی کنید با کار کردن موقعیت بهتری برای خودتون ایجاد کنید احتمالش هست نگاه ایشون به شما هم تغییر کنه

12. 3 کاربر از akpa بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

اگه نباشه جاش خالی می مونه
    تاريخ عضويت
    Jun 2012

پيش فرض

سلام
    ناراحت نشی ، ولی هر کاری کنی ازت خوشش نمیاد . از روی تجربه میگم .
    داداش من ، کسی رو دوست داشته باش ، که برات تب میکنه ، باور کن عشق یک طرفه اصلا خوشایند نیست .

14. 5 کاربر از pc-game بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

آخر فروم باز kases's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2008

پيش فرض

سلام
    میدونی چرا همکلاسی هاتو اد کرده به خاطر اینکه اونا مزاحمش نیستن ودرخواست ازدواج ازش ندارن
    مزاحم اصلی شما هستید با این کارش می خواد از دست شما راحت باشه
    حقیقت اینه که شما باید کنار بکشید
    اگر واقعا شما رودوست داشت که جواب مثبت میداد
    هر چی بیشتر به رابطه اسرار کنی وضعیت بدتر میشه اون بیشتر ازت دور میشه و شخصیت شما بیشتر اسیب میبینه
    و اینو مطمین باشید که اینجا اگه 100 صفحه هم صحبت کنیم باز هم شما قانع نمیشید که این عشق مرده .
    هیچ دستور العملی نمیشه به شما داد که چجوری باید از این بحران نجات پیدا کنید
    فقط زمان میتونه مشکل شما رو حل کنه بزارید زمان بگذره .......................

.................................................. ...............

16. 5 کاربر از kases بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

صفحه 1 از 10 12345 ... آخرآخر

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •